Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Εθεάθησαν… 8-9 μ.μ.

Αλβα με ροζ σορτς. Δεν της έκανε ωραίο κωλο. Μποτάκια με τακούνι τύπου πουτανέ

Επιτέλους επανεμφάνιση Ελενη-Σια-tiger με καυτό μαύρο κολάν και γενικά ωραία ντυμενη και λιμπιστερη. Έμπαινα άνετα σήμερα

Τις εκεί πέρα δεν τις αναφέρω, βαριέμαι. Τις ξέρετε

Black χοντρόwoman στο πόστο της

Ιου-λια και αυτή απέναντι

Βασια στη χλοης με τη συμμορίας της μια εκ των οποίων την έχω σταμπάρει καιρο τώρα, όλο με κάτι φουστανάκια και σορτσάκια, φαίνεται ωραίο κωλαρακι

Απέναντι η τρελή ασχημομούρα

Μαμα-κορη(ωραία σήμερα)και γύφτο κρητικιά

Ανιλια με πολύ ωραίο outfit τύπου ξερογλυφομαι με τα μπούτια έξω, ρούχα σε ταμπα αποχρώσεις. Παρέα η αδερφή της

Απέναντι καβλακι κάδου

Μοναστηριου συμπεθερες παρέα και η Συλβι με ροζ outfit καβλακι μου φάνηκε απόψε. Με πήραν χαμπάρι από απέναντι και άρχισαν να χορεύουν σαν τρελες! Βρωμες…
Διέκρινα κλασικά Έλενα ανάμεσα των, μπουταρες για χυσιμο Γαμω την κωλαρα της!


Σκεφτόμουν ποια να επιλέξω και μ ρθε επιφοίτηση να καλέσω Ντεσυ!
Την πήρα, το σήκωσε, βρεθήκαμε εκεί στο βενζινάδικο απέναντι και πήγαμε στο γνωστό.

Ξεντυθήκαμε επ αυτοκινε και μου χάρισε για άλλη μια φορά με άνεση χρόνου μια ωραία εμπειρία
Πιπα με νόημα και eye contact, καθαρισμός κραγιόν για ευνόητους, χάδια παντού, καβλο λόγια, γαμησι με αγκωμαχητα… επαγγελματίας!

Αυτή η γυναίκα, δεν πάει ο νους σου τι είναι. Κυρία κανονική! Ωραία κ απλά ντυμενη!

@DEWARSS άντε ρε μλκ
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Φοβερός Alfie, φοβερή περιγραφή, αναλυτική, ουσιώδης! Αυτήν την Ντέσυ δεν μπορώ να την πετύχω με τίποτα:dunno:
Σε ευχαριστώ @Salonikiospetitelover89, το κατά δύναμην!

Είναι δυσεύρετη όντως. Και γώ μέχρι να την πετυχω δυσκολεύτηκα

Να βολτάρεις από γκραντ μέχρι διχαλα και να βλέπεις δεξιά αριστερά!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.126
Κριτικές
11
Like
17.708
Πόντοι
3.796
Εθεάθησαν… 8-9 μ.μ.

Αλβα με ροζ σορτς. Δεν της έκανε ωραίο κωλο. Μποτάκια με τακούνι τύπου πουτανέ

Επιτέλους επανεμφάνιση Ελενη-Σια-tiger με καυτό μαύρο κολάν και γενικά ωραία ντυμενη και λιμπιστερη. Έμπαινα άνετα σήμερα

Τις εκεί πέρα δεν τις αναφέρω, βαριέμαι. Τις ξέρετε

Black χοντρόwoman στο πόστο της

Ιου-λια και αυτή απέναντι

Βασια στη χλοης με τη συμμορίας της μια εκ των οποίων την έχω σταμπάρει καιρο τώρα, όλο με κάτι φουστανάκια και σορτσάκια, φαίνεται ωραίο κωλαρακι

Απέναντι η τρελή ασχημομούρα

Μαμα-κορη(ωραία σήμερα)και γύφτο κρητικιά

Ανιλια με πολύ ωραίο outfit τύπου ξερογλυφομαι με τα μπούτια έξω, ρούχα σε ταμπα αποχρώσεις. Παρέα η αδερφή της

Απέναντι καβλακι κάδου

Μοναστηριου συμπεθερες παρέα και η Συλβι με ροζ outfit καβλακι μου φάνηκε απόψε. Με πήραν χαμπάρι από απέναντι και άρχισαν να χορεύουν σαν τρελες! Βρωμες…
Διέκρινα κλασικά Έλενα ανάμεσα των, μπουταρες για χυσιμο Γαμω την κωλαρα της!


Σκεφτόμουν ποια να επιλέξω και μ ρθε επιφοίτηση να καλέσω Ντεσυ!
Την πήρα, το σήκωσε, βρεθήκαμε εκεί στο βενζινάδικο απέναντι και πήγαμε στο γνωστό.

Ξεντυθήκαμε επ αυτοκινε και μου χάρισε για άλλη μια φορά με άνεση χρόνου μια ωραία εμπειρία
Πιπα με νόημα και eye contact, καθαρισμός κραγιόν για ευνόητους, χάδια παντού, καβλο λόγια, γαμησι με αγκωμαχητα… επαγγελματίας!

Αυτή η γυναίκα, δεν πάει ο νους σου τι είναι. Κυρία κανονική! Ωραία κ απλά ντυμενη!

@DEWARSS άντε ρε μλκ
Την πέτυχα σε λέω ρε συ ,αλλά δεν την πρόλαβα ,την πήρε άλλος.
Η γυφτοκρητικια αξίζει τίποτα; Την βλέπω συνέχεια με την μάνα της Σόνιας και εχθές μαζί ήτανε αλλά με την κωλοκινηση που είχε την ώρα που πέρασα δεν μπορούσα να σταματήσω για περαιτέρω.
Τι ζητάει και αξίζει ;η τζάμπα κοπος ;

Η μικρή με τις φουστιτσες που λες ,με την Βάσια ,είναι η Σοφια που είχα αναφέρει .
Ένα 20ρικο παίρνει ,δεν ξέρει ελληνικά σχεδόν καθόλου .
Η πίπα μέτρια για γαμησι δεν την έχω πάρει .
Εχθές είχαν στρώσει και καρέκλες στην χλόης το βράδυ ,στη μια καθόταν η Βάσια σαν τσατσά και στην άλλη μια χοντρή καινούρια που από το σχήμα της κοιλιάς μάλλον γκαστρωμενη και αυτή ..γύφτισσα .
Η Σία όντως εμφανίστηκε εχθές κοντά στο 4all όταν πέρασα μιλούσε με τις χοντρουλες .
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Την πέτυχα σε λέω ρε συ ,αλλά δεν την πρόλαβα ,την πήρε άλλος.
Η γυφτοκρητικια αξίζει τίποτα; Την βλέπω συνέχεια με την μάνα της Σόνιας και εχθές μαζί ήτανε αλλά με την κωλοκινηση που είχε την ώρα που πέρασα δεν μπορούσα να σταματήσω για περαιτέρω.
Τι ζητάει και αξίζει ;η τζάμπα κοπος ;

Η μικρή με τις φουστιτσες που λες ,με την Βάσια ,είναι η Σοφια που είχα αναφέρει .
Ένα 20ρικο παίρνει ,δεν ξέρει ελληνικά σχεδόν καθόλου .
Η πίπα μέτρια για γαμησι δεν την έχω πάρει .
Εχθές είχαν στρώσει και καρέκλες στην χλόης το βράδυ ,στη μια καθόταν η Βάσια σαν τσατσά και στην άλλη μια χοντρή καινούρια που από το σχήμα της κοιλιάς μάλλον γκαστρωμενη και αυτή ..γύφτισσα .
Η Σία όντως εμφανίστηκε εχθές κοντά στο 4all όταν πέρασα μιλούσε με τις χοντρουλες .
Οταν γραφετε αυτο το ονοματακι....Σια....χτυπαει η καρδουλα μου!!!
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
270
Like
1.044
Πόντοι
201
Μετά από αποτυχημένη προσπάθεια στο ίδρυμα Κρυστάλ, ωραίο γαμήσι με Σβέτα στο ερείπιο. Μουνί πίπα με καπότα 20. Φυσικά μόλις μπήκα στο ερείπιο ρώτησε αν θέλω έξτρα (τα γνωστά και μη εξαιρετέα ακάποτα). Πήρα έξτρα κώλο με 30, φυσικά όλα με καπότα. Με χύσιμο στα μούτρα από μακριά ενώ είχα δύο δάχτυλα βαθειά στην κωλάρα.
Τρελό μουνί παίδες. Κορμάρα, ματάρες, κωλάρα, σφιχτό μουνί και κώλος (πρέπει να ήμουν πρώτος ή από τους πρώτους για σήμερα). Ήταν και ντυμένη σήμερα με ένα τρελό καλσόν/κολάν, απλά μουνάρα.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.012
Κριτικές
9
Like
3.354
Πόντοι
456
Μετά από αποτυχημένη προσπάθεια στο ίδρυμα Κρυστάλ, ωραίο γαμήσι με Σβέτα στο ερείπιο. Μουνί πίπα με καπότα 20. Φυσικά μόλις μπήκα στο ερείπιο ρώτησε αν θέλω έξτρα (τα γνωστά και μη εξαιρετέα ακάποτα). Πήρα έξτρα κώλο με 30, φυσικά όλα με καπότα. Με χύσιμο στα μούτρα από μακριά ενώ είχα δύο δάχτυλα βαθειά στην κωλάρα.
Τρελό μουνί παίδες. Κορμάρα, ματάρες, κωλάρα, σφιχτό μουνί και κώλος (πρέπει να ήμουν πρώτος ή από τους πρώτους για σήμερα). Ήταν και ντυμένη σήμερα με ένα τρελό καλσόν/κολάν, απλά μουνάρα.
με 30 εδωσε κωλο και τα πηρε στη μαπα;
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
270
Like
1.044
Πόντοι
201
με 30 εδωσε κωλο και τα πηρε στη μαπα;
Yes. Τώρα, το τα πήρε στη μάπα μη φανταστείς πως ήταν όπως στις τσόντες, αλλά την είχα σκυμμένη προς την τσαπού, της έβαζα κωλοδάχτυλα και η πρώτη ριπή έφυγε στη μάπα.
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
270
Like
1.044
Πόντοι
201
Ο τιραμολας είσαι;
Χαχαχαχααααααχχχ!! Διευκρίνιση ίσως σημαντική για εμένα, αδιάφορη ίσως για άλλους, εγώ είχα τα δάχτυλα στην κωλάρα της, όχι αυτή στην δική μου!!!

Για να το εξηγήσω καλύτερα ώστε να κάνετε την εικόνα στο μυαλό σας, αυτή σκυμμένη αριστερά μου με την κεφαλή στριμμένη δεξιά, προς τον πέο. Η (θαυμάσια μαυριδερή) κωλάρα της δίπλα μου, εξ αριστερών. Ο δείκτης και μέσος του αριστερού μου χεριού μέσα στην άνω όπως την βλέπω τρύπα, βαθύτερα της μεσαίας άρθρωσης των δακτύλων, το δεξί μου χέρι παίζει το βιολί που εκτοξεύει το υγρό της ζωής στη μάπα.

Καμία πίεση στο μυοσκελετικό μου (όχι τιραμόλας φίλε illuzion).
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.126
Κριτικές
11
Like
17.708
Πόντοι
3.796
Χαχαχαχααααααχχχ!! Διευκρίνιση ίσως σημαντική για εμένα, αδιάφορη ίσως για άλλους, εγώ είχα τα δάχτυλα στην κωλάρα της, όχι αυτή στην δική μου!!!

Για να το εξηγήσω καλύτερα ώστε να κάνετε την εικόνα στο μυαλό σας, αυτή σκυμμένη αριστερά μου με την κεφαλή στριμμένη δεξιά, προς τον πέο. Η (θαυμάσια μαυριδερή) κωλάρα της δίπλα μου, εξ αριστερών. Ο δείκτης και μέσος του αριστερού μου χεριού μέσα στην άνω όπως την βλέπω τρύπα, βαθύτερα της μεσαίας άρθρωσης των δακτύλων, το δεξί μου χέρι παίζει το βιολί που εκτοξεύει το υγρό της ζωής στη μάπα.

Καμία πίεση στο μυοσκελετικό μου (όχι τιραμόλας φίλε illuzion).
Αυτά πες τα στον Isidiro$ που βάζει καποτα στα δάχτυλα για να δακτυλιασει μουνι σε στούντιο !

Φίλε Isidoro$ συγνώμη ,αλλά κόντεψε να μου βγει ο καφές από την μύτη ...τι έχετε πάθει ;:cheesy:
 

Lupelius@

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
7
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνοδοιπόροι.
Ψιλό παρακολουθώ κατά καιρούς σαν επισκέπτης , αλλά σήμερα αποφάσισα να κάνω λογαριασμό.
Ενδιαφέρομαι για μια συγκεκριμένη καυλιτσα , δεν έχω ιδέα από τα ονόματα που αναφέρετε , αλλά θα παραθέσω ορισμένες πληροφορίες μήπως και λάβω βοήθεια .
Πρόκειται για σχετικά ψηλή κοκκινομάλλα (συνήθως με μαζεμένα μαλλιά τύπου κότσο)
Ανοιχτόχρωμα μάτια αδύνατη με ωραίο αδύνατο κορμί και κωλαρα , μόνο με το φως της μέρας την βλέπω περίπου 12:00 με 16:00 κοντά στην διχάλα μπροστά στο white trilogy rooms και ένα takeaway που έχει ανοίξει εκεί στη γωνία τελευταία , μου κάνει για γυφτάκι αλλά καμία σχέση με τα λεσια γυφτακια που βλέπω συνήθως . Γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω ; Πχ όνομα , υπηρεσίες ωράρια κριτική ;;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
170
Like
195
Πόντοι
1
στην γιανιτσων παιζει κανα χοτελ διπλα?με τα ποδια πηγα δεν εχω αμαξι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom