Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.126
Κριτικές
11
Like
17.714
Πόντοι
3.796
Παιδιά αυτή η ψηλή μελαχρινή απολυ αδύνατη στη διχάλα που πας για ΚΤΕΛ, αξίζει; Την κοζαρω καιρό αλλά έχω ενδιασμους. Λεω να κάνω καταδρομική σήμερα και είμαι σε διλιμα
Ξανά κοζαρε την όταν περνάς σήμερα ..πρεζου είναι φίλε .
Τζάμπα θα λερωθεις στην καταδρομική .
Η διχάλα γενικά έχει πρεζόνια,να προσέχεις προς τα εκεί
 

tsoures.mple

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Ξανά κοζαρε την όταν περνάς σήμερα ..πρεζου είναι φίλε .
Τζάμπα θα λερωθεις στην καταδρομική .
Η διχάλα γενικά έχει πρεζόνια,να προσέχεις προς τα εκεί
Ευχαριστώ για την ενημέρωση. Θα δοκιμάσω εκτως διχαλας και θα επανέλθω με αξιολόγηση
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.161
Like
8.241
Πόντοι
2.356
Μία γρήγορη πέρασια χθες κατά τις 10:30 η ξεπετα η αλβανιδα έλειπε τα δύο τα μικρά στη Χλόης καθόταν στο πεζοδρόμιό παρακάτω αριστερά το καδισιό δε σταμάτησα καν το φόρτωσε συνάδελφος μετά από λίγο απέναντι η αννιλια με μίνι φόρεμα κ η αδερφή της στην διχάλα τίποτε κ από μοναστηριού η μία συμπεθέρα μόνο η νταιζη
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Μάγκες η Συλβια τσιμπούκι με 10 € και γαμησακι με 15€ μη δίνετε παραπανω
Τα περισσότερα γυφτοβουλγαρακια ,ότι δεν είναι σαν βαρέλι είναι σε αυτή την κατηγορία .δεν χρειάζεται κατάλογο .
Η Σύλβια το είχα αναφέρει,είναι τίμια επιλογή για το 20ρικο και κάνει και εφέ δεν στέκεται σαν κοιμησμενη .
Illuzion φίλε ναι αυτή ήταν η καινούρια όπως την περιγράφεις τα χείλη της ήταν κάπως σαν φουσκωμένα.
Φοβερό κωλαρακι πάντως
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
117
Like
206
Πόντοι
21
Παιδιά αυτή η ψηλή μελαχρινή απολυ αδύνατη στη διχάλα που πας για ΚΤΕΛ, αξίζει; Την κοζαρω καιρό αλλά έχω ενδιασμους. Λεω να κάνω καταδρομική σήμερα και είμαι σε διλιμα
Πόσο χρονών είναι περίπου ;
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306
Μάγκες η Συλβια τσιμπούκι με 10 € και γαμησακι με 15€ μη δίνετε παραπανω
Δεν αξιζει κιολας τι να δωσει κανεις παραπανω...45 χρονων εφτασε...εχει πιο καλυτερες στην πιατσα. Νεο αιμα
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Λοιπόν έσπασα ρόδι, έκοψα κορδέλα, πήρα το καδακι!

Συμφωνία στα 20€ αλλά «θα είμαι γρήγορος»
Μετά από μα μου σου μου μου σου του, δέχτηκε

Παιδιά, τέτοιο χαλυβδηρο πατο σε πιάτσα είχα καιρο να πιάσω. Άψογο κωλαρακι, σε σχήμα, ελαστικότητα, αφή, δέρμα… όνειρο!
Μαύρο στριγκακι καβλα.
Από τα Σοφια είναι και φυσικά τη λένε Μαρία :lying-face:

19 χρόνων λέει ότι είναι, πολύ λίγα ελληνικά. Πιπα μέτρια, τύπου Ανιλιας, γαμησακι μέτριο κ αυτό. Εντάξει πιάτσα είσαι. Ωραία μουνοχειλα ζουμερά.

Παταρος μάγκες αξίζει η δοκιμή μια φορά.

Με το που έχυσα, έφυγε σε στυλ Ανιλιας επίσης με ένα ξερο «γεια»

Βαριέμαι να αναφέρω τις αλλες
Έλειπε η Έλενα
Αλβα ντυμενη αλβανική σημαία
Και μια νέα Άννα ginger hair στο 4all.
Μου φάνηκε καλή, αλλά κρατάω καλάθι μήπως ήταν τρανς

(Εκείνο το τρανς με τα ζουμιά από το κλίσμα για όσους θυμούνται)
Rob Riggle Challenge GIF by ABC Network
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
99
Πόντοι
0
Λοιπόν έσπασα ρόδι, έκοψα κορδέλα, πήρα το καδακι!

Συμφωνία στα 20€ αλλά «θα είμαι γρήγορος»
Μετά από μα μου σου μου μου σου του, δέχτηκε

Παιδιά, τέτοιο χαλυβδηρο πατο σε πιάτσα είχα καιρο να πιάσω. Άψογο κωλαρακι, σε σχήμα, ελαστικότητα, αφή, δέρμα… όνειρο!
Μαύρο στριγκακι καβλα.
Από τα Σοφια είναι και φυσικά τη λένε Μαρία :lying-face:

19 χρόνων λέει ότι είναι, πολύ λίγα ελληνικά. Πιπα μέτρια, τύπου Ανιλιας, γαμησακι μέτριο κ αυτό. Εντάξει πιάτσα είσαι. Ωραία μουνοχειλα ζουμερά.

Παταρος μάγκες αξίζει η δοκιμή μια φορά.

Με το που έχυσα, έφυγε σε στυλ Ανιλιας επίσης με ένα ξερο «γεια»

Βαριέμαι να αναφέρω τις αλλες
Έλειπε η Έλενα
Αλβα ντυμενη αλβανική σημαία
Και μια νέα Άννα ginger hair στο 4all.
Μου φάνηκε καλή, αλλά κρατάω καλάθι μήπως ήταν τρανς

(Εκείνο το τρανς με τα ζουμιά από το κλίσμα για όσους θυμούνται)
Rob Riggle Challenge GIF by ABC Network
Πως την καταφερες 20 ρε παιχτη ? Δωσε τιπ σε παρακαλω γτ και εγω θελω να την δοκιμασω . Επισης και εγω περασα σμρ στις 1 αλλα ξεχασα να το γραψω , οντως ολα τα πατσαβουρια απο μαυρες τραβελια και τρανς και παραδοξως ολομοναχο σε ολοκληρη την διχαλα το καδισιο με μαυρο κολλαν
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Λοιπόν έσπασα ρόδι, έκοψα κορδέλα, πήρα το καδακι!

Συμφωνία στα 20€ αλλά «θα είμαι γρήγορος»
Μετά από μα μου σου μου μου σου του, δέχτηκε

Παιδιά, τέτοιο χαλυβδηρο πατο σε πιάτσα είχα καιρο να πιάσω. Άψογο κωλαρακι, σε σχήμα, ελαστικότητα, αφή, δέρμα… όνειρο!
Μαύρο στριγκακι καβλα.
Από τα Σοφια είναι και φυσικά τη λένε Μαρία :lying-face:

19 χρόνων λέει ότι είναι, πολύ λίγα ελληνικά. Πιπα μέτρια, τύπου Ανιλιας, γαμησακι μέτριο κ αυτό. Εντάξει πιάτσα είσαι. Ωραία μουνοχειλα ζουμερά.

Παταρος μάγκες αξίζει η δοκιμή μια φορά.

Με το που έχυσα, έφυγε σε στυλ Ανιλιας επίσης με ένα ξερο «γεια»

Βαριέμαι να αναφέρω τις αλλες
Έλειπε η Έλενα
Αλβα ντυμενη αλβανική σημαία
Και μια νέα Άννα ginger hair στο 4all.
Μου φάνηκε καλή, αλλά κρατάω καλάθι μήπως ήταν τρανς

(Εκείνο το τρανς με τα ζουμιά από το κλίσμα για όσους θυμούνται)
Rob Riggle Challenge GIF by ABC Network
Πέρασα στην επιστροφή για το σπίτι και είδα την Αλβα .....σαν το μουνακι που είναι απέναντι σου στο μπαρ και θες να το ξεπατωσεις....με μαύρο μίνι και κόκκινες μπότες!!!
Πολύ δυνατό καυλακι φαίνεται.... αλλά εάν είναι τόσο ξεπετα.....
 

AlexisShamrock

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν έσπασα ρόδι, έκοψα κορδέλα, πήρα το καδακι!

Συμφωνία στα 20€ αλλά «θα είμαι γρήγορος»
Μετά από μα μου σου μου μου σου του, δέχτηκε

Παιδιά, τέτοιο χαλυβδηρο πατο σε πιάτσα είχα καιρο να πιάσω. Άψογο κωλαρακι, σε σχήμα, ελαστικότητα, αφή, δέρμα… όνειρο!
Μαύρο στριγκακι καβλα.
Από τα Σοφια είναι και φυσικά τη λένε Μαρία :lying-face:

19 χρόνων λέει ότι είναι, πολύ λίγα ελληνικά. Πιπα μέτρια, τύπου Ανιλιας, γαμησακι μέτριο κ αυτό. Εντάξει πιάτσα είσαι. Ωραία μουνοχειλα ζουμερά.

Παταρος μάγκες αξίζει η δοκιμή μια φορά.

Με το που έχυσα, έφυγε σε στυλ Ανιλιας επίσης με ένα ξερο «γεια»

Βαριέμαι να αναφέρω τις αλλες
Έλειπε η Έλενα
Αλβα ντυμενη αλβανική σημαία
Και μια νέα Άννα ginger hair στο 4all.
Μου φάνηκε καλή, αλλά κρατάω καλάθι μήπως ήταν τρανς

(Εκείνο το τρανς με τα ζουμιά από το κλίσμα για όσους θυμούνται)
Rob Riggle Challenge GIF by ABC Network
Φιλε μπορεις να μου πρις αυτη η μαρια εμφανισοακα πως ειναι και σε ποια οδο ακριβως τπαρχει? Θελο να την δοκιμασω σημερα απογευμα
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
99
Πόντοι
0
Πέρασα στην επιστροφή για το σπίτι και είδα την Αλβα .....σαν το μουνακι που είναι απέναντι σου στο μπαρ και θες να το ξεπατωσεις....με μαύρο μίνι και κόκκινες μπότες!!!
Πολύ δυνατό καυλακι φαίνεται.... αλλά εάν είναι τόσο ξεπετα.....
Ωρα?
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
105
Like
460
Πόντοι
21
Βολτα χθες αργα μετα απο ταινια πρεπει να ηταν λιγο πριν τη μια. Παραδοξως ειχε αρκετες κοπελες και λιγη κινηση. Στη κτηνιατρικη ενα πολυ γλυκο τρανς πετιτ μες την καυλα για τους μερακληδες. Στο σελ ηταν τρεις τρανς δυο σε αμαξι και μια μαλλον αντρας με κοκκινη περουκα και οχι τρανς. Λιγο παραπερα μια πολυ ψηλη ξανθια εντυπωσιακη τρανς σωστος τσολιας μερα που ειναι. Απο πισω της στη γωνια στο μαγαζακι (φουρνος πρεπει να ναι) τρεις κοπελες μαζι τιποτα ιδιαιτερο δε φαινοταν οπως περασα. Προς το for all 2 αφρικανες και μετα το for all μια αφρικανη με τεραστια βυζια μοστραρισμενα καμαρωτα. Δεκα μετρα διπλα της μια κλασικη τη βλεπω καθε φορα με μεγαλα μπουτια - κωλο και αν δε κανω λαθος μακρια κοτσιδα. Καμια εκκατο μετρα πιο κατω αλλες τρεις μαζι. Η μια με ροζ φορεμα μονο απο πισω την ειδα αλλα φαινοταν καλο σωμα, μια με μαυρο φορεμα νορμαλ προσωπο - σωμα πρεπει να ηταν γυρω στα 25 και αλλη μια που δε την ειδα καθολου. Χορευαν και οι τρεις παρεα στο πεζοδρομιο. Στο στενο της eurobank για καποιο λογο ειχε κοσμο μαζεμμενο πρεπει να ηταν πανω απο δεκα ατομα. Πριν τη διχαλα μια ξανθια μια μελαχροινη και απεναντι πρεπει να ηταν αυτη που λετε στους καδους οντως φαινεται ωραιο μωρο. Στη διχαλα δυο αδιαφορες πιθανοτατα εξαρτημενες. Πηρα το δρομο προς ΚΤΕΛ και στη στροφη για Grand Hotel ηταν ενα τουμπανο σε εμφανιση μιλουσε στο κινητο ακριβως διπλα απ τις ραγες. Εκανα να σταματησω αλλα αγχωθηκα μηπως δεν ειναι της δουλειας και ειναι κανας γκομενος κοντα και με κυνηγανε εκει περα τιποτα περιεργοι (δεν ηταν αυτη που αναφερθηκε οτι γυρναει εκει την εχω δει και αυτη ηταν αρκετα νεα). Στη μοναστηριου ηταν στα μηχανακια η μια (μελαχροινη) ειπα να γυρισω για μια πιπα αλλα ειχε φυγει. Απ οτι καταλαβα σχολανε στη μια? Δεν εκανα αλλη γυρα ειδα οτι δεν ειναι εκει και εφυγα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.126
Κριτικές
11
Like
17.714
Πόντοι
3.796
Βολτα χθες αργα μετα απο ταινια πρεπει να ηταν λιγο πριν τη μια. Παραδοξως ειχε αρκετες κοπελες και λιγη κινηση. Στη κτηνιατρικη ενα πολυ γλυκο τρανς πετιτ μες την καυλα για τους μερακληδες. Στο σελ ηταν τρεις τρανς δυο σε αμαξι και μια μαλλον αντρας με κοκκινη περουκα και οχι τρανς. Λιγο παραπερα μια πολυ ψηλη ξανθια εντυπωσιακη τρανς σωστος τσολιας μερα που ειναι. Απο πισω της στη γωνια στο μαγαζακι (φουρνος πρεπει να ναι) τρεις κοπελες μαζι τιποτα ιδιαιτερο δε φαινοταν οπως περασα. Προς το for all 2 αφρικανες και μετα το for all μια αφρικανη με τεραστια βυζια μοστραρισμενα καμαρωτα. Δεκα μετρα διπλα της μια κλασικη τη βλεπω καθε φορα με μεγαλα μπουτια - κωλο και αν δε κανω λαθος μακρια κοτσιδα. Καμια εκκατο μετρα πιο κατω αλλες τρεις μαζι. Η μια με ροζ φορεμα μονο απο πισω την ειδα αλλα φαινοταν καλο σωμα, μια με μαυρο φορεμα νορμαλ προσωπο - σωμα πρεπει να ηταν γυρω στα 25 και αλλη μια που δε την ειδα καθολου. Χορευαν και οι τρεις παρεα στο πεζοδρομιο. Στο στενο της eurobank για καποιο λογο ειχε κοσμο μαζεμμενο πρεπει να ηταν πανω απο δεκα ατομα. Πριν τη διχαλα μια ξανθια μια μελαχροινη και απεναντι πρεπει να ηταν αυτη που λετε στους καδους οντως φαινεται ωραιο μωρο. Στη διχαλα δυο αδιαφορες πιθανοτατα εξαρτημενες. Πηρα το δρομο προς ΚΤΕΛ και στη στροφη για Grand Hotel ηταν ενα τουμπανο σε εμφανιση μιλουσε στο κινητο ακριβως διπλα απ τις ραγες. Εκανα να σταματησω αλλα αγχωθηκα μηπως δεν ειναι της δουλειας και ειναι κανας γκομενος κοντα και με κυνηγανε εκει περα τιποτα περιεργοι (δεν ηταν αυτη που αναφερθηκε οτι γυρναει εκει την εχω δει και αυτη ηταν αρκετα νεα). Στη μοναστηριου ηταν στα μηχανακια η μια (μελαχροινη) ειπα να γυρισω για μια πιπα αλλα ειχε φυγει. Απ οτι καταλαβα σχολανε στη μια? Δεν εκανα αλλη γυρα ειδα οτι δεν ειναι εκει και εφυγα.
Ωραίος φίλε,αν και χωρίς ονόματα από περιγραφές όλοι καταλάβαμε πάνω κάτω ποιες ήταν .
Αυτή μετά το Γκραντ που λες όντως παίζει να μην ήταν της δουλειάς αλλά παίζει και να ήταν .
Έχει κάτι άστρα που πέφτουν για αρπαχτη μια φορά και εξαφανίζονται.
Μου έχει τύχει εμένα αργά πριν μήνες ,το είχα αναφέρει κιόλας ,δυνατό μουνι κοντά στην κτηνιατρική το φόρτωσα ο μαλακας μόνο για πιπα και ήταν η πρώτη και η τελευταία φορά που την είδα από τότε ,είχε πει ότι είναι για κάτι δουλειές εδώ για μια μέρα μόνο και δεν την πίστεψα .. αλλιώς θα κανονιζα να κρατούσα επαφή ,ήταν πολύ καλό για πιάτσα .
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
105
Like
460
Πόντοι
21
Ωραίος φίλε,αν και χωρίς ονόματα από περιγραφές όλοι καταλάβαμε πάνω κάτω ποιες ήταν .
Αυτή μετά το Γκραντ που λες όντως παίζει να μην ήταν της δουλειάς αλλά παίζει και να ήταν .
Έχει κάτι άστρα που πέφτουν για αρπαχτη μια φορά και εξαφανίζονται.
Μου έχει τύχει εμένα αργά πριν μήνες ,το είχα αναφέρει κιόλας ,δυνατό μουνι κοντά στην κτηνιατρική το φόρτωσα ο μαλακας μόνο για πιπα και ήταν η πρώτη και η τελευταία φορά που την είδα από τότε ,είχε πει ότι είναι για κάτι δουλειές εδώ για μια μέρα μόνο και δεν την πίστεψα .. αλλιώς θα κανονιζα να κρατούσα επαφή ,ήταν πολύ καλό για πιάτσα .
Φιλε μου δε τα ξερω τα ονοματα. Σιγουρα παντως απ οτι καταλαβαινω απο τις περιγραφες των παλιων δεν ηταν εκει η Μαρια αλβανιδα, η ψηλη τρανς ηταν η Φιονα και αν εχω καταλαβει καλα οι δυο πριν τη διχαλα ειναι οι αδερφες. Για τις τριαδες δεν εχω ιδεα και ελειπε σιγουρα απο μοναστηριου η Συλβια και ηταν μονο η μια απ τις συμπεθερες. Λογικα σε βαθος χρονου κι αλλες 3-4 βολτες που θα παει θα καταφερω κι εγω να τις ξεχωριζω απ τις περιγραφες σας και να ειμαι πιο κατατοπιστικος
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.161
Like
8.241
Πόντοι
2.356
Φιλε μου δε τα ξερω τα ονοματα. Σιγουρα παντως απ οτι καταλαβαινω απο τις περιγραφες των παλιων δεν ηταν εκει η Μαρια αλβανιδα, η ψηλη τρανς ηταν η Φιονα και αν εχω καταλαβει καλα οι δυο πριν τη διχαλα ειναι οι αδερφες. Για τις τριαδες δεν εχω ιδεα και ελειπε σιγουρα απο μοναστηριου η Συλβια και ηταν μονο η μια απ τις συμπεθερες. Λογικα σε βαθος χρονου κι αλλες 3-4 βολτες που θα παει θα καταφερω κι εγω να τις ξεχωριζω απ τις περιγραφες σας και να ειμαι πιο κατατοπιστικος
Οι αδερφές πριν την διχάλα είναι η Ντανιέλα κ ανίλια η συμπεθέρα π ήταν είναι η νταιζη

Αλήθεια τελευταία είναι μόνη της ξέρει κανείς τι έγινε η Έλενα αυτή κ με περίοδο δούλευε έκανε στοματικό
Επίσης χάθηκε το καβλακι η βασια στα σκαλάκια μοναστηριού
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.126
Κριτικές
11
Like
17.714
Πόντοι
3.796
Οι αδερφές πριν την διχάλα είναι η Ντανιέλα κ ανίλια η συμπεθέρα π ήταν είναι η νταιζη

Αλήθεια τελευταία είναι μόνη της ξέρει κανείς τι έγινε η Έλενα αυτή κ με περίοδο δούλευε έκανε στοματικό
Επίσης χάθηκε το καβλακι η βασια στα σκαλάκια μοναστηριού
Την προηγούμενη εβδομάδα που πήρα την Νταίζη ήταν και η Έλενα εκεί κανονικά με πελάτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom