Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.141
Like
8.111
Πόντοι
2.356

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Ειχα παρει την Μαριανθη-Μαριανα για μια πιπα πριν 3-4 μερες.
Μου λεει :
κοιτα τα πραματα σου ,αν εχεις κατι αξιας απομακρυνε το. Με κατηγορησαν τελευταια πως κλεβω ενω εγω δεν εχω κλεψει τιποτα. Με κατηγορησε καποιος πως του εκλεψα την ταμπακιερα του που ειχε κρυμμενα και λεφτα. Αργοτερα εμαθα πως την βρηκε κι ουτε ενα συγγνωμη δεν ειπε.

Αυτα ειπε αυτα λεω, παντως φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα, δεν ειναι κολλεγιο κορασιδων η γιαννιτσων.
κάπως έτσι το ίδιο έργο... για την εμπειρία σου δεν έγραψες όμως.. πως πέρασες;
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Απορώ με μερικούς πραγματικά... υπάρχουν μέλη εδώ μέσα που έχουν ξοδέψει φράγκα για να ενημερώσουν. Υπάρχουν από την άλλη άτομα που αφιερώνουν το χρόνο τους για να ενημερώσουν, σχετικά με το τι κινείται και το τι βλέπουν. Και από την άλλη υπάρχουν νέα άτομα που μπαίνουν και βαριούνται να γυρίσουν μόλις λίγες σελίδες πίσω για να διαβάσουν. (επίσης υπάρχει η αναζήτηση που μπορείς να βάλεις το ρημαδιασμένο το όνομα που ψάχνεις- αν δε βρεις τίποτα τότε ρώτα...). απορώ πραγματικά με αυτούς που μπαίνουν στον κόπο και απαντάνε...
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
12
Like
3.235
Πόντοι
746
Επειδη μου ηρθε κ προσωπικο μηνυμα να το πω κ εδω. Καποιοι παρεξηγησαν δυο μηνυματα. 1) Μονο αυτες οι δυο υπαρχουν....απαντωντας σε μηνυμα καποιου που κανει προφιλ κ το σβηνει την αλλη μερα. Κ 2) Ειναι δυο μετρα γυναικα κ αξιζει να δωσεις 80 ευρω για στοματικο. Απλα πραγματα: Σχημα λογου ηταν. Αυτα.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
996
Like
4.278
Πόντοι
446
Ενος χοντρου γυφτου μαλλον βουλγαρος, λετσος κ η βρώμα απο το μαλλί μεχρι τα παπούτσια, πρέπει να εχουν κ δευτερο πιο μεγάλο. Τους πετυχα στο σουπερμάρκετ μαζι με εναν ακομα βουλγαρογυφτο 60αρη. Ολες αυτες με τέτοιους αντρες νταβαδες εχουν να κανουν, Συλβια, Ντεση, Ελενη. Παρειτσα ολοι μαζι
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Απορώ με μερικούς πραγματικά... υπάρχουν μέλη εδώ μέσα που έχουν ξοδέψει φράγκα για να ενημερώσουν. Υπάρχουν από την άλλη άτομα που αφιερώνουν το χρόνο τους για να ενημερώσουν, σχετικά με το τι κινείται και το τι βλέπουν. Και από την άλλη υπάρχουν νέα άτομα που μπαίνουν και βαριούνται να γυρίσουν μόλις λίγες σελίδες πίσω για να διαβάσουν. (επίσης υπάρχει η αναζήτηση που μπορείς να βάλεις το ρημαδιασμένο το όνομα που ψάχνεις- αν δε βρεις τίποτα τότε ρώτα...). απορώ πραγματικά με αυτούς που μπαίνουν στον κόπο και απαντάνε...
Αδερφε, δεν ειναι ακριβως ετσι οπως τα λες.
Θα κανω τον δικηγορο αυτων στους οποίους αναφερεσαι.
Εχω 16 χρονια στο site ως μελος κι αυτο που με κράτησε εδω ηταν ο ουσιαστικος διαλογος, ο χαβαλες, οι ατακες πολλων συμπολεμιστων και γενικα το ωραιο κλιμα.
Την τελευταια 5-6ετια το site εχει καταντησει chat. Ανουσιοι διαλογοι, τσακωμοι για το ποιος την εχει πιο μεγαλη, κακο καμακι, λες και ειμαστε παιδακια του Δημοτικου, λες και δεν ειμαστε καποιοι σοβαροι εδω μεσα, η σκεφτομαστε με τον πουτσο μας μονο.
Οποτε ΝΑΙ. Βαριεμαι κι εγω να σπαταλησω χρονο για να διαβασω οχι 1 η 2, αλλα 20 και 30 σελιδες με μαλακιες για να παρω την πληροφορια που ψαχνω.
Προσωπικα δεν μενω Θεσσαλονικη, οταν ερχομαι, ερχομαι απρογραμματιστα στην πλειοψηφια των περιπτωσεων, οποτε θα με ενδιεφερε να βρω μια γρηγορη ενημερωση και να εχω εικονα.
Εδω θα ηθελα να προτεινω, (αν πεσει στο ματι καποιου διαχειριστη) 2 πραγματα:
Η την δημιουργία chat room οπου να μπαινουν ολοι οι μαλακες του bou και να τρωγονται σαν τα κοκκορια, η να διαγραφονται ολα τα σπαμ μηνυματα που μας σπαν τα αρχιδια.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.922
Κριτικές
63
Like
7.454
Πόντοι
4.766
Αδερφε, δεν ειναι ακριβως ετσι οπως τα λες.
Θα κανω τον δικηγορο αυτων στους οποίους αναφερεσαι.
Εχω 16 χρονια στο site ως μελος κι αυτο που με κράτησε εδω ηταν ο ουσιαστικος διαλογος, ο χαβαλες, οι ατακες πολλων συμπολεμιστων και γενικα το ωραιο κλιμα.
Την τελευταια 5-6ετια το site εχει καταντησει chat. Ανουσιοι διαλογοι, τσακωμοι για το ποιος την εχει πιο μεγαλη, κακο καμακι, λες και ειμαστε παιδακια του Δημοτικου, λες και δεν ειμαστε καποιοι σοβαροι εδω μεσα, η σκεφτομαστε με τον πουτσο μας μονο.
Οποτε ΝΑΙ. Βαριεμαι κι εγω να σπαταλησω χρονο για να διαβασω οχι 1 η 2, αλλα 20 και 30 σελιδες με μαλακιες για να παρω την πληροφορια που ψαχνω.
Προσωπικα δεν μενω Θεσσαλονικη, οταν ερχομαι, ερχομαι απρογραμματιστα στην πλειοψηφια των περιπτωσεων, οποτε θα με ενδιεφερε να βρω μια γρηγορη ενημερωση και να εχω εικονα.
Εδω θα ηθελα να προτεινω, (αν πεσει στο ματι καποιου διαχειριστη) 2 πραγματα:
Η την δημιουργία chat room οπου να μπαινουν ολοι οι μαλακες του bou και να τρωγονται σαν τα κοκκορια, η να διαγραφονται ολα τα σπαμ μηνυματα που μας σπαν τα αρχιδια.
Μπράβο σου φίλε που είσαι παλιό μέλος παρόλο που δεν είσαι ενεργός... αλλά είσαι τελείως λάθος σε ότι έγραψες... δηλαδή όσοι ενημερώνουν θα κάνουν τους "χαμάληδες" σε άλλα μέλη που απλά κάθονται και περιμένουν την έτοιμη ενημέρωση...σε πράγματα που ήδη έχουν χιλιειπωθει..Άρα καφεδάκι αραγμα και ψάξιμο για πράγματα που ενδιαφέρουν τον καθένα στο φόρουμ
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Μπράβο σου φίλε που είσαι παλιό μέλος παρόλο που δεν είσαι ενεργός... αλλά είσαι τελείως λάθος σε ότι έγραψες... δηλαδή όσοι ενημερώνουν θα κάνουν τους "χαμάληδες" σε άλλα μέλη που απλά κάθονται και περιμένουν την έτοιμη ενημέρωση...σε πράγματα που ήδη έχουν χιλιειπωθει..Άρα καφεδάκι αραγμα και ψάξιμο για πράγματα που ενδιαφέρουν τον καθένα στο φόρουμ
Γιατι απαντας χωρις να διαβασεις, και το κυριοτερο, να καταλαβεις τι γραφω (εφοσον διαβασες)?
Και γιατι θα πρεπει να μπω κι εγω στη λιστα με αυτους που κραζω πιο πανω?
Ναι, αν δεν εχει καποιος να πει κατι, αραγμα και καφεδακι. Απο μαλακιες χορτασαμε. Και δεν εχω κανενα σκοπο να κουρασω τον κοσμο εδω περα με αντιπαραθεσεις του κωλου.
 

Europunk

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Εδώ μέσα , όπως και σε αλλά νήματα , υπάρχουν παντρεμένοι , με 2-3 παιδιά άλλοι , άλλοι που δουλεύουν 14 ώρες .. όποτε συμφωνώ ότι είναι σχεδόν αδύνατον να διαβάζει κανεις 10-15 σελίδες σχόλια , όντας τα περισσότερα άκυρα . Σήμερα είδα 4 σελίδας αδιάβαστα σχόλια , τα οποία δεν έλεγαν τπτ.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
δεν έχεις χρόνο να διαβάσεις 10- 15 σελίδες αλλά να αφιερώσει χρόνο ο άλλος για να :knockinb: και να ενημερώσει θέλεις. (που κατά πάσα πιθανότητα και αυτός είναι παντρεμένος με 2-3 παιδιά). Εν πάση περιπτώσει, υπάρχει και η επιλογή της αναζήτησης.
Συμφωνώ με το ότι σπαμάρεται το νήμα, δε συμφωνώ όμως με την απαίτηση και τον τρόπο ορισμένων. Επίσης πολλές απαντήσεις θα τις βρεις μόλις 1-2 σελίδες πίσω, (και όχι 20 και 30), γεγονός που σημαίνει ότι δε μπήκε ο άλλος ούτε για 2 λεπτά στον κόπο να ψάξει. Αυτά.
 

medimpan

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
57
Like
34
Πόντοι
0
Το έχω ξαναγράψει θέλω πληροφορίες για κάποια Λίζα κάνει πιάτσα στη Γιαννιτσών λίγο μετά το φανάρι στο toady πηγαίνοντας προς ΚΤΕΛ στα δεξιά, έχει μακριά μαύρα μαλλιά, κοντουλα γεματουλα Ελληνίδα, κοντά της κάνει και μια μελαχρινή γεμάτη ψηλή. Αν ξέρει κάποιος κάτι γιαυτην που χρησιμοποιεί το όνομα Λίζα ας μου πει. Ευχαριστώ
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.319
Πόντοι
1.706

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
Το έχω ξαναγράψει θέλω πληροφορίες για κάποια Λίζα κάνει πιάτσα στη Γιαννιτσών λίγο μετά το φανάρι στο toady πηγαίνοντας προς ΚΤΕΛ στα δεξιά, έχει μακριά μαύρα μαλλιά, κοντουλα γεματουλα Ελληνίδα, κοντά της κάνει και μια μελαχρινή γεμάτη ψηλή. Αν ξέρει κάποιος κάτι γιαυτην που χρησιμοποιεί το όνομα Λίζα ας μου πει. Ευχαριστώ
Την έχω πάρει δίνει κ κώλο στα 20 αλλά δεν είναι κάτι ιδιαίτερο απλά είναι υπομονετική
 

rakor

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
Στα του αγώνα

Χθες μια κοπελιά επι της Μοναστηριού πριν το Ροτόντα hotel, μικρή σε ηλικία με μαύρο κοντό καρέ μαλλί 20€ πίπα – sex.

Δεν την πήρα λόγω του ότι τις είπα μόνο για πίπα και μου είπε όχι μόνο πίπα.

Τι φάση ξέρεις κάνεις τίποτα γι αυτήν;

Τιμήθηκε πάντως κατά δήλωσή της μια Φανή Ουκρανή 28 ετών που πιάτσαρε Γιαννιτσών με Βυζαντίου.

Με ηρεμία η πίπα της και χωρίς βιασύνες

(μου ανέφερε πως είναι 4 χρόνια στην Ελλάδα και συχνά στην πιάτσα, εγώ και αυτήν πρώτη φορά την είδα)
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.141
Like
8.111
Πόντοι
2.356
Στα του αγώνα

Χθες μια κοπελιά επι της Μοναστηριού πριν το Ροτόντα hotel, μικρή σε ηλικία με μαύρο κοντό καρέ μαλλί 20€ πίπα – sex.

Δεν την πήρα λόγω του ότι τις είπα μόνο για πίπα και μου είπε όχι μόνο πίπα.

Τι φάση ξέρεις κάνεις τίποτα γι αυτήν;

Τιμήθηκε πάντως κατά δήλωσή της μια Φανή Ουκρανή 28 ετών που πιάτσαρε Γιαννιτσών με Βυζαντίου.

Με ηρεμία η πίπα της και χωρίς βιασύνες

(μου ανέφερε πως είναι 4 χρόνια στην Ελλάδα και συχνά στην πιάτσα, εγώ και αυτήν πρώτη φορά την είδα)
Αν μιλάς για μοναστηριού με Κωλέττη είναι η Έλενα 20 περίπου Ελληνίδα πρόσφατα γέννησε καλό σώμα κ καλό βυζί 2,5 με 3 δε βιάζεται
Μαζί της είναι Κ η νταιζη γύρω στα 25 αδύνατη με πιο μακρύ μαλλί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom