Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (5 μέλη και 21 επισκέπτες)

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.160
Like
8.237
Πόντοι
2.356
Με τα ποδιά σε 10 λεπτά είσαι πιάτσα κ σε 20 στα ρδελα σιγά την απόστασή κ αν θες πάρε το 31 από τα ΚΤΕΛ κ πήγαινέ μετά στα ρδελα η με το 12 πιάτσα άντε περιμένουμε να μας πεις την πέμπτη τι έκανες με αγωνία
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Με τα ποδιά σε 10 λεπτά είσαι πιάτσα κ σε 20 στα ρδελα σιγά την απόστασή κ αν θες πάρε το 31 από τα ΚΤΕΛ κ πήγαινέ μετά στα ρδελα η με το 12 πιάτσα άντε περιμένουμε να μας πεις την πέμπτη τι έκανες με αγωνία
Η
Με τα ποδιά σε 10 λεπτά είσαι πιάτσα κ σε 20 στα ρδελα σιγά την απόστασή κ αν θες πάρε το 31 από τα ΚΤΕΛ κ πήγαινέ μετά στα ρδελα η με το 12 πιάτσα άντε περιμένουμε να μας πεις την πέμπτη τι έκανες με αγωνία
Να καλοσωρισουμε κ παλι τον φιλο μας.....που μας προτεινει την Ντεζη σε ξενοδοχειο....ενω λεει μακρια απο Γιαννιτσων!!!!!!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.320
Πόντοι
1.706
Ειχα παρει την Μαριανθη-Μαριανα για μια πιπα πριν 3-4 μερες.
Μου λεει :
κοιτα τα πραματα σου ,αν εχεις κατι αξιας απομακρυνε το. Με κατηγορησαν τελευταια πως κλεβω ενω εγω δεν εχω κλεψει τιποτα. Με κατηγορησε καποιος πως του εκλεψα την ταμπακιερα του που ειχε κρυμμενα και λεφτα. Αργοτερα εμαθα πως την βρηκε κι ουτε ενα συγγνωμη δεν ειπε.

Αυτα ειπε αυτα λεω, παντως φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα, δεν ειναι κολλεγιο κορασιδων η γιαννιτσων.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Οι περισσότερες είναι κλεφτρόνια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Η Ντέσυ πιατσάρει Μοναστηρίου φίλος και Σύλβια η ξανθια ομοίως εκει στην σταση eurobank
Τα χουμε ξαναπει αυτα φιλος. Αλλα μιας κ το ανεφερες. Η Ντεζη ειναι ενταξει επειδη πιατσαρει στην Μοναστηριου κ οχι στην Γιαννιτσων. Ωραιος. Μετα θα μας πεις παλι ποιες μυριζουν επειδη ειναι αβαπτιστες κ ποιες οχι. Μετα θα μπερδεψεις δυο τρια ονοματα. Μετα θα μας πεις ποιες κατουρανε χυμα. Κ στο τελος θα μας ξαναπεις για την Ντεζη που την εχεις παρει μια με 90 μια με 70 συν χοτελι κ ειναι σαν εσκορτ.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Και η Μαρία η Βουλγάρα η ξανθιά νταρντανα με την κωλαρα τίμια ..
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.021
Like
4.402
Πόντοι
456
Τα χουμε ξαναπει αυτα φιλος. Αλλα μιας κ το ανεφερες. Η Ντεζη ειναι ενταξει επειδη πιατσαρει στην Μοναστηριου κ οχι στην Γιαννιτσων. Ωραιος. Μετα θα μας πεις παλι ποιες μυριζουν επειδη ειναι αβαπτιστες κ ποιες οχι. Μετα θα μπερδεψεις δυο τρια ονοματα. Μετα θα μας πεις ποιες κατουρανε χυμα. Κ στο τελος θα μας ξαναπεις για την Ντεζη που την εχεις παρει μια με 90 μια με 70 συν χοτελι κ ειναι σαν εσκορτ.
Εχω μαθει οτι κάποιοι δινουν κ 80 ευρω στην Σονια για πιπα μονο
 

GREEK SNIPER

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
241
Like
897
Πόντοι
81
Καλησπέρα συναγωνιστές,είμαι νέος εδώ και θα ήθελα τα φώτα σας. Θέλω να δοκιμάσω με κάποια μαντάμ από το kanesex ,βλέπω διάφορες μανταμίτσες αλλά με τον ιδιο αριθμό κινητού. Τι γίνεται; Πρακτορείο είναι που έχει πολλές και πιθανόν να μην έχουν σχέση οι πραγματικές με τις φώτο ή κάποια μαντάμ απλώνει πολλά δίχτυα ταυτόχρονα και όπου πιάσει; Έχει δοκιμάσει κάποιος από το συγκεκριμένο site;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Την ντεζυ φίλε που ακριβώς την βρίσκουμε και ποιες ωρες;
Κατ αρχας φιλε μου να πω οτι η απαντηση αυτη ειχε αλλο χαρακτηρα. Δεν μενω Θεσ/νικη. Η Ντεζη βγαινει στη σταση μπροστα στη Γιουρομπανκ επι της Μοναστηριου. Διπλα της συνηθως ειναι κ μια ξανθια ονοματι Συλβια. Με την Ντεζη βρεθηκα μια φορα. Για τα δεδομενα της πιατσας καθαρη κ ευγενικη. Οσο για την ωρα τωρα...λογω χειμωνα πιστευω μετα τις 19:00;;; Ας βοηθησουν λιγο κ τα τσακαλια που γνωριζουν περισσοτερο.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.160
Like
8.237
Πόντοι
2.356

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Τελικα αυτος ο τυπος ( σταλο43 κ περικλης...ποσο...) κανει προφιλ μας λεει για την Ντεζη κ μετα τα διαγραφει;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Μοναστηριού με Κωλέττη περίπου 8 με 10
Τελευταία κάνει παρέα με την Έλενα πού γέννησε πρόσφατα
Κατι ειχε παρει το ματι μου οτι η Ελενα κ μετα την γεννα κανει μονο στοματικο. Ισχυει η λαθος θυμαμαι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom