Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

mastropoutanos

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2021
Μηνύματα
21
Like
126
Πόντοι
0
περασμα μετα απο πολυ καιρο χτες σαββατο, σχετικα νωρις περιπου στις 8μιση. τιποτε το φοβερο. η ιδια καταντια. και τωρα με το κρυο δε το συζητω να φοραν ολη τη ντουλαπα τους. περισσοτερη ωρα να βγουν ρουχα παρα ο αγωνας. στη διασταυρωση ομως πριν το φαναρι στο εμπορικο με κατευθυνση προς ανατολικα, μια τυπισα μαυρομαλλα λιγο κατω απο τους ωμμους το μηκος απο τα μαλλια καπου στο 160-170 υψος κανονικα κιλα γενικα για τη πιατσα της θεσσαλονικης σωματοτυπος φανηκε καλος, με γυαλια, ντυμενη στα μαυρα την ειδα τελευταια στιγμη μεχρι να γυρισω την ειδα να πλησιαζει και να μπαινει σε αυτοκινητο. δεν βγαινω συχνα πλεον και δε μπορω να πω οτι την εχω ξαναδει. ξαναπερασα λιγο αργοτερα δεν την βρηκα. εχουμε καποια καινουρια? την εχει δει κανενας η ηταν καμια τυχαια. ξερουμε κατι? μου θυμισε μια χριστινα αλλα αυτη εχω να την πετυχω στη πιατσα πανω απο 3 χρονια.
 

medimpan

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
57
Like
34
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά, θέλω οποίος έχει καμία πληροφορία για μια χοντρούλα κοντή βγαίνει ψιλοσταθερα λίγο μετά το today προς ΚΤΕΛ πάνω στη Γιαννιτσών, μαζί της εκεί κοντά είναι και μια ψιλή γεμάτη μελαχρινή, εγώ ρωτάω για τη Λίζα κοντή γεμάτη μελαχρινή μακρύ μαλλί. Ευχαριστώ
 
Εγγρ.
14 Ιαν 2022
Μηνύματα
53
Like
2
Πόντοι
0
Πιο κοντα ειναι κ Δεδροπόταμος....μην πας ουτε για λάθος εκεί...θα σε πιάσουν οι γιούφτοι..και...χ?
Επειδή δεν ξέρω από Θεσσαλονίκη μήπως ξέρεις bourdela
εκεί κοντά στο υπεραστικό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom