Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μου η κελλυ η ξανθια τραβεστι ηταν εκει.πολυ καλο κομματι μιλαμε.
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Χαρά στο κουράγιο σου ρε al, από τις 1.30 ως τις 4.15 !
 

dilllil

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες... Η Φιονα τι αμαξι εχει ρε παιδια..>? :think:
 

dilllil

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
χαχαχα!!!  :idiot: Ωραια.. και πως θα την παρω χαμπαρι...? απ'οτι καταλαβα ειναι απ τις πιο καλες ετσι?
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
στην 26 ησ φιλε μου μπροστα στημενη ,και εγω ποτε δεν την ειδα με αμαξι.εγω παντοσ παιδια δεν την γουσταρω την φιονα διακρινο ενα κρυο χαραχτιρα κατι δεν μου καθεται δεν ξερω βρε παιδια,οσι την πηραν ισωσ γνωριζουν καλυτερα,,εγω πριτιμο σταθερα την κελλυ την ξανθια οσεσ φορεσ την πηρα εμεινα πολυ ευχαριστημενοσ.
 

dilllil

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
Σ'ευχαριστω πολυ φιλος... και κατι τελευταιο αδερφε..η Κελλυ εχει αμαξι και αν οχι που βγαινει?
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
βγαινει ακριβωσ διπλα στην φιονα φιλε μου λιγο αργα ωμοσ μετα τισ 2,00 ισωσ.ξανθια μετριου αναστιματοσ με κουκλιστικο πρωσοπο 40-50 αμαξι 100 σπιτι καλαμαρια.
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά, μελαχρινη με μπότες έχει 2. μια μετριου αναστηματος και μια ψηλή, που βγαίνει μέχρι αργά για ποια λέτε ότι είναι μάπα??
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Φίλε πρέπει να έχεις δίκιο μάλλον...!! Και μάλιστα πρέπει να βγαίνουν και στο ίδιο σημείο...!! Πέρασα τις προάλλες και βλέπω το μελαχρινό που με είχε αηδιάσει να φοράει ένα μάυρο παντελόνο και μπότες... Και κάνω έναν 5λεπτο κύκλο και μόλις ξαναπερνάω την βλέπω με τζήν σορτσάκι...!! Προφανώς δεν πρέπει να ήταν η ίδια γιατί πότε να πρόλαβε να άλλαξε και για ποιό λόγο...!!?? Μάλλον ήταν άλλη... Μάλλον είναι δύο μελαχρινες όμορφες και νεαρές που ψιλομοιάζουν οπότε έχει πέσει μπέρδεμα!! Η μία είναι μαυρο χάλι στην συμπεριφορά... το θέμα είναι ποιά...!!  :think:
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
323
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
ρε συντρόφια γτ γινεστε τοσο κουραστικοι με τόσα άσχετα ποσταρισματα???? ο αρης σας εδωσε μια πολυ αναλυτικη περιγραφη....τοσο δυσκολο να το καταλαβετε????λοιπον...παμεπάλι...η δραμινη βγαινει μετα τισ 11-12 και συχναζει στα κτελ της αλβανιας είτε στην εγνατια είτε στη γιαννιτσων...ή άλλη η τυπισα η μαυρομαλλα με τις φιλες της την ξανθια και το μπάζο....είναι ρωσακια...βγαινουν παντα και οι 3 μαζι και οι 2 ντυνονται πολυ σεξυ...θα τις βρειτε στη γιαννιτσων απεναντι σχεδον( και λιγο πιο πριν προς τα αλβανικα κτελ) απο το κεντρο ''ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ''.
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
323
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
επισης στις προηγουμενες σελιδες υπαρχει αναλυτικη περιγραφη και για τις 2
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Βιαστική βόλτα χτες κατά τις 11...

Μετά την Κωλέττη μελαχρινό καλό γύρω στα 25 που φορούσε από πάνω μόνο σουτιέν και μπουφάν, στο Τέρμα της Γιαννιτσών πριν την στροφή για Μοναστηρίου 2 κοντοπούτανα αξιογάμητα και στην Μοναστηρίου στην στάση μπροστά στην Νισσαν 3 μέτρια μαυράκια....
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.157
Like
8.217
Πόντοι
2.356
μηπως εχει κανεις πληροφοριες για 2 ξανθα μωρα
μαλλον τραβεστι που αραζουν στην εισοδο της 26ης
δεξια στη πρωτη σταση?? εκει που αραζε η φιονα.
σημειωτεον η μια εχει σμαρτακι
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
η μια ξανθια μετριου αναστηματοσ με πολυ ομορφο πρωσοπο ειναι η κελλυ.στην συνιστο ανεπιφιλακτα συμπαιχτει,ειναι χωρισ αμαξι.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
πριν καμια ωρα περασα απο γιαννιτσων γιατι αφησα την δικια μου στο σπιτι της κ ειπα να κανω κ μια βολτα να δω τι παιζει.....εκτος το οτι ειχε 3 μπαζα,χοντρες,κ 5 τραβελια ειδα κ ξυλο.κοντα στα κτελ της αλβανιας ενα πρεζονι ειχε ριξει μια γκομενα πρεζονι οπως την εκοψα κ της εριχνε ενα ξυλο....θα το θυμαται για καιρο.ελεος....κ 2 τζιπακια της οπκε λιγο πιο κατω
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Τι εγινε ρε παιδια πολυ νεκρα εχει πεσει τι πραμα ειναι αυτο.
Τωρα θα μου πειτε εσυ ρε μεγαλε γιατι δεν γραφεις τιποτα?
Εγω πραγματικα παιδια προσπαθω καιρο τωρα να κατεβω στην πιατσα αλλα δεν βρισκω ευκαιρια.
Αν εχεις και γυναικα ειναι δυσκολα τα πραγματα.
Πρεπει κατι να κανουμε ρε παιδια θα κλεισει το θρεντ ετσι οπως παμε.
Τι γινεται δεν κατεβαινει κανενας προς τα κατω???
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Τι εγινε ρε παιδια πολυ νεκρα εχει πεσει τι πραμα ειναι αυτο.
Τωρα θα μου πειτε εσυ ρε μεγαλε γιατι δεν γραφεις τιποτα?
Εγω πραγματικα παιδια προσπαθω καιρο τωρα να κατεβω στην πιατσα αλλα δεν βρισκω ευκαιρια.
Αν εχεις και γυναικα ειναι δυσκολα τα πραγματα.
Πρεπει κατι να κανουμε ρε παιδια θα κλεισει το θρεντ ετσι οπως παμε.
Τι γινεται δεν κατεβαινει κανενας προς τα κατω???
το ειπαμε και λιγες μερες πριν.στις πιατσες δε συμβαινουν τιποτα τρομερες αλλαγες.χθες βραδυ λοιπον...
-Γιαννιτσων αρχη αρχη.τρεις κοπελες.οι δυο απο την δεξια πλευρα και η αλλη μονη της απο την αριστερη.μονο η μια ηταν εμφανισημη,οι αλλες ηταν λιγο μαυρουλες.30ε παιρνουν
-Γιαννιτσων στο πρωτο βενζιναδικο αριστερα.η τρανς Νανα με το πορτοκαλι fiatακι.παιρνει 30ε και παει μονο σε αμαξι.ειναι σχετικα ομορφη στη φατσα
-Γιαννιτσων τελευταιο στενο δεξια πριν το ΣΟΛ.η ομορφη ξανθια τρανς με τη μαυρη slk.30ε στο αμαξι και 60ε στο σπιτι
-Γιαννιτσων αμεσως μετα το φαναρι του city gate.δυο γυφτισσες και ενας γυφτος που πλακωνονταν.μιλαμε για ξυλο ομως...
-Γιαννιτσων λιγο μετα το ΣΟΛ.χειρουργημενη τρανς σε κοκκινα smart.μεγαλη σκυλοφατσα.αν θυμαμαι καλα παιρνει 60ε στο σπιτι
-Ναυμαχιας λημνου κατω κατω.οι κλασσικοι δυο ξανθοι περουκαδες μεγαλης ηλικιας.για τους πιο μερακληδες
-Πολυτεχνειου η τρανς με το πρασινο τζιπ(για την οποια λενε οτι εχει τεραστιο πουτσο),και λιγο παρακατω η τρανς Στελλα σε ασπρο Peugeot cabrio.ειναι ξανθια και πολυ ομορφη στο προσωπο.40ε αμαξι.80ε σπιτι
-Προμηθεως τερμα κατω.χειρουργημενη τρανς σε ασημι mercedes compact.συμπαθητικη φατσα 60ε στο σπιτι αλλα δε δινει κωλο
-26ης Οκτωβριου.η θεα Φιονα.40ε αμαξι και 100 σπιτι.στις 5.50 που ξαναπερασα ηταν ακομα εκει!!!
-26ης Οκτωβριου η εντυπωσιακη τρανς Νασια-Μαριλενα(στο σαιτ) με τα ξανθα ραστα μαλλια και τις βυζαρες.40ε αμαξι και 100ε σπιτι
-26ης Οκτωβριου.επισης ομορφη ξανθια τρανς με στραβα δοντια και βλαχικη προφορα.χωρις αμαξι.ειναι τελικα η Κελλυ αυτη???καποτε μου ειπε οτι το σπιτι της ειναι στην παραλια
-και τελος μπροστα στην ταβερνα παλιος σταθμος,η γνωστη χαμενη τρανς??cd?? με το καπελακι και το απλανες υφος.παει και μιλαει μονη της σε οσους τους πιανει το φαναρι

πιστευω να σου εδωσα μια εικονα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom