Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.112
Κριτικές
89
Like
10.587
Πόντοι
25.015
Δεν νομιζω να θελει να θυμαται και το ονομα της.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Mετά απο (ομολογουμένως) αρκετή προσπάθεια κατάφερα να προλάβω να πάρω σειρά για το ομορφο μελαχρινό ρωσσιδάκι (???) που βγαίνει στη Γιαννιτσών σχεδόν κάθε βράδυ με τα δύο μπάζα φίλες (μια ξανθιά μέτρια και ένα θεόμπαζο)... 
Πήρε ένα 50άρικο για κάτι απλό στο αμάξι και με πήγε στην καβάντζα της που ήταν λίγο πρίν τα κτελ... Ήταν σχετικά ψηλή, αρκετά όμορφη για Γιαννιτσών, νεαρή με πολύ ωραίο κορμί (τέλειος σφιχτός κώλος, νορμάλ στήθος, "προπονημένη" θα την έλεγα, αντίθετα με άλλες πατσόλες) και με σέξυ ντύσιμο με ιδιαίτερα εφαρμοστά ρούχα που αναδείκνυαν τις καμπύλες της και μπότες... 
Αν και σχεδόν πάντα τα πάω καλά με τις κοπέλες του "χώρου", την συγκεκριμένη δεν της έπαιρνες κουβέντα, ήταν πολύ απόμακρη, αδιάφορη, λες και της σκότωσες τη μάνα (και δεν της έδωσες και το 50ευρω)... 
Το γεγονός ότι έβγαλε τη μια μπότα και το ένα μπατζάκι απο το παντελόνι ενώ το άλλο μπατζάκι συνέχισε να το φοράει (προφανώς για οικονομία χρόνου) το παραβλεπω... Όπως παραβλέπω ότι βγάζοντας τη μία μπότα όπως προείπα, φορούσε απο κάτω άσπρη αθλητική κάλτσα (ναι απο εκείνες με τις ρακέτες στο πλάι)... Τέλος παραβλέπω ότι με την άλλη μπότα της πάτησε παντού, στο ταμπλό του αυτοκινήτου, στην πόρτα, στο κάθισμα... 
Τέλοσπάντων, λέω αφου πλερουά το 50ευρω, ας το αξιοποιήσουμε όσο καλύτερα γίνεται... Αφού λοιπόν τσιμπάει το καφετί, την ώρα που γδυνόταν κάνει το εξής εκπληκτικό... Βγάζει μια καπότα και μου τη δίνει στο χέρι να την βάλω μόνος μου στη σταφίδα...!! Με κούφανε, αλλά λέω ας το καταπιώ και αυτό, μπορεί να στρώσει στη συνέχεια και ξεκινάω να βάλω με κάποιο τρόπο την καπότα στο θηρίο που κοιμόταν... Με τα πολλά την βάζω και αρχίζει μια υποτυπώδη πίπα για κανα-δυο λεπτά... Έπειτα, ρίχνει το κάθισμα πίσω, ξαπλώνει και λέω ήρθε η ώρα να βγάλει τα λεφτά του το κορίτσι... Αμ δε...!! Πρέπει να είχε να πλύνει τα δόντια της καμιά βδομάδα (εκτός αν τα πλένει, αλλά είχε να φάει καμιά βδομάδα)... Έκανα και εγώ λοιπόν για κανα-δυο λεπτά πως πηδούσα προσπαθώντας ταυτόχρονα να κρατάω την αναπνοή μου, αλλά κόντεψα να σκάσω... Της λέω λοιπόν αν μπορεί να γυρίσει στα τέσσερα, μου λέει οκ, ο κώλος της τέλειος, σφιχτός και ψηλά, οπότε την σφυροκόπησα και τελείωσα έτσι μετά απο λίγο...
Για όσους έχουν απορία, ναι, στο τέλος είπε καληνύχτα... 
Ωραία κοπέλα, αλλά όχι 50ευρο, ούτε 20ευρο δεν άξιζε δυστυχώς...
εσυ φιλε γιατι ολα τα παραβλεπεις και ολα τα καταπινεις
αντε μωρε τις παλιομαλακισμενες
ΜΗ ΔΙΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΛΕΦΤΑ
ΤΡΑΒΗΞΤΕ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.160
Like
8.237
Πόντοι
2.356
νασε καλα ρε αδερφε γιατι το χαλβαδιαζω καιρο
το μελαχροινο αλλα κατι σαν να με λεει μη πας
κ να που τελικα δεν αξιζει  :headbang:
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
βόλτα από 01:45 έως 02:30 αρκετά τραβέλια, κανένα μουνί...

Εκείνο το club πάνω στην στροφή της Κωλέττη μέτα το φανάρι με την Δυτική Είσοδο δίπλα στο Media Markt που ανοίγει μόνο κάθε Σάββατο, τί παίζει ακριιβώς...το 90% ήταν ρωσοποντιακές φάτσες...
αυτο ειναι η γνωστη ντισκο Σαμπια η οποια ειναι ρωσικη ντισκο και μαζευονται ολοι οι ρωσοποντιοι οι γεωργιανοι και οι αρμενοι αμα παρουν πρεφα οτι εισαι ελληνας εκει μεσα καηκες,νομιζουν οτι πας να τους φας τις γκομενες.μαλλον ειναι σιγουροι για αυτο γιατι οι δικιες τους ψαχνουν ελληνες.παντως πολυ φασαρια εκει ρε παιδια καθε σαββατο μεταξυ τους.
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
περνούσα από εκεί το Σάββατο βράδυ με ένα φιλαράκι και με κόβαν όλες οι σκατόφατσες και επίτηδες φρέναρα και πηγαινα αργά για να τους κοζάρω...το έβλεπες πως ψήνονταν τα μαλακισμένα άγρια για καυγά...
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
περνούσα από εκεί το Σάββατο βράδυ με ένα φιλαράκι και με κόβαν όλες οι σκατόφατσες και επίτηδες φρέναρα και πηγαινα αργά για να τους κοζάρω...το έβλεπες πως ψήνονταν τα μαλακισμένα άγρια για καυγά...
εκει ειναι η ευκαιρια για βομβα θα τους ξεφωρτοθεις ολους μια και καλη! :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Mετά απο (ομολογουμένως) αρκετή προσπάθεια κατάφερα να προλάβω να πάρω σειρά για το ομορφο μελαχρινό ρωσσιδάκι (???) που βγαίνει στη Γιαννιτσών σχεδόν κάθε βράδυ με τα δύο μπάζα φίλες (μια ξανθιά μέτρια και ένα θεόμπαζο)... 
Πήρε ένα 50άρικο για κάτι απλό στο αμάξι και με πήγε στην καβάντζα της που ήταν λίγο πρίν τα κτελ... Ήταν σχετικά ψηλή, αρκετά όμορφη για Γιαννιτσών, νεαρή με πολύ ωραίο κορμί (τέλειος σφιχτός κώλος, νορμάλ στήθος, "προπονημένη" θα την έλεγα, αντίθετα με άλλες πατσόλες) και με σέξυ ντύσιμο με ιδιαίτερα εφαρμοστά ρούχα που αναδείκνυαν τις καμπύλες της και μπότες... 
Αν και σχεδόν πάντα τα πάω καλά με τις κοπέλες του "χώρου", την συγκεκριμένη δεν της έπαιρνες κουβέντα, ήταν πολύ απόμακρη, αδιάφορη, λες και της σκότωσες τη μάνα (και δεν της έδωσες και το 50ευρω)... 
Το γεγονός ότι έβγαλε τη μια μπότα και το ένα μπατζάκι απο το παντελόνι ενώ το άλλο μπατζάκι συνέχισε να το φοράει (προφανώς για οικονομία χρόνου) το παραβλεπω... Όπως παραβλέπω ότι βγάζοντας τη μία μπότα όπως προείπα, φορούσε απο κάτω άσπρη αθλητική κάλτσα (ναι απο εκείνες με τις ρακέτες στο πλάι)... Τέλος παραβλέπω ότι με την άλλη μπότα της πάτησε παντού, στο ταμπλό του αυτοκινήτου, στην πόρτα, στο κάθισμα... 
Τέλοσπάντων, λέω αφου πλερουά το 50ευρω, ας το αξιοποιήσουμε όσο καλύτερα γίνεται... Αφού λοιπόν τσιμπάει το καφετί, την ώρα που γδυνόταν κάνει το εξής εκπληκτικό... Βγάζει μια καπότα και μου τη δίνει στο χέρι να την βάλω μόνος μου στη σταφίδα...!! Με κούφανε, αλλά λέω ας το καταπιώ και αυτό, μπορεί να στρώσει στη συνέχεια και ξεκινάω να βάλω με κάποιο τρόπο την καπότα στο θηρίο που κοιμόταν... Με τα πολλά την βάζω και αρχίζει μια υποτυπώδη πίπα για κανα-δυο λεπτά... Έπειτα, ρίχνει το κάθισμα πίσω, ξαπλώνει και λέω ήρθε η ώρα να βγάλει τα λεφτά του το κορίτσι... Αμ δε...!! Πρέπει να είχε να πλύνει τα δόντια της καμιά βδομάδα (εκτός αν τα πλένει, αλλά είχε να φάει καμιά βδομάδα)... Έκανα και εγώ λοιπόν για κανα-δυο λεπτά πως πηδούσα προσπαθώντας ταυτόχρονα να κρατάω την αναπνοή μου, αλλά κόντεψα να σκάσω... Της λέω λοιπόν αν μπορεί να γυρίσει στα τέσσερα, μου λέει οκ, ο κώλος της τέλειος, σφιχτός και ψηλά, οπότε την σφυροκόπησα και τελείωσα έτσι μετά απο λίγο...
Για όσους έχουν απορία, ναι, στο τέλος είπε καληνύχτα... 
Ωραία κοπέλα, αλλά όχι 50ευρο, ούτε 20ευρο δεν άξιζε δυστυχώς...


Φιλε να εισαι καλα... που τη δοκιμασες και μας ειπες!!!! ΑΞΙΟΣ.!
Τα γραφομενα σου, μου βαζουνε μυαλο!
Ειχα σκοπο να φορτωσω κανενα τεμαχιο απο δαυτα αλλα τωρα με απομακρινες ακομα περισοτερο απο την ιδεα!
Φανταζομαι να τα παθαινα εγω αυτα που επαθες και με ποιανει υλιγγος!
Παλι.... ΑΞΙΟΣ.! (δεν ειρωνευομαι το εννοω)
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
πολυ αναλυτικη η περιγραφη σου ARIS αλλά με μπέρδεψεσ...σε ποια κοπέλα αναφέρεσε?δεν εννοιείς την δραμινή?που βγαίνει αυτή η ρωσσίδα, και τι ώρες?
Δραμινή αποκλείεται να ήταν...!! Εκτος αν έχει Δράμα και δίπλα στη Μόσχα και το Κρεμλίνο...  :2funny
Την ώρα που μου έδωσε την καπότα στο χέρι να την βάλω μόνος μου, χτύπησε το τηλέφωνό της, το σήκωσε και άρχισε να μιλάει φωναχτά σε μια ξένη γλώσσα που θύμιζε κάτι σε ανατολικό μπλόκ, μάλλον ρώσσικα... Επίσης και τα Ελληνικά της είχαν εμφανή ρωσο(ποντιακη ίσως??)προφορά...
Αυτή που λέω την έχω πετύχει απο 10 παρά το βράδυ το νωρίτερο έως και 2.30 με 3 το βράδυ το αργότερο διάφορες μέρες... Απλά είναι εμφανώς η πιο ωραία στην ξεραϊλα της Γιαννιτσών και δεν προλαβαίνει να κλείσει μπούτι η κοπέλα, δεν την προλαβαίνεις με τίποτα...!!

Σήμερα πέρασα κατα τις 10 απο την περιοχή, είχαμε πάλι απαρτία, ήταν όλος ο καλός ο κόσμος... Σχεδόν καμια 10αριά κοπέλες, όλες όμως ψιλομάπα εκτός απο την εν λόγω μελαχροινή...
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Γεια σας παιδια τι εγινε πολυ νεκρα ρε σεις.ΠΣΚ δε βγηκε κανενας στην πιατσα.Εγω παλι εχω πολυ καιρο να εμφανιστω προς τα εκει.
Τι γινεται εχει ερημωσει το θρεντ καντε μια προσπαθεια ρε παιδια...
Ελπιζω να μπορεσω να κατεβω αυτες τισ μερες......
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
απορω και εγω βρε φιλε ,εγω να ημουν μεσα απο θεσσαλονικη θα εγραφα καθε βδομαδα μεγαλεσ αναφορεσ αναλυτικεσ ομωσ,για τραβελια-πουτανεσ τιμεσ ολα.δωστα λοιπων τα φωτα σασ στο σαιτ.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.540
Πόντοι
12.525
απορω και εγω βρε φιλε ,εγω να ημουν μεσα απο θεσσαλονικη θα εγραφα καθε βδομαδα μεγαλεσ αναφορεσ αναλυτικεσ ομωσ,για τραβελια-πουτανεσ τιμεσ ολα.δωστα λοιπων τα φωτα σασ στο σαιτ.
προχθες το βραδυ γυρνουσα αρκετες ωρες στις πιατσες.δεν εχει τιποτα συγκλονιστικα νεα περαν του οτι πρεπει να εχουν μετακινηθει οι τρανς απο την Πολυτεχνειου λογω ποδηλατοδρομου.αν δε το ξερετε στην Πολυτεχνειου και στην Αναγεννησεως υπαρχει πλεον ποδηλατοδρομος αρκετα φαρδυς.αλλη μια πρωτοτυπια της πολης μας,καλα που δεν καναν και στην Γιαννιτσων.ειδα δηλαδη αυτη με το πρασινο τζιπ,να ειναι στημενη εκει που καταληγει τερμα κατω η Προμηθεως.επισης στον δρομο πισω απο 26ης Οκτωβριου,πηγαινοντας για κεντρο,ειχε αλλες δυο τρανς που δεν ειχα ξαναδει σε κεινο το σημειο.ξεκινωντας την Αναγεννησεως στο πρωτο στενο δεξια ηταν αυτη που κανει πιπες για 15ε,στη Γιαννιτσων στο πρωτο βενζιναδικο αριστερα η Νανα με το FIAΤακι που παιρνει 30ε μονο στο αμαξι,στο στενο του οπαπ αυτη με το μαυρο SLK ξανθια ομορφη στη φατσα 40ε στο αμαξι και 80ε στο σπιτι αν θυμαμαι καλα.πανω στη Γιαννιτσων λιγο πριν το ΣΟΛ η τρανς Βιργινια που παει μονο σε αμαξι με 30ε,σχετικα ομορφη τρανς.Και στην 26ης Οκτωβριου η γνωστη Φιονα που παιρνει 50ε αμαξι και 100ε σπιτι,και ακριβως στη σταση του ΟΑΣΘ δυο τρανς που πλακωνονταν(λεκτικα τουλαχιστον)η μια απο τις 2 ηταν αυτη με ενα μικρο μπλε αυτοκινητακι.Και τελος κατα τις 4.30 τα ξημερωματα στα φαναρια του city gate δυο αθλιες γυφτισσες.με δυο λογια,οτι βλεπει κανεις καθε βραδυ σ'αυτες τις περιοχες.γι'αυτο και δεν υπαρχουν συχνες ενημερωσεις...
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Βόλτα δικιά μου το Σάββατο το βράδυ , ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια που αναφέρει ο al pacino χωρίς καμία διαφορά.
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
ετσι βρε παιδια σασ ευχαριστο αυτεσ ειναι γεματεσ αναφορεσ να μαθενουμε και εμεισ  που δεν ειμαστε μεσα απο την πολη.ομολογω οτι την τρανσ βιργινια δεν την ξερω πια εννοεισ τι αμαξι εχει πωσ ειναι.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.540
Πόντοι
12.525
ετσι βρε παιδια σασ ευχαριστο αυτεσ ειναι γεματεσ αναφορεσ να μαθενουμε και εμεισ  που δεν ειμαστε μεσα απο την πολη.ομολογω οτι την τρανσ βιργινια δεν την ξερω πια εννοεισ τι αμαξι εχει πωσ ειναι.
βγαινει χωρις αμαξι στη γωνια ακριβως πριν το ΣΟΛ και ειναι νομιζω αρκετα θηλυπρεπης τουλαχιστον στο προσωπο.εχει προφιλ στο φατσα.γρ αλλα εκει η φωτο της δεν ειναι καλη...
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
βρε παιδια ην τελευταια φορα που ανεβηκα στην ανναγεννησεωσ σε ενα στενο ηταν μια τραβεστι ,μιλαμε τα επαιξα ηταν ξανθια σαν καπωσ τρομαγμενη και στο πρωσοπο καπωσ παραμορφωμενη καμμενη κατει τετοιο  μιλαμε παιδεσ αλλο πραμα.την ειδατε αλλα παιδια αυτη ,ποια ειναι.
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Αντε ρε παιδια να παρει λιγο ζωη το θρεντ....
Τωρα με τα κρυα που πιασαν παιδες να δουμε τι θε γινει.
Και εγω ψινομαι να κατεβω τσαρκα αλλα δεν μπορω ρε γαμωτο.
Αντε να συνεχισουμε ετσι.
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
εσυ φιλε την ειδεσ ποτε αυτη την καμμενη τραβεστι.
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
ναι, είναι αυτή που αναφέρει και ο al,  είναι μια που κρύβεται τρομαγμένη στην γωνία ενός στενού με Αναγεννήσεως και πέρνει με 10€ πίπα, άρρωστη φαίνεται....
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
ειδεσ φιλε μου πωσ ειναι,δεν το λεω ειρωνικα ειναι κρυμα ,αλλα  ωντοσ ειναι σαν αρρωστη με οτι αυτο σημαινει.ειχα παρει εκεινο το βραδυ για 4ο χερι καποια που ηταν διπλα τησ χοντρουλα κατσαρομαλλα με 20 ευρω εκανε καλη πιπουλλα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.540
Πόντοι
12.525
βρε παιδια ην τελευταια φορα που ανεβηκα στην ανναγεννησεωσ σε ενα στενο ηταν μια τραβεστι ,μιλαμε τα επαιξα ηταν ξανθια σαν καπωσ τρομαγμενη και στο πρωσοπο καπωσ παραμορφωμενη καμμενη κατει τετοιο  μιλαμε παιδεσ αλλο πραμα.την ειδατε αλλα παιδια αυτη ,ποια ειναι.
εχω αναλαμπη αυτη τη στιγμη.την λενε Τονια νομιζω αλλα με φωνη κυρ Αντωνη,εχει πανω απο χρονο που την ρωτησα.επισης χθες κατα τις 1.30 στην αρχη αρχη της Γιαννιτσων ηταν ενα πραγματικα ομορφο αλλοδαπο κοριτσι που ηθελε 50ε για αμαξι αλλα ειχε μαζι της και εναν πουστη.Και κατα τις 4.15 στην 26ης Οκτωβριου ηταν στημενη η Μαριλενα-Νασια για την οποια γινεται λογος τελευταια.παιρνει 40ε αμαξι και 100ε σπιτι.κατα τ'αλλα υπηρχε νεκρα στις υπολοιπες πιατσες ισως και λογω κρυου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom