Νέα

Που πάνε για καφέ οι στριπτητζούδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 978
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Πάντως ρε παιδιά έτσι όπως είναι η φάση ημείς και υμείς, μου θυμίζει τα ντοκυμοντέρ που είναι οι αντιλόπες και τα λιοντάρια μαζεμένα στο ξέφωτο με το νερό. Μονό που ακόμα δεν έχω ξεχωρίσει ποιοι είναι τι
 

Επισκέπτης
Πάντως ρε παιδιά έτσι όπως είναι η φάση ημείς και υμείς, μου θυμίζει τα ντοκυμοντέρ που είναι οι αντιλόπες και τα λιοντάρια μαζεμένα στο ξέφωτο με το νερό. Μονό που ακόμα δεν έχω ξεχωρίσει ποιοι είναι τι

εγω ειμαι το ξεφωτο με το νερο!!!!!
 

giannis333

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
εγω παντως παιδια τι περισοτερες τις εχω τσεκαρει στο τσαο στον αγιο σωστη φυσικα ξημερωματα οταν τελειωνουν απο τις δουλειες τους. κ αυτες που δουλευουν στη συγγρου κ μενουν εκει κοντα συχναζουν σε καφετεριες στη ν.σμυρνη
 

Anal_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Στα πιο ιν μερη. Κοιταξτε Γλυφαδα 12 με 3 το μεσημερι και θα βρειτε καποια...Ειδικα αμα εχει ρεπο.

Παντως για σινεμα εχω δει την ΕΠΙΣΤΗΜΗ στο βιλατζ ΡΕΝΤΗ
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Στον πουτσο σου λουλουδια αν σε χαιρετησουν οι στριπερ / δηλαδη αν σε χαιρετησει η μαλακισμενη η Ελληνιδα που φοραει γυαλια ηλιου Hugo μεγαλυτερα και απο το κεφαλι της και μιλαει συνεχεια στο κινητο θα ησουνα υπερηφανος / εγω αν εβλεπα στριπερ θα καθομουνα στο τραπεζακι απροσκλητος και θα κερναγα και τη φραπα τους που ειναι και πιο φτηνη απο τη βραδυνη φραπαδουρα .....

+150000!μονο που σε εμενα θα ερχονταν να κατσουν απροσκλητες στο τραπεζι μου!τις εχω χρυσωσει τοσα χρονια και μου οφειλουν "πολλα"!ασε που ξερουν οτι τις ξερω ολες και μαθαινουν απο μενα πού πηγε εκεινη ,εφυγε απο εκει η ταδε κλπ......!και φυσικα παλι εγω θα κερναγα!ρωσιδα φραπεδιαρα ποτε δεν θα αφησω να με κερασει.Μπορει μετα να μου γυρισει στο ψυχολογικο και να μην μου σηκωνεται καμμια βδομαδα!να με χασουν τα κοριτσια?για ποιο λογο?
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Αφήστε ρε σάτυροι τα κορίτσια να πιουν έναν καφέ σαν άνθρωποι! Δε φτάνει που μας τρώνε στη μάπα εν ώρα υπηρεσίας πρέπει να τους κουβαληθούμε και όταν χαλαρώνουν- ξεκουράζονται εν όψει νυχτοκάματου;
Η όλη φάση μου έχει κάτι από stalker  που λένε οι αγγλοσάξωνες!

και τί εισαι εσυ?προστατης του ελευθερου χρονου τους?σε παρακαλω πολυ,πουτανες γινανε,πουτσους πιανουνε,θελουν ζωη χαρισαμενη και οχι ποδιτσα σε σπιτι,αρα θα τις βλεπουμε συνεχεια και οπου θελουμε μεχρι να μας σιχαθουν οι καριολες..............
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ʼντε, απαντήστε γρήγορα, γιατί σε λίγο καιρό θα "μετακομίσουμε" στο thread 
"πού πάνε για μπάνιο οι στριπτηζούδες;" :dancing:  

οχι ρε!φετος θα ανοιξω μολις μπει καλοκαιρακι θρεντακι για καθε παραλια ξεχωριστα οπου θα ανζητουμε την εκαστοτε φραπεδοκοπελα!
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Στα πιο ιν μερη. Κοιταξτε Γλυφαδα 12 με 3 το μεσημερι και θα βρειτε καποια...Ειδικα αμα εχει ρεπο.

Παντως για σινεμα εχω δει την ΕΠΙΣΤΗΜΗ στο βιλατζ ΡΕΝΤΗ

τί το ανεφερες?αυτη δεν ειναι στριπτητζου!αυτη ειναι ζωον του βουδα!
 

Htimos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
και τί εισαι εσυ?προστατης του ελευθερου χρονου τους?σε παρακαλω πολυ,πουτανες γινανε,πουτσους πιανουνε,θελουν ζωη χαρισαμενη και οχι ποδιτσα σε σπιτι,αρα θα τις βλεπουμε συνεχεια και οπου θελουμε μεχρι να μας σιχαθουν οι καριολες..............

Πιστεύω ΄πως κάποιεςφορές γείνεσαι πολύ Γραφικός , απλώς να σου υπενθυμίσω πως και αυτές είναι άνθρωποι και υπάρχουν πολλές που έχουν οικογένεια.
Τώρα αυτό που κάνουν λέγεται κοινονικό λειτούργημα και είναι μία δουλειά .
Τώρα το θέλανε να γείνουνε πουτάνες από το έπρεπε έχει διαφορά.
Δεν θέλω να πάρεις στραβά τα λεγόμενά μου απλώς αυτή είναι η γνώμη μου.
Απλώς με μπερδεύεις κάποιες φορές με τα λεγόμενά σου , νόμιζα πως είσαι πιο γνώστης των πραγμάτων.
Τέσπα οι γνώμες δυίσταντε.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Και σε τελική ανάλυση, ας καταλάβουμε (άλλοι περισσότερο, άλλοι λιγότερο) ότι για αυτές το να κάθονται να ακούνε τον κάθε τυπάκο να τους λέει το μακρύ του και το κοντό του πιάνοντάς τους τον κώλο ή να σερβίρουν φραπέ στον κάθε βρωμίλο/άπλυτο/κακάσχημο είναι μια ΔΟΥΛΕΙΑ- και γι' αυτό πληρώνονται άλλωστε- αν μας ποθούσαν τόσο πολύ θα μας τα έκαναν και τσάμπα!
Και όπως κάθε επαγγελματίας, μπορεί και δικαιούται να έχει προσωπική ζωή και να διαθέτει το χρόνο του εκτός δουλειάς ελεύθερα, μακρυά από τις σκοτούρες της καθημερινότητας...

Το ίδιο ισχύει και για κάθε επαγγελματία του χώρου....Αγοράζουμε λίγο από το χρόνο τους, όχι τις ίδιες.

καλα εννοειται οτι πρεπει να εχουν ολα τα ανθρωπινα δικαιωματα βασει των διεθνων συνθηκων,αλλα μην ξεχνας μιλαμε για πορνες πολυτελειας.......αν ηθελαν μπορουσαν να παντρευτουν ενα σωστο παιδι με φραγκα και να κανουν οικογενεια(γιατι σιγουρα θα εχουν δεχτει ολες τους προτασεις τετοιες)και οχι να παιζουν μαλακια στη δουλεια και στον ελευθερο χρονο να γινονται καταναλωτες υλικων αγαθων-υπηρεσιων,αλλα επειδη οι περισσοτερες ειναι καριολες και πουτανες εκ φυσεως........αυτα που παθαινουν τα αξιζουν,οπως οτι συμβαινει και στον καθενα μας!για αυτο μην βγαινεις να τις υπερασπιζεσαι,αυτο τους αξιζει αυτο παιρνουν!ενα πουλι στο χερι να το κουνανε πανω κατω!αντε με τις παλιοπατσαβουρες!φυσικα υπαρχουν και οι εξαιρεσεις που και παντρευτηκαν(εστω και πιστολα) και εκαναν οικογενεια!ειναι νομιζω πολυ πιο τιμιο να κανεις μια οικογενεια εστω και συμβατικα(χωρις να γουσταρεις και πολυ τον συζυγο)απο το να φτασεις στα 40 και να βαραει ψωλες και τσιμπουκια σε "διαφορα μαγαζια"!
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Πιστεύω ΄πως κάποιεςφορές γείνεσαι πολύ Γραφικός , απλώς να σου υπενθυμίσω πως και αυτές είναι άνθρωποι και υπάρχουν πολλές που έχουν οικογένεια.
Τώρα αυτό που κάνουν λέγεται κοινονικό λειτούργημα και είναι μία δουλειά .
Τώρα το θέλανε να γείνουνε πουτάνες από το έπρεπε έχει διαφορά.
Δεν θέλω να πάρεις στραβά τα λεγόμενά μου απλώς αυτή είναι η γνώμη μου.
Απλώς με μπερδεύεις κάποιες φορές με τα λεγόμενά σου , νόμιζα πως είσαι πιο γνώστης των πραγμάτων.
Τέσπα οι γνώμες δυίσταντε.

οχι δεν με ενοχλει τιποτα απο αυτα που λες εκτος απο ενα:οχι και κοινωνικο λειτουργημα ρε αδερφε οι πουτανες καριολες στριπτητζουδες!οι ιεροδουλες συμφωνω...ειναι τιμιο και σημαντικο κοινωνικο λειτουργημα διοτι παει ο αντρας ξεκαυλωνει,ξεθολωνει και μετα σκεφτεται με το πανω κεφαλι!
 

Htimos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Οι περισότερες πουτάνες ξεκινούν από το στρηπτίζ.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
καλα εννοειται οτι πρεπει να εχουν ολα τα ανθρωπινα δικαιωματα βασει των διεθνων συνθηκων,αλλα μην ξεχνας μιλαμε για πορνες πολυτελειας.......αν ηθελαν μπορουσαν να παντρευτουν ενα σωστο παιδι με φραγκα και να κανουν οικογενεια(γιατι σιγουρα θα εχουν δεχτει ολες τους προτασεις τετοιες)και οχι να παιζουν μαλακια στη δουλεια και στον ελευθερο χρονο να γινονται καταναλωτες υλικων αγαθων-υπηρεσιων,αλλα επειδη οι περισσοτερες ειναι καριολες και πουτανες εκ φυσεως........αυτα που παθαινουν τα αξιζουν,οπως οτι συμβαινει και στον καθενα μας!για αυτο μην βγαινεις να τις υπερασπιζεσαι,αυτο τους αξιζει αυτο παιρνουν!ενα πουλι στο χερι να το κουνανε πανω κατω!αντε με τις παλιοπατσαβουρες!φυσικα υπαρχουν και οι εξαιρεσεις που και παντρευτηκαν(εστω και πιστολα) και εκαναν οικογενεια!ειναι νομιζω πολυ πιο τιμιο να κανεις μια οικογενεια εστω και συμβατικα(χωρις να γουσταρεις και πολυ τον συζυγο)απο το να φτασεις στα 40 και να βαραει ψωλες και τσιμπουκια σε "διαφορα μαγαζια"!

Έλα Χριστέ και Παναγιά...Ο vasos εξαπολύει μύδρους κατά των στριπτηζούδων...Ρε, μήπως γιατί τις ξέρει καλύτερα απ' τον καθένα μας;
;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom