Νέα

Που πάνε για καφέ οι στριπτητζούδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 978
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αφήστε ρε σάτυροι τα κορίτσια να πιουν έναν καφέ σαν άνθρωποι! Δε φτάνει που μας τρώνε στη μάπα εν ώρα υπηρεσίας πρέπει να τους κουβαληθούμε και όταν χαλαρώνουν- ξεκουράζονται εν όψει νυχτοκάματου;
Η όλη φάση μου έχει κάτι από stalker  που λένε οι αγγλοσάξωνες!

++++++ κ παλι απο μενα.....

Όχι δεν ξέρω.

Για λέγε

Ξερω εγω....δν πειραζει....να 'σαι καλα!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Φαντάσου, λέει, να πας για καφέ, να πετύχεις καμία γνωστή κορασίδα και με το που θα σε δει να αρχίσει φόρα παρτίδα χουρό στην καφετέρια :2funny: :dancing:
 

Επισκέπτης
Το οτι δεν πειράζει το λες εσύ.

Έκανες ένα σχόλιο προσωπικό. Θες να το εξηγήσεις;

Εκανα γενικο-προσωπικο σχολιο λεγοντας....''τωρα....ξερεις...''....

Και δν θελω να το εξηγησω....εαν καταλαβες...(που λες οχι)...καλως...δν θελω να το τραβηξουμε παραπερα....Χαλαω κ το τοπικ του παιδιου...
Ζηταω συγγνωμη ξανα...
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Εκανα γενικο-προσωπικο σχολιο λεγοντας....''τωρα....ξερεις...''....

Και δν θελω να το εξηγησω....εαν καταλαβες...(που λες οχι)...καλως...δν θελω να το τραβηξουμε παραπερα....Χαλαω κ το τοπικ του παιδιου...
Ζηταω συγγνωμη ξανα...

Εγινε. Να'σαι καλά και εσύ mclein
 

Επισκέπτης
οπως εσεις δεν θελετε να σας αναγνωρισει καποια και να σας μιλησει και ισως σας φερει σε δυσκολη θεση,ετσι και αυτες  θελουν να περνανε απαρατηρητες και να πιουν τον καφε τους με την ησυχια τους!!
 

Επισκέπτης
οπως εσεις δεν θελετε να σας αναγνωρισει καποια και να σας μιλησει και ισως σας φερει σε δυσκολη θεση,ετσι και αυτες  θελουν να περνανε απαρατηρητες και να πιουν τον καφε τους με την ησυχια τους!!

πες τα φιλε μου.....περιμενω τοση ωρα να βγουν ατομα που γνωριζουν πραγματα κ καταστασεις να μιλησουν....για να μη γινομαι κακος....
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
πες τα φιλε μου.....περιμενω τοση ωρα να βγουν ατομα που γνωριζουν πραγματα κ καταστασεις να μιλησουν....για να μη γινομαι κακος....

Και σε τελική ανάλυση, ας καταλάβουμε (άλλοι περισσότερο, άλλοι λιγότερο) ότι για αυτές το να κάθονται να ακούνε τον κάθε τυπάκο να τους λέει το μακρύ του και το κοντό του πιάνοντάς τους τον κώλο ή να σερβίρουν φραπέ στον κάθε βρωμίλο/άπλυτο/κακάσχημο είναι μια ΔΟΥΛΕΙΑ- και γι' αυτό πληρώνονται άλλωστε- αν μας ποθούσαν τόσο πολύ θα μας τα έκαναν και τσάμπα!
Και όπως κάθε επαγγελματίας, μπορεί και δικαιούται να έχει προσωπική ζωή και να διαθέτει το χρόνο του εκτός δουλειάς ελεύθερα, μακρυά από τις σκοτούρες της καθημερινότητας...

Το ίδιο ισχύει και για κάθε επαγγελματία του χώρου....Αγοράζουμε λίγο από το χρόνο τους, όχι τις ίδιες.
 

Επισκέπτης
Και σε τελική ανάλυση, ας καταλάβουμε (άλλοι περισσότερο, άλλοι λιγότερο) ότι για αυτές το να κάθονται να ακούνε τον κάθε τυπάκο να τους λέει το μακρύ του και το κοντό του πιάνοντάς τους τον κώλο ή να σερβίρουν φραπέ στον κάθε βρωμίλο/άπλυτο/κακάσχημο είναι μια ΔΟΥΛΕΙΑ- και γι' αυτό πληρώνονται άλλωστε- αν μας ποθούσαν τόσο πολύ θα μας τα έκαναν και τσάμπα!
Και όπως κάθε επαγγελματίας, μπορεί και δικαιούται να έχει προσωπική ζωή και να διαθέτει το χρόνο του εκτός δουλειάς ελεύθερα, μακρυά από τις σκοτούρες της καθημερινότητας...

Το ίδιο ισχύει και για κάθε επαγγελματία του χώρου....Αγοράζουμε λίγο από το χρόνο τους, όχι τις ίδιες.
+++++++ (ακομα μια φορα...αλλα με αναγκαζεις...να σε συγχαρω..)....
Ρε που ειστε εσεις τοσο καιρο.....αντε μιλατε κ εσεις λιγακι....μη μ'αφηνεται να βγαινω ο περιεργος...ο ετσι...ο αλλιως....σε μερικα θεματα αντικειμενικα πρεπει να κραταμε αποστασεις....οταν φυσικα μιλαμε για ανθρωπους!!!!
 

Επισκέπτης
Τι μας νοιαζει που τρωνε και που πινουνε αμα αλλου πανε και το δινουνε ?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Στον πουτσο σου λουλουδια αν σε χαιρετησουν οι στριπερ / δηλαδη αν σε χαιρετησει η μαλακισμενη η Ελληνιδα που φοραει γυαλια ηλιου Hugo μεγαλυτερα και απο το κεφαλι της και μιλαει συνεχεια στο κινητο θα ησουνα υπερηφανος / εγω αν εβλεπα στριπερ θα καθομουνα στο τραπεζακι απροσκλητος και θα κερναγα και τη φραπα τους που ειναι και πιο φτηνη απο τη βραδυνη φραπαδουρα .....

++
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Και σε τελική ανάλυση, ας καταλάβουμε (άλλοι περισσότερο, άλλοι λιγότερο) ότι για αυτές το να κάθονται να ακούνε τον κάθε τυπάκο να τους λέει το μακρύ του και το κοντό του πιάνοντάς τους τον κώλο ή να σερβίρουν φραπέ στον κάθε βρωμίλο/άπλυτο/κακάσχημο είναι μια ΔΟΥΛΕΙΑ- και γι' αυτό πληρώνονται άλλωστε- αν μας ποθούσαν τόσο πολύ θα μας τα έκαναν και τσάμπα!
Και όπως κάθε επαγγελματίας, μπορεί και δικαιούται να έχει προσωπική ζωή και να διαθέτει το χρόνο του εκτός δουλειάς ελεύθερα, μακρυά από τις σκοτούρες της καθημερινότητας...

Το ίδιο ισχύει και για κάθε επαγγελματία του χώρου....Αγοράζουμε λίγο από το χρόνο τους, όχι τις ίδιες.

Δεν θα τις... δαγκώσουμε φίλε. Έτσι και αλλιώς με πολλές αρκετοί έχουμε τι καλύτερες σχέσεις. Στα @@ μας. Normalnya
 

Επισκέπτης
μα ο vasos ειπε πως θελει να πηγαινει σε μια καφετερια που αραζουνε μουνια δεν ειπα οτι θα χωθει κιολας.... αν καταλαβα καλα!!!! οποτε δεν θα τις ενοχλησει (ή μηπως οχι??)......
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Δεν θα τις ενοχλήσει. Τώρα αν γίνει κάνα ατύχημα με τους δίπλα...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
ʼντε, απαντήστε γρήγορα, γιατί σε λίγο καιρό θα "μετακομίσουμε" στο thread 
"πού πάνε για μπάνιο οι στριπτηζούδες;" :dancing: 
 

Επισκέπτης
παιδες πολλες φορες αν πας κατα τις 11-11.30 στο τερμα πατησιων στην γωνια πατησιων-ματσουκα (εκει που στριβουν τα τρολει) θα πετυχεις 3 φοβερα μουνια στριπ που πανε στην τατοιου στα μαγαζια..... 2 φορες ειχα παρει ταξι και γυρναγα σπιτι μου απο δουλεια και μπηκαν στο ταξι και εδωσαν την καρτα του μαγαζιου για να τις παει ο ταριφας..... βεβαια και εκανα κινηση αλλα αυτες δεν μιλουσαν καν!!!!!! παντως η φαση αυτη ειναι η χαρα του ταριφα!!!!!!!!!!!!! αλλα ειναι να τις πετυχεις εγω πεζος τις εχω δει πολλες φορες που ψαχνουν ταξι αλλα βρισκουν αμεσως (γιατι αραγε???)!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom