Νέα

Πότε και ποιό ήταν το ποιό ξενέρωτο γαμήσι στη ζωή σας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pantelos2017
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
670
Like
6.141
Πόντοι
1.046
πριν κατι χρονια μια ξενερωτη... δεν ηθελε κωλοσκαμπιλα δεν ηθελε τραβηγμα μαλλιου δεν ηθελε δαγκωνιες δεν ηθελε σφαλιαρες δεν ηθρλε βρισιδια δεν ηθελε πουτσοσκαμπιλα.... τη πεταξα με τις κλωτσιεδ αρπαξε 2-3 μπουνιδια κι εφυγε σπιτακι της...
σωστος
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
πριν κατι χρονια μια ξενερωτη... δεν ηθελε κωλοσκαμπιλα δεν ηθελε τραβηγμα μαλλιου δεν ηθελε δαγκωνιες δεν ηθελε σφαλιαρες δεν ηθρλε βρισιδια δεν ηθελε πουτσοσκαμπιλα.... τη πεταξα με τις κλωτσιεδ αρπαξε 2-3 μπουνιδια κι εφυγε σπιτακι της...

Την έδειρες επειδή δεν ήθελε να την δείρεις τύπε?  :think:

Μάλλον επειδή παλιά έβλεπες στα τσοντάδικα δύο έργα σεξ και ένα καράτε, τα έχεις κάνει στο μυαλό σου ένα.  :S
 

weirdjohn

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2015
Μηνύματα
143
Κριτικές
2
Like
188
Πόντοι
1
Πριν λίγο καιρό με μια όμορφη αλλά τελείως ξενέρωτη κοπέλα. Κάθονταν και κοιτούσε με απάθεια λες και απλά περνούσε την ώρα της. Σκέτο ξόανο! Τι να πω, τζάμπα τον χρόνο που έχασα...
weirdjohn
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
μπρους λη και "ριχτε τσοντα στο πανι ηλθαμε απο το Κορωπι"
 

mouni_lover

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
18
Like
85
Πόντοι
10
Tυπε ετσι ηταν  :think: :S :S :S

http://[URL unfurl="true"]www.topbestpics.com/wp-content/uploads/2018/03/ugly-woman-funny-ugly-people-pictures-8.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

χαχαχαχα όχι ρε δικέ μου! χώλαινε ΛΙΓΟ είπα, όχι οτι δεν βλεπόταν!

οταν κυκλοφορουσαμε στον δρομο, τραβαγε ολα τα βλεμματα, απλα ειχε λιγο περιεργα-στραβα βασικα- δοντια
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Ωραίο θέμα !! Γενικά προσπαθώ να αποφεύγω τις κακοτοπιές και τα ξενέρωτα γαμήσια ... Θεωρώ ότι αν επικοινωνείς με την άλλη σε ένα άλφα επίπεδο, έχει ένα κάποιο χιούμορ, γελάει, είναι κάπως διαχυτική, ομιλητική κλπ ανεξαρτήτως εμφάνισης ένα αξιοπρεπές γαμήσι το κάνει... μου έχουν τύχει σε όλα αυτά τα χρόνια και 4-5 περιπτώσεις που το πρώτο γαμήσι ήταν αρκετά συνεσταλμένο, στα όρια του ξενέρωτου... από εκεί όμως και μετά "απασφάλιζαν" και γαμιόντουσαν ανελέητα... γιαυτό και one night stand έχω κάνει 2-3 φορές στη ζωή μου καθώς πάντα, ακόμα και όταν η πρώτη φορά ήταν ψιλοξενέρωτη, προσπαθώ να υπάρξει και δεύτερη και τρίτη... Αν βέβαια μετά και από την δεύτερη / τρίτη φορά δεν έχουμε "ξεκλείδωμα" εννοείται το αφήνω...  

Δύο όμως περιπτώσεις μέχρι σήμερα (ελπίζω να μην τριτώσει το κακό) ήταν εντελώς χάσιμο χρόνου.. Η πρώτη και πιο κοντινή χρονικά (όχι και τόσο κοντινή βέβαια γιατί πάει καμια 5-6 χρόνια) ήταν με μια γκόμενα που είχα γνωρίσει σε ένα πάρτυ προ 10 ετίας... Αυτή ήταν πολύ εντυωπωσιακή γκομενα ψηλή, με κορμάρα, πολύ εξωστρεφής, διαχυτική κλπ... ανθυπο-celebrity ... είχε μικρούς ρόλους σε σίριαλ, ελληνικες ταινίες, είχε κάνει και μια ημίγυμνη φωτογράφιση στα περιοδικά της εποχής τύπου Max, klik, maxim κλπ. Υπήρχε ένα φλερτ από την αρχή αλλά λόγω και του χώρου που κινείτο το έπαιζε πολύ τρελίτσα... μια εμφανιζόταν, δέκα εξαφανιζόταν... μην τα πολυλογώ το πρώτο διάστημα που φλερτάραμε δεν έγινε τίποτα ιδιαίτερο πέρα από μια μεθυσμένη φάση που μου πήρε μια πίπα της κακιάς στιγμής... Χαθήκαμε για κάποια χρόνια και ξαναβρεθήκαμε προ 5-6 ετών τυχαία.. φλερτάραμε έντονα, εγώ ήμουν και σε κακή διάθεση επειδή μόλις είχα χωρίσει από μια σχέση και έκανα το λάθος να της προτείνω να πάμε ενα διήμερο Αγ. Πνευματος σε παραθαλάσιο μέρος στην Πελοπόνησο χωρίς να την έχω γαμήσει καλά καλά ...υπολογίζοντας να απομονωθούμε μακριά από την Αθήνα και να την λιώσω στην πούτσα... ήτανε και πολύ δυνατό μωρό, κορμάρα 1,80... Από όταν φτάσαμε στο ξενοδοχείο μου ζάλιζε τα αρχίδια... μη και μη.. και μήπως νομίζω ότι ήλθε για να γαμηθεί και αυτή θέλει πιο ουσιαστική επικοινωνία και και και... Τη γάμησα 2 φορές μέσα στο διήμερο ύστερα από φουλ πρήξιμο αρχιδιών και την πρώτη φορά ήταν σαν να γαμάω νεκρή... την δεύτερη φορά ήταν λίγο καλύτερα αλλά και πάλι χάλια.. σχεδόν ακίνητη, καμία πρωτοβουλία ... μάπα ... Επιστρέψαμε Αθήνα και δεν της ξαναεπέστρεψα ούτε κλήση ούτε μηνυμα....

Και αν στην παραπάνω δικαιολογώ εν μέρει τον εαυτό μου γιατί η γκόμενα ήταν μουνάρα εκεί που δεν τον δικαιολογώ με τίποτα είναι προ 17-18 ετών.. είχα μόλις τελειώσει το δευτερο μου πτυχίο και για να μην είμαι πλήρως χαραμοφάης είχα πιάσει μια δουλειά σε μια εταιρεία παντελώς άσχετη με το αντικείμενο μου για 5-6 μήνες μέχρι να μπω φαντάρος... εκεί λοιπόν ήταν μια συνάδελφος μια 10 ετία μεγαλύτερη από μένα, με συμπαθητικό κορμάκι αλλά σκατόφατσα από τις λίγες... φαινόταν ότι γούσταρε .. ήμουν και γω λίγο πριν μπω φανταρος, πήγαινα Φυλής εκείνο το διάστημα θυμάμαι 2-3 φορές την εβδομάδα.. αστείρευτες καυλες... λέω κομμάτια να γίνει... πρώτο ραντεβού στο αμάξι με είχε στο μη και μη δεν πρέπει, είμαι αρραβωνιασμένη κλπ... μόλις της έβαλα λίγο δάχτυλο αφηνίασε... καβάλησε το χέρι μου κ μου το κρατούσε με δύναμη να της το βάλω όλο και πιο βαθιά ... είχε κατεβάσει θυμάμαι ζουμιά που τρέχανε σχεδόν ως τον πήχυ μου.. λέω εδώ είμαστε... αγάμητη είναι , και αφού με το δάχτυλο κάνει έτσι , με την πούτσα θα τρελαθεί... 2-3 μέρες μετά την πάω σε ξενοδοχείο ... με είχε πρήξει ότι δεν θέλει και δεν κάνει τέτοια και μη νομίζω και ότι ο αρραβωνιαστικός της έτσι και γιουβέτσι ... είχα σπαστεί αρκετά αλλά θυμόμουν πως αφηνίασε με το δάχτυλο και υπολόγιζα ότι θα απασφαλίσει με λίγο ζέσταμα... Τζίφος όμως... μέσα στο δωμάτιο ήταν πάλι στο μη και μη... να κλείσουμε τα φώτα, να μην δω , να μην της χουφτώνω τον κωλο , να μην της ρουφάω τα βυζιά ... ότι θα μείνουν σημάδια... τι θα πει στον αρραβωνιαστικό της... πήδημα μόνο ιεραποστολικό... για πίπα όταν της είπα ήταν σαν να της έλεγα να την κατουρήσω... όταν της είπα να γυρίσει λίγο στα 4 ήταν σαν να της έλεγα να πηδηχτεί με λυκόσκυλο ... δεν καταφερα να χύσω ... στην επιστροφή ανυπομονούσα να την παρατήσω κάπου και να φύγω... συνέχισε να με ζαλίζει... ότι εγώ ήλθα στην δουλειά για μερικούς μήνες μέχρι να μπω φαντάρος αλλά αυτή είναι η δουλειά της κανονικά και μην κάνω ούτε πλάκα εκει μέσα ... μην μου φύγει κουβέντα ... λες και θα ήθελα να υπερηφανευτώ πουθενα ότι πήδηξα το μπάζο που ήταν και 10 χρόνια μεγαλύτερη μου... Αυτή ήταν μακράν η χειρότερη εμπειρία σεξ της ζωής μου !!              
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
1997,ημουν φανταρος στο τατοι,αεροπορια και τοτε ειχα γνωρισει μια γκομενα,καλο μουνακι,ονοματι Βικυ...ειχε μια φωνη καυλα,την ακουγες στο τηλεφωνο και εχυνες...τεσπα,καποια στιγμη ηρθε η στιγμη να γαμηθουμε.Εγω δεν ειχα σπιτι,εμενα με τους δικους μου αλλα ουτε φραγκα για ξενοδοχειο,ασε που ντρεπομουνα κιολας ...με τα πολλα,καποια στιγμη φυγανε οι δικοι της και πηγα σπιτι της στο γαλατσι που μενε να κοιμηθουμε μαζι και να τη γαμησω...
Ξεκιναμε τα προκαταρτικα και της λεω να μου παρει πιπα και μου απανταει "εγω δεν κανω πιπες" ξερα και λιτα...
Τρελλαθηκα γιατι η πιπα μου αρεσει πολυ αλλα το καταπια γιατι λεω οκ,δεν παιρνουν ολες...καυλωμενος λογω φανταριλικιου,κατεβαινω να τη γλυψω και κανω ενα γλυφομουνι πανδαισια...ανεβαινω και της λεω ,σου αρεσε? και μου απανταει,"δεν εκανες κατι παραπανω απο τους αλλους"...τα πηρα στο κρανιο αλλα λεω αστο,να γαμησω και την παραταω την καριολα...
Ξεκιναω να τη γαμαω και η γκομενα ηταν σαν πτωμα!!!
Πραγματικα νομιζα οτι γαμαγα νεκρη γυναικα!!
Της λεω μωρο μου μιλα,κανε κατι και μου λεει "δε μου αρεσει να αναστεναζω κτλ..."
εκει ηταν που ειπα,στα αρχιδια σου τοτε ,γαμα για σενα....
Και αυτο εκανα...γαμαγα μονο για μενα. Δεν την χαιδεψα,δεν εκανα  τιποτε παραπανω απο το να μπαινοβγαινω μεσα της μεχρι να χυσω...
Και το αστειο που ειναι?
Τη γαμησα 4 φορες εκεινο το βραδυ!
Η φανταριστικη καυλα μου δεν εσβηνε με τιποτα και τη γαμαγα μεχρι να βαρεθω...
Το πρωι που ξυπνησα ,εφυγα σαν κυριος και μετα απο δυο μερες την χωρισα προφασιζοντας μια αιτια...
Το αστειο ειναι οτι μετα απο λιγο καιρο με πηρε τηλεφωνο για να γαμηθουμε και την απερριψα ξερα λεγοντας  της οτι απλα δεν θελω....
Αυτο νομιζω ειναι μακραν το  πιο ξενερωτο γαμησι που εχω κανει...ουτε με πουτανα τετοιο ξενερωμα!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.630
Πόντοι
4.365
Ωραιο θρεντακι.... 
Τι τραβαμε κ μεις τα καημενα τα αγορακια...??!!! :P :2funny:
Παμε αλλη μια ιστοριουλα για ενα ξενερωτο γαμησι...
Γνωριμια με γκομενα απο νετ.. αδυνατη..κολαρακι τουμπανο,βυζι σιλικονατο 3αρι,μαλι αλογουρα καυλα...μικροκαμωμενη..στα γουστα μ ακριβως δηλαδι!!!
Καλη κοπελα,σοβαρη..ισως κ για σχεση..(δεν εμαθα ποτε)  ,
1ο ραντεβου..καφε φασωμα φιλακιά... 
2ο καφε κ πιπα στο αμαξι...
κ 3ο ηρθε η ωρα για γαμησακι στο χοτελ..!!
-Μια σημαντικη παρενθεση εδω...απο τις κουβεντες που ειχαμε κανει..μου ειχε πει, οτι παλιοτερα ειχε αρκετα παραπανω κιλα...  ΟΚ,δεν εδωσα βαση..αφου τωρα ηταν 'λαμπαδα' με τα κολαν της... και το μπουστο-ντεκολε τουμπανο!!!-
Φτανουμε-μπαινουμε στο δωματιο , χαμηλωνει τα φωτα.. (ωχ λεω..κλασικη γκομενα μυξοπαρθενα..που της αρεσει να τα κανει..αλλα οχι να τα βλεπει.. :idiot:) Αρχιζω να την γδυνω κλπ,και με τα χαδια καταλαβαινω μια απιστευτη χαλαρωση σε ολο το σωμα της... :S :S :S Πλαδαρος κωλος φουλ... μπουτια κ μπρατσα το ιδιο..Γενικα ηταν οτι χειροτερο εχω χαιδεψει.. Μονο το βυζι ηταν καλο,γιατι το ειχε 'φτιαξει'!Μιλαμε η κοπελα πρεπει να ηταν 100+κιλα και ειχε γινει τα μισα.. οποτε ολο το δερμα ειχε 'σουρωσει' :vomit:
Τεσπα,εγινε οτι εγινε.. ντρεπομουν κ να την προσβαλω... τι να της ελεγα εκεινη την ωρα... Και απο την επομενη... μην το ειδατε τον Παναη!!!
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Λοιπόν φαντάρος και εγώ στα 24 να απολυομαι και γνωρίζω από ίντερνετ κοπέλα 15-16. Είχα και ένα ρημάδι κινητό  μικρή οθόνη δε φαινόταν καλά. Κανονίζουμε καφέ και είχε αφήσει υπονοούμενα αρκετά. Της λέω πάμε για καφέ? Δε πάμε καλύτερα μια βόλτα με το αμαξι? Μου λέει..  τελικά πιπα. Λέω καλά είμαστε ήμουν και αφραγκος θα τη βγάζω λέω τζάμπα με το πουτανι. Η μαλακια ηυςν ότι είχε μοσχαροκεφαλη και χοντρουλα.. Τεσπα στο γαμησι αστεριας ανοιχτά πόδια χέρια,  της λέω θα γυρίσεις στα 4? Γιατί έτσι δε βολευεσαι μου λέει?  Τεσπα ακολούθησαν μερικά γαμησια ανάγκης και τελος.  Ηταν η κλασσική γκομενα μπαζο που το δίνει απλωχερα ισαγια επιβεβαιωση
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Έχω την εντύπωση ότι έχω αποβάλλει από την μνήμη μου τα χειρότερα γαμήσια της ζωής μου, σαν τις πολύ τραυματικές εμπειρίες (ατυχήματα κτλ...χτύπα ξύλο) που το μυαλό τις αποβάλλει.
Διαβάζοντας τους συναγωνιστές από πάνω (και μπράβο για το to-the-point που έχει κρατηθεί σε γενικές γραμμές) θυμήθηκα μια πολύ αλλόκοτη περίπτωση που μου είχε τύχει όταν ήμουν γύρω στα 20κάτι...

Είμαι με ένα φίλο (πολύ καλός στο μπλα-μπλα) και κάτι άλλους σε ένα club στο κέντρο. Ο τύπος μιλούσε με ένα πολύ ωραίο γκομενάκι και τη φίλη της για αρκετή ώρα. Σε κάποια φάση, και προς το τέλος της βραδιάς μου λέει "πάμε". Εγώ δεν είχα πάρει χαμπάρι. τις παίρνουμε με το αμάξι και πάμε στο Semeli στη Κυψέλη, παίρνουμε 2 δωμάτια και ο καθένας με τη "δικιά" του στο δωμάτιο του (μαλακία που δεν παίξαμε μαζί σκέφτομαι τώρα αλλά τεσπα...).
Η δικιά μου ένα αδύνατο καβλάκι, με καρέ μαλλί ξανθό κτλ. Αρχίζει το μπαλαμούτι....πίπα....χουφτώματα και έρχεται η ώρα να της τον βάλω στο μουνάκι. Την είδα ότι ψιλό μαζευόταν αλλά δεν κατάλαβα. Δεν ξέρω αν έχει τύχει ποτέ σε κανένα σας, η λεκάνη της ήταν τόσο στενή που δεν μπορούσα να μπω με τίποτα. Ήταν ξεκάθαρα θέμα σκελετού, δεν ξέρω πως να το πω, δεν πέρναγα με τίποτα στη λεκάνη της. Δεν μπήκα ποτέ....
Αρκεστήκαμε σε πίπα μέχρι να χύσω και περίμενα τον άλλον να τελειώσει....
 

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
670
Like
6.141
Πόντοι
1.046
2004 dj στην ευβοια εφυγα τρεχοντας μολις εχυσα την μιλφ σα να γαμουσα φυτο ηταν σαν νεκρόφιλος ενιωσα ενα πραγμα :2funny: :badair: :crazy:
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Έχω την εντύπωση ότι έχω αποβάλλει από την μνήμη μου τα χειρότερα γαμήσια της ζωής μου, σαν τις πολύ τραυματικές εμπειρίες (ατυχήματα κτλ...χτύπα ξύλο) που το μυαλό τις αποβάλλει.
Διαβάζοντας τους συναγωνιστές από πάνω (και μπράβο για το to-the-point που έχει κρατηθεί σε γενικές γραμμές) θυμήθηκα μια πολύ αλλόκοτη περίπτωση που μου είχε τύχει όταν ήμουν γύρω στα 20κάτι...

Είμαι με ένα φίλο (πολύ καλός στο μπλα-μπλα) και κάτι άλλους σε ένα club στο κέντρο. Ο τύπος μιλούσε με ένα πολύ ωραίο γκομενάκι και τη φίλη της για αρκετή ώρα. Σε κάποια φάση, και προς το τέλος της βραδιάς μου λέει "πάμε". Εγώ δεν είχα πάρει χαμπάρι. τις παίρνουμε με το αμάξι και πάμε στο Semeli στη Κυψέλη, παίρνουμε 2 δωμάτια και ο καθένας με τη "δικιά" του στο δωμάτιο του (μαλακία που δεν παίξαμε μαζί σκέφτομαι τώρα αλλά τεσπα...).
Η δικιά μου ένα αδύνατο καβλάκι, με καρέ μαλλί ξανθό κτλ. Αρχίζει το μπαλαμούτι....πίπα....χουφτώματα και έρχεται η ώρα να της τον βάλω στο μουνάκι. Την είδα ότι ψιλό μαζευόταν αλλά δεν κατάλαβα. Δεν ξέρω αν έχει τύχει ποτέ σε κανένα σας, η λεκάνη της ήταν τόσο στενή που δεν μπορούσα να μπω με τίποτα. Ήταν ξεκάθαρα θέμα σκελετού, δεν ξέρω πως να το πω, δεν πέρναγα με τίποτα στη λεκάνη της. Δεν μπήκα ποτέ....
Αρκεστήκαμε σε πίπα μέχρι να χύσω και περίμενα τον άλλον να τελειώσει....
τι εννοείς στενή? Έβρισκες κόκαλο? Μια φορά μου είχε τύχει κοπέλα,που δεν άνοιγε τα ποδιαπολυ λίγο λόγω σκελετικου προβλήματος. Οπότε την έπαιρνα μόνο στα 4 και ανάσκελα με ψηλά τα πόδια, αλλά ήταν φωτιά και λαυρα στα τπολοιπα και πιπα σεμιναριο
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Το σωτηριον ετος 2000 πανω στο μιλενιουμ ειμαι φοιτητης,με γκομενα μιξοπαρθενα,καλά φραγκα χαρτζηλικι και δουλεια part-time.Με το που αγοραζω το πρωτο μου αυτοκινητο,γαμιεται ο Διας.Πληρωνω τα μαλλιοκεφαλα μου σε ζημιες,χανω την δουλειά και σουταρω την γκομενα γιατι δεν μου επαιρνε ουτε πίπα.Με χαμουρεμα μονο οταν εισαι 18 χρονών,απλα δεν βγαινει.Και ειναι τεραστια μαλακια να πληρωνεις και σουρτα φερτα με τη γκομενα και να πηδας στο μπουρδελο.
Ειχα δυο φιλαρακια ομως,πολυ καλα παιδια,τα οποια ειχαν μια μαμα αλλο πραμα.Η τυπισσα λιγο πριν τα σαραντα,περπατουσε στο δρομο και γινοταν σεισμός.Και ωραιο τυπακι,οχι καμμια μαλακισμενη πόυ ασχολιεται μονο με νυχια και βαφες μαλλιών.Με βοηθησε και βρηκα δουλειά σε κατι εταιρειες προωθησεων προϊόντων που δουλευε,εβγαζα μεροκαματακι καλό,γνωριζα και γκομενες απο τη δουλειά.Ελα ομως που η τυχη η πουτανα παιζει περίεργα παιχνιδια.....Ενα βραδυ καθομαστε ολοι μαζι και τρωμε και γλενταμε ωραια στο σπιτι τους.Αραζουμε μετα στο σαλόνι για ποτακι,ο αντρας της παει για υπνο και αυτη φερνει ενα λαπτοπ για να την βοηθησω να της δειξω πως δουλευει γιατι οι πιτσιρικαδες φιλοι μου σπαζοντουσαν απο την ασχετοσυνη της και δεν θελανε να της το μαθουν.Καθεται απεναντι μου σε μια πολυθρονα,παιρνει το λαπτοπ στα ποδια της και κανει σταυροποδι στο πλαι για να βολεύεται καλυτερα.Αυτο ήταν...η ζαρτιέρα ειχε φτασει να φαινεται το πανω δεσιμο,το μισο κωλομερι ηταν εξω και εγω ακουγα τους παλμους της καρδιας να χορευουν πεντοζαλι στο πουτσο μου.Ευτυχως δεν με πειρανε χαμπαρι τα φιλαρακια μου,τα οποια παρεπιπτωντος πηγανε για υπνο μετα απο κανα τεταρτο.
Ερχεται η τυπισσα διπλα μου και ανεβαζω πιεση,κοντεψα να λιποθυμισω ρε μαγκες,απο την καυλα και την υπερενταση.Της δειχνω πεντε δεκα πραγματακια βασικά,πως να το ανοιγει κ να το κλεινει κ γινομαι μπουχός.Την αλλη μερα συζηταω το συμβαν με τα φιλαρακια μου στην σχολή,αν ειμαι μαλακας που δεν της την επεσα,μηπως και ειχα παρεξηγησει την ολη φαση και γινομασταν σκατα.Τοτε ο μεγαλυτερος της παρεας,ο οποιος τωρα ειναι κουμπαρος μου,μου ειπε...φιλαρακι εισαι στην αρχη μιας πολυ ωραιας περιπετειας,ομως θελει πολυ προσοχή πως θα το χειριστεις γιατι αν κανεις μαλακια θα καταστρεψεις δυο οικογενειες.
Ποσο δικιο ειχε ο πουστης...το επομενο Σαββατοκυριακο,βγηκαμε με τα φιλαρακια μου και πηγαμε στο τελος και σε ενα πολυ γνωστο στριπτιτζαδικο τοτε.Πηραμε μπουκαλι,γιναμε σκατα,ειχα κι εγω κατι προβληματα με το γερο μου, οταν ξενυχτουσα τσακωνομασταν,οπότε βρεθηκα ξημερώματα να κοιμαμαι στον καναπε τους στο σαλόνι.Δεν ηταν η πρωτη φορα,ειχε ξανατυχει αλλες 2-3 φορες να την πεσω μεχρι το πρωι για να ξεσουρωσω και μετα απο λιγες ωρες εφευγα.Εκεινη την φορα ομως,ξυπνησα βλεποντας τον πατερα των παιδιων να με σκεπαζει με μια κουβερτα και μετα ανοιξε την πορτα του σπιτιου κι εφυγε.Βγαινοντας ξελαμπικαρισα λιγο και τον ειδα οτι φορουσε στρατιωτικα και πηρε και ενα μεγαλο σακο σαν το λουκανικο του στρατου.Συνειδητοποιώ λοιπον οτι ο τυπος εφευγε για κυνηγι,κατι που εκανε σπανια οταν δεν ηταν στο χωριο στο νησί.Ακουω λοιπόν το αμαξι που περνει μπρος και φευγει...σηκώνομαι σιγα σιγα παω προς το μπανιο και τι να δω...η πορτα της κεντρικης κρεβατοκαμαρας μισανοιχτη,η τυπισσα σκεπασμενη απο τη μεση και πανω μεν,απο τη μεση και κατω ολα ηταν σε δημοσια θεα.Σε αυτην την θεα λοιπον εγω δεν αντισταθηκα,το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρος σοφου.Μπουκαρω μεσα σαν τη γατα,αφηνωντας την πορτα το ιδιο μισανοιχτη για να μπορω να αφουγκραζομαι τους ηχους του σπιτιου,τους οποιους ειχα μαθει εντωμεταξυ,ποτε σηκωνεται καποιος,ποτε ανοιγει η πορτα του γκαραζ ή η κεντρική της πολυκατοικιας κ.λ.π,και με τροπο χωνομαι στα σκεπασματα απο τη μερια του συζυγου.
Της πιανω τρυφερα το χερι και το χαϊδευω κι αυτη ξυπναει με κοιταει με απορημενο υφος και μου λεει:Ξερεις ποσα χρονια εχει να μου χαιδεψει το χερι?ερχεται προς το μερος μου και με φιλαει στα χειλη,εκει τουρμπιζω της ριχνω κατι γλωσσοφιλα,την τσακωνω απο τη μεση και την τραβαω κι ερχεται η μιση απανω μου.Κατεβαζω το δεξι της χερι στον καβαλο μου ο οποιος ειναι παγιδευμενος ακομα μεσα στο παντελόνι.Αυτη με κοιταει με ανοιχτο το στομα και μου λεει τι ειναι αυτο???Λεω απο μεσα μου τι σκατα δεν εχει ξαναδει,τα παιδια της πως τα εκανε?Σε εκεινη την ηλικια δεν ειχα παρει χαμπαρι ποσο χοντρο ηταν το παπαρι μου,το συνεκρινα παντα με αυτα που εβλεπα στις τσοντες και μου φαινοταν φυσιολογικο.Και οι πουτανες οταν μου το ανεφεραν ελεγα οκ,μου κανουν κοπλιμεντα οπως σε ολους τους πελατες.
Τον πεταω εξω λοιπον και της το δινω στο χερι να μου τον προθερμανει,η τυπισσα με κοιταζει με ενα υφος αποχαυνωμενο του στυλ τι να το κανω εγω τωρα αυτο;μετα απο τρεις τεσσερις παλινδρομήσεις λοιπόν,μου τραβαει μια κατεβασια τοσο αγαρμπη που ο χαλινος μισοκοπηκε και με πηραν τα ζουμια.Πεταγομαι πανω σαν τον ινδιανο,πηδαω απο πανω της και τρεχω στο μπανιο και τον βαζω στο νιπτηρα κατω απο το τρεχουμενο νερό.Τι πονος,τι αιματα,η γαμημενη αιμοραγια να μην σταματαει κι εγω να μην μπορω να βγαλω ουτε κιχ γιατι τα παιδια κοιμοντουσαν διπλα.Με τα πολλα μαζευω τα συντρίμια μου,τα βρακια μου,κουμπωνομαι και κουτσαινοντας φευγω απο το σπιτι με την αλλη απο πισω να κλαει και να μου ζηταει συγνωμη,οτι δεν το θελε.Τι να το κανω μωρη,παρολιγο να με σακατεψεις της λεω και κλεινω την πορτα μου πισω.20 μερες ετσουζε και που κατουραγα...ακομα και τωρα τοσα χρονια μετα,το σκεφτομαι και ποναω...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Από τα καλύτερα thread του bou! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
τι εννοείς στενή? Έβρισκες κόκαλο? Μια φορά μου είχε τύχει κοπέλα,που δεν άνοιγε τα ποδιαπολυ λίγο λόγω σκελετικου προβλήματος. Οπότε την έπαιρνα μόνο στα 4 και ανάσκελα με ψηλά τα πόδια, αλλά ήταν φωτιά και λαυρα στα τπολοιπα και πιπα σεμιναριο

Κόκκαλο ρε συ, πάνω κάτω....είχε πρόβλημα η γκόμενα. Φαντάζομαι κάποιος μικροτσουτσουνος θα βρήκε τον ερωτά της ζωής του τα επόμενα χρόνια σε αυτή....
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.142
Πόντοι
366
Εχω γυρίσει στο νησι μετά απο σπουδές και ειμαι φαντάρος. Μόλις έχω κάνει φεις  και αρχίζω να χωνομαι παντού μπας και γαμησω καθότι ειμαι χαμένος απο παρέες λόγο σπουδών και στρατού. Βρίσκω μια απο χωριό μιλάμε και σύντομα καταλαβαίνω ότι είναι Καυλιαρα απ αυτα που λέει αλλα χωριατισα δλδ δεν εχει φύγει απ το χωριό της. Εν τελει κανονίζω να πάω να την γαμησω σε κάτι δωμάτια που ειχε. Η τύπισσα εκανε μονο ιεραποστολικο, στα 4 ελεγε πονουσε, απο πάνω μ ανέβηκε κ κοντεύε να μ τον σπάσει αφού νόμιζε ότι ηταν μοχλος για playstation. Η Πιπα της αθλια με το ζόρι εγλυψε @@. Οταν πια ειπα οκ μονο κανονικη στάση και άρχισα να γκαζωνω φώναζε ότι ποναει και να είμαι πιο τρυφερός κ μλκιες. Ενα βράδυ καταφερα κ Εχυσα μια φορά με τοσο ξενέρωμα. Μετα την κράτησα να μ. Στέλνει καμια φωτο γυμνή και δε την ξαναγαμησα.

Γενικα το χειρότερο ειναι να μιλάς με την αλλη ή να ειναι τοπ μουνακι και στο γαμησι αστεριας.
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Εχω γυρίσει στο νησι μετά απο σπουδές και ειμαι φαντάρος. Μόλις έχω κάνει φεις  και αρχίζω να χωνομαι παντού μπας και γαμησω καθότι ειμαι χαμένος απο παρέες λόγο σπουδών και στρατού. Βρίσκω μια απο χωριό μιλάμε και σύντομα καταλαβαίνω ότι είναι Καυλιαρα απ αυτα που λέει αλλα χωριατισα δλδ δεν εχει φύγει απ το χωριό της. Εν τελει κανονίζω να πάω να την γαμησω σε κάτι δωμάτια που ειχε. Η τύπισσα εκανε μονο ιεραποστολικο, στα 4 ελεγε πονουσε, απο πάνω μ ανέβηκε κ κοντεύε να μ τον σπάσει αφού νόμιζε ότι ηταν μοχλος για playstation. Η Πιπα της αθλια με το ζόρι εγλυψε @@. Οταν πια ειπα οκ μονο κανονικη στάση και άρχισα να γκαζωνω φώναζε ότι ποναει και να είμαι πιο τρυφερός κ μλκιες. Ενα βράδυ καταφερα κ Εχυσα μια φορά με τοσο ξενέρωμα. Μετα την κράτησα να μ. Στέλνει καμια φωτο γυμνή και δε την ξαναγαμησα.

Γενικα το χειρότερο ειναι να μιλάς με την αλλη ή να ειναι τοπ μουνακι και στο γαμησι αστεριας.



Κατηγορια "βλαχογκομενα"...Αυτη αμα ηταν καμμια αθηνα και ειχε τις κατάλληλες "παρεες" τους μπλεκει ολους...Γνωστη και μη εξαιρεταια κατηγορια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom