Νέα

Πότε και ποιό ήταν το ποιό ξενέρωτο γαμήσι στη ζωή σας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pantelos2017
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kostas5396795698

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2013
Μηνύματα
192
Like
123
Πόντοι
1
Βουλγαρία, Σόφια, 2013.
Είχα ξαναπάει το 2011 και είχα ψωνίσει από έναν τύπο στον δρόμο που μου έλεγε ότι θα μου στείλει
μοντέλο στο δωμάτιο που θα θέλω να την πάρω μετά μαζί μου στην Ελλάδα.
Είχα κρατήσει την κάρτα του αλλά φυσικά μετά από 2 χρόνια το τηλέφωνο του δεν υπήρχε.
Έτσι ψώνισα βιαστικά από το ίντερνετ. Διάλεξα μια ξανθιά αδύνατή που φαινόταν εκεί γύρω στα 20-22.
Εν τω μεταξύ, είχα γενικά σαν ιδέα ότι η Βουλγαρία είναι καλή περίπτωση χώρας για σεξοτουρισμό.
Κλείνω την κοπέλα για 3 ώρες σε τιμή σε λέβα που δεν θυμάμαι πόσα ήταν αλλά δεν ήταν ακριβά.
Έρχεται μια που δεν ήταν η κοπέλα στις φωτό στο σαιτ (σιγά μην ήταν), 30αρα και βγάζει το εξτένσιον το ξανθό
και το αφήνει στον καλόγερο. Από πίσω έρχεται το παιδί του ξενοδοχείου και ζητάει +20 ευρώ
επειδή έμπασα επισκέπτη στο δωμάτιο.
Δεν την διώχνω γιατί οκ δεν γαμιέται. Είναι εκεί γύρω στο 6.5 με το ζόρι 7.
Η κοπέλα δεν μιλάει σχεδόν καθόλου αγγλικά και της λέω μα στο τηλέφωνο, που κανονίσαμε,
μίλαγες και μου λέει ήταν η γραμματέας μου.
Θέλει να καπνίσει και να έχει βάλει και βουλγάρικο mad tv που όμως παίζει και ελληνικά.
Βάζει 1 τόνο τζέλ μπαίνω μέσα της 1-2 φορές και έχει ένα ύφος λες και σιχαίνεται.
Από ένα σημείο και μετά είναι σαφές ότι η κοπέλα δεν θέλει να γαμηθεί.
Σηκώνεται να καπνίσει πάω να την αγγίξω και τα παίρνει. Νευρίασε κιόλας.
Λέω οκ αυτό δεν πρέπει να έχει ξανα συμβεί σε άνθρωπο.
Περάσαν 2,5 ώρες δεν θυμάμαι πως αλλά οχι με σεξ, πέταξε ένα bye και έφυγε.
Το πρωί που ξύπνησα σκέφτόμουν ότι η Βουλγαρία μπορεί να μην είναι τελικά
τόσο καλή χώρα για σεξοτουρισμό.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
εσυ ησουνα ο μαλακας που αντι να προσγειωθεις θεσσαλονικη πηγες τον κοσμο στην τιμισοαρα;
η ακομα εισαι στην αιρ μπαχαλ και δεν εχεις πατησει ευρωπη;

μαλακακο τωρα ειμαι ζυριχη
δεν θα το αμφισβητησεις να σε κανω παλι παλτο καλοκαιρινο?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Πριν πολλά χρόνια με τον μεγάλο φοιτητικό μου έρωτα.

Ελληνίδα φοιτήτρια. Πιθανόν να είναι καλύτερο το σεξ μαζί της αν είναι νεκρή. Με ζωντανή πάντως, είναι τρισάθλιο .
Χάνει όχι μόνο σε σχέση με κακές πουτάνες, αλλά και με τη μαλακία πιθανότητα.

Μακαρίζω την τύχη μου, που είχα την οικονομική δυνατότητα να γαμάω πουτάνες καθόλη τη διάρκεια των σπουδών μου.
Γλύτωσα από τη σαπίλα και την κατάντια των άλλων , που αναγκάζονταν να ασχολούνται με αυτά τα ναυάγια.

Τι να θυμηθείς ;; Βρωμερά πάρτυ σε χώρους που θυμίζουν εφορία ή ΑΤ ;;;; Ξεφτυλισμένα αριστερά στέκια που το dress code είναι αυστηρό και απαιτεί ψείρες, γράσσο στο μαλλί , αλλαγή σώβρακου 3 φορές το χρόνο για να μυρίζεις σταβλίλα ;;;;
Μπουζ ... μποέμισα ... σταυρός του νότου ... ντεκαντάνς .... ΛΙΓΔΑ ....
Φαντάσου τραγωδία να πηγαίνεις σε τέτοιους βόθρους για να ... βγάλεις γκόμενα.

Μεγάλε Γκορμπατζώφ , μας έσωσες όταν έκλεισες το μαγαζί και ήρθαν όλα τα μουνιά της ΕΣΣΔ και των πέριξ στον πούτσο μας.
Φοβερές εποχές.

Σήμερα που οι γκόμενες φέραν τους άνδρες στα μέτρα τους και δεν πάνε να γαμήσουν πουτάνες, έχουν γίνει καταθλιπτικοί λελέδες , αδελφάρες.

Ο ΑΛΛΟΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ, ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΑΣΕ ΣΕ ΣΧΟΛΗ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΟΛΗ ΑΠΟ ΤΗ ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ....


Που πάμε ρε ;;;;;;;;;;;;;;;;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.830
Κριτικές
93
Like
46.035
Πόντοι
17.311
Έμεινα εγώ να κάθομαι στον απέναντι καναπέ και να την παίζω για πάρτη της βλέποντας την να κοιμάται,,, νταξ την αμαρτία μου θα την πω,, της είχα βγάλει το κιλοτάκι της και την έπαιζα με αυτό μυρίζοντας το συγχρόνως και χύνοντας επάνω σε αυτό,,
δυό χέρια έριξα για να ηρεμήσω.
το κιλοτάκι της μου το χάρισε μιας και το έχυσα και δεν την ξαναείδα ποτέ.

Εύχομαι να είναι καλά όπου και να ναι...


Αυτά τα ολίγα...
αυτο μονο, τιποτα αλλο :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom