Νέα

Πότε και ποιό ήταν το ποιό ξενέρωτο γαμήσι στη ζωή σας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pantelos2017
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναμυρισει..συνδυασμος τσιπουρας αλανιαρας μπαγιατικης κ τραγου που χει να γαμησει πενταετια κ βαλε..

αν η τσιπουρα ητο φρεσκια θα μπορουσε να συνοδευτει με λαχανικα και ουζο..καλα οσο για τον τραγο ακομα πιο ανησυχητικο, ισως και να παει τσικουδια οπως οι Κρητικοι... Ειχε ποικιλια το μενου αχαριστε
 

Sicifre

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
23
Κριτικές
6
Like
255
Πόντοι
280
Πριν καμιά δεκαετία, φαντάρος στη Ρόδο, αυτοκόλλητοι με τύπο που είχε φάει με το κουτάλι τη νύχτα και έχει εκτελέσει ότι κινείται (από γαζέλα μέχρι φώκια, τέτοιο εύρος στα στάνταρ του δεν πιστεύω ότι έχει αλλος). Έχω πειστεί λοιπόν από τις κουβέντες που κάναμε ότι «πρέπει να γαμησεις και κανα πολύ μπαζο, να δεις πως γαμιεται, για την εμπειρία» και άλλες τέτοιες μαλακιες. Μέχρι τότε, στα εφηβικά μου χρόνια και στη σχολή, κάτω από τίμια εξαρακια δεν είχα πέσει. Σε διανυκτέρευση λοιπόν, πίναμε τα ποτά μας στο τριπατο στον πεζόδρομο, εξαφανίζεται για κανα δεκάλεπτο, και επιστρέφει με 2 κομμάτια, Σουηδέζες, βασικά 3 ήταν, μια η δικιά του που ήταν και μια χαρά, και άλλη μια που μετρούσε για διπλή καθότι παραπάνω από 70-80 κιλα, χωρια το χαλι που είχε εμφανισιακά (την οποία κ μου πάσαρε για την εμπειρία που ανέφερα πριν). Είπαμε δυο μαλακιες, ήπιαμε κ 2-3 μπυρες, άλλο που δε θελανε κ αυτές, εφυγε αυτός για τ αμάξι με τη μια, έμεινα εγώ ο κασκαντέρ με την άλλη. Αφού είχα αναρωτηθεί που πάω να τον βάλω και γιατί, παραπάνω από 10 φορές, την πήγα στο δωμάτιο ( ήταν στα 200 μέτρα αλλιώς δεν απόφτανε αυτή, ήταν καλα σουρωμενη). Σ´αυτα τα 200 μέτρα βλέποντας τη να σέρνεται, οι πατσοκοιλιες της να κρέμονται και γενικά μια αποκρουστική εικόνα, κατάλαβα ότι δεν είχα τ αντερα να τη πηδήξω. Η πανέξυπνη ιδέα μου, αντί να την κάνω, ήταν να της τον βάλω κατευθείαν στο στόμα μόλις φτάσαμε πάνω.  Το αποτέλεσμα ήταν, σε δευτερόλεπτα αφού τη μπούκωσα, να μου γυρίσει τις τούρτες της, να μου ξεράσει τον πουτσο, τη βερμούδα, μια αηδία. Μπήκε και στο μπάνιο να αποξερασει, κλείδωσε, και σκουπίζομουνα σα μλκς με τα σεντόνια, χωρίς νερό, χωρίς να μ αφήνει να μπω να πλυθώ και φωνάζοντας μου φακ οφ ασχολ σε ριπιτ. Μια κακομοιριά και μισή.
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Δε ντρεπεσαι, το πνιξες το κοριτσακι..χαχαχαχ.... Μπορει να θελε σχεση πρωτα
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.187
Κριτικές
2
Like
700
Πόντοι
96
Μπορει να σε γουσταραν τυπε..συνηθως χανουμε τα λογια μας με οσους μας αρεσουν..τους υπολοιπους τους εχουμε απλα για να περναμε καλα. Λολ

η μια απο τις 3 που θυμαμαι τωρα, ηταν στο τηλεφωνο με τη φιλη της και της ελεγε τι κανουμε για σχεδον 2 ωρες...
-Μπηκαμε σπιτι
-Εχει φτιαξει φαγητο
-Το σπιτι εχει πισινα
-Το σπιτι ειναι καθαρο
-Μπλα μπλα μπλα...

Το εκλεισε οταν την πηγα στο δωματιο (ειχε ερθει για να μεινει το βραδυ). Της βγαζω πετσετες για να κανει μπανιο, της διχνω που να βαλει τα ρουχα της και αν θελει να παρει μπουρνουζι κτλ κτλ και την αφηνω για λιγο να ετοιμαστει. Γυριζω και την βλεπω να ειναι στο κρεβατι με πανοπλια. Πυζαμες, εσωρουχα, σουτιεν... τα παντα ολα.
Της λεω τι θα γινει, ετσι θα κοιμηθουμε?
Τελος παντων, μπαινω στο κρεββατι της τα βγαζω, και πραγματικα δε σαλευε, φιλια με το στομα σε φαση εξετασης απο οδοντιατρο, πιπα το ιδιο, τελικα εφαγε οτι ηταν να φαει και με ρωτουσε πως περασα, εκατσε 2 μερες (1 βραδυ) οπως ειχαμε κανονισει και την επομενη που πηρε για να ερθει απλα της ειπα οτι δεν ειμαι αυτο που ψαχνει.

Απο εμφανιση ηταν ενα ανετο 8αρακι (αν σου αρεσουν τα πετιτ με βυζι τουμπανο) αλλα απο συμμετοχη, αστο!
 

dread

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2015
Μηνύματα
450
Like
2
Πόντοι
1
Εκπληκτικό νήμα, συγχαρητήρια στον νηματοθέτη!
Εχω και εγώ πολλές εμπειρίες.

Πριν πολλά χρόνια στη Γερμανία με γερμανίδα η οποία δεν έπαιρνε τσιμπούκι διότι αυτό το έκανε μόνο στον γκόμενο της (απόλυτα φυσιολογικό ύφος), κερασάκι στην τούρτα ήταν πως προσπαθούσα να την κωλοδαχτυλιάσω και με νεύρα μου παίρνει το χέρι το χτυπάει και μου λέει πως δεν γουστάρει και αν θέλω και εγώ να μου βάλει αγγούρι στον κώλο για να νοιώσω όπως νοιώθει και αυτή. :S
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Εκπληκτικό νήμα, συγχαρητήρια στον νηματοθέτη!
Εχω και εγώ πολλές εμπειρίες.

Πριν πολλά χρόνια στη Γερμανία με γερμανίδα η οποία δεν έπαιρνε τσιμπούκι διότι αυτό το έκανε μόνο στον γκόμενο της (απόλυτα φυσιολογικό ύφος), κερασάκι στην τούρτα ήταν πως προσπαθούσα να την κωλοδαχτυλιάσω και με νεύρα μου παίρνει το χέρι το χτυπάει και μου λέει πως δεν γουστάρει και αν θέλω και εγώ να μου βάλει αγγούρι στον κώλο για να νοιώσω όπως νοιώθει και αυτή. :S


Φιλε επεσες σε τυπισσα που ο γκομενος επαιρνε ματι ... ;)
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
η μια απο τις 3 που θυμαμαι τωρα, ηταν στο τηλεφωνο με τη φιλη της και της ελεγε τι κανουμε για σχεδον 2 ωρες...
-Μπηκαμε σπιτι
-Εχει φτιαξει φαγητο
-Το σπιτι εχει πισινα
-Το σπιτι ειναι καθαρο
-Μπλα μπλα μπλα...

Το εκλεισε οταν την πηγα στο δωματιο (ειχε ερθει για να μεινει το βραδυ). Της βγαζω πετσετες για να κανει μπανιο, της διχνω που να βαλει τα ρουχα της και αν θελει να παρει μπουρνουζι κτλ κτλ και την αφηνω για λιγο να ετοιμαστει. Γυριζω και την βλεπω να ειναι στο κρεβατι με πανοπλια. Πυζαμες, εσωρουχα, σουτιεν... τα παντα ολα.
Της λεω τι θα γινει, ετσι θα κοιμηθουμε?
Τελος παντων, μπαινω στο κρεββατι της τα βγαζω, και πραγματικα δε σαλευε, φιλια με το στομα σε φαση εξετασης απο οδοντιατρο, πιπα το ιδιο, τελικα εφαγε οτι ηταν να φαει και με ρωτουσε πως περασα, εκατσε 2 μερες (1 βραδυ) οπως ειχαμε κανονισει και την επομενη που πηρε για να ερθει απλα της ειπα οτι δεν ειμαι αυτο που ψαχνει.

Απο εμφανιση ηταν ενα ανετο 8αρακι (αν σου αρεσουν τα πετιτ με βυζι τουμπανο) αλλα απο συμμετοχη, αστο!


Γενικα πλεον μετα απο στουντιοτσαρκες και μασαζοτσαρκες οπως και στη ζωη τελικα πρεπει να διαλεγεις το "απλο και καθημερινο"... Ο ναρκισσος μακρια, θα στα πρηξει, θα σου μιλαει πολυ και φυσικα θα σε διακοπτει στη φαση.
Το αλλο ατυχο της υποθεσης ειναι οτι τα περισσοτερα τουμπανακια ανηκουν στο ζωδιο του Λεοντα, και Ζυγου που ειναι τα πιο σπασαρχιδικα..
 

skieros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.097
Κριτικές
26
Like
1.233
Πόντοι
976
Πριν καμιά δεκαετία, φαντάρος στη Ρόδο, αυτοκόλλητοι με τύπο που είχε φάει με το κουτάλι τη νύχτα και έχει εκτελέσει ότι κινείται (από γαζέλα μέχρι φώκια, τέτοιο εύρος στα στάνταρ του δεν πιστεύω ότι έχει αλλος). Έχω πειστεί λοιπόν από τις κουβέντες που κάναμε ότι «πρέπει να γαμησεις και κανα πολύ μπαζο, να δεις πως γαμιεται, για την εμπειρία» και άλλες τέτοιες μαλακιες. Μέχρι τότε, στα εφηβικά μου χρόνια και στη σχολή, κάτω από τίμια εξαρακια δεν είχα πέσει. Σε διανυκτέρευση λοιπόν, πίναμε τα ποτά μας στο τριπατο στον πεζόδρομο, εξαφανίζεται για κανα δεκάλεπτο, και επιστρέφει με 2 κομμάτια, Σουηδέζες, βασικά 3 ήταν, μια η δικιά του που ήταν και μια χαρά, και άλλη μια που μετρούσε για διπλή καθότι παραπάνω από 70-80 κιλα, χωρια το χαλι που είχε εμφανισιακά (την οποία κ μου πάσαρε για την εμπειρία που ανέφερα πριν). Είπαμε δυο μαλακιες, ήπιαμε κ 2-3 μπυρες, άλλο που δε θελανε κ αυτές, εφυγε αυτός για τ αμάξι με τη μια, έμεινα εγώ ο κασκαντέρ με την άλλη. Αφού είχα αναρωτηθεί που πάω να τον βάλω και γιατί, παραπάνω από 10 φορές, την πήγα στο δωμάτιο ( ήταν στα 200 μέτρα αλλιώς δεν απόφτανε αυτή, ήταν καλα σουρωμενη). Σ´αυτα τα 200 μέτρα βλέποντας τη να σέρνεται, οι πατσοκοιλιες της να κρέμονται και γενικά μια αποκρουστική εικόνα, κατάλαβα ότι δεν είχα τ αντερα να τη πηδήξω. Η πανέξυπνη ιδέα μου, αντί να την κάνω, ήταν να της τον βάλω κατευθείαν στο στόμα μόλις φτάσαμε πάνω.  Το αποτέλεσμα ήταν, σε δευτερόλεπτα αφού τη μπούκωσα, να μου γυρίσει τις τούρτες της, να μου ξεράσει τον πουτσο, τη βερμούδα, μια αηδία. Μπήκε και στο μπάνιο να αποξερασει, κλείδωσε, και σκουπίζομουνα σα μλκς με τα σεντόνια, χωρίς νερό, χωρίς να μ αφήνει να μπω να πλυθώ και φωνάζοντας μου φακ οφ ασχολ σε ριπιτ. Μια κακομοιριά και μισή.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Απο τα ξενερωτα γαμησια ηταν με την χριστινα απο φυλης στην γνωστη μοντελοαλυσιδα και με την ρουμανα σιμονα απο την φυλης
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Δεν ξέρω αν μετράει για γαμήσι, αλλά είναι η μεγαλύτερη μαλακία που έχω ζήσει, που όμως μου έδωσε αυτό που χρειαζόμουν για να αλλάξω.

Πίσω στο 2008 περίπου, είχα γνωρίσει μια τύπισσα, (η οποια ζουσε μακρυα από την Αθήνα, όπου ζω εγω) μέσω fb. Ωραίο μουνί, πολύ δυνατό σώμα, χώλαινε λίγο στο πρόσωπο, αλλά άξιζε.
Κάναμε τον χαβαλέ μας, εγώ γούσταρα και κάποια στιγμή μου πεταξε οτι εχει γκομενο, τον οποιο όμως συνεχώς έθαβε και μαλιστα με πολυ ασχημους χαρακτηρισμους.  

Tυπε ετσι ηταν  :think: :S :S :S

URL]]
 

Fante

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
89
Like
76
Πόντοι
0
πριν κατι χρονια μια ξενερωτη... δεν ηθελε κωλοσκαμπιλα δεν ηθελε τραβηγμα μαλλιου δεν ηθελε δαγκωνιες δεν ηθελε σφαλιαρες δεν ηθρλε βρισιδια δεν ηθελε πουτσοσκαμπιλα.... τη πεταξα με τις κλωτσιεδ αρπαξε 2-3 μπουνιδια κι εφυγε σπιτακι της...
 

tripas2002

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
793
Like
411
Πόντοι
26
Εαν αφαιρεσεις τον 1ο χρόνο, τα υπόλοιπα 9 χρόνια που ήμουν παντρεμένος...
 

skouter-akis

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
56
Like
34
Πόντοι
0
Εαν αφαιρεσεις τον 1ο χρόνο, τα υπόλοιπα 9 χρόνια που ήμουν παντρεμένος...

μόνο 1 χρόνο κράτησε το μέλι ρε φίλος;; για πες...ετοιμάζομαι γάμο σεπτέμβρη..να την κοπανήσω;;

by the way...στα 18 είχα συνεβρεθεί με κοπέλα με τρελό τρίχωμα..στον κώλο κυρίως..αλλά δεν πτοήθηκα..18 ήμουν..μπήκα και ξαναμπήκα..και να γλείψω προσπάθησα..δεν βρήκα βέβαια δέρμα με τόση τρίχα...αλλά αν δεν μπαζώσεις..δεν θα χτίσεις
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Και τι περίμενες 9 χρόνια ρε τύπε; Με πουτάνες την έβγαζες ή ξενοπήδαγες;


ε το πρωι φυλης ...το μεσημερι γιουβαρλακια απο τη γυναικα..χαχαχαχ...Γνωστο Ελληνικοτατο σκηνικο σε Ελλαδα και Κυπρο
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Μετά από 2-3' κανει κατι ψευτοκραυγες και μου λεει εχυσα, φτανει!!!
!

τυπε αυτο δυστυχως σημαινει μονο ενα πραγμα...
δε της αρεσε το γλυφομουνι σου...

Μου εχει τυχει πολλες φορες αντιστοιχη περιπτωση που το γλυφομουνι οχι μονο δε με εφτιαχνε αλλα με ξενερωνε κιολας και απλα του ειπα  μωρο μου! σειρα μου να σε φαω εγω!και το γυρισα σε πιπα. λολ
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom