Νέα

Πότε ανοίγουν οι οίκοι τελικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πιθανές ημερομηνίες.


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    172
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Εντοπίζουμε την γυναίκα που μας αρέσει,
ο καθένας για δικούς του λόγους.
Δεν παμε όπου να'ναι. Μας ενδιαφέρει να περπατάει. Δεν πάμε σε ηδη ακίνητες.
Συνήθως από τα 20 μέτρα ως εκκίνηση, ξεκινάμε να περπατάμε κατά πάνω της όσο αυτη έρχεται προς εμάς.
Περπαταμε απλά και ηρεμα. Φυσιολογικά.
Ακριβώς την στιγμή που την προσπερναμε και ακριβώς δίπλα της, αφήνουμε κάποια ασχετη ερώτηση στο αυτί της. Εκεί και μόνο εκει τεντωνοντας απαλα το κεφάλι μας να σιγουρευτουμε.
Μόνο στο αυτί κι οσο μπορούμε πιο κοντά χωρίς επαφή βέβαια.
Σταματάμε ακριβώς δυο τρία μέτρα πιο κάτω σε χρόνο dt και γυρίζουμε να την κοιτάξουμε πλαγια ακινητοι και ήρεμα.
Δεν γυρνάμε ποτε ολόκληροι.
Όλα μοιαζουν φυσιολογικά.
Αν η γυναίκα φύγει, κατι κάναμε λάθος η τελοσπαντων δεν ψάρωσε. Δεν συνεχίζουμε, δινουμε τέλος επιτόπου και προχωράμε στην επομενη γυναικα που μας αρεσει, άλλη στιγμη και αλλου. Αν η γυναίκα ομως έχει σταματήσει, δεν την πλησιάζουμε αλλά χαμογελαμε στην ίδια θέση. Πλαγια, ακινητοι και ήρεμα κι αν δεν απαντήσει αμεσως, επαναλαμβάνουμε την ερώτηση.
Οι γυναίκες αρέσκονται να απαντούν
σε ερωτήσεις τέτοιων συνθηκών.
Ενδομυχα συμβαίνει.
Δεν έχει σημασια γιατί.
Θα παρατηρήσετε ότι έχει ακινητοποιηθεί
και απαντά. Μονο έτσι ακινητοποιειται.
Αλλιώς φευγει οτι και να δοκιμασετε.
Μόλις απαντήσει κάτι, μονο τότε πλησιαζετε κανονικά κοντά της. Αν δεν απαντήσει, ρωτάτε ξανά και μόνο αν απαντησει, πλησιάζετε κοντα της. Αν αργησετε ή κολωσετε, θα φύγει.
Έχετε 20-30 δευτερόλεπτα συζητησης, χρόνος που μετρά αφου πλησιασετε, περιστρεφοντας την συζήτηση σε αυτο που ρωτησατε.
Μετά πρέπει να γυρίσετε την κουβέντα
σε αυτό που θέλετε
με όμορφο τρόπο. Λέξεις που περιλαμβάνουν σεξ απαγορεύονται. Μπορείτε να κάνετε ένα κοπλιμεντο αληθινό και διακριτικό.
Η γυναικα έχει εκτιμήσει την έξυπνη κινηση που κάνατε και έχει γοητευτεί.
Θα φάτε άκυρο η θα πάρετε τηλέφωνο.
Βρίσιμο πάντως αποκλείεται να φάτε
γιατί οι γυναίκες δεν νοιάζονται αν θελουμε να τις γαμησουμε ή να τις γνωρισουμε, αρκεί να το κάνουμε ωραία. Και ψέμματα να τους λέμε, τα καταπίνουν αν το κάνουμε ωραία.
Γενικώς τους αρέσει η διακριτικότητα στην προσέγγιση αλλιώς φοβούνται ή ξενερωνουν και φευγουν. Όλο αυτό θα το κάνετε καθημερινά η όποτε έχετε χρόνο και θα έρθει το ποθητό αποτέλεσμα. Πρέπει να το κάνετε ακριβώς ετσι. Είναι εύκολο, γρήγορο, δωρεάν και επιτρέπει συνεχεις προσπάθειες.
Για'μενα είναι μακράν ο κορυφαίος τρόπος
είναι πρωτότυπος και μη εύκολα αναγνωρίσιμος.

:hi:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
μονο μπαρμπα εκτος και αν μου κατσει εξωτερικη γκομενα αποο τη στιγμη που τη γνωρισω σε 5 λεπτα.
εννοω να γνωρισω 5 με 10 λεπτα και αλλα 5 για να πει το ναι να τη πηδησω.

Άρα με αυτό επιβεβαιώνεις ότι δεν γαμάς γκόμενα, παρά μία κάθε 40 χρόνια (δηλαδή δεν προλαβαίνεις δεύτερη στη ζωή σου!!!) :grin:
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
παντως οι γκομενες την εχουν δει οσο δε παει ειμαι στη δουλεια κ περιμενουν κατι πατσαβουρες ν εξηπηρετηθουν ποπο μ το που τσ ριχνεις μια ματια απο περιεργεια νομιζουν οτι τη τους την πεφτεις;ρε παιδια εχουν σαλταρει ειλικρινα χαχαχα εντομεταξυ εγω φοτοτυπιες βγαζω  κ της μιλαω γ ν δω ποσα εχει ν βγαλω κ η αλλη τουπε νομιζει οτι της την πεφτω ελεοςςςς χαχα ρε τντ εσυ κ οι ομοιοι σ φτετε κανονισε δε παει αλλο
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Μετα το ανοιγμα τι θα λεμε;
εγώ προτεινο να λέμε πως περάσαμε με την κάθε πορνη που θα πηγαίνουμε και να αναλύουμε πως είναι η κατάσταση στους οίκους μετά την πανδημία ...!! Κύριος για το πως είναι η φάση μετά την πανδημία και όχι σαν κριτική διότι κριτικές θα γράφουμε ουτος η άλλος !!
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
δηλαδή την Δευτέρα θα γίνεται της μουρλής στην Φυλής;;; Το αδιαχώρητο;;; Δεν θα μπορούμε να περάσουμε;;
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.878
Like
8.513
Πόντοι
2.306
δηλαδή την Δευτέρα θα γίνεται της μουρλής στην Φυλής;;; Το αδιαχώρητο;;; Δεν θα μπορούμε να περάσουμε;;
Ότι θα έχει μια σχετική κίνηση σίγουρα άλλα όχι το αδιαχώρητο, μερικοί  έχουν κάνει από καιρώ τα κουμαντα τους άρα δεν καίγονται, άλλοι φοβούνται τον ιό, άλλοι θα ψάξουν τα στανταρακια τους τα οποία μάλλον δεν θα τα βρούνε,  και άλλοι θα περιμένουν να ομαλοποιηθεί η κατάσταση!! 
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ότι θα έχει μια σχετική κίνηση σίγουρα άλλα όχι το αδιαχώρητο, μερικοί  έχουν κάνει από καιρώ τα κουμαντα τους άρα δεν καίγονται, άλλοι φοβούνται τον ιό, άλλοι θα ψάξουν τα στανταρακια τους τα οποία μάλλον δεν θα τα βρούνε,  και άλλοι θα περιμένουν να ομαλοποιηθεί η κατάσταση!! 
έχεις απόλυτο δίκιο , πιστεύω χαρακτηριστικά πως αρκετοί δεν θα πάνε αλλά θα περιμένουν να δουν πως θα Πάει  το πράγμα όσο αναφορά τα κρούσματα μετά το άνοιγμα των οίκων ( μέσα και εγώ σε αυτούς ) ένα μικρό ποσοστό θα πάνε αμεσος από Έλληνες αλλά πολύ μεγαλύτερο από ξένους και εκεί ακριβός είναι το πρόβλημα της ίσως αυξήσεις των κρουσμάτων !!!!
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.878
Like
8.513
Πόντοι
2.306
έχεις απόλυτο δίκιο , πιστεύω χαρακτηριστικά πως αρκετοί δεν θα πάνε αλλά θα περιμένουν να δουν πως θα Πάει  το πράγμα όσο αναφορά τα κρούσματα μετά το άνοιγμα των οίκων ( μέσα και εγώ σε αυτούς ) ένα μικρό ποσοστό θα πάνε αμεσος από Έλληνες αλλά πολύ μεγαλύτερο από ξένους και εκεί ακριβός είναι το πρόβλημα της ίσως αυξήσεις των κρουσμάτων !!!!
Το ίδιο έγινε και με τα φαγάδικα όταν ανοίξανε της πρώτες μέρες ήταν όλα άδεια.Τα φαγάδικα όχι οι καφετέριες !! 
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Εμεία
πάντως έχουμε μαζευτεί καμιά 20αριά άτομα να πάμε απογευματάκι την δευτέρα!
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Περιμενουμε με αγωνία λεπτομέρειες στο παρεάκι
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Εντοπίζουμε την γυναίκα που μας αρέσει,
ο καθένας για δικούς του λόγους.
Δεν παμε όπου να'ναι. Μας ενδιαφέρει να περπατάει. Δεν πάμε σε ηδη ακίνητες.
Συνήθως από τα 20 μέτρα ως εκκίνηση, ξεκινάμε να περπατάμε κατά πάνω της όσο αυτη έρχεται προς εμάς.
Περπαταμε απλά και ηρεμα. Φυσιολογικά.
Ακριβώς την στιγμή που την προσπερναμε και ακριβώς δίπλα της, αφήνουμε κάποια ασχετη ερώτηση στο αυτί της. Εκεί και μόνο εκει τεντωνοντας απαλα το κεφάλι μας να σιγουρευτουμε.
Μόνο στο αυτί κι οσο μπορούμε πιο κοντά χωρίς επαφή βέβαια.
Σταματάμε ακριβώς δυο τρία μέτρα πιο κάτω σε χρόνο dt και γυρίζουμε να την κοιτάξουμε πλαγια ακινητοι και ήρεμα.
Δεν γυρνάμε ποτε ολόκληροι.
Όλα μοιαζουν φυσιολογικά.
Αν η γυναίκα φύγει, κατι κάναμε λάθος η τελοσπαντων δεν ψάρωσε. Δεν συνεχίζουμε, δινουμε τέλος επιτόπου και προχωράμε στην επομενη γυναικα που μας αρεσει, άλλη στιγμη και αλλου. Αν η γυναίκα ομως έχει σταματήσει, δεν την πλησιάζουμε αλλά χαμογελαμε στην ίδια θέση. Πλαγια, ακινητοι και ήρεμα κι αν δεν απαντήσει αμεσως, επαναλαμβάνουμε την ερώτηση.
Οι γυναίκες αρέσκονται να απαντούν
σε ερωτήσεις τέτοιων συνθηκών.
Ενδομυχα συμβαίνει.
Δεν έχει σημασια γιατί.
Θα παρατηρήσετε ότι έχει ακινητοποιηθεί
και απαντά. Μονο έτσι ακινητοποιειται.
Αλλιώς φευγει οτι και να δοκιμασετε.
Μόλις απαντήσει κάτι, μονο τότε πλησιαζετε κανονικά κοντά της. Αν δεν απαντήσει, ρωτάτε ξανά και μόνο αν απαντησει, πλησιάζετε κοντα της. Αν αργησετε ή κολωσετε, θα φύγει.
Έχετε 20-30 δευτερόλεπτα συζητησης, χρόνος που μετρά αφου πλησιασετε, περιστρεφοντας την συζήτηση σε αυτο που ρωτησατε.
Μετά πρέπει να γυρίσετε την κουβέντα
σε αυτό που θέλετε
με όμορφο τρόπο. Λέξεις που περιλαμβάνουν σεξ απαγορεύονται. Μπορείτε να κάνετε ένα κοπλιμεντο αληθινό και διακριτικό.
Η γυναικα έχει εκτιμήσει την έξυπνη κινηση που κάνατε και έχει γοητευτεί.
Θα φάτε άκυρο η θα πάρετε τηλέφωνο.
Βρίσιμο πάντως αποκλείεται να φάτε
γιατί οι γυναίκες δεν νοιάζονται αν θελουμε να τις γαμησουμε ή να τις γνωρισουμε, αρκεί να το κάνουμε ωραία. Και ψέμματα να τους λέμε, τα καταπίνουν αν το κάνουμε ωραία.
Γενικώς τους αρέσει η διακριτικότητα στην προσέγγιση αλλιώς φοβούνται ή ξενερωνουν και φευγουν. Όλο αυτό θα το κάνετε καθημερινά η όποτε έχετε χρόνο και θα έρθει το ποθητό αποτέλεσμα. Πρέπει να το κάνετε ακριβώς ετσι. Είναι εύκολο, γρήγορο, δωρεάν και επιτρέπει συνεχεις προσπάθειες.
Για'μενα είναι μακράν ο κορυφαίος τρόπος
είναι πρωτότυπος και μη εύκολα αναγνωρίσιμος.

:hi:
χαχαχαχαχα ελα ρε τντ τι είναι όλα αυτά που λες?
νομιζεις ότι περπατώντας στον δρομο και ψιθυρίζοντας στο αυτι καποιας μια ερωτηση θα ψαρωσει και θα πιασεις κουβεντα?
σταματας 3 μετρα λοξοκοιτάς αν ανταποκριθεί και συνεχιζεις μετα κλπ.
να σου πω εγω τι θελουν οι γυναικες?
αν και εχω πει ότι απαξιωνω οποιαδήποτε γκομενα εκει εξω,εχω κανει σχεσεις με διαφορες αλλα η ξενερα που ετρωγα με εκανε να αλλαξω ιδεολογια και φιλοσοφια από τα 28 μου.
οι γυναικες θελουν σχεση γαμο για να εχουν  ασφαλεια κοινωνικο στατους και βιολικη εξελιξη η οποια είναι η τεκνοποιηση.
αυτό είναι το βασικο τριπτυχο υπαρχουν και αλλα,αλλα διαφερουν σε προταιρεοτητες αναλογα τις γκομενες.
ο αντρας θελει σχεση γαμο για να πηδησει ποσοτικα και για να αποκατασταθεί,αυτο είναι το βασικο διπτυχο του αντρα αλλα και παλι υπαρχουν και άλλες προτεραιότητες αναλογα τον αντρα.
ας πιασουμε το τριπτυχο της γυναικας.
1.ασφαλεια,εννουμε οικονομικη ανεση επαγγελματικη αποκατασταση εξουσια γνωριμίες ηγετικες ικανότητες.
αν ενας αντρας εχει καποια από τα παραπανω προταιρηματα γινεται αυτομάτως ελκυστηκοτερος στις γυναικες γιατι καλυπτει το ένα από τα τρια βασικα στοιχεια.
2.κοινωνικο στατους,συνδεεται με το πρωτο στοιχειο που αναφερα αν και εγω η δημοσιοτητα του αντρα και η κοινωνικη αναγνωριση ελκυει την κάθε γυναικα.
3.τεκνοποιηση,εδω η γυναικα μεσω του αντρα φανταζεται τα παιδια της αν είναι ωραιος γυμνασμενβος ψηλος,εξυπνος κλπ χαρακτηριστικα.
αυτά τα 3 που αναφερα είναι ας πουμε το πακετο του βασικου τριπτυχου της γυναικας για να επιλεξει έναν αντρα.

 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
συνεχιζω στην παραπανω αναλυση...
ο τντ και πολλοι αντρες πιστευουν πως το οπλο να ρηξουν μια γκομενα είναι το σωστο πεσιμο ο τροπος που θα της τη πεσεις με κοπλιμεντα και διαφορα τεχνασματα.
αυτά ισχυουν κατά 20% το πολύ,το υπολοιπο 80% της επιτυχιας είναι πολύ πιο περιπλοκο και ποτε κανεις δεν μπορει να το αναλυσει εξ ολοκληρου.
εγω θα πω πως σημαντικο ρολο εχει τη αξια και κυρος βγαζει ο καθενας.
π.χ ενας αντρας ωραιος εξυπνος με καλη δουλεια και χρηματα επιπεδο είναι πολύ εκλυστικοτερος από τους αλλους.
επισης η ηλικια,αντρες από τα 55 και ανω γινονται λιγοτερο ελκυστικοι.
κοινωνικος κυκλος γνωριμίες παιζουν πολύ σημαντικο ρολο.

 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Άρα με αυτό επιβεβαιώνεις ότι δεν γαμάς γκόμενα, παρά μία κάθε 40 χρόνια (δηλαδή δεν προλαβαίνεις δεύτερη στη ζωή σου!!!) :grin:
ρε μπαρμπαδι παλι εξω πέφτεις,πηγαινω με ιεροδουλες ρε μπαρμπαδι γιατι λες ότι δεν πηδαω?
εσυ μπαρμπαδι πηδας πολλες γκομενες?για πες μας τις ερωτικες σου επιτυχιες
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
χαχαχαχαχα ελα ρε τντ τι είναι όλα αυτά που λες?
νομιζεις ότι περπατώντας στον δρομο και ψιθυρίζοντας στο αυτι καποιας μια ερωτηση θα ψαρωσει και θα πιασεις κουβεντα?
σταματας 3 μετρα λοξοκοιτάς αν ανταποκριθεί και συνεχιζεις μετα κλπ.
να σου πω εγω τι θελουν οι γυναικες?
αν και εχω πει ότι απαξιωνω οποιαδήποτε γκομενα εκει εξω,εχω κανει σχεσεις με διαφορες αλλα η ξενερα που ετρωγα με εκανε να αλλαξω ιδεολογια και φιλοσοφια από τα 28 μου.
οι γυναικες θελουν σχεση γαμο για να εχουν  ασφαλεια κοινωνικο στατους και βιολικη εξελιξη η οποια είναι η τεκνοποιηση.
αυτό είναι το βασικο τριπτυχο υπαρχουν και αλλα,αλλα διαφερουν σε προταιρεοτητες αναλογα τις γκομενες.
ο αντρας θελει σχεση γαμο για να πηδησει ποσοτικα και για να αποκατασταθεί,αυτο είναι το βασικο διπτυχο του αντρα αλλα και παλι υπαρχουν και άλλες προτεραιότητες αναλογα τον αντρα.
ας πιασουμε το τριπτυχο της γυναικας.
1.ασφαλεια,εννουμε οικονομικη ανεση επαγγελματικη αποκατασταση εξουσια γνωριμίες ηγετικες ικανότητες.
αν ενας αντρας εχει καποια από τα παραπανω προταιρηματα γινεται αυτομάτως ελκυστηκοτερος στις γυναικες γιατι καλυπτει το ένα από τα τρια βασικα στοιχεια.
2.κοινωνικο στατους,συνδεεται με το πρωτο στοιχειο που αναφερα αν και εγω η δημοσιοτητα του αντρα και η κοινωνικη αναγνωριση ελκυει την κάθε γυναικα.
3.τεκνοποιηση,εδω η γυναικα μεσω του αντρα φανταζεται τα παιδια της αν είναι ωραιος γυμνασμενβος ψηλος,εξυπνος κλπ χαρακτηριστικα.
αυτά τα 3 που αναφερα είναι ας πουμε το πακετο του βασικου τριπτυχου της γυναικας για να επιλεξει έναν αντρα.
χρονιααα τωρα επιλεγει ετσι η γυναικαα εγω ρε παιδια μ πιανει ο εγωισμος μ γιατί βλεπω γυναικες π λεν κ καλα ντρεπομαστεε κ ετσι κ γιουβετσι.αλλα αν θελω καποιον πανε χυμα κ τ την πεφτουν δηλαδη τ το δινουν στο πιατο..εε αυτα ειδα κ γω κ απαξιωσα..εντομεταξυ ν ξερετε σπαζονται παρα πολυ π παμε στα μπουρδελα σχεδον μας καταργιουνται.ειχα βγει απο ενα μπουρδελο μια φορα κ μ πετυχε μια εξω π περναγε κ επειδη μ ειδε χαρουμενο κ ξαλαφρωμενο τρελαθηκε μονο π δε μ εβριζε..τι σ κανααα μωρη εε κατσε εσυ ν φας πουτσο ν τ ευχαριδτηθεις
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
ρε μπαρμπαδι παλι εξω πέφτεις,πηγαινω με ιεροδουλες ρε μπαρμπαδι γιατι λες ότι δεν πηδαω?
εσυ μπαρμπαδι πηδας πολλες γκομενες?για πες μας τις ερωτικες σου επιτυχιες

Για κανονικές γκόμενες μιλάμε ρε ζαίε! Το ότι πας με πουτάνες το ξέρω!

Όσο για μένα... ε.... όλο και κάτι πηδάω κι εγώ, μην σε παρασέρνουν τα χρόνια μου :grin:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Πίσω από την "απαξίωση" κρύβονται τα συμπλέγματα που κουβαλάς σαν άντρας τα οποία δεν μπορούν να αναλυθούν στο πλαίσιο ανταλλαγής μηνυμάτων. Η "φυγή" είναι ο τρόπος που οι άνθρωποι αντιμετωπίζουν συνήθως τις φοβίες τους και τις ανεπάρκειες τους. Είσαι βαθιά δυστυχισμένος γιατί ο άνθρωπος από τη φύση του είναι φτιαγμένος να παίρνει ικανοποίηση μόνο από τις πραγματικές επαφές, και μην παραμυθιάζεσαι, ο εγκέφαλος σου το αντιλαμβάνεται το κάλπικο και το φτηνό και κάποια στιγμή θα σου στείλει το λογαριασμό. Σου έχω πει και δεν κάνω καθόλου πλάκα ότι χρειάζεσαι βοήθεια και δυστυχώς όταν το αντιληφθείς θα είναι μάλλον αργά. Κάπου διάβασα ότι είσαι και αριστερός ή τουλάχιστον αυτό προβάλλεις, σε πληροφορώ λοιπόν αν δεν το ξέρεις ότι αριστερός και ανέραστος είναι δύο έννοιες ασύμβατες, η αριστερά υμνεί τον έρωτα και μόνον αυτόν αποδέχεται ως βιωματική εμπειρία, τουλάχιστον κάνε μου τη χάρη επειδή τον πονάω τον συγκεκριμένο χώρο και έχω αφιερώσει μεγάλο μέρος της ζωής μου στους κοινωνικούς αγώνες να μην πιάνεις το όνομα της αριστεράς στο στόμα σου, εσύ είσαι εραστής των ιερόδουλων δεν είσαι ο Τάσος Λειβαδίτης όσο και στην εποχή μας όλα έχουν ευτελιστεί και οι έννοιες έχουν χάσει το νόημα τους
ρε σιτι περα από την ψυχιατρικη διαγνωση που μου εκανες παρακατω σε βλεπω να μπερδευεις τα ερωτικα με τα πολιτικα.
πως τα συνδιασες αυτά τα δυο δεν μπορω να καταλαβω.
ολοι οι αριστεροι είναι εραστες?εγω είμαι αριστερος συριζαιος σιτι,και ναι απαξιω ολες τις εξω γκομενες και ασχολουμε μονο με τον αγοραιο ερωτα.
που είναι το κακο?
εγω θελω τη γυναικα μονο για σεξ,ουτε για παρεα,ουτε για τιποτα άλλο.
επισης δεν θελω να σπαταλαω χρονο χρημα και ενεργεια για να πηδησω τη στιγμη που μονο με χρημα μπορω να πηδησω οποτε γλιτωνω τη σπαταλη χρονου και ενεργειας.
εσεις θελετε αποκατασταση ενώ εγω περιπετεια,εσεις θελετε ασφαλεια ενώ εγω θελω να ρισκάρω,εσεις θελετε αγαπουλιστικα πραματα ενώ εγω σεξουαλικες περιπέτειες.
ειμαστε διαφορετικοι και αυτό σας χαλαει.
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
εγω παντως θα παω για το σβησιμο μπουρδελακια σαββατο πρωι.κ θα το παρακανω κιολας θα γαμησω αρκετες φορες μισς κ δευτερα ανοιγουν ολα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom