Νέα

Πότε ανοίγουν οι οίκοι τελικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πιθανές ημερομηνίες.


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    172
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
14 χυλοπίτες ρουφηξα σήμερα.
Χρόνος : 1 h 15 min.
Τέσσερις εξ αυτών τις ευχαριστηθηκα
γιατι ήταν σε υπερμουναρες που περπατούσαν και ετριζε το πεζοδρόμιο.
Δεν πλησίαζε κανείς κι εγώ πηγα λες και ήταν τιποτενιες. Αισθάνομαι ένας μικρός Θεός αν και τιγκαρα στην απόρριψη.
Τις προαλλες τσιμπησα δύο τηλέφωνα.
Κατι πάει κι έρχεται.
Το θέμα είναι να έχουμε επιλογές.
Αφήστε ρε παιδια να τρώω εγώ τις απορρίψεις.
Εσείς να αισθανεστε περήφανοι.
Όπως την βρίσκει κανείς.

:rockon:

Κοίτα, ένα είναι το μόνο σίγουρο: όποιος δεν φάει πίτες ΣΙΓΟΥΡΑ δεν θα γαμήσει!!! :grin:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
14 χυλοπίτες ρουφηξα σήμερα.
Χρόνος : 1 h 15 min.
Τέσσερις εξ αυτών τις ευχαριστηθηκα
γιατι ήταν σε υπερμουναρες που περπατούσαν και ετριζε το πεζοδρόμιο.
Δεν πλησίαζε κανείς κι εγώ πηγα λες και ήταν τιποτενιες. Αισθάνομαι ένας μικρός Θεός αν και τιγκαρα στην απόρριψη.
Τις προαλλες τσιμπησα δύο τηλέφωνα.
Κατι πάει κι έρχεται.
Το θέμα είναι να έχουμε επιλογές.
Αφήστε ρε παιδια να τρώω εγώ τις απορρίψεις.
Εσείς να αισθανεστε περήφανοι.
Όπως την βρίσκει κανείς.

:rockon:

Τυπε περιεγραψε τη φαση εχω περιεργεια
 

NikosKiato

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
Επιτέλους μπήκα σπίτι, και κάθομαι να διαβάσω τα μηνύματα
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
14 χυλοπίτες ρουφηξα σήμερα.
Χρόνος : 1 h 15 min.
Τέσσερις εξ αυτών τις ευχαριστηθηκα
γιατι ήταν σε υπερμουναρες που περπατούσαν και ετριζε το πεζοδρόμιο.
Δεν πλησίαζε κανείς κι εγώ πηγα λες και ήταν τιποτενιες. Αισθάνομαι ένας μικρός Θεός αν και τιγκαρα στην απόρριψη.
Τις προαλλες τσιμπησα δύο τηλέφωνα.
Κατι πάει κι έρχεται.
Το θέμα είναι να έχουμε επιλογές.
Αφήστε ρε παιδια να τρώω εγώ τις απορρίψεις.
Εσείς να αισθανεστε περήφανοι.
Όπως την βρίσκει κανείς.

:rockon:
τντ μ αρεσει που χαιρεσαι κιολας,ναι το ξερω εφαγες 14 χυλοπιτες σημερα μιας και την επεσες σε πολλες,εσενα δεν σε νοιαζει όπως λες και όλα ωραια όλα καλα.
το ζητημα είναι άλλο όμως.
κατάφερες σημερα εσυ με τη συμπεριφορα σου να ανεβασεις το ηθικο και το κυρος σε 14 γκομενες εκει εξω βαλε και αλλους τοσους σημερα σαν και σενα και κάθε μερα και το φαινομενο να ξεφευγει χειροτερα από την εξαπλωση του κορονοιου.
αν εσυ στο μηνα ανεβάζεις το ηθικο και το κυρος σε 100 γκομενες κανεις μεγαλη ζημια στη πιατσα όχι γιατι θα τις πιασεις γκομενες αλλα γτ θα τις επιβεβαιώσεις και θα το παιζουν ντιβες
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Με τι τροπο κανεις το πεσιμο προσπαθεις να τις πιασεις συζητηση ή κατευθειαν μπαινεις στο ψητο?Οι υπερμουναρες τι σου ειπαν για περιεγραψε το διαλογο μαζι τους.
του βαζεις δυσκολα τωρα που να καθεται να φανταζεται διαλογους.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Εσύ ρε παλικάρι το τερμάτισες, σιγά μην είναι ο Λένιν και ο Τσε Γκεβάρα, ένας τυπάκος δειλός είναι ο βαν Νταμ που επειδή δεν την παλεύει με την πραγματικότητα έχει φτιάξει έναν κόσμο που νοιώθει προστατευμένος και ζει εκεί μέσα. Εσύ βέβαια από αυτά που γράφεις δεν πρέπει να την παλεύεις γενικώς μια και η μόνιμη επωδός σου είναι να βγει ο βαν Νταμ να καθαρίσει λες και είναι ο μπαμπάς σου. Κρίμα ρε μύστη
δειλος γιατι ρε σιτι,επειδη απαξιω τις εξω γκομενες?οποιος απαξιει είναι δειλος?
εγω και καποιοι βετεράνοι τι βρίσκουμε μονο με τον αγοραιο ερωτα είναι κακο?
εσεις που τρεχεται ξωπισω σαν σκυλάκια από την κάθε μετρια γκομενα πως πρεπει να σας πω?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
O ζανούλης τα λέει αυτά γιατί δεν είχει ΠΟΤΕ γκόμενα... ή πριν πολλάαααααα χρόνια και ΑΝ! Οπότε, είναι το παράδειγμα της αλεπούς με τα κρεμαστάρια! Μεγάλος ο Αίσωπος, όλα τα έβλεπε πάνω στους ανθώπους :grin:
αστο μπαρμπα εσενα δεν σου κοβε να ευχαριστήσεις τη γκομενα που ηθελε double penetration και σκεφτοσουν πως θα κανεις τριο με άλλο ψωλαρα ενώ δεν σου κοψε να τις χωσεις ένα δονητή στη κωλαθρα.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.845
Κριτικές
6
Like
9.134
Πόντοι
1.686
αστο μπαρμπα εσενα δεν σου κοβε να ευχαριστήσεις τη γκομενα που ηθελε double penetration και σκεφτοσουν πως θα κανεις τριο με άλλο ψωλαρα ενώ δεν σου κοψε να τις χωσεις ένα δονητή στη κωλαθρα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μη λες τέτοια, και θέλει και η Τραμούλα
στραπόνιασμα στη σφαρακιασμένη γερο-κωλάρα της !  :2funny: :2funny:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Το ότι είσαι άμπαλος και δεν την παλεύεις με τις γκόμενες οπότε καταφεύγεις αποκλειστικά και μόνο στο πληρωμένο για να νιώθεις ασφαλεία είναι δεδομένο, τι να σχολιάσω περισσότερο;
 Η ζωή γενικά είναι μια πολυεπίπεδη μάχη, όποιος είναι δειλός το βάζει στα πόδια βρίσκοντας ένα ασφαλές καταφύγιο, οι υπόλοιποι παλεύουν με τους κανόνες που ισχύουν στο κάθε πράγμα τους οποίους σαφώς και δεν θέσπισαν και διαμόρφωσαν εκείνοι προσπαθώντας για το καλύτερο, κανείς δεν μπορεί να εγγυηθεί σε κανέναν σίγουρη επιτυχία σε οτιδήποτε, μόνο πάλη, αγώνα και υπερηφάνεια ότι όποιο και αν το αποτέλεσμα εσύ έκανες ότι μπορούσες
"Σας υπόσχομαι ιδρώτα, δάκρυα, λύπη και αίμα."
( Ουίνστον Τσόρτσιλ, το μήνυμα στην πρώτη του αγόρευση ως πρωθυπουργού, στην αρχή του Β’ Παγκοσμίου)
χαχαχαχαχαχα ρε σιτι στο τελος θα μας πεις ότι θα παρεις και παρασημο.
δεν μπορεις να το πιστεψεις ότι εμεις απαξιώνουμε τις εξω γκομενες,δεν ασχολιουμαστε καν μαζι τους και πηγαίνουμε μονο με ιεροδουλες.
αν το κανανε αυτό ολοι οι αντρες οι γκομενες θα σταζανε για να βρουνε πουτσα και θα ερχοντουσαν παρακαλετες.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
αστο μπαρμπα εσενα δεν σου κοβε να ευχαριστήσεις τη γκομενα που ηθελε double penetration και σκεφτοσουν πως θα κανεις τριο με άλλο ψωλαρα ενώ δεν σου κοψε να τις χωσεις ένα δονητή στη κωλαθρα.

Αυτό που λες είναι μια παπάρα και το ξέρεις και το ότι δεν γαμάς τίποτα πέραν πουτάνας, πάλι το ξέρεις! :grin:

Πράγμα που σημαίνει ότι εδώ κι ένα δίμηνο δεν έχεις γαμήσει τίποτα πέραν της παλάμης σου... που επίσης το ξέρεις!!! :tooth:

Λογικά τα νευράκια και η αστάθεια χαρακτήρος! :grin:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μη λες τέτοια, και θέλει και η Τραμούλα
στραπόνιασμα στη σφαρακιασμένη γερο-κωλάρα της !  :2funny: :2funny:
η ψωναρα αγγλετερα 3 φορες εχει παει στο νοσοκομειο με ρηξη σφιγκτηρα,τωρα για να νιωσει μονο κουτσουρα από ελαιοδεντρα χρειαζεται
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
τντ μ αρεσει που χαιρεσαι κιολας,ναι το ξερω εφαγες 14 χυλοπιτες σημερα μιας και την επεσες σε πολλες,εσενα δεν σε νοιαζει όπως λες και όλα ωραια όλα καλα.
το ζητημα είναι άλλο όμως.
κατάφερες σημερα εσυ με τη συμπεριφορα σου να ανεβασεις το ηθικο και το κυρος σε 14 γκομενες εκει εξω βαλε και αλλους τοσους σημερα σαν και σενα και κάθε μερα και το φαινομενο να ξεφευγει χειροτερα από την εξαπλωση του κορονοιου.
αν εσυ στο μηνα ανεβάζεις το ηθικο και το κυρος σε 100 γκομενες κανεις μεγαλη ζημια στη πιατσα όχι γιατι θα τις πιασεις γκομενες αλλα γτ θα τις επιβεβαιώσεις και θα το παιζουν ντιβες
θα συμφωνησω μαζι σου εχω δει μπροστα στα ματια τετια κ μ πιανουν τα νευρα μ σε σημειο ν θελω ν τσ πιασω ολους κ ν τσ πωω ρε μαλακεςς ελεος η αλλη η σαπια θα νομιζει οτι ειναι τι μετα..κατι τετιοι χαλανε την πιατσα κ βλεπεις μετα τη καθε χαζη εξω ν τ πεζει κατι
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Αυτό που λες είναι μια παπάρα και το ξέρεις και το ότι δεν γαμάς τίποτα πέραν πουτάνας, πάλι το ξέρεις! :grin:

Πράγμα που σημαίνει ότι εδώ κι ένα δίμηνο δεν έχεις γαμήσει τίποτα πέραν της παλάμης σου... που επίσης το ξέρεις!!! :tooth:

Λογικά τα νευράκια και η αστάθεια χαρακτήρος! :grin:
ποια νευρακια ρε μπαρμπαδι,με διασκεδαζεται αφανταστα εδώ μεσα,πριν κανα 10 ημερο μπαρμπαδι πηρα ανεξαρτητη ιεροδουλη  οποτε παλι εξω επεσες στις προβλεψεις σου
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
ποια νευρακια ρε μπαρμπαδι,με διασκεδαζεται αφανταστα εδώ μεσα,πριν κανα 10 ημερο μπαρμπαδι πηρα ανεξαρτητη ιεροδουλη  οποτε παλι εξω επεσες στις προβλεψεις σου

Έπεσα έξω κατά το ήμισυ! Διότι πάλι πουτάνα γάμησες!!! :tooth:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
θα συμφωνησω μαζι σου εχω δει μπροστα στα ματια τετια κ μ πιανουν τα νευρα μ σε σημειο ν θελω ν τσ πιασω ολους κ ν τσ πωω ρε μαλακεςς ελεος η αλλη η σαπια θα νομιζει οτι ειναι τι μετα..κατι τετιοι χαλανε την πιατσα κ βλεπεις μετα τη καθε χαζη εξω ν τ πεζει κατι
και δυστηχως συναγωνιστη είναι πολλοι τέτοιοι σε ποσοστο 90% αλλοι περισσοτερο αλλοι λιγοτερο.
και αν το παμε από την άλλη οπτικη γωνια οι γκομενες κατά βαθος εμας εκτιμουν.
όταν εγω ειπα στην αδερφη του φιλου μου που με γουσταρε ότι παω μονο σε μπουρδελα περα που της εσπασα το σχημα καταβαθος ηθελε και να επιμεινει παρολο που ηξερε ότι είμαι χορτατος σεξουαλικα τη στιγμη που ενας άλλος από τη παρεα τη γουσταρε και η τυπισα από πισω τον κοροιδευε.
επειδή σεβαστηκα τοτε το φιλο μου δεν εκανα τη κινηση,λεγοντας στην αδερφη του εντος 5 λεπτων πηδημα τη στιγμη εκεινη και μετα δεν σε ξερω δεν με ξερεις.
νομος τις γκομενες τις εξωτερικες από τη στιγμη που τις γνωρίζουμε εντος 5 λεπτων πρεπει να μας κατσουν να μην ξεπεραστεί το χρονικο οριο σε σχεση με τη φαση του μπουρδελου.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Έπεσα έξω κατά το ήμισυ! Διότι πάλι πουτάνα γάμησες!!! :tooth:
μονο μπαρμπα εκτος και αν μου κατσει εξωτερικη γκομενα αποο τη στιγμη που τη γνωρισω σε 5 λεπτα.
εννοω να γνωρισω 5 με 10 λεπτα και αλλα 5 για να πει το ναι να τη πηδησω.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους.......πριν πολλα χρονια εβγαινα απο τον οικο που βρισκοταν στην Λιοσιων η Αχαρνων στο φαναρι{οι πιο παλιοι ισως θυμουνται}πανω απο το μαγειριο,που ανεβαινες τις ξυλινες σκαλες.....τελευταιος πελατης κατα τις 12 και κατεβαινοντας και βγαινοντας στο δρομο περναει αμαξι με γκομενιτσες και με σταμπαρουν και φωναζουν"ΑΞΙΟΣ-ΑΞΙΟΣ"χαχαχαχαχαχα......σηκωσα και το χερι με το σημα της ΝΙΚΗΣ.......
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
χαχαχαχαχαχα ρε σιτι στο τελος θα μας πεις ότι θα παρεις και παρασημο.
δεν μπορεις να το πιστεψεις ότι εμεις απαξιώνουμε τις εξω γκομενες,δεν ασχολιουμαστε καν μαζι τους και πηγαίνουμε μονο με ιεροδουλες.
αν το κανανε αυτό ολοι οι αντρες οι γκομενες θα σταζανε για να βρουνε πουτσα και θα ερχοντουσαν παρακαλετες.
Πίσω από την "απαξίωση" κρύβονται τα συμπλέγματα που κουβαλάς σαν άντρας τα οποία δεν μπορούν να αναλυθούν στο πλαίσιο ανταλλαγής μηνυμάτων. Η "φυγή" είναι ο τρόπος που οι άνθρωποι αντιμετωπίζουν συνήθως τις φοβίες τους και τις ανεπάρκειες τους. Είσαι βαθιά δυστυχισμένος γιατί ο άνθρωπος από τη φύση του είναι φτιαγμένος να παίρνει ικανοποίηση μόνο από τις πραγματικές επαφές, και μην παραμυθιάζεσαι, ο εγκέφαλος σου το αντιλαμβάνεται το κάλπικο και το φτηνό και κάποια στιγμή θα σου στείλει το λογαριασμό. Σου έχω πει και δεν κάνω καθόλου πλάκα ότι χρειάζεσαι βοήθεια και δυστυχώς όταν το αντιληφθείς θα είναι μάλλον αργά. Κάπου διάβασα ότι είσαι και αριστερός ή τουλάχιστον αυτό προβάλλεις, σε πληροφορώ λοιπόν αν δεν το ξέρεις ότι αριστερός και ανέραστος είναι δύο έννοιες ασύμβατες, η αριστερά υμνεί τον έρωτα και μόνον αυτόν αποδέχεται ως βιωματική εμπειρία, τουλάχιστον κάνε μου τη χάρη επειδή τον πονάω τον συγκεκριμένο χώρο και έχω αφιερώσει μεγάλο μέρος της ζωής μου στους κοινωνικούς αγώνες να μην πιάνεις το όνομα της αριστεράς στο στόμα σου, εσύ είσαι εραστής των ιερόδουλων δεν είσαι ο Τάσος Λειβαδίτης όσο και στην εποχή μας όλα έχουν ευτελιστεί και οι έννοιες έχουν χάσει το νόημα τους
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Απαντωντας σε όσους ενδιαφέρονται
έχω να να πω οτι δεν κάνω τίποτα
από τα συνηθισμένα.
Έχω καταλήξει ότι για να μπορεσεις να μιλήσεις σε γυναίκα (ζωντανα πάντα) πρέπει να ακινητοποιηθεί. Οι γυναίκες αν παρατηρησετε οταν σταματήσουν και μιλησουν με έναν ανδρα η μία γυναίκα δεν μπορούν να φύγουν αμέσως σαν εμάς. Χρειάζονται λίγα λεπτά συνομιλίας ή περισσότερα. Δεν έχει σημασία γιατί. Σημασία έχει να καταλαβαίνουμε αυτά που μπορούμε και μας χρειάζονται γι'αυτες
μιας που ουτε οι ίδιες δεν ξέρουν
τι θέλουν. Ο τρόπος είναι ένας και δεν επιδέχεται ουδεμία αμφισβητηση μιας που είναι ο μόνος που λειτουργεί αμεσα και γρήγορα επιτρέποντας συνεχεις προσπάθειες. Όλοι οι άλλοι τρόποι είναι εντελώς άχρηστοι.
Ακολουθεί ο τρόπος στο επόμενο ποστ.

:hi:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom