Νέα

Πότε ανοίγουν οι οίκοι τελικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 257K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πιθανές ημερομηνίες.


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    172
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

waikiki

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2017
Μηνύματα
76
Like
12
Πόντοι
0
Αν και συμφωνώ με tnt ,βρήκα αυτό πολύ γέλιο!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Kι οι άλλοι για ποικιλία θα ανεβάζουν κριτικές και από τις γκόμενες και από τις πουτάνες! Έτσι για ποικιλία! :grin:

Αυτό κανονικά θα έπρεπε να έχει γίνει.
Κακώς ανεβαίνουν κριτικές από ξενοδοχεία.
Θα έπρεπε να περιλαμβάνουν και το γαμησι με την γκομενα έτσι ώστε να δουν κάποιοι ελαχιστοι οσφυοκάμπτες την θηριώδη διάφορα.
Εμείς όλοι οι υπόλοιποι, την ξέρουμε ήδη!

:2funny:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
τντ γραψε κριτικη εδώ μεσα μια σεξουαλικη πραξη που ειχες με γκομενα.
δεν θελω να βαλεις σαλτσα γιατι θα το μυριστουμε.
περιμενω εδώ σε μυνημα κριτικη.

μπαρμπαδι βαλε και εσυ κριτικη η εστω και μια κριτικη αυτοικανοποιησης αν δεν εχεις με γκομενα
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
τντ γραψε κριτικη εδώ μεσα μια σεξουαλικη πραξη που ειχες με γκομενα.
δεν θελω να βαλεις σαλτσα γιατι θα το μυριστουμε.
περιμενω εδώ σε μυνημα κριτικη.

μπαρμπαδι βαλε και εσυ κριτικη η εστω και μια κριτικη αυτοικανοποιησης αν δεν εχεις με γκομενα

Σεναριο 1

Ατακτε βετερανε Ζαν, θες να μάθεις τα μυστικά μου και να οδηγηθείς σε ερωτικό παροξυσμό;  :rose: :rose:
σε ένα κρεσεντο ηδονής που θα τορπιλισεις την οθονη σου με πηχτό σπέρμα;  :rose: :rose: δεν θα σου γίνει το χατήρι έτσι εύκολα γλυκε μου πουτανιαρη. :tits2:
Πες μου πρώτα ότι έχεις ανάψει  :wanker:
και θες να τριψεις την στερημένη μουσούδα σου σε δύο σφιχτες ροδαλες τρυπουλες
που αναζητούν πάθος και γλυκιά βία
από αρρενωπα κορμιά.  :fuck2:


Σεναριο 2

Ολα ακάποτα για κανα δύωρο.

:rockon:

 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
τντ γραψε κριτικη εδώ μεσα μια σεξουαλικη πραξη που ειχες με γκομενα.
δεν θελω να βαλεις σαλτσα γιατι θα το μυριστουμε.
περιμενω εδώ σε μυνημα κριτικη.

μπαρμπαδι βαλε και εσυ κριτικη η εστω και μια κριτικη αυτοικανοποιησης αν δεν εχεις με γκομενα

Έχω ένα milfaki που σπρώχνω, μην ανησυχείς! Χιώτισσα! Δεν είναι και το καλύτερο δυνατόν βέβαια, αλλά ΟΚ βολεύομαι μέχρι να αρχίσω να πηγαίνω και σε μπουρδελάκια πάλι! :grin:

Ωστόσο, θα στην κάνω την χάρη να σου περιγράψω ένα γαμήσι που ρίξαμε πρόσφατα ΑΦΟΥ όμως με φτάσεις στις κριτικές! Έτσι δεν είναι το σωστό? Στο μεταξύ μπορείς να διαβάσεις τις 74 κριτικές μου :grin:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Σεναριο 1

Ατακτε βετερανε Ζαν, θες να μάθεις τα μυστικά μου και να οδηγηθείς σε ερωτικό παροξυσμό;  :rose: :rose:
σε ένα κρεσεντο ηδονής που θα τορπιλισεις την οθονη σου με πηχτό σπέρμα;  :rose: :rose: δεν θα σου γίνει το χατήρι έτσι εύκολα γλυκε μου πουτανιαρη. :tits2:
Πες μου πρώτα ότι έχεις ανάψει  :wanker:
και θες να τριψεις την στερημένη μουσούδα σου σε δύο σφιχτες ροδαλες τρυπουλες
που αναζητούν πάθος και γλυκιά βία
από αρρενωπα κορμιά.  :fuck2:


Σεναριο 2

Ολα ακάποτα για κανα δύωρο.

:rockon:
τντ τωρα μας επεισες,εδω μας περιέγραψες τον τροπο πεσιματος στο δρομο με ερωτηση στη γκομενα και στα 3 μετρα λοξωκοιταγμα για ανταποκριση.
βαλε μας κανα βιντεακι να δουμε λαιβ το πεσιμο σου ρε δον τντ ζουαν
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Έχω ένα milfaki που σπρώχνω, μην ανησυχείς! Χιώτισσα! Δεν είναι και το καλύτερο δυνατόν βέβαια, αλλά ΟΚ βολεύομαι μέχρι να αρχίσω να πηγαίνω και σε μπουρδελάκια πάλι! :grin:

Ωστόσο, θα στην κάνω την χάρη να σου περιγράψω ένα γαμήσι που ρίξαμε πρόσφατα ΑΦΟΥ όμως με φτάσεις στις κριτικές! Έτσι δεν είναι το σωστό? Στο μεταξύ μπορείς να διαβάσεις τις 74 κριτικές μου :grin:
ρε μπαρμπαδι εσυ λες ότι εισαι μεγαλος και σπρώχνεις μιλφακι?τα μιλφακια για σενα είναι πιπίνια.
με 74 κριτικες μπαρμπαδι εισαι μπουρδελιαρης αλλα με αυτά που μας λες εδώ μεσα εχεις γινει μπουρδελιαρης ιμιτασιον
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Κάποιος έγραψε στην (εθιμοτυπικη)
ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα
οτι θά ηθελε να μαζευτούν ατομα
και να τζογαρουν σε σπίτια πουτανακίων.
Έχω πληροφορίες που μπορεί να ενδιαφέρουν άλλα χρειάζεται εχεμύθεια.
Το κρατώ ως θετική σκέψη προς το παρόν.
Εικοσαρικο μέχρι τριανταρικο παίζουν
για εικοσαλεπτο επειδή σχεδον όλα
πάνε τσέπη. Στα σπίτια (τους) πάντα χαρίζουν χρόνο. Για μενα παντως συμφέρει ώρα. Βλέπουμε.


:hi:

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
τντ τωρα μας επεισες,εδω μας περιέγραψες τον τροπο πεσιματος στο δρομο με ερωτηση στη γκομενα και στα 3 μετρα λοξωκοιταγμα για ανταποκριση.
βαλε μας κανα βιντεακι να δουμε λαιβ το πεσιμο σου ρε δον τντ ζουαν

Ο τρόπος δεν αλλοιώνεται οτι κι αν πεις.
Οι κάμερες hd είναι ακριβές.
Σιγά μην έφτιαχνα βίντεο.
Ειμαι κατά των αμπαλων στο γιουτουμπ.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
ρε μπαρμπαδι εσυ λες ότι εισαι μεγαλος και σπρώχνεις μιλφακι?τα μιλφακια για σενα είναι πιπίνια.
με 74 κριτικες μπαρμπαδι εισαι μπουρδελιαρης αλλα με αυτά που μας λες εδώ μεσα εχεις γινει μπουρδελιαρης ιμιτασιον

Βασικά να σου πω ένα μυστικό: δεν έχω 74 κριτικές μόνο... πρέπει να είναι πάνω από 500! Είμαι στο bou από το '04? το '05? Δεν θυμάμαι. Φαντάσου ότι τότε antisthenis δεν υπήρχε, υπήρχε μόνο ο Alexxx. Εκείνο το account το σταμάτησα (για δικούς μου λόγους) και επανήλθα με αυτό το '11. Παραπάνω πράγματα δεν χρειάζεται να ξέρεις. :grin:

Πάντως πραγματικά τότε ήταν αλλιώς. Η θεματολογία ήταν μόνο μπουρδέλα, πουτάνες, CGs και τέτοια. Μετά άνοιξαν όλα τα άλλα, μέχρι και πολιτικά που όμως δεν νομίζω να σε χαλάνε γιατί κι εσύ που κατακρίνεις όλους τους άλλους, με τα πολιτικά ασχολείσαι περισσότερο!!! :grin:

Tώρα όσον αφορά το άλλο, έχεις δίκιο. Γι' αυτό σου είπα ότι δεν είναι κι η καλύτερή μου με αυτό το milfaki (όταν λέω milfaki εννοώ 38άρα έτσι? όχι 50άρα!), είμαι γνωστός πιπινολάτρης! Αλλά δεν πειράζει, από το ολότελα αυτή είναι μια χαρά! Πηδιόμαστε εδώ και 2-3 χρόνια. Επίσης, έχω 1-2 καβάτζες ακόμα. Με αυτές πιο σπάνια, αλλά τις συνάντησα πρόσφατα λόγω κορωνοϊού! Παίζω safe!

Τέσπα, γιατί στα λέω αυτά τώρα? Κοίτα εσύ να γράψεις καμιά κριτική μιας και πας συνέχεια όπως λες γιατί σε κάνα δίμηνο που θα αρχίσω να πηγαίνω θα φτάσω τις 100 κι εσύ ακόμα δεν θα έχεις ούτε καν διψήφιο αριθμό κριτικών! :grin:
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
κανεις δε ξεφευγει απ τν σεγκοβαξ
 

svas79

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
375
Like
235
Πόντοι
21
εγώ προτεινο να λέμε πως περάσαμε με την κάθε πορνη που θα πηγαίνουμε και να αναλύουμε πως είναι η κατάσταση στους οίκους μετά την πανδημία ...!! Κύριος για το πως είναι η φάση μετά την πανδημία και όχι σαν κριτική διότι κριτικές θα γράφουμε ουτος η άλλος !!
Δεν ειναι κακη ιδεα.
 

stelios alev

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
0
ειπανε 15 ιουνιου! θα ανοιξουν οι οικοι ανοχης αντε καλα μαμησια!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom