Νέα

Πόσο κατάλληλη για σύζυγος είναι μια εκδιδόμενη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 431
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Jarilo

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
32
Like
382
Πόντοι
20
Πριν λίγες μέρες είχα κάνει επίσκεψη σε ένα strip club της Αθήνας. Μου έρχεται μια πολύ όμορφη παρουσία από ουκρανία με 7 χρονια Ελλάδα κ πριν ζητήσει ποτό μου έπιασε κουβέντα. Με ρωτούσε αν είμαι παντρεμένος αν μου αρέσουν τα παιδιά πόσο ετών είμαι κτλ.
Εγώ απαντούσα μονολεκτικά για αποφυγή κ πολυ ευγενικά.
Σε μια φαση μου σκάει ενα θες να παντευουτουμε είμαστε κ οι δύο στην ίδια ηλικία??
Φυσικά δεν πιστεύω σε μπούρδες κ παραμύθια κ το απέφυγα διπλωματικα άλλαξα κουβέντα κ την πήρα απλό χορό.
Όπως λέει κ ένας φίλος είναι προσφυγοπουλες που θελουν αποκατάσταση........

Σκέφτομαι αν ήταν άλλος στη θέση μου ένας αγαπουλης που λένε πόσο εύκολα θα πιάνοντας στα δυχτια της.....
Θα μπορουσες τουλαχιστον να την εκανες ενα τεστ drive για κανα δυο ΣΚ :sunglasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: noblue

Manoliskalousis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
155
Like
280
Πόντοι
21
Προκειται για την υπερτατη ναυαγιαση. Τη μεγαλυτερη ξεφτιλα.
Τον αποπατο που μπορει να πιασει ενα αρσενικο (εκτος απο το να γινει πουστης βεβαια).
Καλυτερα να μη βρεις γκομενα ποτε, να μην παντρευτεις ποτε και να γαμας μονο πουτανες μια ζωη, παρα να παντρευτεις την πουτανα.
Τωρα παιζουν δυο σεναρια, αυτοι που παντρευονται πουτανα και το ξερουν και αυτοι που δεν το ξερουν.
Ποιος ειναι ο χειροτερος δεν ξερω, ο πρωτος ειναι πρωταθλητης στην ξεφτιλα και ο δευτερος στην ηλιθιοτητα.

Άσχετα με το αν ο τιμωρος το έχει ζήσει αυτό που λέει ή όχι, είναι πέρα για πέρα η ωμή, μεστή πραγματικότητα. Και μη κολλάτε στο αν είναι πουτανα σε δελο ή στα 5στερα γραφεία. Ίδιο πράγμα.

Ν αγιάσει το στόμα σου φίλε.
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
517
Like
918
Πόντοι
86
Υπάρχουν αναφορές για ιστορίες ανθρώπων που παντρεύτηκαν ιερόδουλο και βρήκαν την υγειά τους.
Ως πρώτη σκέψη με ξενίζει όμως έγινε πρόσφατα θέμα συζήτησης μεταξύ σοβαρού και αστείου με ένα φιλικό ζευγάρι.
Εγώ τοποθετήθηκα κάθετα πως τις ιερόδουλες τις έχουμε μόνο για σεξ όμως η κοπέλα του φίλου μου διαφώνησε και είπε πως μια ιερόδουλος μπορεί και ξέρει να κάνει καλύτερα ευτυχισμένο ως άνδρα το σύζυγό της.

Παράξενο σε μια παρέα με 2 άνδρες και 1 γυναίκα,η γυναίκα να είναι υπερ της παντρειάς με πόρνη.

Τι λετε εσεις μαγκες μου;
Μήπως η γυναίκα ήταν της δουλειάς!
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
Έχουμε εικόνα πόσοι μπορεί να έχουν παντρευτεί γυναίκα η οποία έχει περάσει από το χώρο του αγοραίου έρωτα στο παρελθόν της και το έχει αποκρύψει από τον άντρα της;

Προσωπικά δε θα παντρευόμουν γυναίκα εκδιδόμενη (στο παρελθόν της), και δε θα ήθελα να έχω παντρευτεί κάποια και να μάθω κάτι τέτοιο για το παρελθόν της, ξεκάθαρα και χωρίς ''ναι μεν, αλλά'': αν είναι να ψάχνω τη μία εξαίρεση για να στηρίξω τυχόν άποψη πως όλες είναι κορίτσια για σπίτι που ξέπεσαν, λυπάμαι αλλά δεν μπορώ να το υιοθετήσω.
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
517
Like
918
Πόντοι
86
Ναι παλιό είναι το ξεκίνημα του νήματος. Αλλά είναι κλασική η ερώτηση. Λοιπον, θα σε τρώει πάντα η αμφιβολία εάν έκανε θέατρο και πότε; εάν λέει ασυστολα ψεμματα και πότε; εάν/πότε θα σε κερατωσει, κτλ.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Τα εκτιμώ και τα σέβομαι τα κορίτσια αλλά όχι για σχέση ούτε για πλάκα.

Εδώ τα δικά μου δε μπορώ να διαχειριστώ , μόνο στη σκέψη τι ψυχολογικά μπορεί να έχει η κυρία φρικάρω. Να μου λείπει το βύσσινο.
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.076
Like
3.815
Πόντοι
456
Πόσο κατάλληλη για σύζυγος είναι μία εκδιδόμενη;
Κατάλληλη για πόσα χρόνια;
οεο;
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
502
Like
1.064
Πόντοι
206
Σίγουρα ποιο κατάλληλη σπο μια πυργιωτισα
 

Ninja Gr

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
66
Like
225
Πόντοι
20
Σεβαστείτε λίγο τον εαυτό σας ρε είναι δυνατόν να παντρευτείς ιερόδουλη;Με την ίδια λογική είναι σαν να παίρνεις ένα γουρούνι για κατοικίδιο. Ποιος θέλει για σύντροφο έναν διαφθαρμενο ηθικά άνθρωπο.Ουτε γεια αν την συνάντησης τυχαία στο πεζοδρόμιο δεν αξίζει να την πεις. Εδώ οι απλές γκόμενες έχουν τα ψυχολογικά της φαντάσου τι έχουν αυτές που τις έχουν πηδήξει ορδές αντιπαθητικων αντρών. Ξαλαφρωστε τους όρχεις σας και αφήστε την να γυρίσει πίσω στο ρουμανικό χωριό της η από όπου σκατα μας ήρθε για να μας αρμεξει .
 

petsokoftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
196
Πόντοι
280
Ρε παδιά, υπάρχει περίπτωση στριπτιζού να ΜΗΝ κάνει οτιδήποτε άλλο εκτός από χορό, όχι πριβέ δηλαδή; Είναι δυνατόν, ξέρετε εσείς κοπέλες τέτοιες; Εγώ αμφιβάλλω, αλλά, αφήνω και μια πιθανότητα να κάνω λάθος.

Απλά είχα μια διαφωνία με γνωστό, δεν θα πω περισσότερα.
Καμια περιπτωση..εκτος αν δουλευουν μαζι και την βλεπει.. αλλιως κανει κανονικα και γαμιεται με οσους γουσταρει και λεει οτι στο πριβε κανει μονο χορο, και οτι ειναι δουλεια της κλπ
Βασικα οι γυναικες του χορπυ ειναι μαθημενες μονο στο ψεμα οποτε δεν λενε μιση αληθεια

Οσο για σχεση με εκδιδομενη γενικα και γαμους και τετοια.. εξαρταται την περιπτωση.. υπαρχουν και εξαιρεσεις που θα ειναι οκ μετα κλπ.. αλλα το πιο πιθανο ειναι να ειναι καμμενη απο κοκες
Ποσες φορες εχετε κερδισει τζοκερ; τοσο πιθανο και να παει καλα
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.408
Like
13.645
Πόντοι
3.506
Οποιος παντρευτει πουτανα τα εχει κανει ολα πουτανα στη ζωη του!
 

Prince1710

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
23
Like
45
Πόντοι
0
Μην χαθεις, οχι τιποτα αλλο αλλα θα πει κανεις κακοπροαιρετος οτι μπηκες

για να πεις καλα λογια για το θεμα.

Δεν μπορεις να φανταστεις τι παλιοπαιδα εχει εδω μεσα!

:2funny:
Φίλε tnt, ήρθε το θέμα στην επιφάνεια, μετά από πολύ καιρό! Για εσένα και τα παλιόπαιδα που έχει εδώ μέσα, όλα καλά, πολύ καλά, τέλεια! Είμαστε πάνω κάτω τέσσερα χρόνια μαζί και μπορώ να πω, με βεβαιότητα πλέον, ότι η γυναίκα αυτή, είναι ξεχωριστεί, έχει ποιότητα, είναι ισορροπημένη, με δομημένη σκέψη, δεν έχει καμία σχέση με αυτές που μέχρι εκείνη τι στιγμή είχα γνωρίσει και δεν εννοώ call girl. Έχει μία νηφαλιότητα και ηρεμία, στον τρόπο που αντιμετωπίζει τις καταστάσεις, που με κάνει και εμένα πιο ήρεμο, με καλύτερη σκέψη και με καλύτερες αντιδράσεις. Τις δόθηκε η ευκαιρία, να αφήσει τον χώρο αυτό, και την άρπαξε από τα μαλλιά.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
@Girl hunter μιλάμε απίστευτο!

Έίσαι ακριβώς μεσα στη σκέψη μου!

Αυτό είπα σαν επιχείρημα επίσης στη συζήτηση!

Αν θες τη δική μου απάντηση μαζί σου έίμαι!

Ακριβώς αυτό κάνω και αυτό αποτελεί τον άξονα δράσης μου!

Θες να ακούσεις το γυναικείο αντίλογο ή βαριέσαι;
Μέσες άκρες η κοπέλα του φίλου μίλησε για ανάγκη τεκνοποίησης(την έχω στα @@ μου)για συντροφικότητα και την ασφάλεια μιας μόνιμης αγκαλιάς
Δε θα εκανα ποτε σχεση με πουτανα γιατι οι πουτανες δε ειναι για σχεση ειναι μονο για σεξ.Απορω αυτοι που κανουν σχεση με πουτανες πως το αντεχουν να εχουν σχεση και η γυναικα τους να πηγαινει και με αλλους.Η σχεση ειναι αλλο πραγμα και το σεξ αλλο πραγμα μη τα μπερδευουμε οι πουτανες ειναι καλες στο σεξ μονο και οχι στη σχεση.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Ειμαι 49 χρονων και ελευθερος ποτε δεν σταματησα να βγαινω εξω και βλεπω τα εξης...14χρονα και 15 χρονα να γαμιουνται οπουδηποτε και με τον οποιονδηποτε.Ναι αλλα αυτες δεν ειναι πουτανες γιατι οι πουτανες πληρωνονται.Τοτε αυτες ειναι ηλιθιες γιατι το δινουν τζαμπα.Δηλαδη μια κοπελα αν ξεκινησει στα 15 να γαμιεται στην ηλικια των 30 θα εχει παει 20-30 ανδρες το ΛΙΓΟΤΕΡΟ.Ε οχι ρε λαγνε αυτες δεν ειναι πουτανες γιατι οι πουτανες πληρωνονται.Ξερετε ποσες κανουν βιζιτες στα κρυφα απο στομα σε στομα;;Ναι ρε λαγνε αλλα δεν τις γαμα ο καθε πακιστανος.Μα μπορει να ειναι πουτανες πολυτελειας.
Δεν ξερω αν ειναι καταλληλη για συζηγος μια εκδιδομενη αλλα τουλαχιστον το κανει συνειδητα για τα λεφτα.Τωρα εσεις αν η γυναικα που θα παρετε θα ειναι ΠΑΡΘΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΥΤΙΑ αλλα δεν δουλεψε ιεροδουλη μπορειτε να συνεχισετε να κοιμαστε τον υπνο του δικαιου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.790
Κριτικές
62
Like
40.173
Πόντοι
8.530
Σεβαστείτε λίγο τον εαυτό σας ρε είναι δυνατόν να παντρευτείς ιερόδουλη;Με την ίδια λογική είναι σαν να παίρνεις ένα γουρούνι για κατοικίδιο. Ποιος θέλει για σύντροφο έναν διαφθαρμενο ηθικά άνθρωπο.Ουτε γεια αν την συνάντησης τυχαία στο πεζοδρόμιο δεν αξίζει να την πεις. Εδώ οι απλές γκόμενες έχουν τα ψυχολογικά της φαντάσου τι έχουν αυτές που τις έχουν πηδήξει ορδές αντιπαθητικων αντρών. Ξαλαφρωστε τους όρχεις σας και αφήστε την να γυρίσει πίσω στο ρουμανικό χωριό της η από όπου σκατα μας ήρθε για να μας αρμεξει .
Ενώ οι παντρεμένοι που βλέπουν κάθε μέρα έναν κουβά με πόδια και τρέχουν διαρκώς στα μπουρδέλα η δεν τους σηκώνεται πια ούτε με γερανό είναι πιο αξιόλογες περιπτώσεις;
 

Ninja Gr

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
66
Like
225
Πόντοι
20
Βασικά όλοι οι παντρεμένοι δεν παντρεύτηκα μπάζα. Ούτε πήραν ξεχαρβαλωμενα πηγάδια που από πάνω τους έχουν περάσει όλα τα έθνη και οι αυτοκρατορίες αυτού του κόσμου.Οι περισσότεροι έχουν παντρευτεί σκληρές αγωνίστριες της ζωής που ματώνουν για το μεροκάματο νύχτα κ μέρα για να ταισουν τα παιδιά τους και την οικογένειά τους. Ενώ η πόρνη θα πιπιλισει μια πακιστανική ψωλή για ένα πεντάλεπτο και δανβθα ιδρώσει το αυτί της. Πολλοί παντρεμένοι έχουν πάρει μουναρες γυναίκες επίσης παρόλα αυτά τους αρέσει να ξενοπηδανε. Γιατί το μπουρδέλο είναι πάθος. Κάτι όπως ο τζόγος. Δεν είναι περήφανοι αλλά το κάνουν.και οι πουτανες το εκμεταλλεύονται αυτό το πάθος των αντρών από την αρχαιότητα.Τωρα αν τους σηκώνεται η όχι είναι πρόβλημα τους η πουτανα δεν την νοιάζει τα λεφτά θα τα πάρει και στο μουνι της τι θα κάνει ο πελάτης.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
Αν μπορούσα να κάνω ένα παραλληλισμό, η εκδιδόμενη γυναίκα, μοιάζει με τον πολεμιστή που έχει πολεμήσει στο μέτωπο και έχει δει και κάνει πολλά.
Και αυτοί οι άνθρωποι έχουν νικήσει τους φόβους τους, δεν έχουν όρια, δεν έχουν δισταγμούς.
Κι αυτούς τους ανθρώπους εγώ τους αποφεύγω, γιατί ποτέ δεν ξέρεις πώς θα αντιδράσουν.
Οπότε σίγουρα δε θα ξεκινούσα οικογένεια με μία εκδιδόμενη.
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
1
Like
5.065
Πόντοι
456
οταν θα φτασω στα 70κατι κ θα μπορω να παρω συνταξη κ να κανω τη ζωουλα μου επιτελους θα φροντισω να βρω μια 20-30αρα το πολυ βιζιτα ανατολικου μπλοκ να παντρευτω να μπορω να φαω τις λυριτσες που με τοσο κοπο μαζεψα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom