Νέα

Πόσο κατάλληλη για σύζυγος είναι μια εκδιδόμενη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 431
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Δεν κρίνω και δεν κατηγορώ κανεναν τυποι μου.
Ο καθενας μας εχει μια ξεχωριστή προσωπικότητα και οι ιερόδουλες επίσης είναι άνθρωποι.
Μου έχει τύχει ιερόδουλος που τη θαύμαζα πολύ για την ομορφιά της και είχα ψιλο κολλήσει γιατί έκανε γαμησάρες.
Ε σε αυτή τη φάση με "ψιλογρατσούνισε" κάποτε που την είδα να γαμιέται από μια τρυπούλα που υπήρχε στην ξύλινη διαχωριστική πόρτα των δωματίων.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.079
Like
11.541
Πόντοι
2.606
Νέο μέλος και εγώ και γράφτηκα με αφορμή αυτή την συζήτηση.

Ήμουν πολύ προβληματισμένος εάν έπρεπε να γράψω ή όχι, αλλά μετά από αυτό που διάβασα, athoos, θα πω την ιστορία μου περιληπτικά και θα την πω περιληπτικά, γιατί θέλω να προστατέψω τον άνθρωπο που με εμπιστεύτηκε.

Σε τρεις περιόδους της ζωής μου ασχολήθηκα με τον πληρωμένο έρωτα. Την τελευταία φορά συναντάω μία κοπέλα, που μετά το τέλος της συνάντησης μας, είπα μέσα μου «αυτή η γυναίκα είναι διαφορετική, είναι ξεχωριστή, δεν ανήκει εδώ, δεν της αξίζει αυτή η ζωή».

Συναντηθήκαμε αρκετές φορές και αισθανόμουνα, ότι τα ραντεβού μας έχουν μία άλλη αύρα.

Έβλεπα διάφορες κοπέλες και προσπαθούσα να ξεκολλήσω. Κάποια στιγμή έκανα και μία παύση αρκετών εβδομάδων.

Μετά από τρεις μήνες έπιασα τον εαυτό μου να έχω δαγκώσει την λαμαρίνα όσο δεν πήγαινε.

Βγαίνουμε έξω και της ανοίγω την καρδιά μου. Ήξερα, ότι θα ήταν και η τελευταία φορά που θα την έβλεπα.

Εκείνο το βράδυ δεν είχα σκοπό να κάνουμε έρωτα, αλλά με τράβηξε να ανέβουμε σπίτι και μετά από έναν έρωτα όλο τρέλα της λέω «σου δίνω αυτά για τα οποία δουλεύεις» (μου είχε πει, ότι θα δούλευε ένα συγκεκριμένο διάστημα να μαζέψει χρήματα και θα σταμάταγε) «και σταμάτα αυτή την δουλειά. Δεν θέλω να σε ξαναδώ μπροστά μου, απλά πάρε αυτά που σου δίνω και εξαφανίσου. Βάλε έναν δικηγόρο, για τα διαδικαστικά, σταμάτα αυτή τη δουλειά και δεν θέλω τίποτα από εσένα, το μόνο που θέλω είναι να σταματήσεις».

Δεν θα πω περισσότερες λεπτομέρειες.

Αυτός ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ αποφάσισε να μείνει δίπλα μου…..

Σε λίγο καιρό κλείνουμε ένα χρόνο μαζί και είμαστε φουλ ερωτευμένοι και ευτυχισμένοι.

Αυτή η ιστορία είναι σαν παραμύθι, είναι απίστευτο και όμως αληθινό πέρα για πέρα.
Και μένα μ αρέσει ο λαγός ο κοκκινιστός κατά πως φαίνεται έχουμε τα ίδια γούστα με την πουτανα
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.046
Πόντοι
456
Νέο μέλος και εγώ και γράφτηκα με αφορμή αυτή την συζήτηση.

Ήμουν πολύ προβληματισμένος εάν έπρεπε να γράψω ή όχι, αλλά μετά από αυτό που διάβασα, athoos, θα πω την ιστορία μου περιληπτικά και θα την πω περιληπτικά, γιατί θέλω να προστατέψω τον άνθρωπο που με εμπιστεύτηκε.

Σε τρεις περιόδους της ζωής μου ασχολήθηκα με τον πληρωμένο έρωτα. Την τελευταία φορά συναντάω μία κοπέλα, που μετά το τέλος της συνάντησης μας, είπα μέσα μου «αυτή η γυναίκα είναι διαφορετική, είναι ξεχωριστή, δεν ανήκει εδώ, δεν της αξίζει αυτή η ζωή».

Συναντηθήκαμε αρκετές φορές και αισθανόμουνα, ότι τα ραντεβού μας έχουν μία άλλη αύρα.

Έβλεπα διάφορες κοπέλες και προσπαθούσα να ξεκολλήσω. Κάποια στιγμή έκανα και μία παύση αρκετών εβδομάδων.

Μετά από τρεις μήνες έπιασα τον εαυτό μου να έχω δαγκώσει την λαμαρίνα όσο δεν πήγαινε.

Βγαίνουμε έξω και της ανοίγω την καρδιά μου. Ήξερα, ότι θα ήταν και η τελευταία φορά που θα την έβλεπα.

Εκείνο το βράδυ δεν είχα σκοπό να κάνουμε έρωτα, αλλά με τράβηξε να ανέβουμε σπίτι και μετά από έναν έρωτα όλο τρέλα της λέω «σου δίνω αυτά για τα οποία δουλεύεις» (μου είχε πει, ότι θα δούλευε ένα συγκεκριμένο διάστημα να μαζέψει χρήματα και θα σταμάταγε) «και σταμάτα αυτή την δουλειά. Δεν θέλω να σε ξαναδώ μπροστά μου, απλά πάρε αυτά που σου δίνω και εξαφανίσου. Βάλε έναν δικηγόρο, για τα διαδικαστικά, σταμάτα αυτή τη δουλειά και δεν θέλω τίποτα από εσένα, το μόνο που θέλω είναι να σταματήσεις».

Δεν θα πω περισσότερες λεπτομέρειες.

Αυτός ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ αποφάσισε να μείνει δίπλα μου…..

Σε λίγο καιρό κλείνουμε ένα χρόνο μαζί και είμαστε φουλ ερωτευμένοι και ευτυχισμένοι.

Αυτή η ιστορία είναι σαν παραμύθι, είναι απίστευτο και όμως αληθινό πέρα για πέρα.
Δεν ειναι τυχαιο το ονομα prince.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Πριν πολλά χρόνια κι αφού είχα γαμήσει τελευταίος στο κλεισιμο ενός στούντιο πάω να βάλω μπρος τη μηχανή που είχα παρκάρει απέξω και ένάς τύπος με παράξενη συμπεριφορα μου μιλησε
Με ρωτησε αν η κοπελα ηταν καλη στο δωματιο αν τα εκανε ολα και αν εδειξε οτι το φχαριστιοταν.
Θα μπορουσε να ναι αλλος ενας συναγωνιστης που ρωταγε να μαθει
Ωστοσο μου εκανε εντυπωση η αγωνια του να μαθει και διεκρινα αγχος.
Ετσι του απαντησα πως η κοπελα ειναι τυπικη και δεν κανει τιποτα παραπανω απο τα στανταρ.
Ειδα τη χαρα να ζωγραφιζεται στο προσωπο του.
Το σκηνικο το επεξεργαστηκα αργοτερα μεσα μου και σκεφτηκα πως ισως αυτος ο ανθρωπος να ειχε συνδεθει συναισθηματικα με την ιεροδουλη..

Τι καταντια Θεε μου!

Κι εγω παλια σκεφτομουν αυτους τους ναυαγους.

Τωρα πια τους λεω τραβα πληρωσε να μαθεις.

Στα παπαρια μας...

:badair:
 

MrJ

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2021
Μηνύματα
47
Like
63
Πόντοι
0
Αντε τωρα να εισαι ο αντρα της Πωλινας και εκτος απο το να το φανταζεσαι,να το διαβαζεις κιολας ,οτι γαμανε παρτουζα τη γυναικα σου ,την ξεκωλιαζουν και αυτη τρεμει απο καυλα.
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
και όμως υπάρχουν κάποιοι που τη βρίσκουν όταν κάποιος πηδάει την γυναίκα τους. γνωστός μου ήθελε τη γκόμενα του να βγαίνει topless σε beachbar και φτιαχνόταν με τον κόσμο που την κοιτούσε... και είχα ακούσει ότι κάνανε παρτουζες ανταλλαγή συντρόφων κτλ
και εννοείται ότι υπάρχουν και άτομα που απλά το δέχονται γιατί τους ταΐζουν και τους ποτίζουν οι γκόμενες τους
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.469
Κριτικές
56
Like
6.111
Πόντοι
3.556
και όμως υπάρχουν κάποιοι που τη βρίσκουν όταν κάποιος πηδάει την γυναίκα τους. γνωστός μου ήθελε τη γκόμενα του να βγαίνει topless σε beachbar και φτιαχνόταν με τον κόσμο που την κοιτούσε... και είχα ακούσει ότι κάνανε παρτουζες ανταλλαγή συντρόφων κτλ
και εννοείται ότι υπάρχουν και άτομα που απλά το δέχονται γιατί τους ταΐζουν και τους ποτίζουν οι γκόμενες τους


Κάντε οικονομία στο νερό: πλυθείτε μαζί με μια φίλη!!!
:hi::hi::hi::hi:
Είσαι απλά Θεός φίλε!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: MrJ
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Μάγκες θα πω μια μεγάλη αλήθεια και όποιος θέλει την πιστεύει όποιος όχι κοιμάται στο όνειρο του. Για να γίνεις πουτάνα και να πουλάς το κορμί σου με δικαιολογία τα λεφτά πρώτα χάνεις το μυαλό σου και μετά γίνεσαι πουτάνα. Είναι αυτό που λένε οι ψυχολόγοι ότι πεθαίνεις μέσα σου και σταματάς να είσαι συναισθηματικός.

Οπωσδήποτε είναι γυναίκες και έχουν ανάγκες. Ίσως καψουρεύτηκαν κάποιους αληθινά ίσως όχι. Το δώσανε τζάμπα και ριψοκινδυνέψανε με τον νταβά τους - άντρα τους να μν τι πιάσουν. Στο τέλος όμως πάντα σκέφτονται το χρήμα και τα παιδιά τους. Δεν γουστάρουν παντρεμένους ή άτομα που έχουν κοπέλα γιατί και αυτές δν θέλουν να τις κάνουν το ίδιο.

Σταματήστε να ονειρεύεστε ότι σας ερωτεύτηκαν και να τους δίνετε χαρτζιλίκι για να κοροιδευετε τον εαυτό σας ότι έχετε γκόμενα. Δείξτε ότι ενδιαφέρεστε και σταματήστε να είστε μαλάκες. Όλες οι γκόμενες λειτουργούν με τον ίδιο τρόπο. Αν γουστάρουν τρελά κάνουν κίνηση και δεν ζητάνε. Σε μία εβδομάδα έχουν πιο πολλές εμπειρίες από ότι εσείς σε 20 χρόνια.

Φάτε τα μούτρα σας ερωτευτείτε και καείτε από αυτό αλλά πάντα να σκέφτεστε και μν ζείτε στην φούσκα σας. Έοχυν διδακτορικό στο ψέμμα και στο πως να σε ικανοποιήσουν στο σεξ. Απλά μν τρέφετε οφθαλμαπάτες και στο τέλος βαράτε το κεφάλι σας.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.625
Κριτικές
61
Like
39.770
Πόντοι
21.555
:P :P
Εγώ ξέρω τουλάχιστον 5 κορίτσια πού παντρεύτηκαν ....
Ακόμα επικοινωνώ με τρεις φίλους από εκείνα τα τρελά χρόνια τα ανέμελα πού παντρεύτηκαν και στέργιοσαν σπιτικό.
Αυτά από εμένα φίλοι μου.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.360
Κριτικές
16
Like
13.471
Πόντοι
5.577
Η διαφορά είναι ότι μια κοινή γυναίκα άντε να σε παραμυθιάσει για το με πόσους έχει πάει πριν από σένα. Αντιθέτως, μια ιερόδουλη το πόσες πούτσες έχει φάει είναι η μόνη αλήθεια που θα σου πει. :2funny:
Τις μετράνε λες τυπε? :think:
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.086
Πόντοι
3.187
ναι ... βέβαια πολλές από αυτές τις κοπέλες έχουν γίνει σύζυγοι και μάλιστα είναι πολύ καλές συζυγοι. Διαλέγουν ματσωμένα κορόιδα... τα οποία τα μαδάνε νόμιμα με παπά και με κουμπάρο. Αυτό που λέει ο φίλος πιο πάνω και είναι τόσο απόλυτος δεν το συμμερίζομαι. Υπάρχουν και κορίτσια κατασταλαγμένα που είναι μορφωμένα και κάνουν αυτή τη δουλειά περιστασιακά για το εύκολο χρήμα που δεν έχει άλλη δουλειά. Έχω γνωρίσει πάρα πολλά κορίτσια που τώρα δεν δουλεύουν. τι γίνανε όλα αυτά τα κορίτσια? Πολλά έχουν παντρευτεί και έχουν παιδιά και οικογένεια. Απλά μπορεί να μην θέλουν κάποιον που γνωρίζουν μέσα από τη δουλειά... ποιος ξέρει? Δεν έχει σχέση η δουλειά με το χαρακτήρα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
ναι ... βέβαια πολλές από αυτές τις κοπέλες έχουν γίνει σύζυγοι και μάλιστα είναι πολύ καλές συζυγοι. Διαλέγουν ματσωμένα κορόιδα... τα οποία τα μαδάνε νόμιμα με παπά και με κουμπάρο. Αυτό που λέει ο φίλος πιο πάνω και είναι τόσο απόλυτος δεν το συμμερίζομαι. Υπάρχουν και κορίτσια κατασταλαγμένα που είναι μορφωμένα και κάνουν αυτή τη δουλειά περιστασιακά για το εύκολο χρήμα που δεν έχει άλλη δουλειά. Έχω γνωρίσει πάρα πολλά κορίτσια που τώρα δεν δουλεύουν. τι γίνανε όλα αυτά τα κορίτσια? Πολλά έχουν παντρευτεί και έχουν παιδιά και οικογένεια. Απλά μπορεί να μην θέλουν κάποιον που γνωρίζουν μέσα από τη δουλειά... ποιος ξέρει? Δεν έχει σχέση η δουλειά με το χαρακτήρα.
Αν αναφερεσαι σε μένα γράφω απλά μν είστε μαλάκες. Αν η γκόμενα γουστάρει γουστάρει ανεξάρτητα το επάγγελμα. Απλά έχω δει πουτάνες πως τα τρώνε απο μερικούς μαλάκες που νομίζουν ότι έχουν γκόμενα ενώ δν έχουν.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Θα σας πω μια ιστορία, χρόνια πριν. Πήδαγα μια Βουλγάρα από το τρίγωνο, αρκετά μαυριδερή, ίσως ήταν Ρομά, δεν την ρώτησα. Είχε πολύ καλό σώμα, αλλά λαγόχειλο, όχι καλή επανορθωτική εγχείρηση προσώπου, κι επειδή κατανοούσε πως μειονεκτούσε λόγω φάτσας έκανε φοβερά θερμό σεξ, πολύ αισθησιακή πίπα και από την αρχή ξεκαθάριζε πως δίνει κώλο, για να την πάρεις. Η Σούφρα της είχε γίνει σαν δίευρο. Κάποια στιγμή είχε πάει Βουλγαρία, και γύρισε μετά από δύο βδομάδες. Κατά σύμπτωση κατέβηκα και την πήρα την πρώτη μέρα που είχε επιστρέψει. Προσπαθώ να την καρφώσω από πίσω, μπαίνω με μεγάλη δυσκολία κι αρχίζει να μουγκρίζει από πόνο και να φωνάζει σιγά - σιγά. Τι έγινε, ρωτάω απορημένος, σε έχω πάρει πολλές φορές και δεν πόναγες. Απάντηση: Είχα πάει πατρίδα δυό βδομάδες κι έκανα σεξ μόνο με άντρα. ΜΕΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ. Στην Ελλάδα ξεσκιζόταν κάθε μέρα με πολλούς από πίσω, αλλά κώλο στον άντρα της δεν έδινε. Όποιος μπορεί, βγάζει ανάλογα συμπεράσματα
 

Glober

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
233
Πόντοι
280
Περί ορέξεως... εγώ πάλι ανακάλυψα πρόσφατα οτι μία εκδιδόμενη είναι ότι πρέπει για τη σύζυγο και πλέω σε πελάγη ευτυχίας!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.687
Κριτικές
164
Like
81.689
Πόντοι
46.223
Οι σεξ-εργάτριες είναι και αυτές γυναίκες με όμως ιδιαίτερη ψυχοσύνθεση και αρκετές απαιτήσεις.

Η κάθε μια τους είναι ξεχωριστή με ιδιαίτερα χαρακτηριστικά και προτεραιότητες στη ζωή τους.

Όλες κάποια στιγμή καψουρεύονται και ερωτεύονται.

Κάποιες τα παρατάνε και κάποιες όχι.

Δεν υπάρχουν γενικοί κανόνες γιατί οι παράμετροι στην εξίσωση μιάς εργαζόμενης είναι πολλαπλάσιες σε σχέση με μια απλή γυναίκα.

Παράδειγμα εάν στο παρελθόν ερωτεύτηκε και στη συνέχεια απογοητεύτηκε για τον άλφα ή βήτα λόγο τότε την επόμενη φορά γίνεται πιο επιφυλακτική και δύσκολη.

Σε κάθε απογοήτευση επιβεβαιώνει στον εαυτό της ότι δεν πρέπει να ερωτεύεται και απλώς να εξακολουθεί το επάγγελμά της που την κάνει ανεξάρτητη και αυτάρκη ούτως ώστε να μην έχει οικονομική εξάρτηση από κανέναν.

Ένας φαύλος κύκλος ...

Όσα και να προσφέρεις δεν θα έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς αν η άλλη πλευρά δεν επιθυμεί ...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Περί ορέξεως... εγώ πάλι ανακάλυψα πρόσφατα οτι μία εκδιδόμενη είναι ότι πρέπει για τη σύζυγο και πλέω σε πελάγη ευτυχίας!
μπορείς να βγάλεις την πουτάνα μέσα από το μπουρδέλο. Δεν μπορείς να βγάλεις το μπουρδέλο μέσα από την πουτάνα
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Μάγκες θα πω μια μεγάλη αλήθεια και όποιος θέλει την πιστεύει όποιος όχι κοιμάται στο όνειρο του. Για να γίνεις πουτάνα και να πουλάς το κορμί σου με δικαιολογία τα λεφτά πρώτα χάνεις το μυαλό σου και μετά γίνεσαι πουτάνα. Είναι αυτό που λένε οι ψυχολόγοι ότι πεθαίνεις μέσα σου και σταματάς να είσαι συναισθηματικός.

Οπωσδήποτε είναι γυναίκες και έχουν ανάγκες. Ίσως καψουρεύτηκαν κάποιους αληθινά ίσως όχι. Το δώσανε τζάμπα και ριψοκινδυνέψανε με τον νταβά τους - άντρα τους να μν τι πιάσουν. Στο τέλος όμως πάντα σκέφτονται το χρήμα και τα παιδιά τους. Δεν γουστάρουν παντρεμένους ή άτομα που έχουν κοπέλα γιατί και αυτές δν θέλουν να τις κάνουν το ίδιο.

Σταματήστε να ονειρεύεστε ότι σας ερωτεύτηκαν και να τους δίνετε χαρτζιλίκι για να κοροιδευετε τον εαυτό σας ότι έχετε γκόμενα. Δείξτε ότι ενδιαφέρεστε και σταματήστε να είστε μαλάκες. Όλες οι γκόμενες λειτουργούν με τον ίδιο τρόπο. Αν γουστάρουν τρελά κάνουν κίνηση και δεν ζητάνε. Σε μία εβδομάδα έχουν πιο πολλές εμπειρίες από ότι εσείς σε 20 χρόνια.

Φάτε τα μούτρα σας ερωτευτείτε και καείτε από αυτό αλλά πάντα να σκέφτεστε και μν ζείτε στην φούσκα σας. Έοχυν διδακτορικό στο ψέμμα και στο πως να σε ικανοποιήσουν στο σεξ. Απλά μν τρέφετε οφθαλμαπάτες και στο τέλος βαράτε το κεφάλι σας.
είσαι πολύ σωστός φίλε!
 

hoteros

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2016
Μηνύματα
56
Like
168
Πόντοι
0
Κόβει η πουτανα την πουτανια;
Θα είσαι σίγουρος όταν λέει οτι παει για καφέ με την φίλη της,ότι δεν τρώει γέρικη ψωλη για εξτραδακι σε ξενοδοχείο;
Σωστα! αυτο ειναι το βασικο! εσυ μπορεις να την εμπιστευτεις; αυτο για αρχη. αν ναι τοτε τα αλλα ειναι απλες οδοντοκρεμες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom