Νέα

Πόσο κατάλληλη για σύζυγος είναι μια εκδιδόμενη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 431
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
εξαρτάται πως ορίζεις την καταλληλότητα.
πρώτα όρισέ την, μετά δες αν πληροί τα κριτίριά σου σχετικά με τον ορισμό που έδωσες.
 

Giakoumis1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
19
Like
49
Πόντοι
0
Μιλώντας από προσωπική εμπειρία, θα σας πω ΜΑΚΡΙΑ.
Έτυχε να τραβιέμαι με γυναίκα η οποία δεν ήταν φανερή βίζιτα, αλλά με συγκεκριμένα ραντεβού κτλ. Μου το έκρυβε είναι η αλήθεια, αν και ήταν πολλά τα σημάδια που το έδειχναν. Όπως και πολλά καταλάβαινα.

Στην αρχή μπορεί να μου φαινόταν "μαγκιά" αυτό που έκανα και να το βλέπω φουλ χαβαλέ. Όταν όμως με τον καιρό άρχισα να δένομαι και να το βλέπω αλλιώς, πιστεψτε με ήταν πολύ δύσκολο. Είναι απαίσιο να ξέρεις τι είναι η άλλη, όλα γύρω σου να φωνάζουν ότι είσαι μαλακας που κόλλησες εκεί και άφησες τον εαυτό σου να παρασυρθεί, αλλά όταν το βλέπεις κάπως συναισθηματικά τότε τα πράγματα αλλάζουν και δεν βλέπεις/ακούς/σκέφτεσαι λογικά.

Στο φινάλε προφανώς και έληξε άδοξα μετά από κάποιο καιρό και με τα "τραύματα" φανερά για μεγάλο διάστημα.

Να σημειώσω ότι η κοπέλα ούτε λεφτά μου έφαγε, και να ήθελε δηλαδή λεφτάς ΔΕΝ είμαι, ούτε μου πούλησε έρωτες και παραμύθια. Απλά δικό μου λάθος.

Μια συμβουλή θα δώσω. Υπάρχουν έξω κοπέλες διαμάντια και όταν τις βρούμε πρέπει να τις εκτιμάμε. Όσο και να μας καυλωνουν και να μας βγάζουν γούστα κάποιες επαγγελματίες δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι από επιλογή τους είναι αυτο που είναι και από μόνες τους ζούνε σε ένα κόσμο διαφορετικό από εμάς και με εκατομμύρια ψυχολογικά.
Μη μπερδεύουμε τη καυλα με το συναίσθημα. Τη λογική με το παράλογο.
Αυτά τα ολίγα συναγωνιστές μου
 

Supeshelbys

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
115
Like
208
Πόντοι
21
Tο ρεπορταζ τα λεει ολα. Και μετα πληρωνουν για να τον παιζουν.....
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.212
Like
15.856
Πόντοι
3.656
Tο ρεπορταζ τα λεει ολα. Και μετα πληρωνουν για να τον παιζουν.....


Τέρμα μαλακία το ρεπορτάζ. Για τον πούτσο τελείως.
Όπως όλα τα ελληνικά ρεπορτάζ για το θέμα.
Απευθυνονται σε άσχετους , πουριτανούς και αγάμητους.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.951
Πόντοι
6.815
Αν είναι η γυναίκα του γείτονα τότε ΝΑΙ είναι κατάλληλη για σύζυγος.
 

sfigokolarios

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
131
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
1
Εξαρταται παντα στον ανθρωπο, απο εμπειρια με call girl ανεξαρτητο που μπερδευτικαμε, εχω να πω πως ηταν πολυ ξηγημενη και πολυ καλυτερη απο κατι πονηρομαλακισμενες.
Ειχε σκαλωμα μεγαλο να τα πληρωνουμε ολα στην μεση.
Απλα πρεπει να μπορει καποιος να διαχειριστει το γεγονος οτι ειναι ανυσηχα πνευματα, με οτι αυτο συνεπαγετε.
 

petsokoftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
196
Πόντοι
280
Μιλώντας από προσωπική εμπειρία, θα σας πω ΜΑΚΡΙΑ.
Έτυχε να τραβιέμαι με γυναίκα η οποία δεν ήταν φανερή βίζιτα, αλλά με συγκεκριμένα ραντεβού κτλ. Μου το έκρυβε είναι η αλήθεια, αν και ήταν πολλά τα σημάδια που το έδειχναν. Όπως και πολλά καταλάβαινα.

Στην αρχή μπορεί να μου φαινόταν "μαγκιά" αυτό που έκανα και να το βλέπω φουλ χαβαλέ. Όταν όμως με τον καιρό άρχισα να δένομαι και να το βλέπω αλλιώς, πιστεψτε με ήταν πολύ δύσκολο. Είναι απαίσιο να ξέρεις τι είναι η άλλη, όλα γύρω σου να φωνάζουν ότι είσαι μαλακας που κόλλησες εκεί και άφησες τον εαυτό σου να παρασυρθεί, αλλά όταν το βλέπεις κάπως συναισθηματικά τότε τα πράγματα αλλάζουν και δεν βλέπεις/ακούς/σκέφτεσαι λογικά.

Στο φινάλε προφανώς και έληξε άδοξα μετά από κάποιο καιρό και με τα "τραύματα" φανερά για μεγάλο διάστημα.

Να σημειώσω ότι η κοπέλα ούτε λεφτά μου έφαγε, και να ήθελε δηλαδή λεφτάς ΔΕΝ είμαι, ούτε μου πούλησε έρωτες και παραμύθια. Απλά δικό μου λάθος.

Μια συμβουλή θα δώσω. Υπάρχουν έξω κοπέλες διαμάντια και όταν τις βρούμε πρέπει να τις εκτιμάμε. Όσο και να μας καυλωνουν και να μας βγάζουν γούστα κάποιες επαγγελματίες δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι από επιλογή τους είναι αυτο που είναι και από μόνες τους ζούνε σε ένα κόσμο διαφορετικό από εμάς και με εκατομμύρια ψυχολογικά.
Μη μπερδεύουμε τη καυλα με το συναίσθημα. Τη λογική με το παράλογο.
Αυτά τα ολίγα συναγωνιστές μου

Αυτό με τα εκατομμυρια ψυχολογικα ειναι το μεγαλο προβλημα σε περιπτωση που μπερδευτει η καυλα με το συναισθημα
Δυστυχως δεν ηρεμει ποτε η ψυχη τους και μεταφερουν και διπλα τους το χαος... ειτε στριπερ.. ειτε εσκορτ ειτε οτι σεξεργατρια ειναι σχεδον το ιδιο και το αποτελεσμα ιδιο
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.739
Πόντοι
2.306
Έχουμε νήμα Πόσο κατάλληλη για σύζυγος είναι μια εκδιδόμενη;
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Giakoumis1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
19
Like
49
Πόντοι
0
Αυτό με τα εκατομμυρια ψυχολογικα ειναι το μεγαλο προβλημα σε περιπτωση που μπερδευτει η καυλα με το συναισθημα
Δυστυχως δεν ηρεμει ποτε η ψυχη τους και μεταφερουν και διπλα τους το χαος... ειτε στριπερ.. ειτε εσκορτ ειτε οτι σεξεργατρια ειναι σχεδον το ιδιο και το αποτελεσμα ιδιο

Ακριβώς αυτό εννοω συναγωνιστή.
Κακά τα ψέματα, όσο και να μας φτιάχνει το ότι μπορεί να μας διάλεξε κάποια τέτοια γυναίκα για συντροφο της , πρέπει να αποδεχτούμε ότι έχει γράψει χιλιόμετρα σε πουτσες και ότι σκέφτεται πολύ διαφορετικά από τον καθένα μας.

Για μένα μάγκες όσοι μπορούν και τις τρώνε χωρίς να τους φθείρει η όλη κατάσταση. Αν και πάνω από 5% δεν παίζει να είναι όλοι αυτοί
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.787
Κριτικές
18
Like
15.448
Πόντοι
4.546
Έχουμε νήμα Πόσο κατάλληλη για σύζυγος είναι μια εκδιδόμενη;
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Είναι η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΛΠΙΔΑ όλων των απανταχού ναυαγίων, μπας και βρεθεί γυναίκα στη ζωή τους.
 

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Like
205
Πόντοι
1
Τα γενητικα τους οργανα, παθαινουν κατι από την πολλή χρήση?
 

Playful Couple

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2023
Μηνύματα
10
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
280
Το πιο σημαντικο πραγμα ειναι να παρει καποιοσ ανδρασ συνειδητα την αποφαση .
Και να καταλαβει οτι ολεσ οι γυναικεσ μπορει να κανουν αυτη τη δουλεια και αλλες να μην την κανουν επι χρημασι αλλα επιδη το θελουν η δεν καλυπτουν τισ αναγκες απο το συντροφο τους .
Θα πρπει να καταλαβετε τον ανθρωπο σας ειτε ειναι ανδρας που του αρεσει να πηγαινει με αλλες γυναικες επι πληρωμη και γυναικες που το κανουν συνειδητα για τα χρηματα .
ΤΕΛΙΚΙΚΑ τι ειναι καλυτερο μια γυναικα που κανει αυτο με συνηδειση η μια γυνακα που το κανει ασυναισθητα κρυφα χωρισ να καταλαβαινει το λογο .
Για εμας και μιλαω σαν ζευγάρι λειτουργουμε παντα με συναίνεση και κατανόηση για τον σύντροφο μας.
Χρησιμοποιούμε το συναισθημα μονο λειτουργουμε μονο με το ενστικτο ?
Εμεισ το εχουμε βρει και εχουμε παρει συμβουλες ειδικου και το εχουμε λυσει πολλά θεματα για την σεξουαλκη μας ζωη απο εναν πολυ καλο ειδικο σεξοθεραπευτη. ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ και μια γυναικα καθημερινη απλη σ ενα γαμο σε μια σχεση οπως και ο ανδρας μπορει να τα κανε κρυφα οτι θελει. Το θεμα ειναι να τα κανει και να τα γνωριζουν και οι δυο και να υπαρχει απολυτος σεβασμος.
ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΑΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΑΣ!!!!
Δεν ξερετε παντα τις φαντασιωσεις του ανθρωπου σας. Μια καλη κουβεντα θα σας λυσει αρκετα ερωτηματικα !!!
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.057
Κριτικές
27
Like
17.379
Πόντοι
7.415
Κανεις σοβαρος ανθρωπος δεν ανοιγει σπιτι με πουτανα η ονλυφανατζου. Να βγαινετε πουθενα για φαγητο και να ειναι γυρω σας,παλιοι πελατες και τυποι που την επαιζαν με γυμνες φωτογραφιες της. Περιγελος της κοινωνιας ολης. Ρε ουστ λεμε
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
517
Like
918
Πόντοι
86
Νομίζω ότι δεν πρέπει να ξεχνάμε κάποια στοιχεία. Δηλαδή:

Οι γυναίκες αυτές είναι ευπαρουσίαστες συνήθως και για αυτό προσελκύουν έντονα το ενδιαφέρον των ανδρών. Πάντοτε.

Όσες έχουν μία κάπως μακρόχρονη παρουσία επαγγελματική που πιθανόν είναι και επιτυχημένη, ξέρουν να χειριστούν ανθρώπους και καταστάσεις. Τις έχει σκληρύνει η δουλειά.

Εκ γενετής ή από εμπειρία είναι ανεξάρτητες σαν προσωπικότητες. Άρα έχουν τις δικές τους προτεραιότητες και υποχρεώσεις ήδη, και δεν τις μπλέκουν με αυτές που έχουμε εμείς οι αλεξιπτωτιστές στη ζωή τους. Ο χρόνος μας είναι προκαθορισμένος και περιορισμένος: μισή ώρα, μία ώρα, 10 λεπτά, δύο ώρες.... Είναι αυτό που έχουν γράψει πολλές φορές κάποιοι ότι όταν τελειώσω αυτή φεύγει από το δωμάτιο. Κυριολεκτικά και μεταφορικά συμπληρώνω εγώ.

Να μην ξεχνάμε το ότι μία δουλειά κάνουν. Πολύ απλά και τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο.

Ειδικά αυτές που είναι επιτυχημένες τάνες, αυτές και αν έχουν αλλοτριωθεί υπερπλήρως.

Ας μην σας κουράζω άλλο. Καταλαβαίνετε την απάντηση στην ερώτηση του νηματοθέτη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom