Νέα

Πόσες φορές το χρόνο γαμάτε από τον κώλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hyena
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Μουνί και στόμα. Ναι γουστάρω ωραίο στρουμπουλό κώλο να χουφτώνω και να δίνω σφαλιάρες αλλά να γαμάω κώλο δεν μ αρέσει. Θεωρώ επίσης ότι στις περισσότερες δεν αρέσει.
 

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
κι εγω θα δηλωσω μουνοδουλος.Παντως δε ξερω ποσο τον δινουν σε κωλο οι παντρεμενοι αλλα μια εμμονή με τον κολο ολοι την εχουν.Απειροελάχιστες αυτες που θελουν πιο πολυ κολο,απο κει και περα αν καυλωσει και χορτασει γαμησι το μουνι στις περισσοτερες δινουν κολο ανετα και αν δύναται και dp ανετοτατα.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.313
Πόντοι
1.706
Πως ακριβως ζητας κλυσμα?
Τι λες στο φαρμακειο?
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.439
Πόντοι
216
Παιδιά γειάσσας.

Η κουβέντα είναι περί κώλου και θα πώ και εγώ την άποψή μου. Κατ' αρχάς για να είμαι εντός θέματος περίπου 1 το πολύ 2 φορές το μήνα γιατί ο κώλος ξεχειλώνει και ανοίγει (είναι ελαστικός) και εαν ανοίξει δεν τον ευχαριστιέσαι μετά εκτός και αν έχεις μπουρί για εργαλείο.
Εγώ διαθέτω ένα μέσο φυσιολογικό εργαλείο 15-16 πόντων οπότε ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το anal γιατί πολλές γυναίκες τρομάζουν όταν βλέπουν μεγάλο εργαλείο.
Σχετικά με την ευκολία πιστεύω ότι ένα μεγάλο ποσοστό γυναικών έχει δοκιμάσει απο πίσω αρκετές τους αρέσει και ακόμη λιγότερες τρελαίνονται. Οι γυναίκες που τρελαίνονται συνήθως αποφεύγουν να το κάνουν με τον άντρα τους (λίγο ή συχνά και πολλές φορές καθόλου) για να μην πέσει η υπόληψή τους στα μάτια του (δηλαδή να μην την χαρακτηρίσουν ξεκωλιάρα). Χαρακτηριστικά γνώριζα κοπέλα αρραβωνιασμένη που τον έπαιρνε σχεδόν αποκλειστικά απο πίσω και νε τον άντρα της δεν το έκανε ποτέ παρά μετά απο χρόνια και με δική μου παρότρυνση.
Πολλοί σιχαίνονται τον κώλο και το βρίσκω φυσιολογικό, άλλοι τρελαμένοι όπως και εγώ (αλλά μόνο για τον γυναικείο, ο αντρικός με την θέα των παπαριών να κρέμονται με ξενερώνει και γενικά δεν είμαι του ομοφυλοφικού ούτε απο περιέργεια). Πιστεύω ότι ο κώλος είναι ένα κάστρο και μια γυναίκα δεν τον δίνει εύκολα. Τον δίνει μόνο όταν πιστεύει και θέλει πολύ έναν άντρα κυρίως τις πρώτες φορές (εξαιρούνται επαγγελματίες και γυναίκες που είναι έμπειρες και γουστάρουν πολοί και έχουν μεταφέρει τις ερωτογενής ζώνες τους πίσω).
Ένα μεγάλο λάθος που κάνουμε είναι που βιαζόμαστε να μπούμε φούλ μέσα. Ο κώλος πρέπει να χαλαρώσει για να μπορέσεις να μπείς και αυτό γίνετε όταν καυλώνει η γυναίκα πολύ. Για μένα απαγορεύετε αυστηρά το μπαλαμούτι δηλαδή απο το μουνί στον κώλο και αντίστροφα γιατί μεταφέρονται μικρόβια μπροστά και η γυναίκα έχει μονίμως μολύνσεις. 
Με λίγα λόγια για να απολαύσεις ένα κωλογαμήσι θέλει υπομονή, λιπαντικό (σάλιο, βαζελίνη και άλλα λιπαντικά) και σιγά σιγά. το μυστικό είναι να χαλαρώσει η γυναίκα και να μην πονέσει και μετά υπάρχει μια φανταστική απόλαυση και για τους δύο. Όταν μια γυναίκα έρχεται σε οργασμό με ταυτόχρονη πρωκτική δυισδηση παθαίνει πλάκα.. χάνει τη γή κάτω απο τα πόδια της. 
Καμιά φορά σκέφτομαι ότι μπορεί να μην έχω τεράστιο παπάρι αλλά είμαι τυχερός γιατί πήρα κωλαράκια φανταστικά. Πήρα γυναίκες απο πίσω και τις έκανα και παραμιλούσαν.
Το γλύψιμο θέλει πολύ προσοχή. Οπωσδήποτε μπάνιο πρίν και γενικά για να αποφεύγονται τα ατυχήματα θέλει η γυναίκα να ετοιμάζετε (τουλάχιστον να πηγαίνει τουαλέτα). Η ποιό έμπειρες κάνουν κλίσμα και ξέρουν και άλλα κόλπα.
Το σίγουρο είναι ότι όταν υπάρχει καύλα μεγάλη αμφοτέρου γίνονται τρελά πράγματα και φεύγουν τα ταμπού. Γιαυτό μην βιάζεστε και μην το παραγαμάτε τον κώλο γιατί υπάρχουν και τα εννιάμερα (εννέα ημέρες) για να επανέλθει στην φυσιολογική του κατάσταση. 
Όλα να ξέρετε βρίσκονται στο μυαλό και κυρίως στις γυναίκες που είναι εγκεφαλικά και λογικά όντα.  :kissass:

Τυπε αυτο ειναι το πρωτοκωλο που πρεπει να ακολουθει πιστα οποιος θελει να γαμισει κωλο!

Συμφωνω σ ολα εκτος απ το οτι οι γυναικες ειναι "λογικα" οντα
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056

Συνημμένα

  • 6700008116.jpg
    6700008116.jpg
    41,6 KB · Εμφανίσεις: 84

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Τυπε αυτο ειναι το πρωτοκωλο που πρεπει να ακολουθει πιστα οποιος θελει να γαμισει κωλο!

Συμφωνω σ ολα εκτος απ το οτι οι γυναικες ειναι "λογικα" οντα
Ίσως δεν το διατύπωσα σωστά.. εννοώ λογιστικά όντα, δηλαδή λειτουργούν περισσότερο με το μέτρημα την λογιστική λογική, παρά με το συναίσθημα. :) :hi:
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Αν με ρωτούσε κάποιος μέχρι και πριν 2 χρόνια θα έλεγα οτι δεν υπάρχει γκόμενα που δεν θα δώσει κώλο μετα απο σωστό χειρισμό. Αυτή ήταν η δική μου εμπειρία αφού όλες οι γκόμενες που ήμουν σε σχέση ή απλά γαμιόμασταν είτε από την αρχή, είτε στην πορεία έστησαν κώλο. Με κάποιες ελάχιστες, τις πιο "δύσκολες" μπορεί να μην πήρα τελικά γιατί ενώ στήθηκαν κανονικά δεν κατάφερα να μπώ, και μετά απο κάποια ώρα λες το "δεν γαμιέται" ....τον χώνεις στο μουνί και συνεχίζεις. Αυτές ήταν σίγουρα γκόμενες που ήταν για "λίγο" οπότε και ίσως δεν δώθηκε ξανα η ευκαιρία αργότερα.

Στην σχέση που είμαι τα τελευταία χρόνια, έχω προσπαθήσει τα πάντα (τα πάντα)...αλλά δεν έχω δει φώς. ΚΑι επειδή έχω ανοίξει και έχω ανοίξει κωλοτρυπίδες στην καριέρα μου, δεν είναι απο τις κωλοτρυπίδες που όταν βάζεις δάχτυλο λες "πως θα μπει ο πούτσος μου εδω μέσα;", αυτό με ξενερωνει πιο πολύ που δεν απολαμβάνω αυτην την απίστευτη κωλοτρυπίδα.

Κάτι άλλο....και το έχω ξαναγράψει. Σεβαστό, για όσους δεν γουστάρουν να γαμάνε κώλο, αλλα όσοι είναι και καλά καβλωμένοι με κώλους και ξενερώνουν στη σκέψη μήπως δούνε σκατό στον πούτσο τους.....παιδιά αφήστε το το άθλημα, δεν σας πάει. Και σταματήστε να δημιουργείτε κόμπλεξ στις γκόμενες που γαμάτε απο κώλο όταν βγει λίγη μερέντα. Τουλάχιστον πάρτε το σαν άντρες, κάντε τον μαλάκα, και απλά μην τις ξαναπάρετε απο κώλο. Δεν φταίμε όλοι οι υπόλοιποι να προσπαθούμε να κάνουμε τους ψυχολόγους μετά για πάρουμε κώλο (δεν είναι η περίπτωση της δικιάς μου αυτή, αλλά το έχω συναντήσει άπειρες φορές στο παρελθόν).
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Αν με ρωτούσε κάποιος μέχρι και πριν 2 χρόνια θα έλεγα οτι δεν υπάρχει γκόμενα που δεν θα δώσει κώλο μετα απο σωστό χειρισμό. Αυτή ήταν η δική μου εμπειρία αφού όλες οι γκόμενες που ήμουν σε σχέση ή απλά γαμιόμασταν είτε από την αρχή, είτε στην πορεία έστησαν κώλο. Με κάποιες ελάχιστες, τις πιο "δύσκολες" μπορεί να μην πήρα τελικά γιατί ενώ στήθηκαν κανονικά δεν κατάφερα να μπώ, και μετά απο κάποια ώρα λες το "δεν γαμιέται" ....τον χώνεις στο μουνί και συνεχίζεις. Αυτές ήταν σίγουρα γκόμενες που ήταν για "λίγο" οπότε και ίσως δεν δώθηκε ξανα η ευκαιρία αργότερα.

Στην σχέση που είμαι τα τελευταία χρόνια, έχω προσπαθήσει τα πάντα (τα πάντα)...αλλά δεν έχω δει φώς. ΚΑι επειδή έχω ανοίξει και έχω ανοίξει κωλοτρυπίδες στην καριέρα μου, δεν είναι απο τις κωλοτρυπίδες που όταν βάζεις δάχτυλο λες "πως θα μπει ο πούτσος μου εδω μέσα;", αυτό με ξενερωνει πιο πολύ που δεν απολαμβάνω αυτην την απίστευτη κωλοτρυπίδα.

Κάτι άλλο....και το έχω ξαναγράψει. Σεβαστό, για όσους δεν γουστάρουν να γαμάνε κώλο, αλλα όσοι είναι και καλά καβλωμένοι με κώλους και ξενερώνουν στη σκέψη μήπως δούνε σκατό στον πούτσο τους.....παιδιά αφήστε το το άθλημα, δεν σας πάει. Και σταματήστε να δημιουργείτε κόμπλεξ στις γκόμενες που γαμάτε απο κώλο όταν βγει λίγη μερέντα. Τουλάχιστον πάρτε το σαν άντρες, κάντε τον μαλάκα, και απλά μην τις ξαναπάρετε απο κώλο. Δεν φταίμε όλοι οι υπόλοιποι να προσπαθούμε να κάνουμε τους ψυχολόγους μετά για πάρουμε κώλο (δεν είναι η περίπτωση της δικιάς μου αυτή, αλλά το έχω συναντήσει άπειρες φορές στο παρελθόν).

Σωστος φιλε
Παλιοτερα γκομενα μου εκοψε το κωλαράκι της μετα απο μερεντα
Ημουν cool και μετα απο μιση ωριτσα της πηρα το μουνακι
Αρνηθηκε να ξαναδωσει κωλο έκτοτε
Υποθετω πως καποιος παλιοτερα το ειχε κανει μεγαλο θεμα
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Η καυλιάρα γκομενά μου, μια 45άρα πλέον μιλφάρα, μετά από το πρώτο 5μηνο που πήρα το παρθένο κωλαράκι της ζητάει συνέχεια να την παίρνω και από τον κώλο 2-3 φορές την εβδομάδα... Εάν εξαιρέσουμε μια περίοδο ενός εξαμήνου που υπήρξε αναγκαστική αποχή λόγω ενός πολύ έντονου κωλογαμησιού, μου ζητάει επιτακτικά να της γαμήσω και να χύσω την κωλάρα της... Έχει πλέον και οργασμούς από τον κώλο. Τα πάντα είναι θέμα χημείας και προσπάθειας.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Οταν εχει περιοδο μονο κωλο!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Αν με ρωτούσε κάποιος μέχρι και πριν 2 χρόνια θα έλεγα οτι δεν υπάρχει γκόμενα που δεν θα δώσει κώλο μετα απο σωστό χειρισμό.

Ρε φίλε δίκιο έχεις... τι στράβωσε??? Σε προσωπικό επίπεδο, μόνο 2 μου έχουν αρνηθεί πεισματικά. Υπήρχαν κάνα-δυο κιόλας που είχαν δηλώσει εξαρχής "ό,τι άλλο θέλεις να στο κάνω, κωλαράκι όμως δεν πρόκειται να δώσω ΠΟΤΕ και σε ΚΑΝΕΝΑΝ!!!" και τελικά με σωστούς χειρισμούς όπως είπες τις κατάφερα. Το ίδιο συναντώ και σήμερα... δεν ξέρω σε ποιες τυχαίνεις αλλά νομίζω ότι δεν έχεις την υπομονή που είχες μικρότερος! Να έχασες τον τρόπο σου αποκλείεται, σαν το ποδήλατο είναι αυτό, μια φορά το μαθαίνεις και δεν το ξεμαθαίνεις!!! Έχε υπομονή και να σου πω και κάτι? Τι ηλικίες targetάρεις? Από ότι βλέπω εγώ πάντως τη σήμερον ημέρα, οι μικρότερες ηλικίες 20-30 δίνουν πολύ πιο εύκολα κώλο.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
... δηλαδή αν πετύχεις ροζ στενό κωλοτρυπιδάκι, σε χαλάει?  :grin:
τον κωλο τον θελω να τον χουφτωνω, να τον σφαλιαριζω, να τον γλειφω, αντε πανω στην καυλα να βαζω μεσα και κανενα κωλοδαχτυλο

δε μου αρεσει η ιδεα να βαζω την ψωλη μου μεσα στο κωλοτρυπιδι

δεν κατακρινω αυτους που τους αρεσει, απλα εγω προτιμω το κλασικο μουνακι
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
τον κωλο τον θελω να τον χουφτωνω, να τον σφαλιαριζω, να τον γλειφω, αντε πανω στην καυλα να βαζω μεσα και κανενα κωλοδαχτυλο

δε μου αρεσει η ιδεα να βαζω την ψωλη μου μεσα στο κωλοτρυπιδι

δεν κατακρινω αυτους που τους αρεσει, απλα εγω προτιμω το κλασικο μουνακι

Εσύ είσαι μουνοείλωτας κι εγώ πρωκτοείλωτας! Άρα για γκόμενα δεν θα τσακωθούμε ποτέ!!! :grin:
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
63
Like
7.430
Πόντοι
4.766
Αυτοί που γαμανε κώλους είναι 12ποντοι άντε το πολύ 15ποντοι  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom