Νέα

Πόσες φορές το χρόνο γαμάτε από τον κώλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hyena
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
Οντας παντρεμενος ,η γυναικα αντε να το ζητησε 3-4 φορες πριν την εναρξη . Συνηθως το ζηταει κατα την διαρκεια των καλων και εντονων γαμησιων .Και εκει που σκεφτεσε αν θα την χυσεις στο στομα ή μεσα ,γυριζει και σου λεει:"θελεις κωλαρακι?" Δηλαδη ερχεσε σε δυσκολη θεση .Απο την μια να γαμησεις να εκτονωθεις και απο την αλλη να εμβαθυνεις στο kinky . Τεσπα ...αναμεικτα συναισθηματα.
Συνηθως το κανουμε 1 το πολυ δυο φορες  το μηνα. ΚΑι εγω δεν θελω παραπανω. Προτιμω να την δακτυλιαζω
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
Κάθισα και αναλογίστηκα ότι τον χρόνο γαμάω πολύ λίγες φορές από τον κώλο.
Φέτος για παράδειγμα γάμησα:
>την φιλή μου 2 φορές μέσα σε ένα σ/κ που πήγαμε στο βουνό (ακάποτα και χύσιμο έξω) + 1 φορά όταν γυρίσαμε από βραδυνή έξοδο (με καπότα),
>την καβάντζα το μιλφ στη Βουλγαρία 1 φορά, ακάποτα και χύσιμο μέσα στην κωλοτρυπίδα κλασικά, το έχουμε σαν παράδοση με αυτήν,
>και ένα άλλο μιλφ μεγάλου κυβισμού ας πούμε (νταρντάνα με κάποια κιλά) με καπότα.

Δηλαδή βγαίνουν 5 φορές. Υπολογίζω ότι μέχρι το τέλος του έτους θα γάμησω ίσως 1-2 φορές και αν βρω κανά καλό κομμάτι σε στούντιο από π.χ. Τσεχία θα δοκιμάσω αν η ταρίφα είναι σε λογικές τιμές.

Άλλους που ρώτησα για το πρωκτικό μου είπαν πάνω κάτω τους ίδιους αριθμούς και κάποιοι μάλιστα δήλωσαν μηδέν! Συγκεκριμένα δυο άτομα, ένας με σχέση 1 χρόνο δεν το έκανε ποτέ από τον κώλο, και ο άλλος με σχέση 2 χρόνων το ίδιο.


Η ερωτησεις μου είναι:
1. πόσες φορές το χρόνο γαμάτε εσείς από κώλο?
2. είναι με την ίδια γυναίκα ή διαφορετική/-κές?
3. θεωρείται ότι υπάρχει κάποιος "φυσιολογικός" αριθμός πρωκτικών επαφών? Δηλάδη τι θεωρείται λίγο και τι πολύ?

Πραγματικά δεν σε καταλαβαίνω. Εδώ ανταλλάσσουμε πληροφορίες για εκδιδόμενες. Απλά, τη ρωτάς αν γαμιέται από τον κώλο. Αν αρνηθεί, πηγαίνεις στην παρακάτω που προσφέρει και αυτή την τρύπα της. Της ξεκαθαρίζεις ότι αν σου πει ψέμματα δεν θα την πληρώσεις κι ότι θέλεις να κάνει κλύσμα. Της προετοιμάζεις την τρύπα με μπόλικη ΚΥ και τον αντίχειρα και μπαίνεις. Απλή διαδικασία 
 

Theos Dionisos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2018
Μηνύματα
96
Like
10
Πόντοι
0
3 φορες σ ολη τη ζωη μ κ αυτο δεν ηταν κωλογαμησι απλα μπηκα για να μπω..δεν με τρελενει..σε αντιθεση βεβαια με dp
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Την σημερινη κορασιδα μου μια δυο φορες εως σημερα και αυτες με χιλια ζορια :fuck2:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.602
Πόντοι
4.546
Τότε μάλλον είναι περιορισμένη πολύ η γκάμα των γυναικών σου...

Τέλος πάντων, γούστα είναι αυτά και στον καθένα ότι αρέσει.

Μου κάνει εντύπωση που σε θέμα με ερώτηση "πόσες φορές γαμάτε κώλο" ένας σκασμός κόσμος απάντησαν άλλη απάντηση "δε γαμάω κώλο, δεμου αρέσει". Καταλαβαίνω πως ο αληθινός σκοπός του θέματος ήταν να μας περάσει το μήνυμα "δε γαμάω πολύ κώλο, αλλά έχω τρεις γκόμενες", αλλά δεν περίμενα να μετατραπεί το θέμα και σε σύναξη του συλλόγου "Ανώνυμοι Παρθένοι Νεοέλληνες".

Πλάκα μας κάνεις ρεέεε φίλε ;;;;;
Επειδή έχει άλλα γούστα {κατ'εμέ πολύ κομπλέ} πάει να πει πως έχει περιορισμένη γκάμα γυναικών ;;;;
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736
Όσο και αν φαίνεται περίεργο-παραξενο ύστερα από μια άσχημη εμπειρία που είχα στα 18 μου(πολύ σκατιλα -βρώμα μυρωδιά,και μερέντα  :shit: :shit:) ΠΟΤΕ!! :s&m_1: :vomit:
Βάλτες να κάνουν ένα κλίσμα πριν τύπε. Για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.283
Πόντοι
1.046
Πλάκα μας κάνεις ρεέεε φίλε ;;;;;
Επειδή έχει άλλα γούστα {κατ'εμέ πολύ κομπλέ} πάει να πει πως έχει περιορισμένη γκάμα γυναικών ;;;;

Aν το εννοεί κυριολεκτικά αυτό που λέει για στενά μουνάκια, ε ναι ρε φίλε, έχει περιορισμένη γκάμα. Το είπα και με λίγη δόση χιούμορ βέβαια, αλλά εδώ μέσα όλοι μιλάνε σοβαρά, το ξέχασα, συγνώμη.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.602
Πόντοι
4.546
Aν το εννοεί κυριολεκτικά αυτό που λέει για στενά μουνάκια, ε ναι ρε φίλε, έχει περιορισμένη γκάμα. Το είπα και με λίγη δόση χιούμορ βέβαια, αλλά εδώ μέσα όλοι μιλάνε σοβαρά, το ξέχασα, συγνώμη.

Βρε μαζί σου αναμφίβολα οι περισσότεροι εδώ μέσα μονάχα σοβαρά ΔΕΝ μιλάνε αλλά ο καθένας με τα γούστα του.  ;)
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Το αν η γυναικα κάποιου γουσταρει κωλογαμήσι, πιστεύω, από εμπειρία ότι ναι γουστάρει.

Το αν είναι σε φάση να τον δίνει, είναι άλλη υπόθεση. Στις πολλές κάβλες, π.χ. μετά το τέλος της περιόδου, που είναι στις γόνιμες μέρες, πιστεύω με προεργασία πέφτει αναλ.

Π
 
OP
OP
hyena

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Για μερικούς από εμάς τα στενά μουνιά είναι δυσεύρετα. Τελευταία φορά που γάμησα στενό μουνί ήταν μια παχουλή το καλοκαίρι του 2016 που δεν το απόλαυσα και πριν από αυτό τον χειμώνα του 2013.
Ίσως και για αυτό καταφεύγουμε στον κώλο που από τη φύση του είναι στενός.
Όποιος το στενό μουνί το 'χει στο πιάτο και περνάει καλά είναι τυχερός.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
30αρα παντρεμενη τα εχει μπλεξει με ένα φιλο μου και αυτή επειδή φοβοταν μην πιασει παιδι του δινε συνεχεια κωλο εντωμεταξι ο φιλος μου κολακιας φουλ τη ξεκολιαζε κάθε φορα τουλάχιστον 3 με 4 φορες τη βδομαδα μεχρι και στο νοσοκομειο πηγε γιατι ειχε πονους πισω με τον αντρα της και του λεει ο γιατρος να σταματήσετε για ένα μηνα το πρωκτικο και ο αντρας εμεινε μαλακας και αυτή μετα του βρηκε τη δικαιολογια ότι το κανε μονη της με το στραπον ενώ ο φιλος συνεχιζει ακομα να τη τροχαει.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
30αρα παντρεμενη τα εχει μπλεξει με ένα φιλο μου και αυτή επειδή φοβοταν μην πιασει παιδι του δινε συνεχεια κωλο εντωμεταξι ο φιλος μου κολακιας φουλ τη ξεκολιαζε κάθε φορα τουλάχιστον 3 με 4 φορες τη βδομαδα μεχρι και στο νοσοκομειο πηγε γιατι ειχε πονους πισω με τον αντρα της και του λεει ο γιατρος να σταματήσετε για ένα μηνα το πρωκτικο και ο αντρας εμεινε μαλακας και αυτή μετα του βρηκε τη δικαιολογια ότι το κανε μονη της με το στραπον ενώ ο φιλος συνεχιζει ακομα να τη τροχαει.

xaxaxaxaxaxa, too good to be true
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606
Τότε μάλλον είναι περιορισμένη πολύ η γκάμα των γυναικών σου...

Τέλος πάντων, γούστα είναι αυτά και στον καθένα ότι αρέσει.

Μου κάνει εντύπωση που σε θέμα με ερώτηση "πόσες φορές γαμάτε κώλο" ένας σκασμός κόσμος απάντησαν άλλη απάντηση "δε γαμάω κώλο, δεμου αρέσει". Καταλαβαίνω πως ο αληθινός σκοπός του θέματος ήταν να μας περάσει το μήνυμα "δε γαμάω πολύ κώλο, αλλά έχω τρεις γκόμενες", αλλά δεν περίμενα να μετατραπεί το θέμα και σε σύναξη του συλλόγου "Ανώνυμοι Παρθένοι Νεοέλληνες".


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
αν δε το κανω 1 φορα τη βδομαδα νιωθω καπως
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Παιδιά γειάσσας.

Η κουβέντα είναι περί κώλου και θα πώ και εγώ την άποψή μου. Κατ' αρχάς για να είμαι εντός θέματος περίπου 1 το πολύ 2 φορές το μήνα γιατί ο κώλος ξεχειλώνει και ανοίγει (είναι ελαστικός) και εαν ανοίξει δεν τον ευχαριστιέσαι μετά εκτός και αν έχεις μπουρί για εργαλείο.
Εγώ διαθέτω ένα μέσο φυσιολογικό εργαλείο 15-16 πόντων οπότε ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το anal γιατί πολλές γυναίκες τρομάζουν όταν βλέπουν μεγάλο εργαλείο.
Σχετικά με την ευκολία πιστεύω ότι ένα μεγάλο ποσοστό γυναικών έχει δοκιμάσει απο πίσω αρκετές τους αρέσει και ακόμη λιγότερες τρελαίνονται. Οι γυναίκες που τρελαίνονται συνήθως αποφεύγουν να το κάνουν με τον άντρα τους (λίγο ή συχνά και πολλές φορές καθόλου) για να μην πέσει η υπόληψή τους στα μάτια του (δηλαδή να μην την χαρακτηρίσουν ξεκωλιάρα). Χαρακτηριστικά γνώριζα κοπέλα αρραβωνιασμένη που τον έπαιρνε σχεδόν αποκλειστικά απο πίσω και νε τον άντρα της δεν το έκανε ποτέ παρά μετά απο χρόνια και με δική μου παρότρυνση.
Πολλοί σιχαίνονται τον κώλο και το βρίσκω φυσιολογικό, άλλοι τρελαμένοι όπως και εγώ (αλλά μόνο για τον γυναικείο, ο αντρικός με την θέα των παπαριών να κρέμονται με ξενερώνει και γενικά δεν είμαι του ομοφυλοφικού ούτε απο περιέργεια). Πιστεύω ότι ο κώλος είναι ένα κάστρο και μια γυναίκα δεν τον δίνει εύκολα. Τον δίνει μόνο όταν πιστεύει και θέλει πολύ έναν άντρα κυρίως τις πρώτες φορές (εξαιρούνται επαγγελματίες και γυναίκες που είναι έμπειρες και γουστάρουν πολοί και έχουν μεταφέρει τις ερωτογενής ζώνες τους πίσω).
Ένα μεγάλο λάθος που κάνουμε είναι που βιαζόμαστε να μπούμε φούλ μέσα. Ο κώλος πρέπει να χαλαρώσει για να μπορέσεις να μπείς και αυτό γίνετε όταν καυλώνει η γυναίκα πολύ. Για μένα απαγορεύετε αυστηρά το μπαλαμούτι δηλαδή απο το μουνί στον κώλο και αντίστροφα γιατί μεταφέρονται μικρόβια μπροστά και η γυναίκα έχει μονίμως μολύνσεις. 
Με λίγα λόγια για να απολαύσεις ένα κωλογαμήσι θέλει υπομονή, λιπαντικό (σάλιο, βαζελίνη και άλλα λιπαντικά) και σιγά σιγά. το μυστικό είναι να χαλαρώσει η γυναίκα και να μην πονέσει και μετά υπάρχει μια φανταστική απόλαυση και για τους δύο. Όταν μια γυναίκα έρχεται σε οργασμό με ταυτόχρονη πρωκτική δυισδηση παθαίνει πλάκα.. χάνει τη γή κάτω απο τα πόδια της. 
Καμιά φορά σκέφτομαι ότι μπορεί να μην έχω τεράστιο παπάρι αλλά είμαι τυχερός γιατί πήρα κωλαράκια φανταστικά. Πήρα γυναίκες απο πίσω και τις έκανα και παραμιλούσαν.
Το γλύψιμο θέλει πολύ προσοχή. Οπωσδήποτε μπάνιο πρίν και γενικά για να αποφεύγονται τα ατυχήματα θέλει η γυναίκα να ετοιμάζετε (τουλάχιστον να πηγαίνει τουαλέτα). Η ποιό έμπειρες κάνουν κλίσμα και ξέρουν και άλλα κόλπα.
Το σίγουρο είναι ότι όταν υπάρχει καύλα μεγάλη αμφοτέρου γίνονται τρελά πράγματα και φεύγουν τα ταμπού. Γιαυτό μην βιάζεστε και μην το παραγαμάτε τον κώλο γιατί υπάρχουν και τα εννιάμερα (εννέα ημέρες) για να επανέλθει στην φυσιολογική του κατάσταση. 
Όλα να ξέρετε βρίσκονται στο μυαλό και κυρίως στις γυναίκες που είναι εγκεφαλικά και λογικά όντα.  :kissass:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.313
Πόντοι
1.706
Παιδιά γειάσσας.

Η κουβέντα είναι περί κώλου και θα πώ και εγώ την άποψή μου. Κατ' αρχάς για να είμαι εντός θέματος περίπου 1 το πολύ 2 φορές το μήνα γιατί ο κώλος ξεχειλώνει και ανοίγει (είναι ελαστικός) και εαν ανοίξει δεν τον ευχαριστιέσαι μετά εκτός και αν έχεις μπουρί για εργαλείο.
Εγώ διαθέτω ένα μέσο φυσιολογικό εργαλείο 15-16 πόντων οπότε ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το anal γιατί πολλές γυναίκες τρομάζουν όταν βλέπουν μεγάλο εργαλείο.
Σχετικά με την ευκολία πιστεύω ότι ένα μεγάλο ποσοστό γυναικών έχει δοκιμάσει απο πίσω αρκετές τους αρέσει και ακόμη λιγότερες τρελαίνονται. Οι γυναίκες που τρελαίνονται συνήθως αποφεύγουν να το κάνουν με τον άντρα τους (λίγο ή συχνά και πολλές φορές καθόλου) για να μην πέσει η υπόληψή τους στα μάτια του (δηλαδή να μην την χαρακτηρίσουν ξεκωλιάρα). Χαρακτηριστικά γνώριζα κοπέλα αρραβωνιασμένη που τον έπαιρνε σχεδόν αποκλειστικά απο πίσω και νε τον άντρα της δεν το έκανε ποτέ παρά μετά απο χρόνια και με δική μου παρότρυνση.
Πολλοί σιχαίνονται τον κώλο και το βρίσκω φυσιολογικό, άλλοι τρελαμένοι όπως και εγώ (αλλά μόνο για τον γυναικείο, ο αντρικός με την θέα των παπαριών να κρέμονται με ξενερώνει και γενικά δεν είμαι του ομοφυλοφικού ούτε απο περιέργεια). Πιστεύω ότι ο κώλος είναι ένα κάστρο και μια γυναίκα δεν τον δίνει εύκολα. Τον δίνει μόνο όταν πιστεύει και θέλει πολύ έναν άντρα κυρίως τις πρώτες φορές (εξαιρούνται επαγγελματίες και γυναίκες που είναι έμπειρες και γουστάρουν πολοί και έχουν μεταφέρει τις ερωτογενής ζώνες τους πίσω).
Ένα μεγάλο λάθος που κάνουμε είναι που βιαζόμαστε να μπούμε φούλ μέσα. Ο κώλος πρέπει να χαλαρώσει για να μπορέσεις να μπείς και αυτό γίνετε όταν καυλώνει η γυναίκα πολύ. Για μένα απαγορεύετε αυστηρά το μπαλαμούτι δηλαδή απο το μουνί στον κώλο και αντίστροφα γιατί μεταφέρονται μικρόβια μπροστά και η γυναίκα έχει μονίμως μολύνσεις. 
Με λίγα λόγια για να απολαύσεις ένα κωλογαμήσι θέλει υπομονή, λιπαντικό (σάλιο, βαζελίνη και άλλα λιπαντικά) και σιγά σιγά. το μυστικό είναι να χαλαρώσει η γυναίκα και να μην πονέσει και μετά υπάρχει μια φανταστική απόλαυση και για τους δύο. Όταν μια γυναίκα έρχεται σε οργασμό με ταυτόχρονη πρωκτική δυισδηση παθαίνει πλάκα.. χάνει τη γή κάτω απο τα πόδια της. 
Καμιά φορά σκέφτομαι ότι μπορεί να μην έχω τεράστιο παπάρι αλλά είμαι τυχερός γιατί πήρα κωλαράκια φανταστικά. Πήρα γυναίκες απο πίσω και τις έκανα και παραμιλούσαν.
Το γλύψιμο θέλει πολύ προσοχή. Οπωσδήποτε μπάνιο πρίν και γενικά για να αποφεύγονται τα ατυχήματα θέλει η γυναίκα να ετοιμάζετε (τουλάχιστον να πηγαίνει τουαλέτα). Η ποιό έμπειρες κάνουν κλίσμα και ξέρουν και άλλα κόλπα.
Το σίγουρο είναι ότι όταν υπάρχει καύλα μεγάλη αμφοτέρου γίνονται τρελά πράγματα και φεύγουν τα ταμπού. Γιαυτό μην βιάζεστε και μην το παραγαμάτε τον κώλο γιατί υπάρχουν και τα εννιάμερα (εννέα ημέρες) για να επανέλθει στην φυσιολογική του κατάσταση. 
Όλα να ξέρετε βρίσκονται στο μυαλό και κυρίως στις γυναίκες που είναι εγκεφαλικά και λογικά όντα.  :kissass:
εισαι μεγαλος κωλομπαρας
Συμφωνω σε ολα
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Με τις μισές που συναναστρέφομαι...από τις υπόλοιπες που το δέχονται εξαιρούνται οι σφικτές... :heavymetalbig:
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.858
Like
447
Πόντοι
36

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom