Νέα

Πώς θα βρούμε τον τρίτο ανάμεσά μας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearozeugari
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
23
Like
112
Πόντοι
0
Καλημερα στην παρεα εδω και καιρο με την κοπελα μου πανω στο σεξ δεν σταματαμε να μιλαμε για τριτο ατομο αντρα κυριως για 2 πουτσας δηλαδη να χυνουμε σαν τρελοι γιαυτο και ειναι απιστευτα θετικη να το κανει. ο μονος της φοβος ειναι αν θα αντεξω να την μοιραστω και να την δω να το σκιζει οπως λεει με αλλον βεβαια της λεω οτι γουσταρω τρελα συνεχεια και της αρεσει... το θεμα ειναι πως προχωραμε μαζι πως το κανουμε περα απο το σεξ εχουμε καλα μερη για τετοιου ειδους παιχνιδια κατι που να βοηθαει καποια εμπειρια; Περιμενω τις προτασεις σας θα χαρω να τις ακουσω!!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.050
Πόντοι
2.356
Καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας. :2funny: Ήρθα να σχολιάσω αντικειμενικά άνευ λόγου και αιτίας μιας που προτασεις δεν έχω.
Αυτό που είσαι λέγεται συνειδητός κερατάς (cuckold) αλλιώς θες να τον αρπάξεις και το λες έμμεσα. Η τύπισσα παίζει να μην σε γουστάρει για να θέλει να τον φάει κι από άλλον ή να τον έχεις σαν βίδα κι απλά πρέπει να σε ρωτήσει ώστε
να πηδιέται με την συγκατάθεση σου. Αν απλά την βρίσκεις όμως και δεν τρέχει κάστανο σε λίγο (αν όχι ήδη) θα σκάσουν οι πρώτες ψωλές σε π.μ για να διαλέξετε. Δεν νομίζω ότι με την συζήτηση θα διαλέξετε γαμιά. Αυτά θέλουν αποδείξεις.

:rockon:
 
OP
OP
N

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
23
Like
112
Πόντοι
0
Καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας. :2funny: Ήρθα να σχολιάσω αντικειμενικά άνευ λόγου και αιτίας μιας που προτασεις δεν έχω.
Αυτό που είσαι λέγεται συνειδητός κερατάς (cuckold) αλλιώς θες να τον αρπάξεις και το λες έμμεσα. Η τύπισσα παίζει να μην σε γουστάρει για να θέλει να τον φάει κι από άλλον ή να τον έχεις σαν βίδα κι απλά πρέπει να σε ρωτήσει ώστε
να πηδιέται με την συγκατάθεση σου. Αν απλά την βρίσκεις όμως και δεν τρέχει κάστανο σε λίγο (αν όχι ήδη) θα σκάσουν οι πρώτες ψωλές σε π.μ για να διαλέξετε. Δεν νομίζω ότι με την συζήτηση θα διαλέξετε γαμιά. Αυτά θέλουν αποδείξεις.

:rockon:
Δεν θα ελεγα οτι συμφωνω σε κατι 2μιση χρονια μαζι δυνατο σεξ τα προσοντα μου ειναι δυνατα κατα πολυ και η διαρκεια κατι παραπανω απο καλη απλως εχουμε αυτη την καυλα του τριτου γενικα νομιζω θελουμε να δοκιμασουμε πολλα τετοια παιχνιδια το θεμα ειναι πως τα βρισκεις με αγνωστο κοσμο
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
298
Like
178
Πόντοι
1
Στείλε πμ αν θες φίλε. Είμαι σοβαρός, εχεμυθος, 32 ετων. Και εμείς με την κοπέλα μου είμαστε πολυγαμικο ζευγαρι
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.508
Like
12.271
Πόντοι
2.256
Διάλεξε ένα μαγαζί από τα 3 που υπάρχουν (αν είσαι Αθήνα), πήγαινε μια βραδιά που μπαίνουν μπαλαντέρ, διαλέξτε κάποιον ή κάποιους να σας αρέσουν και στους 2 και κάντε προσέγγιση! Πιείτε το ποτό σας, άσε να την αγγίξει αυτός, δες πώς θα νιώσεις εσύ, αυτή και θα έρθει μόνο του!!! Αν νιώσετε άσχημα, σταματήστε και ζητήστε συγγνώμη ευγενικά. Το ΌΧΙ της κυρίας είναι ΌΧΙ!!!
Αν πάλι δε θέλετε παιχνίδι στο μαγαζί, διαλέξτε τον μπαλαντέρ και δοκιμάστε ξενοδοχείο για περισσότερη ιδιωτικότητα. Ακόμα κι εδώ μέσα υπάρχουν σοβαροί και έμπειροι μπαλαντέρ που μπορούν να της κάνουν όμορφη την εισαγωγή στο χώρο. Περισσότερα σε πμ.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.334
Κριτικές
8
Like
10.992
Πόντοι
3.786
1. Όπως είπε και ο συναγωνιστής, μπορεί να γίνει παιχνίδι σε swingers bar. Έχουν και τα 2 βραδιές με μπαλαντέρ ,εύκολα θα βρεις πότε. Εκεί τα άτομα είναι πιο απελευθερωμένα και αν σας ενοχλεί ότι είστε σε δημόσια θέα, κλείνετε ραντεβού για αργότερα.
2. Μπορεί η γυναίκα σου να φτιάξει προφίλ σε tinder ή να κάνετε προφίλ σαν ζευγάρι σε swinger site αλλά εκεί θα πρέπει να προσέξετε πριν την πρώτη συνάντηση.
3. Αγνόησε όλα τα ναυάγια που θα σε ειρωνευτούν και θα προσπαθήσουν να σε αποθαρρύνουν. Ζηλεύουν που εσείς περνάτε καλά και εκείνοι όχι.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.050
Πόντοι
2.356
Δεν θα ελεγα οτι συμφωνω σε κατι 2μιση χρονια μαζι δυνατο σεξ τα προσοντα μου ειναι δυνατα κατα πολυ και η διαρκεια κατι παραπανω απο καλη απλως εχουμε αυτη την καυλα του τριτου γενικα νομιζω θελουμε να δοκιμασουμε πολλα τετοια παιχνιδια το θεμα ειναι πως τα βρισκεις με αγνωστο κοσμο
Εσύ ξέρεις για εσένα κι εγώ σχολίασα ακριβώς ότι έγραψες. Εσύ μπορεί να λες λοιπόν ότι πιστεύεις όπως κι εγώ. Το βασικό ερώτημα είναι ένα...αν βρεις εσύ κι άλλο μουνί η μουνιά κατά πόσο η τύπισσα θα το δεχτεί. Για μένα μπορεί να λες αλήθεια ως χομπίστας ή να είσαι υποτακτικός ή αβανταδόρος κατάστασης για κάποιο μαγαζί. Δεν είμαι υποχρεωμένος να σε πιστέψω και απλώς σχολιάζω τα δεδομένα. Τίποτα προσωπικό. Ευχαριστώ. Καλή τύχη.

:rockon:
 
OP
OP
N

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
23
Like
112
Πόντοι
0
Διάλεξε ένα μαγαζί από τα 3 που υπάρχουν (αν είσαι Αθήνα), πήγαινε μια βραδιά που μπαίνουν μπαλαντέρ, διαλέξτε κάποιον ή κάποιους να σας αρέσουν και στους 2 και κάντε προσέγγιση! Πιείτε το ποτό σας, άσε να την αγγίξει αυτός, δες πώς θα νιώσεις εσύ, αυτή και θα έρθει μόνο του!!! Αν νιώσετε άσχημα, σταματήστε και ζητήστε συγγνώμη ευγενικά. Το ΌΧΙ της κυρίας είναι ΌΧΙ!!!
Αν πάλι δε θέλετε παιχνίδι στο μαγαζί, διαλέξτε τον μπαλαντέρ και δοκιμάστε ξενοδοχείο για περισσότερη ιδιωτικότητα. Ακόμα κι εδώ μέσα υπάρχουν σοβαροί και έμπειροι μπαλαντέρ που μπορούν να της κάνουν όμορφη την εισαγωγή στο χώρο. Περισσότερα σε πμ.
Πολυ ωραιο ακουγεται και σε ευχαριστω πολυ ειναι ωραια ιδεα αποτι βλεπω μαλλον θα το προτιμησω. Ευχαριστω εσενα και τον απο κατω. Για να δουμεε!!
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.724
Κριτικές
56
Like
17.787
Πόντοι
13.636
Καλημερα στην παρεα εδω και καιρο με την κοπελα μου πανω στο σεξ δεν σταματαμε να μιλαμε για τριτο ατομο αντρα κυριως για 2 πουτσας δηλαδη να χυνουμε σαν τρελοι γιαυτο και ειναι απιστευτα θετικη να το κανει. ο μονος της φοβος ειναι αν θα αντεξω να την μοιραστω και να την δω να το σκιζει οπως λεει με αλλον βεβαια της λεω οτι γουσταρω τρελα συνεχεια και της αρεσει... το θεμα ειναι πως προχωραμε μαζι πως το κανουμε περα απο το σεξ εχουμε καλα μερη για τετοιου ειδους παιχνιδια κατι που να βοηθαει καποια εμπειρια; Περιμενω τις προτασεις σας θα χαρω να τις ακουσω!!
Παιδια καλησπερα που και πως θα ηταν ιδανικο να βρουμε καποιον για το πρωτο μας τριο ;
Από τον Ιανουάριο ακόμη ψάχνεις τύπε ?? :think:
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
792
Like
2.663
Πόντοι
446
Τύπε αν πληρώνεις, ενδιαφέρομαι. Σοβαρός, εχέμυθος, καθαρός, κοντά στα 40 από Αθηνα.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.483
Like
65.100
Πόντοι
11.956
Θα κάνω σχόλιο δεν μπορώ...λέει ο μυστης...ο μόνος της φόβος είναι εάν αντέξω να την δω να την σκίζει άλλος....χαχαχα τίποτα άλλο
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
9
Like
3.278
Πόντοι
456
μπηκα για τα σχολια αλλα δεν βλεπω κινηση
 

xristospap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1.681
Like
5.013
Πόντοι
456
Καλημέρα φίλε μου Angelkills αν θες και τρίτος υπάρχει αλλά και τέταρτος αν το θέλετε.. Αλλά και ζευγάρι ..Στείλε μου πμ να τα πούμε..
 
Τελευταία τροποποίηση:

xristospap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1.681
Like
5.013
Πόντοι
456
Ακριβώς κάποιοι ειναι μόνο λόγια και μένουν στα λόγια και δεν τα κάνουν πράξη..
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
82
Like
162
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας .Δεν ξέρω αν μπήκα σε σωστή κατηγορία.Απλα είμαστε παντρεμένο ζευγάρι και ψάχνουμε κάποια γυναίκα να συμμετέχει μαζί μας .Α36, Γ48.Δεν έχουμε δικό μας χώρο γι'αυτό .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom