Νέα

Πως κατεβαζω γυναικες απο Ουκρανια και Ρωσια στην Ελλαδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα WORLD TRAVELER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 219
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Μπορείς κατ' αρχάς  να χρησιμοποιήσεις τις απο μόνες τους ''κατεβασμένες'' εδώ. Η Καλιθέα κυρίως, και η Νέα Σμύρνη δευτερευόντως είναι γεμάτη !!! Βέβαια οι εδώ είναι σχετικα ''κακομαθημένες''. Επηρεάζονται απο τις Εληνίδες και ''χαλάνε''. :2funny: :2funny:

ετσι ειναι  :thumbsup:
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Αν και δεν πολυκαταλαβαίνω το νόημα του θέματος (τι πα να πει πως κατεβάζεις γυναίκες από Ουκρανία στην Ελλάδα, τι είναι, εμπορεύματα και θες να τις εκτελωνίσεις;) θα απαντήσω σε εσένα τύπε μιας και έγραψες εμπεριστατωμένη απάντηση.

Λοιπόν τα πράγματα δεν είναι όπως τα περιγράφεις, είναι πολύ πιο απλά και με λιγότερο κόστος. Για παράδειγμα, 600 ευρώ στην Ουκρανία δεν τα χαλάς με τίποτα, η πτήση από Ελλάδα είναι δεν είναι 100 ευρώ, το κόστος ζωής εκεί είναι εξεφτυλιστικό, όσο για τη διαμονή με 100 δολλάρια τη μέρα νοικιάζεις έπαυλη  :grin:  μπορείς να βρείς αξιοπρεπέστατα διαμερίσματα στο κέντρο στο 1/4 της τιμής αυτής.

Τώρα όσον αφορά τη Σένγκεν βίζα, οι Ρωσίδες παίρνουν εύκολη 6μηνη βίζα από Φινλανδία από οτι έχω ακούσει. Αυτό που ξέρω 100% από προσωπική εμπειρία, είναι πως εύκολη Σένγκεν βίζα διαρκείας δίνει η Ισπανία: 6μηνη με 90 μέρες παραμονής στο πρώτο ταξίδι, 12μηνη με 180 μέρες παραμονής στο δεύτερο ταξίδι. Να έχετε υπόψη σας πως οι 180 μέρες πρέπει να ισομοιραστούν στα δυο εξάμηνα.

:offtopic: αυτή τη στιγμή, 18 Μαρτίου στη Μόσχα έχει -5 και χιονίζει... Ήμαρτον...

:thumbsup:
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
μάλλον άνοιξες το νήμα για να σου πουν οι άλλοι πως γίνεται και όχι για να μας πεις εσύ πως γίνεται και να δώσεις ινφο. ...μάλλον δεν ξέρεις που παν τα τέσσερα. ...

εγω δινω πληροφοριες αν θες πες μου να σου να σε διαφωτισω σε κατι

το νοημα του θρεντ ειναι για να μοιραζομαστε τις αποψεις μας στον τροπο που θα φερουμε γυναικες στην ελλαδα  ;)
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
εγω δινω πληροφοριες αν θες πες μου να σου να σε διαφωτισω σε κατι

το νοημα του θρεντ ειναι για να μοιραζομαστε τις αποψεις μας στον τροπο που θα φερουμε γυναικες στην ελλαδα  ;)
εγώ δεν έχω απορίες. ...απλά μην λες ότι άνοιξες το νήμα για να μαθαίνουν οι άλλοι από την στιγμή που εσύ δεν ξέρεις την διαδικασία, ρώτα απλά ρε παιδια ξέρει κάποιος να μου πει?
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
εγώ δεν έχω απορίες. ...απλά μην λες ότι άνοιξες το νήμα για να μαθαίνουν οι άλλοι από την στιγμή που εσύ δεν ξέρεις την διαδικασία, ρώτα απλά ρε παιδια ξέρει κάποιος να μου πει?

ποιος σου ειπε οτι δεν ξερω τη διαδικασια;

για ουκρανια και μολδαβια ξερω

πηγαινε στο θρεντ του κιεβου να δεις τι γραφω τυπε αλλα και σ' αυτο στις πιο μπροστα σελιδες

φαινεται οτι δεν διαβαζεις τα θρεντ αυτα, για να τα γραφεις αυτα 
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
κάνε τον κόπο γραψε να δούμε τι ξερεις....

πηγαινε στο θρεντ του κιεβου να δεις τι γραφω τυπε αλλα και σ' αυτο στις πιο μπροστα σελιδες

φαινεται οτι δεν διαβαζεις τα θρεντ αυτα, για να τα γραφεις αυτα 
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
πηγαινε στο θρεντ του κιεβου να δεις τι γραφω τυπε αλλα και σ' αυτο στις πιο μπροστα σελιδες

φαινεται οτι δεν διαβαζεις τα θρεντ αυτα, για να τα γραφεις αυτα 
ρε τυπε ξέρεις η ψάχνεσαι να μάθεις?  Γράψε χρειάζεται  αυτό και αυτό. ....τι να δω στο θρεντ του Κιέβου τις πουτανες του κμαν?
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
ρε τυπε ξέρεις η ψάχνεσαι να μάθεις?  Γράψε χρειάζεται  αυτό και αυτό. ....τι να δω στο θρεντ του Κιέβου τις πουτανες του κμαν?

μασιμενη τροφη θελεις ρε τυπε, πεσμου τι συγκεκριμενο θελεις να μαθεις να σου πω
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
μασιμενη τροφη θελεις ρε τυπε, πεσμου τι συγκεκριμενο θελεις να μαθεις να σου πω
εγώ δεν θέλω να μάθω τίποτα ,εσύ άνοιξες νήμα πως κατεβάζω γυναίκες από Ουκρανία και Ρωσία στην Ελλάδα. ...ερώτηση. ...μας ρωτάς να σου πούμε εμείς? Η ξέρεις και θα μας πεις εσύ?
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
εγώ δεν θέλω να μάθω τίποτα ,εσύ άνοιξες νήμα πως κατεβάζω γυναίκες από Ουκρανία και Ρωσία στην Ελλάδα. ...ερώτηση. ...μας ρωτάς να σου πούμε εμείς? Η ξέρεις και θα μας πεις εσύ?

αντε παλι τα ιδια, σου ειπα ρε τυπε ξερω

με κουρασες που θες να καταληξεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom