Νέα

Πως κατεβαζω γυναικες απο Ουκρανια και Ρωσια στην Ελλαδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα WORLD TRAVELER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 219
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.365
Πόντοι
216
καλα αφου το λες εσυ ενας προωορος και ητοπαθης πυροφορος

τι να πω εγω η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα με εσενα γιατι αλλο σαν εσενα δεν εβγαλε η φυση  :2funny:

Δεν έχεις καμια ελπίδα , οι καθυστερημένοι δεν γαμανε πουθενά χαχα  :grin: :grin:
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Δεν έχεις καμια ελπίδα , οι καθυστερημένοι δεν γαμανε πουθενά χαχα  :grin: :grin:

θα σε ανακυριξω πυροφορο της χρονιας τυπε

με τοσα κομπλεξ που εχεις στο μυαλο σου δεν σου καθεται ουτε πορνη πληρωμενη να τη γαμησεις

αντε τωρα μας βρωμιζεις το θρεντ μωροχαβλε  :2funny: :2funny:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.365
Πόντοι
216
θα σε ανακυριξω πυροφορο της χρονιας τυπε

με τοσα κομπλεξ που εχεις στο μυαλο σου δεν σου καθεται ουτε πορνη πληρωμενη να τη γαμησεις

αντε τωρα μας βρωμιζεις το θρεντ μωροχαβλε  :2funny: :2funny:

Με αυτήν την διαλεκτική περιμένεις να γαμήσεις στον υπερσιβηρικό χαχα  :grin: :grin: Σαν την κατάρα θα γυρνάς πάνω-κάτω στο τρένο,και είναι και πολλά τα χιλιόμετρα χαχα  :grin: :grin:
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Με αυτήν την διαλεκτική περιμένεις να γαμήσεις στον υπερσιβηρικό χαχα  :grin: :grin: Σαν την κατάρα θα γυρνάς πάνω-κάτω στο τρένο,και είναι και πολλά τα χιλιόμετρα χαχα  :grin: :grin:

ουτε στο υπνο σου δεν θα τον δεις τον υπεσυβηρικο τυπε, εσυ εισαι απο το σπιτι ως τη φυλης και παλι πισω στο σπιτι

να γαμησεις 3 δευτερολεπτα (γιατι εισαι προωρος) την πουτανα δινοτας 10ε γιατι παραπανω δεν σε κοβω να μπορεις να γαμησεις και να πληρωσεις

ολα τα κακα της μοιρας επανω σου πεσαν ρε πυροφορε  :tooth:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.365
Πόντοι
216
ουτε στο υπνο σου δεν θα τον δεις τον υπεσυβηρικο τυπε, εσυ εισαι απο το σπιτι ως τη φυλης και παλι πισω στο σπιτι

να γαμησεις 3 δευτερολεπτα (γιατι εισαι προωρος) την πουτανα δινοτας 10ε γιατι παραπανω δεν σε κοβω να μπορεις να γαμησεις και να πληρωσεις

ολα τα κακα της μοιρας επανω σου πεσαν ρε πυροφορε  :tooth:

Δόξα το θεό που δεν είμαι σαν εσένα χαχα τι άλλο μεγαλύτερο κακό θα μπορούσε να με βρει χαχα  :grin: :grin:

Εσύ θα χαθείς,δεν πρόκειται να φτάσεις καμιά φορά φυλής σε βλέπω στον υπερβαλκάνιο σταθμό Λαρίσης να περιμένεις το τρένο για να τον παίξεις ρομαντικά σε όλη την διαδρομή χαχα

 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Δόξα το θεό που δεν είμαι σαν εσένα χαχα τι άλλο μεγαλύτερο κακό θα μπορούσε να με βρει χαχα  :grin: :grin:

Εσύ θα χαθείς,δεν πρόκειται να φτάσεις καμιά φορά φυλής σε βλέπω στον υπερβαλκάνιο σταθμό Λαρίσης να περιμένεις το τρένο για να τον παίξεις ρομαντικά σε όλη την διαδρομή χαχα

ρε τυπε εσυ εχεις ολες τις καταρες πανω σου και προωρος και πυροφορος και αφραγκος
δεν το γυρνας καλυτερα αλλιως το παραμυθι να σου τη φορανε απο πισω μπας και αλλαξει η ροτα σου  :uglystupid:
εχεις ολα τα στραβα επανω σου θα πρεπει να εισαι πολυ γκαντεμης  :tooth:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.365
Πόντοι
216
Στο επόμενο θέμα που θα ανοίξεις γράψε για κρουαζέρια στην Ανταρκτική μπας και γαμήσεις κανά μπιγκουίνο  :grin: :grin:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.365
Πόντοι
216
ρε τυπε εσυ εχεις ολες τις καταρες πανω σου και προωρος και πυροφορος και αφραγκος
δεν το γυρνας καλυτερα αλλιως το παραμυθι να σου τη φορανε απο πισω μπας και αλλαξει η ροτα σου  :uglystupid:
εχεις ολα τα στραβα επανω σου θα πρεπει να εισαι πολυ γκαντεμης  :tooth:

Εσένα αυτην που σε βασανίζει είναι ότι είσαι αγάμητος και θα συνεχίσεις να είσαι γιατί δεν βλέπω τα σενάρια που έχεις φανταστεί μπας και γαμήσεις να πραγματοποιούνται χαχα  :grin: :grin:
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Εσένα αυτην που σε βασανίζει είναι ότι είσαι αγάμητος και θα συνεχίσεις να είσαι γιατί δεν βλέπω τα σενάρια που έχεις φανταστεί μπας και γαμήσεις να πραγματοποιούνται χαχα  :grin: :grin:

εγω πυροφορε τα μουνια που εχω γαμησει δεν θα τα δεις ουτε στον υπνο σου

αντε πανε για υπνο γιατι μας τ' εχεις πριξει μην ασχολεισαι μαζι μου

 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.365
Πόντοι
216
Ειπαμε δεν εχεις καμια ελπιδα  :birdman:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Κάποιες φορές σκέφτομαι που εχουν  φτάσει οι ελληνιδες  Τον μέσο Έλληνα για να βρει το αυτονόητο
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Κάποιες φορές σκέφτομαι που εχουν  φτάσει οι ελληνιδες  Τον μέσο Έλληνα για να βρει το αυτονόητο

εγω προσωπικα δεν εχω κατι με τις ελληνιδες, απλα οι σλαβες εχουν καποια χαρακτηριστικα που στερειται η ελληνιδα (διαφορετικη κουλτουρα και απιστευτη ομορφια)

 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
εγω προσωπικα δεν εχω κατι με τις ελληνιδες, απλα οι σλαβες εχουν καποια χαρακτηριστικα που στερειται η ελληνιδα (διαφορετικη κουλτουρα και απιστευτη ομορφια)
κουλτούρα?
 

liakouridis777

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2016
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
25
Πόντοι
1
τι ακριβως εννοεις για το πως κατεβαζω????
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
με ενδιαφερει και εμενα αυτο το θεμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom