Νέα

Απο γυναίκα Ετεροφυλική πως έγινα και επίσημα κερατάς......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chriscuckold
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ερωτικές ιστορίες γραμμένες απο γυναίκες

fanis55555

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.036
Like
6
Πόντοι
16
Ρε αγαπούλη εσυ δεν μας ελεγες οτι κατι σου ριξαν στο ποτο και δεν είχες δυνάμεις?
Ελα πες το οτι δοκίμασες το κοκο καταλάθος :grin:
Η λενα αγαπάει τα γουρουνια!



με ειχαν ναρκωσει και δεν μπορουσα να κουνηθω αλλα δεν με ακουμπησαν τα γουρουνια ευτυχως .εχουν ολα τα κακα επανω τους αλλα ευτυχως δεν ειναι πουστηδες τουλαχιστον
 

fanis55555

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.036
Like
6
Πόντοι
16
Ρε αγαπούλη εσυ δεν μας ελεγες οτι κατι σου ριξαν στο ποτο και δεν είχες δυνάμεις?
Ελα πες το οτι δοκίμασες το κοκο καταλάθος :grin:
Η λενα αγαπάει τα γουρουνια!


και η λενα δεν αγαπαει τα γουρουνια.τα σιχαινεται
 

fanis55555

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.036
Like
6
Πόντοι
16
Τα γουρούνια δεν κάνουν διακρίσεις τύπε. Αφού ο Μάκης το είπε ξεκάθαρα. Στην παρτούζα με τους μπράβους και τη Λένα -όπου και συμμετείχε ο ίδιος- οι πούτσες τους διασταυρώθηκαν. Μπορεί να γλυκάθηκαν στην πορεία τυπε  :grin:

οχι δεν ειναι πουστηδες
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
με ειχαν ναρκωσει και δεν μπορουσα να κουνηθω αλλα δεν με ακουμπησαν τα γουρουνια ευτυχως .εχουν ολα τα κακα επανω τους αλλα ευτυχως δεν ειναι πουστηδες τουλαχιστον

Πανοφάνη όλο και κάποια σταγόνα θα σε πέτυχε  :2funny: :2funny:... παράπλευρες απώλειες  :rockon:
 

fanis55555

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.036
Like
6
Πόντοι
16
Πανοφάνη όλο και κάποια σταγόνα θα σε πέτυχε  :2funny: :2funny:... παράπλευρες απώλειες  :rockon:

οχι δεν με πετυχε σταγωνα.αλλα το θεμα  ειναι οτι η γυναικα μου βιαστηκε για αλλη μια φορα εκεινη τη μερα και γω δεν μπορεσα να τη σωσω.ομως αυτα ανηκουν στο παρελθον ,τωρα η γυναικα μου επιτελους ειναι ασφαλης και μαζι μου
 

fanis55555

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.036
Like
6
Πόντοι
16
οχι δεν με πετυχε σταγωνα.αλλα το θεμα  ειναι οτι η γυναικα μου βιαστηκε για αλλη μια φορα εκεινη τη μερα και γω δεν μπορεσα να τη σωσω.ομως αυτα ανηκουν στο παρελθον ,τωρα η γυναικα μου επιτελους ειναι ασφαλης και μαζι μου


και δεν προκειτε να βιαστει ποτε ξανα απ τα γουρουνια
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
οχι δεν με πετυχε σταγωνα.αλλα το θεμα  ειναι οτι η γυναικα μου βιαστηκε για αλλη μια φορα εκεινη τη μερα και γω δεν μπορεσα να τη σωσω.ομως αυτα ανηκουν στο παρελθον ,τωρα η γυναικα μου επιτελους ειναι ασφαλης και μαζι μου

Εδώ πάλι ο Μάκης λέει πως ήρθε σπιτι και ξαναγάμησε το Λενιώ ενώ βρισκόσουν σε επαγγελματικό ταξίδι. Πρέπει να πάρεις θέση μαν  ;)
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.469
Κριτικές
56
Like
6.111
Πόντοι
3.556
Τι επαγγελματικο ταξιδι και κουραφεξαλα να παει  ο σκουπιδιαρης.
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Ωραία ιστορία ρε με ξερατά και σκατούλες  :uglystupid:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.313
Κριτικές
124
Like
6.392
Πόντοι
5.097
Κρις πολύ καλτ η ιστορία σου  :rockon: :rockon:.Σε ποια ταβέρνα παίχτηκαν αυτά τα ρομαντικά σκηνικά  :uglystupid: :grin: :grin:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.147
Κριτικές
496
Like
61.874
Πόντοι
39.662
Λευτερια στον κοστακι27 !!!
 

Ap0st0lisK

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Θα γούσταρα πολύ να μου γαμήσει και τη δικιά μου γυναίκα αυτός ο τεράστιος πουτσαράς και να γλείψω τα χύσια του από το μουνί της γυναίκας μου. Και όπως είμαι στα τέσσερα και γλείφω τα φλόκια του από την πουτάνα μου, να έρθει από πίσω μου και να μου καρφώσει το τεράστιο παλούκι του στην πούστικη κωλάρα μου. Να με κάνει πουστάρα μπροστά στο γυναικάκι μου!
 

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
117
Πόντοι
0
το χρειαζεται ο αντρας το κερατο...αμα δεν γαμαει καλα ,εννοειται οτι θα πας να γαμηθεις αλλου,εγω αργησα να τον κερατωσω τον ξενερωτο , αλλα βρηκα γαμια πρωτο πραμα ,κ με χυνει κιολας μεσα στην μουναρα ,κοιμαμαι με τον κερατα κ εχω χυσια αλλου μεσα μου ,καβλα ,θελω να γαμηθω μπροστα του με τον γαμια μου να δη πως πρεπει να γαμανε οι αντρες
 

mm84thess

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2021
Μηνύματα
12
Like
10
Πόντοι
0
το χρειαζεται ο αντρας το κερατο...αμα δεν γαμαει καλα ,εννοειται οτι θα πας να γαμηθεις αλλου,εγω αργησα να τον κερατωσω τον ξενερωτο , αλλα βρηκα γαμια πρωτο πραμα ,κ με χυνει κιολας μεσα στην μουναρα ,κοιμαμαι με τον κερατα κ εχω χυσια αλλου μεσα μου ,καβλα ,θελω να γαμηθω μπροστα του με τον γαμια μου να δη πως πρεπει να γαμανε οι αντρες
ετσι πρέπει ακριβώς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom