Νέα

Πολεμικό Ναυτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 340K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ρε μαγες εσις ολοι οι ναυτεοι στιν εκπεδευσι μπανιο στι θαλασα καμετε ποτε???
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
ρε μαγες εσις ολοι οι ναυτεοι στιν εκπεδευσι μπανιο στι θαλασα καμετε ποτε???

Στον Πόρο θα ήταν κάπως δυνατό από την μια μεριά που δεν πιάνουν τα καράβια.
Σκαραμαγκά-Παλάσκα όμως με τίποτα!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Αν γεμίσατε  μινάκια στους ΘΕ αλίμονό μας!!!
Βλέπω τα ΡΚ να πιάνουν πολύ δουλειά!!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Στον Πόρο θα ήταν κάπως δυνατό από την μια μεριά που δεν πιάνουν τα καράβια.
Σκαραμαγκά-Παλάσκα όμως με τίποτα!
ξερεις γιατι ροτο,γιατι ο Παπους μου ηταν στο Αβεροφ και οπιος δε ηξερε μπανιο τον σουτερνανε
για το πουτσο ναυτικο εχυμε τελικα οπος και στρατο,επικρατι το βισμα
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.941
Πόντοι
1.486
Μην εισαι τοσο σιγουρος και απολυτος Ναυαρχε...
Φίλε μου επέτρεψέ μου να ξέρω κάτι παραπάνω,λόγω επαγγέλματος πάντα..Εκεί θέλεις ειδική άδεια υπογεγραμμένη από ΓΕΝ/Α2....
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
ας μην ηταν η αεροπορια..μονο για δεξιωσεις ειστε ρεεε :2funny: :2funny: :2funny:
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
και αυτοί που έχουν  ειδική άδεια από ΓΕΝ/Α2 τι κάνουν ...απορία ?????
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
για τον εκτορα36 για να κανεις δεξιωση θα πρεπει να εχεις εικονα της αγορας ? μεγαλη δουλεια ..και μην γελας , καθε μερα αλλαζουν οι τιμες .
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.941
Πόντοι
1.486
ας μην ηταν η αεροπορια..μονο για δεξιωσεις ειστε ρεεε :2funny: :2funny: :2funny:
Πολύ φαί και γκόμενες φίλε!!!Έχω οργανώσει πάνω απο τριάντα δεξιώσεις όπου μπορείς να φανταστείς και πάντα μαζεύεται πολύ πράμα....
 

ivan555

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Στον Πόρο θα ήταν κάπως δυνατό από την μια μεριά που δεν πιάνουν τα καράβια.
Σκαραμαγκά-Παλάσκα όμως με τίποτα!
στον Πόρο κολέγιο πρέπει να είναι έμενα απέναντι στο ΚΑΛΗΜΕΡΑ και τους έβλεπα... εκεί από κάτω τρωγότανε για μπάνιο..
α ρε Πόρε με το Καλημέρα και με την Ουκρανή καμαριέρα σου...
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.941
Πόντοι
1.486
στον Πόρο κολέγιο πρέπει να είναι έμενα απέναντι στο ΚΑΛΗΜΕΡΑ και τους έβλεπα... εκεί από κάτω τρωγότανε για μπάνιο..
α ρε Πόρε με το Καλημέρα και με την Ουκρανή καμαριέρα σου...
Το ΚΕ/ΠΟΡΟΣ φίλε έχει παρατσούκλι:Πόρος RESORT!!!!Από εκεί να καταλάβεις πώς περνάνε τα ναυτάκια....
 

ivan555

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το ΚΕ/ΠΟΡΟΣ φίλε έχει παρατσούκλι:Πόρος RESORT!!!!Από εκεί να καταλάβεις πώς περνάνε τα ναυτάκια....
εγώ δεν είμαι του ναυτικού απλά πάω που και που σε εκείνο το ξενοδοχείο ακριβώς απέναντι χαρακτηριστικό του είναι που έχει ένα μεγάλο ρολόι σαν εκκλησία..
πάω μερικά 3ήμερα εκεί με καμιά Ρωσιδούλα η Ουκρανέζα...
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.704
Κριτικές
1
Like
2.059
Πόντοι
606
ΚΕ Πορος.Με τον γνωστο διευθυντη προπαιδευσης με τις γκαρικλες :2funny:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.941
Πόντοι
1.486
εγώ δεν είμαι του ναυτικού απλά πάω που και που σε εκείνο το ξενοδοχείο ακριβώς απέναντι χαρακτηριστικό του είναι που έχει ένα μεγάλο ρολόι σαν εκκλησία..
πάω μερικά 3ήμερα εκεί με καμιά Ρωσιδούλα η Ουκρανέζα...
Καλά είναι....
ΚΕ Πορος.Με τον γνωστο διευθυντη προπαιδευσης με τις γκαρικλες :2funny:
Που να γνώριζες το Διοικητή!!Κεκές του κερατά!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
16
Παιδες του ΠΝ χαιρετω σας.
Ακουστηκε οτι πηραμε  6 φρεμ. Μπορει και να μην ειναι αληθεια φυσικα.
Μπορει καποιος να περιγραψει οπλικα συστηματα, δυνατοτητες και επιδραση στην ισοροπια δυναμεων? Ποια η γνωμη σας για τις φρεμ?
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.941
Πόντοι
1.486
Η ελληνική φρεγάτα «Θεμιστοκλής» εναντίον των πειρατών.
Η φρεγάτα «Θεμιστοκλής» αναλαμβάνει την προστασία των εμπορικών πλοίων, που πλέουν στη θάλασσα της Σομαλίας, από τους πειρατές.

Το ΝΑΤΟ αποφάσισε να ανταποκριθεί στο αίτημα του Γενικού Γραμματέα του ΟΗΕ για παροχή συνοδείας στα εμπορικά πλοία.

Έτσι, τρία πολεμικά πλοία, η ελληνική φρεγάτα «Θεμιστοκλής», το  ιταλικό «ITS Durand de la Penne» και το βρετανικό «HMS Cubmerland», διαχωρίστηκαν από τη ναυτική δύναμη Μεσογείου «SNMG-2» και ανέλαβαν ως αποστολή την παροχή προστασίας πλοίων που παραπλέουν τις ακτές της Σομαλίας, καθώς και την περιπολία στις θαλάσσιες οδούς, που έχουν παρατηρηθεί εγκληματικές ενέργειες.

Τα τέσσερα εναπομείναντα πλοία της «SNMG-2» συνεχίζουν να επιχειρούν στην ευρύτερη περιοχή του Περσικού Κόλπου.

Η φρεγάτα «Θεμιστοκλής» έχει πλήρωμα 27 αξιωματικούς και 162 υπαξιωματικούς, διαθέτει ελικόπτερο, αναπτύσσει ταχύτητα 32 κόμβων και φέρει εξελιγμένο οπλισμό.
Πηγή:
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Iσχύει σήμερα φτάνει στην περιοχή...
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Η ελληνική φρεγάτα «Θεμιστοκλής» εναντίον των πειρατών.
Η φρεγάτα «Θεμιστοκλής» αναλαμβάνει την προστασία των εμπορικών πλοίων, που πλέουν στη θάλασσα της Σομαλίας, από τους πειρατές.

Το ΝΑΤΟ αποφάσισε να ανταποκριθεί στο αίτημα του Γενικού Γραμματέα του ΟΗΕ για παροχή συνοδείας στα εμπορικά πλοία.

Έτσι, τρία πολεμικά πλοία, η ελληνική φρεγάτα «Θεμιστοκλής», το  ιταλικό «ITS Durand de la Penne» και το βρετανικό «HMS Cubmerland», διαχωρίστηκαν από τη ναυτική δύναμη Μεσογείου «SNMG-2» και ανέλαβαν ως αποστολή την παροχή προστασίας πλοίων που παραπλέουν τις ακτές της Σομαλίας, καθώς και την περιπολία στις θαλάσσιες οδούς, που έχουν παρατηρηθεί εγκληματικές ενέργειες.

Τα τέσσερα εναπομείναντα πλοία της «SNMG-2» συνεχίζουν να επιχειρούν στην ευρύτερη περιοχή του Περσικού Κόλπου.

Η φρεγάτα «Θεμιστοκλής» έχει πλήρωμα 27 αξιωματικούς και 162 υπαξιωματικούς, διαθέτει ελικόπτερο, αναπτύσσει ταχύτητα 32 κόμβων και φέρει εξελιγμένο οπλισμό.
Πηγή:
καινουργια ειναι αυτη ?
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
Για να δούμε αν θα γίνει τίποτε γιατί έχουν γίνει πληγή οι πειρατές στην περιοχή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom