Νέα

Ποιό επάγγελμα τρώει το μεγαλύτερο κέρατο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mourganarxis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 163
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο επαγγελμα τρώει το μεγαλύτερο κερατο

  • Λογιστές

    Ψήφοι: 3 2,1%
  • Εμποροι

    Ψήφοι: 6 4,3%
  • Μηχανικοι Αρχιτεκτονες

    Ψήφοι: 7 5,0%
  • Γιατροι

    Ψήφοι: 19 13,5%
  • Σουβλατζιδικα φαγαδικα

    Ψήφοι: 6 4,3%
  • Μηχανικοί (διαφοροι)

    Ψήφοι: 1 0,7%
  • Αγρότες Κτηνοτροφοι

    Ψήφοι: 5 3,5%
  • Δημόσιοι υπαλληλοι

    Ψήφοι: 12 8,5%
  • Ιδιωτικοί υπάλληλοι

    Ψήφοι: 6 4,3%
  • Άλλοι......

    Ψήφοι: 26 18,4%
  • Όλοι....

    Ψήφοι: 50 35,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    141

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.607
Like
2.639
Πόντοι
456
Ναυτικοί παιδιά και πολυ λογικό μάλιστα!
Ναι αλλά οι ναυτικοί κονομανε κιόλας..θα σκεφτεί πολύ καλά η ελλεινιδα πριν φορεσει κερατα στο ναυτικό..γιατί έτσι θα χάσει το ΑΤΜ!!!εγώ πιστεύω οι ιδιωτικοί υπάλληλοι τρώνε πολύ κέρατο..είναι φτωχοί χωρίς στάτους και με μικρό μισθό
.άρα η ελλεινιδα θα τους φορεσει κέρατα χωρις να χάσει κάτι σημαντικό..
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
219
Κριτικές
9
Like
952
Πόντοι
301
Ο φούρναρης, που κοιμάται νωρίς και φεύγει για δουλειά 16:00 το πρωί...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.648
Like
28.818
Πόντοι
6.056
Ναι αλλά οι ναυτικοί κονομανε κιόλας..θα σκεφτεί πολύ καλά η ελλεινιδα πριν φορεσει κερατα στο ναυτικό..γιατί έτσι θα χάσει το ΑΤΜ!!!εγώ πιστεύω οι ιδιωτικοί υπάλληλοι τρώνε πολύ κέρατο..είναι φτωχοί χωρίς στάτους και με μικρό μισθό
.άρα η ελλεινιδα θα τους φορεσει κέρατα χωρις να χάσει κάτι σημαντικό..
Τυπε οταν ο ναυτικός ειναι 3-4 μηνες στην μεση του Ωκεανού μια χαρα μπορει να του φορεσει κερατο η γυναικα του.
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
723
Κριτικές
13
Like
1.300
Πόντοι
376
Τυπε οταν ο ναυτικός ειναι 3-4 μηνες στην μεση του Ωκεανού μια χαρα μπορει να του φορεσει κερατο η γυναικα του.
και με τη συγκαταθεση του κιολας. λες και αυτος σε καθε λιμανι δε ξενογαμαει
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Y13

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
774
Like
1.283
Πόντοι
206
Τυπε οταν ο ναυτικός ειναι 3-4 μηνες στην μεση του Ωκεανού μια χαρα μπορει να του φορεσει κερατο η γυναικα του.
Καλά για τους ναυτικούς παίζει και τα δύο μέλη της σχέσης να έχουν κάνει ο ένας τον άλλο τυρανόσαυρο.

Η ίδια η λέξη μπουρδέλο βγαίνει από το γαλλικό bord de lau που σημαίνει τέλος του νερού δηλαδή εκεί που αρχίζει το λιμάνι.

Παλιά βλέπετε ήταν πάντα δίπλα στα λιμάνια για να " ξαλαφρώνουν " οι ναύτες .
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.648
Like
28.818
Πόντοι
6.056
και με τη συγκαταθεση του κιολας. λες και αυτος σε καθε λιμανι δε ξενογαμαει
Παλια αυτα τυπε, ιδικα στα LNG που φορτώνουν-ξεφορτώνουν μεσα σε μια ημέρα δεν υπάρχει χρόνος για έξοδο ειναι ολοι σε επιφυλακή, άντε να βγει κανας δόκιμος το πολυ και αυτος για μερικές ωρες.
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
4
Like
7.069
Πόντοι
1.336
Ο ναυτικος , αλλα για αλλο λογο
Η γυναικα το εχει σιγουρο οτι ο αντρας της θα γαμησει οταν πιασει λιμανι , οποτε τον κερατωνει και αυτη για να ρεφαρει
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.679
Κριτικές
18
Like
15.271
Πόντοι
4.546
Ο μπουρδελιάρης, γιατί οι γυναίκες της ζωής του είναι τα εργαζόμενα κορίτσια που συνέχεια ιδρώνουν την φανέλα.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Πιλότος τρωει φουλ κέρατο!!! Μου έχει τύχη και της πολεμικής αεροπορίας που όταν έλειπε για άσκηση γινόταν χαμός με την γυναίκα του ήταν και φρέσκο παντρεμένα αλλά και της πολιτικής αεροπορίας μια περίπτωση που η γυναίκα του ήξερε το πρόγραμμα του καλύτερα από αυτόν πότε γυρνάει πόσες ώρες θέλει η πτήση και σε πόση ώρα γυρνάει από το αεροδρόμιο και τα λοιπά...
 

michello

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Απρ 2014
Μηνύματα
409
Like
5.870
Πόντοι
1.041
Αναφέρομαι σε μια κυρία που γνώρισα ερωτικά πριν πολλά χρόνια, ο σύζυγος πιλότος στα canadair οπότε κτυπουσε συναγερμός για μεγάλη φωτιά...έπαιρνε φωτιά και το υπέροχο μουνι της...
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
380
Like
374
Πόντοι
21
,Στην πολυκατοικία που μένω έχω γείτονα έναν ναυτικό παντρεμένο. Συνήθως απουσιάζει για 6 μήνες ή και παραπάνω. Η γυναίκα του 140 κιλά 1.60 ύψος και έχουν ένα παιδάκι.
Aγαπητε, σαν πρωην ναυτικος και κερατας, μετα λογου γνωσεως, δηλωνω οτι σε τετοια περιπτωση, οχι 6μηνα, 26μηνα μπαρκα θα εκανα και θα πληρωνα για να την γαμησουν και να το αποφυγω εγω.
Περα απο πλακα τωρα, πιστευω οτι δεν υπαρχει παντρεμενος η παντρεμενη που να μην εχουν γινει κεραταδες.
Στην περιπτωση μου, με την πρωην γυναικα μου, ειμαστα μαζυ απο το γυμνασιο. Ερωτες, αγαπες, λουλουδια, σηγουρα ταχετε περασει και ξερετε. Καποια στιγμη ξενογαμηθικε, καποια στιγμη την επιασα. Οι λεπτομεριες δεν εχουν σημασια, εγινε. Αφου σκοτωθηκαμε καμια 10αρια ημερες, αρχισα να σκεφτομαι λογικα. Βρηκα κι εναν πιτσουλα δικηγορο. Την αναγκασα και βγηκε το διαζυγιο σε βαρος της. Της παραχωρησα το σπιτι που ειχαμε για να μενει αυτη και τα παιδια και καθαρισα.
Ναι αληθεια ειναι οτι το γεγονος μου αλλαξε ιδεες και νοοτροπεια, για σχεσεις, οικογενειες κτλ, μεχρι και οτι υπαρχει πυθανοτητα τα παιδια να μην ειναι δικα μου.
Το ξεπερασα σχετικα γρηγορα, λογω χρηματων και τροπου ζωης πολυ μουνι στην πλωρη μου (βοηθαει πολυ). Εκτοτε, οτι φαμε, οτι πιουμε κι οτι αρπαξει ο κωλος μας.
Τωρα αν ειναι οι ναυτικοι, οι μεγαλυτεροι κεραταδες, δεν ξερω, 4-5 γυναικες συναδελφων, παντως τις εχω πηδιξει
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
219
Κριτικές
9
Like
952
Πόντοι
301

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.942
Πόντοι
6.815
Το πιο κερατοφόρο επάγγελμα είναι του νταβατζή, η δικιά του γαμιέτε κατά συρροή :knockinb:
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
231
Like
358
Πόντοι
21
Όταν ο ναυτικός βρίσκει γυναίκα που αξίζει, σταματάει το επάγγελμα για να μη γαμιέται η γυναίκα όταν λείπει. Ναυτικοί και πουτανες κολομπαρετζούδες είναι το πιο καλτ ζευγάρι. Η ζωή τους όλη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom