Νέα

Ποιό επάγγελμα τρώει το μεγαλύτερο κέρατο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mourganarxis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 163
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο επαγγελμα τρώει το μεγαλύτερο κερατο

  • Λογιστές

    Ψήφοι: 3 2,1%
  • Εμποροι

    Ψήφοι: 6 4,3%
  • Μηχανικοι Αρχιτεκτονες

    Ψήφοι: 7 5,0%
  • Γιατροι

    Ψήφοι: 19 13,5%
  • Σουβλατζιδικα φαγαδικα

    Ψήφοι: 6 4,3%
  • Μηχανικοί (διαφοροι)

    Ψήφοι: 1 0,7%
  • Αγρότες Κτηνοτροφοι

    Ψήφοι: 5 3,5%
  • Δημόσιοι υπαλληλοι

    Ψήφοι: 12 8,5%
  • Ιδιωτικοί υπάλληλοι

    Ψήφοι: 6 4,3%
  • Άλλοι......

    Ψήφοι: 26 18,4%
  • Όλοι....

    Ψήφοι: 50 35,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    141

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.942
Πόντοι
6.815
Ξεκινάμε από το αξίωμα: κέρατο τρώνε ή μπορούν να φάνε όλοι. Η διαφορά έχει να κάνει στο πόσο εύκολα μπορούν να το φάνε.

Αναφέρθηκε πιο πριν ότι πιο εύκολα το τρώνε αυτοί που βγάζουν πολλά. ΛΑΘΟΣ. Ρίχνω κέρατο => ρισκάρω να πιαστώ στα πράσα => μου ζητάει διαζύγιο και από τη στιγμή που πιάστηκα να κερατώνω παίρνω για διατροφή τα αρχίδια του. Μια γυναίκα που ζει με όλες τις ανέσεις χωρίς να δουλεύει, δεν ρισκάρει να τις χάσει.

Η ευκολία έχει να κάνει με τον συνδυασμό απουσίας από το σπίτι και παραμέλησης της συζύγου. Ναυτικοί, στρατιωτικοί, αστυνόμοι, ταξιτζήδες, επαγγελματίες με τρελά ωράρια κλπ..
Είμαι μέσα στα επαγγέλματα που ανέφερες :think:
αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να μου την κάνει γιατί είμαι ο καλύτερος:lying-face:
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
1.014
Πόντοι
81
Είμαι μέσα στα επαγγέλματα που ανέφερες :think:
αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να μου την κάνει γιατί είμαι ο καλύτερος:lying-face:
Φίλε μου, και να σου την κάνει, κέρατο που δεν γνωρίζεις δεν είναι κέρατο.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.942
Πόντοι
6.815

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
1.014
Πόντοι
81
Γιατί ως γνωστόν ο κερατάς το μαθαίνει πάντα τελευταίος.
Και αν το μάθει, γεμίζει με κόμπλεξ και συμπλέγματα που τα κουβαλάει για χρόνια. Οπότε, χίλιες φορές άγνοια.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.942
Πόντοι
6.815
Και αν το μάθει, γεμίζει με κόμπλεξ και συμπλέγματα που τα κουβαλάει για χρόνια. Οπότε, χίλιες φορές άγνοια.
Για αυτό μου λέει η γυναίκα μου, κάνε ότι θέλεις αρκεί να μην το μάθω.
 

SailorGr

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.139
Κριτικές
26
Like
10.750
Πόντοι
2.046
Τωρα μου ηρθε...

Στη ΔΕΗ ο τυπος πηγαινε για 48 ωρη υπηρεσια για να ειναι μετα 8 ημερες στο σπιτι του...

Σε αυτες τις 48 ωρες η γυναικα του μονο απο τα αυτια δεν τους επαιρνε... κυριολεκτικα χαμος.

Το καλυτερο ειναι οτι δεν πηρε χαμπαρι και ακομα ειναι ζευγαρι.!!!!!
 
OP
OP
mourganarxis

mourganarxis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
124
Like
114
Πόντοι
1
Τωρα μου ηρθε...

Στη ΔΕΗ ο τυπος πηγαινε για 48 ωρη υπηρεσια για να ειναι μετα 8 ημερες στο σπιτι του...

Σε αυτες τις 48 ωρες η γυναικα του μονο απο τα αυτια δεν τους επαιρνε... κυριολεκτικα χαμος.

Το καλυτερο ειναι οτι δεν πηρε χαμπαρι και ακομα ειναι ζευγαρι.!!!!!
Όπως γράφτηκε και πιο πανω..... Τελευταίος το μαθαίνει...
 

Stavr0s

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
16
Like
27
Πόντοι
0
,Στην πολυκατοικία που μένω έχω γείτονα έναν ναυτικό παντρεμένο. Συνήθως απουσιάζει για 6 μήνες ή και παραπάνω. Η γυναίκα του 140 κιλά 1.60 ύψος και έχουν ένα παιδάκι. Αν σας πω ότι όποτε λοιποί ο άντρας γαμιετε ασταμάτητα νύχτα μέρα. Έχω σκεφτεί πολλές να φορές να του το πω αλλά είναι τούμπανο (με αναβολικά και έτσι) και βλάκας και μάλλον θα βρω τον μπελά μου.
Που
,Στην πολυκατοικία που μένω έχω γείτονα έναν ναυτικό παντρεμένο. Συνήθως απουσιάζει για 6 μήνες ή και παραπάνω. Η γυναίκα του 140 κιλά 1.60 ύψος και έχουν ένα παιδάκι. Αν σας πω ότι όποτε λοιποί ο άντρας γαμιετε ασταμάτητα νύχτα μέρα. Έχω σκεφτεί πολλές να φορές να του το πω αλλά είναι τούμπανο (με αναβολικά και έτσι) και βλάκας και μάλλον θα βρω τον μπελά μου.
Που μενεις???
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.604
Κριτικές
1
Like
5.889
Πόντοι
2.306
Τωρα μου ηρθε...

Στη ΔΕΗ ο τυπος πηγαινε για 48 ωρη υπηρεσια για να ειναι μετα 8 ημερες στο σπιτι του...

Σε αυτες τις 48 ωρες η γυναικα του μονο απο τα αυτια δεν τους επαιρνε... κυριολεκτικα χαμος.

Το καλυτερο ειναι οτι δεν πηρε χαμπαρι και ακομα ειναι ζευγαρι.!!!!!
Αμα το εχει αναγκη , και στο περιπτερο για τσιγαρα να πας προλαβαίνει η αλλη να σε στολισει…
 

dubebadu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2013
Μηνύματα
45
Κριτικές
4
Like
170
Πόντοι
280
Ξεκινάει μία γυναίκα 7 το πρωί να ετοιμάσει τα παιδιά, να τα πάει σχολείο, να πάειι στη δουλειά 8-9-10 ώρες, να γυρίσει να μαγειρέψει, να πάει τα παιδιά φροντιστήριο, μπαλέτο, κολύμβηση ή δεν ξέρω τι άλλη δραστηριότητα, το βράδυ κατάκοπη..Αυτή είναι η συντριπτική πλειοψηφία της ελληινκής οικογένειας....Δεν έχει καν το χρόνο να το σκεφτεί, όχι να το κάνει κιόλας....
Κάθε άλλο, έχει όπως είπες 8-9-10 ώρες στη δουλειά, εκεί γίνεται το παιχνίδι
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.811
Πόντοι
456
εγω δε πιστευω οτι εχει να κανει με το επαγγελμα αλλα με τι μπουμπουκι θα μπλεξεις.Και να ναυτικος να εισαι αν ειναι αξιολογη γυναικα και με αρχες,δε θα κανει μαλακια
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

aenaos57

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2019
Μηνύματα
18
Like
35
Πόντοι
0
Για να φας κέρατο πρέπει να συνδυαστούν πολλά πράγματα. Να είσαι ανόητος ή αδιάφορος. Να είναι και η άλλη λίγο πουτανίτσα. Και να βρεθεί στον δρόμο της και ο κατάλληλος γαμιάς. Αν και το τελευταίο είναι εύκολο.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Οι ταριφες τρωνε πολυ κερατο
 
OP
OP
mourganarxis

mourganarxis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
124
Like
114
Πόντοι
1
Για να φας κέρατο πρέπει να συνδυαστούν πολλά πράγματα. Να είσαι ανόητος ή αδιάφορος. Να είναι και η άλλη λίγο πουτανίτσα. Και να βρεθεί στον δρόμο της και ο κατάλληλος γαμιάς. Αν και το τελευταίο είναι εύκολο.
Ναι γιατί το να είναι πουτανιτσα είναι δυσκολο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom