Νέα

Ποιό επάγγελμα τρώει το μεγαλύτερο κέρατο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mourganarxis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 163
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο επαγγελμα τρώει το μεγαλύτερο κερατο

  • Λογιστές

    Ψήφοι: 3 2,1%
  • Εμποροι

    Ψήφοι: 6 4,3%
  • Μηχανικοι Αρχιτεκτονες

    Ψήφοι: 7 5,0%
  • Γιατροι

    Ψήφοι: 19 13,5%
  • Σουβλατζιδικα φαγαδικα

    Ψήφοι: 6 4,3%
  • Μηχανικοί (διαφοροι)

    Ψήφοι: 1 0,7%
  • Αγρότες Κτηνοτροφοι

    Ψήφοι: 5 3,5%
  • Δημόσιοι υπαλληλοι

    Ψήφοι: 12 8,5%
  • Ιδιωτικοί υπάλληλοι

    Ψήφοι: 6 4,3%
  • Άλλοι......

    Ψήφοι: 26 18,4%
  • Όλοι....

    Ψήφοι: 50 35,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    141

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
527
Like
735
Πόντοι
86
Τύποι εγώ που συζούσα με τη γκόμενα στο σπιίτι μου της είχα βάλει όρο ότι δε θα βγαίνει από το σπίτι γιατί ανησυχούσα μήπως και ξενογαμηθεί όσο θα λείπω και τελικά έφερε τον γαμιά της στο σπίτι μου :confused::confused::confused:
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.942
Πόντοι
6.815
Τύποι να οργανωθούμε λίγο.. πολύ λίγα τα λάικς.. για γίνεται πιο αβερτοι...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τύπε διάβαζε το νήμα πριν γράψεις.. έχει αναφερθεί
Και το διάβασα και το είδα,
απλά είχαμε την ίδια ιδέα και το έβαλα ολόκληρο για κάποιον που πιθανόν δεν το ήξερε, οκ;
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.942
Πόντοι
6.815
Τύποι εγώ που συζούσα με τη γκόμενα στο σπιίτι μου της είχα βάλει όρο ότι δε θα βγαίνει από το σπίτι γιατί ανησυχούσα μήπως και ξενογαμηθεί όσο θα λείπω και τελικά έφερε τον γαμιά της στο σπίτι μου :confused::confused::confused:
Ναι αλλά πρέπει να της αναγνώρισης ότι κράτησε το όρο που είχες βάλει, δεν βγήκε από το σπίτι :tooth:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.022
Κριτικές
10
Like
5.312
Πόντοι
2.816
Και το διάβασα και το είδα,
απλά είχαμε την ίδια ιδέα και το έβαλα ολόκληρο για κάποιον που πιθανόν δεν το ήξερε, οκ;
Τύπε αυτό το λες τώρα, αυτή έπρεπε να είναι η εισαγωγή σου ..

Ούτε λάικ έπαιξε.. που υποτίθεται σου άρεσε και το έγραψες και αναλυτικά...
 
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
0
Τύποι εγώ που συζούσα με τη γκόμενα στο σπιίτι μου της είχα βάλει όρο ότι δε θα βγαίνει από το σπίτι γιατί ανησυχούσα μήπως και ξενογαμηθεί όσο θα λείπω και τελικά έφερε τον γαμιά της στο σπίτι μου :confused::confused::confused:
Τουλάχιστον σε άκουσε και δεν βγήκε απο το σπίτι!!!
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.942
Πόντοι
6.815
Τύπε αυτό το λες τώρα, αυτή έπρεπε να είναι η εισαγωγή σου ..

Ούτε λάικ έπαιξε.. που υποτίθεται σου άρεσε και το έγραψες και αναλυτικά...
Ρε τυπε κάνε μας την χάρη σε παρακαλώ , λες και σε βάλαμε τροχονόμο τι θα γράψουμε και που.
Ελα σε παρακαλώ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
Δέν υπάρχει συγκεκριμένο επάγγελμα, πού τρώει τό μεγαλύτερο κέρατο!!
Ο άνδρας έχει γεννηθεί...κερατάς!!
-Ειδικά στήν Ελλάδα, σέ άλλες χώρες πολύ λιγότερο έως καθόλου-
Tι εννοείς έχει γεννηθεί; Στο dna το γράφει;;;;
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.022
Κριτικές
10
Like
5.312
Πόντοι
2.816
Ρε τυπε κάνε μας την χάρη σε παρακαλώ , λες και σε βάλαμε τροχονόμο τι θα γράψουμε και που.
Ελα σε παρακαλώ.
Ενώ εσύ θες να είσαι δικός μας τροχονόμος..
Μπράβο τύπε.. πολύ ωραία τα λες
Σε απολαμβάνω
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.928
Κριτικές
31
Like
25.630
Πόντοι
7.046
Ρε μαλακες ένας ναυτικός το μόνο που θέλει από τη ζωή του είναι να είναι δικά του τα παιδιά, οχι αν θα τον κερατωνει η γυναίκα! Κανένας ναυτικός δεν είναι βλαξ, όλοι έχουν αυτογνωσία και ξέρουν ότι η γυναίκα πισω θα του γαμιέται.
Αν γαμιεται αυτή με 10 στο χρόνο που θα λείπει, να είστε σίγουροι ότι αυτός δεν θα έχει αφήσει Φιλιππίνεζακι για Φιλιππίνεζακι!
 

anekdotos70

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
33
Like
205
Πόντοι
20
Το thread αυτό μόλις το είδα μου θύμισε ένα ανέκδοτο που άκουσα παλιά και αξίζει να το μοιραστώ μαζί σας :
Ήταν τέσσερις τυποι που συζηταγαν ποιο επάγγελμα τρωει το μεγαλύτερο κέρατο.
Λέει ο πρώτος: Το μεγαλύτερο κέρατο το τρωει ο γιατρός, όλο εφημεριες, επείγοντα περιστατικά, πολύωρες εγχειρήσεις, λείπει συνέχεια και στο σπίτι το κέρατο πάει σύννεφο..
Όχι λέει ο δεύτερος μεγαλύτερος κερατάς είναι ο στρατιωτικος, όλο ασκήσεις, επιφυλακες, γυμνάσια και στο σπίτι πάρτυ.....
Λέτε βλακειες παίρνει τον λόγο ο τρίτος, μεγας κερατας ειναι ο ναυτικος μπαρκαρεις για μήνες και στη στεριά χαμός.....
Εντωμεταξύ ο τέταρτος ακουσε όλα τα παραπάνω και έκατσε σε μια γωνιά προβληματισμενος και έτοιμος να κλάψει.....
Τι επαθες; τον ρωτάνε οι άλλοι τρεις.....
Είμαι στρατιωτικός γιατρός του πολεμικου Ναυτικού......
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.488
Like
3.447
Πόντοι
456
Tι εννοείς έχει γεννηθεί; Στο dna το γράφει;;;;
Πρώτη φορά τό ακούς ?
Αν υπήρχε κάτι πού θά έγραφε τό Dna είναι αυτό, ότι ο άνδρας είναι γεννημένος κερατάς!!
Οταν η γυναίκα-γκόμενα μετράει είναι 100% βέβαιο, πολλές φορές ακόμα καί νά μήν μετράει...πάλι κεράτας είναι!!
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
Πρώτη φορά τό ακούς ?
Αν υπήρχε κάτι πού θά έγραφε τό Dna είναι αυτό, ότι ο άνδρας είναι γεννημένος κερατάς!!
Οταν η γυναίκα-γκόμενα μετράει είναι 100% βέβαιο, πολλές φορές ακόμα καί νά μήν μετράει...πάλι κεράτας είναι!!
Δεν υπάρχει αυτό που λες...άσε που οι άνρες κερατώνουν πιο πολύ...
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.488
Like
3.447
Πόντοι
456
Δεν υπάρχει αυτό που λες...άσε που οι άνρες κερατώνουν πιο πολύ...
Οι άνδρες δέν κερατώνουν πιό πολύ, διότι δέν έχουν τίς επιλογές πού έχουν οι γκόμενες!!
Ενα μικρό ποσοστό ανδρών, τής τάξεως τού 5-10% πού έχουν γυναίκα-γκόμενα καί πάνε καί μέ επαγγελματίες τού Sex,
τό καταφέρνουν.Οι υπόλοιποι πού δέν έχουν ούτε γυναίκα-γκόμενα, πάνε σέ επαγγελματίες σέ ένα ποσοστό...τό πολύ 10%!!
-Αρα μάς μένει ένα ποσοστο 75-80% αγάμητων ανδρών, ποιά γκόμενα νά κερατώσουν ?-
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
Οι άνδρες δέν κερατώνουν πιό πολύ, διότι δέν έχουν τίς επιλογές πού έχουν οι γκόμενες!!
Ενα μικρό ποσοστό ανδρών, τής τάξεως τού 5-10% πού έχουν γυναίκα-γκόμενα καί πάνε καί μέ επαγγελματίες τού Sex,
τό καταφέρνουν.Οι υπόλοιποι πού δέν έχουν ούτε γυναίκα-γκόμενα, πάνε σέ επαγγελματίες σέ ένα ποσοστό...τό πολύ 10%!!
-Αρα μάς μένει ένα ποσοστο 75-80% αγάμητων ανδρών, ποιά γκόμενα νά κερατώσουν ?-
έστω και έτσι..οι γυναίκες αν σε κερατώσουν θα σε χωρίσουν κιόλας, δεν πάνε για ξεπέτες...διαφωνώ στο γεννημένοι κερατάδες, στα άλλα δεν έχεις άδικο
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.488
Like
3.447
Πόντοι
456
έστω και έτσι..οι γυναίκες αν σε κερατώσουν θα σε χωρίσουν κιόλας, δεν πάνε για ξεπέτες...διαφωνώ στο γεννημένοι κερατάδες, στα άλλα δεν έχεις άδικο
Αυτές πού χωρίζουν τούς άνδρες, είναι άνδρες χωρίς μεγάλο σχετικά οικονομικό Status!!
Τίς περισσότερες γυναίκες δέν τίς ενδιαφέρει άν ο άνδρας τους ξενογαμεί...όταν έχει χρήματα.
-Οταν δέν έχει χρήματα ούτε γκόμενα δέν βγάζει, σχεδόν ποτέ η τό πολύ πολύ καμία ασχημόμετρια-
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
Αυτές πού χωρίζουν τούς άνδρες, είναι άνδρες χωρίς μεγάλο σχετικά οικονομικό Status!!
Τίς περισσότερες γυναίκες δέν τίς ενδιαφέρει άν ο άνδρας τους ξενογαμεί...όταν έχει χρήματα.
-Οταν δέν έχει χρήματα ούτε γκόμενα δέν βγάζει, σχεδόν ποτέ η τό πολύ πολύ καμία ασχημόμετρια-
συμφωνώ, το γενημένοι κερατάδες δεν καταλαβαίνω
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.488
Like
3.447
Πόντοι
456
συμφωνώ, το γενημένοι κερατάδες δεν καταλαβαίνω
Αν είσαι πάνω από 28-30 χρονών, δέν σέ δικαιολογώ μέ τίποτα ώστε νά μήν τό καταλαβαίνεις!!
Ολες οι γυναίκες-γκόμενες κάποια στιγμή, πάνε καί γαμιούνται καί δέν τό παίρνει...χαμπάρι κανείς!!
-Τίς περισσότερες φορές δέν τό λένε πουθενά, ούτε στήν κολλητή τους-
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
Αν είσαι πάνω από 28-30 χρονών, δέν σέ δικαιολογώ μέ τίποτα ώστε νά μήν τό καταλαβαίνεις!!
Ολες οι γυναίκες-γκόμενες κάποια στιγμή, πάνε καί γαμιούνται καί δέν τό παίρνει...χαμπάρι κανείς!!
-Τίς περισσότερες φορές δέν τό λένε πουθενά, ούτε στήν κολλητή τους-
Δεν είναι όλες...Πολλές ναι, πολύ περισσότερο από παλιά ναι, αλλά για κάθε γυναίκα που κερατώνει υπάρχουν άλλες εκατό σκληρά εργαζόμενες μητέρες που κάνουν τα πάντα για την οικογένειά τους....
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.488
Like
3.447
Πόντοι
456
Δεν είναι όλες...Πολλές ναι, πολύ περισσότερο από παλιά ναι, αλλά για κάθε γυναίκα που κερατώνει υπάρχουν άλλες εκατό σκληρά εργαζόμενες μητέρες που κάνουν τα πάντα για την οικογένειά τους....
Μά καί αυτές οι γυναίκες-γκόμενες πού κερατώνουν "Φαινομενικά" μπορεί νά κάνουν τά πάντα...γιά τήν οικογένεια τους!!
-Αυτό δέν σημαίνει όμως ότι είναι λίγες, καί οί οι άλλες πολύ περισσότερες-
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.127
Κριτικές
493
Like
61.154
Πόντοι
39.662
,Στην πολυκατοικία που μένω έχω γείτονα έναν ναυτικό παντρεμένο. Συνήθως απουσιάζει για 6 μήνες ή και παραπάνω. Η γυναίκα του 140 κιλά 1.60 ύψος και έχουν ένα παιδάκι. Αν σας πω ότι όποτε λοιποί ο άντρας γαμιετε ασταμάτητα νύχτα μέρα. Έχω σκεφτεί πολλές να φορές να του το πω αλλά είναι τούμπανο (με αναβολικά και έτσι) και βλάκας και μάλλον θα βρω τον μπελά μου.
τυπε σιγουρα τη γαμαει ανθρωπος η χωνει κανα γουδοχερι μεσα στην χοντρη μουνα της ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom