Νέα

Ποια η γνώμη σας για τους υπερβολικα μοναχικούς?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Boldemort
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 204
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως κρινετε αυτους που κάνουν μονοι τους διακοπες σε ξενο μερος για πανω απο 3-4 μέρες?

  • Πιστευω κάτι δεν πάει καλα με αυτους....

    Ψήφοι: 23 19,7%
  • Μια χαρα... αμα την βρισκουν , θα το εκανα και εγω

    Ψήφοι: 69 59,0%
  • Μια χαρα... αμα την βρισκουν , αλλα δεν θα το εκανα και εγω

    Ψήφοι: 19 16,2%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 6 5,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    117

Επισκέπτης
Σε αυτο με τον αυνανισμο εχεις απολυτο δικιο.
ΜΟνο οι μαλακες καθονται και την παιζουν
κοψτην καλυτερα..

Τύπε έχω να αυνανιστώ από το Δεκέμβρη του 2010. Τo έχω καταφέρει με μέση συχνότητα επαφών μέρα παρά μέρα. Με 150 ευρώ το μήνα μπορείς να είσαι άντρας.  :sunglasses:

ΥΓ: Στο μπουρδέλο δεν τελειώνουμε ποτέ με μαλακία (εκτός αν σου το κάνει η πουτάνα).

Picker  :sunglasses:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Τύπε έχω να αυνανιστώ από το Δεκέμβρη του 2010. Τo έχω καταφέρει με μέση συχνότητα επαφών μέρα παρά μέρα. Με 150 ευρώ το μήνα μπορείς να είσαι άντρας.  :sunglasses:

ΥΓ: Στο μπουρδέλο δεν τελειώνουμε ποτέ με μαλακία (εκτός αν σου το κάνει η πουτάνα).

Picker  :sunglasses:
τυπε για να γινει αυτο θα πρεπει ολες οι επισκεψεις σου στις πουτανες να ειναι καλες
αυτο πως το καταφερνεις?
εχεις καποιες στανταρ που πας?
 

Επισκέπτης
τυπε μουσουλμανες γουσταρεις?
επισης τι γνωμη εχεις για τον τροπο που τους φερονται οι αντρες,εισαι υπερ?

Kαταλαβαίνω απόλυτα τον τρόπο που σκέφτονται οι μουσουλμάνοι.

Προσωπικά όμως, σαν φιλελεύθερος δυτικός, είμαι υπέρ της πλήρους ελευθερίας των γυναικών να εμφανίζονται όπως θέλουν, αφού όμως πρώτα έχουν εκπληρώσει την υποχρεωτική τους θητεία στα μπουρδέλα για ένα χρόνο, αμέσως μετά την αποφοίτησή τους από το λύκειο. Αυτός είναι ο μόνος τρόπος να ταπεινώνονται και να μαθαίνουν έτσι την πραγματική τους αξία.  :sunglasses:
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Kαταλαβαίνω απόλυτα τον τρόπο που σκέφτονται οι μουσουλμάνοι.

Προσωπικά όμως, σαν φιλελεύθερος δυτικός, είμαι υπέρ της πλήρους ελευθερίας των γυναικών να εμφανίζονται όπως θέλουν, αφού όμως πρώτα έχουν εκπληρώσει την υποχρεωτική τους θητεία στα μπουρδέλα για ένα χρόνο, αμέσως μετά την αποφοίτησή τους από το λύκειο. Αυτός είναι ο μόνος τρόπος να ταπεινώνονται και να μαθαίνουν έτσι την πραγματική τους αξία.  :sunglasses:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

οριστε τι ελεγα!!!! Ρυθμμμμμμμ που εισαιιιιι
 

Επισκέπτης
τυπε για να γινει αυτο θα πρεπει ολες οι επισκεψεις σου στις πουτανες να ειναι καλες
αυτο πως το καταφερνεις?
εχεις καποιες στανταρ που πας?

Όχι, ομολογώ ότι έχω και κάποιες αποτυχίες. Οπότε μου πάει λίγο παραπάνω.  ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Kαταλαβαίνω απόλυτα τον τρόπο που σκέφτονται οι μουσουλμάνοι.

Προσωπικά όμως, σαν φιλελεύθερος δυτικός, είμαι υπέρ της πλήρους ελευθερίας των γυναικών να εμφανίζονται όπως θέλουν, αφού όμως πρώτα έχουν εκπληρώσει την υποχρεωτική τους θητεία στα μπουρδέλα για ένα χρόνο, αμέσως μετά την αποφοίτησή τους από το λύκειο. Αυτός είναι ο μόνος τρόπος να ταπεινώνονται και να μαθαίνουν έτσι την πραγματική τους αξία.  :sunglasses:
τυπε για την προταση της χ.α για στρατευσης τους τι γνωμη εχεις?
εννοειται οτι θα γινεται μετα την αποφοιτηση τους απτα μπουρδελα :grin:
 

mourdarisxxx

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Picker ποσες χυλοπιτες ειχες φαει πριν αναγκαστεις να διαμορφωσεις αυτες τις αποψεις?
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Λοιπον την κανω σιγα σιγα γιατι εχω δουλειτσες... για τη ψηφοφορια δεν θα σχολιασω
επειδη τα αποτελεσματα φαινονται , δεν εχω να πω κατι ουτε να το παιξω περιλυπος
ειχα μια αποψη μαγκια μου.

Το λαθος ηταν οτι δεν ειχα καταλαβει ακριβως σε ποιο μερος βρισκομουν...
καθε μερος μπορει να διαφοροποιειται απο ενα αλλο οσο η μερα με τη νυχτα....
τελικα κυκλοφορουν πολλοι μοναχικοι εδω μεσα.... απλα δεν φανταστηκα οτι θα ξεφευγε αυτο
και περα απο τις πουτανες... ισως ειναι ενας γενικοτερος τροπος στασης ζωης με την υιοθετηση
ενος ολοκληρωμενου μοναχικου στυλ σε ολες τις εκφανσεις....  :P

 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.927
Κριτικές
14
Like
3.712
Πόντοι
2.777
άλλες προοπτικές οι διακοπές μόνος. Γύρω γύρω, σκυλολόϊ, πέσιμο δίχως ενοχές αν θα αφήσεις τον κολλητό δίπλα που είναι λιώμα στην καρέκλα του παραλιακού κλαμπ και θα φύγεις για παραλία με το θέμα.
Έχουν παρέλθει τα στερεοτυπικά κλισέ στην εποχή μας, πολλοί άνθρωποι είναι μόνοι και κάνουν τούμπες για συνευρέσεις, ειδικά στις διακοπές που είναι και το Θέρος πιο απελευθερωτικό.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Πως να τη βρεις ρε τύπε? Αφού είπαμε:

ΓΑΜΑΜΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ. ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ, ΟΥΤΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ!   :rockon:
ρε πικερ αν ειναι ετσι εσυ δεν θα εχεις γαμησει ποτε στην ζωη σου  :grin:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Λοιπον την κανω σιγα σιγα γιατι εχω δουλειτσες... για τη ψηφοφορια δεν θα σχολιασω
επειδη τα αποτελεσματα φαινονται , δεν εχω να πω κατι ουτε να το παιξω περιλυπος
ειχα μια αποψη μαγκια μου.

Το λαθος ηταν οτι δεν ειχα καταλαβει ακριβως σε ποιο μερος βρισκομουν...
καθε μερος μπορει να διαφοροποιειται απο ενα αλλο οσο η μερα με τη νυχτα....
τελικα κυκλοφορουν πολλοι μοναχικοι εδω μεσα.... απλα δεν φανταστηκα οτι θα ξεφευγε αυτο
και περα απο τις πουτανες... ισως ειναι ενας γενικοτερος τροπος στασης ζωης με την υιοθετηση
ενος ολοκληρωμενου μοναχικου στυλ σε ολες τις εκφανσεις....  :P

ΠΗΡΕΣ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΑ ΞΕΡΟΛΑ
 

Επισκέπτης
τυπε για την προταση της χ.α για στρατευσης τους τι γνωμη εχεις?
εννοειται οτι θα γινεται μετα την αποφοιτηση τους απτα μπουρδελα :grin:

Όχι ρε τύπε. Στρατό οι άντρες, μπουρδέλα οι γυναίκες. Καθένας εκεί που μπορεί να προσφέρει. Και μετά θα βγαίνουν όλοι καλοί πολίτες στην κοινωνία.    :rockon:
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Τύπε έχω να αυνανιστώ από το Δεκέμβρη του 2010. Τo έχω καταφέρει με μέση συχνότητα επαφών μέρα παρά μέρα. Με 150 ευρώ το μήνα μπορείς να είσαι άντρας.  :sunglasses:

ΥΓ: Στο μπουρδέλο δεν τελειώνουμε ποτέ με μαλακία (εκτός αν σου το κάνει η πουτάνα).

Picker  :sunglasses:
ετσι
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Όχι ρε τύπε. Στρατό οι άντρες, μπουρδέλα οι γυναίκες. Καθένας εκεί που μπορεί να προσφέρει. Και μετά θα βγαίνουν όλοι καλοί πολίτες στην κοινωνία.    :rockon:
σαν να μην εχεις αδικο τυπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom