Νέα

Ποια η γνώμη σας για τους υπερβολικα μοναχικούς?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Boldemort
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 204
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως κρινετε αυτους που κάνουν μονοι τους διακοπες σε ξενο μερος για πανω απο 3-4 μέρες?

  • Πιστευω κάτι δεν πάει καλα με αυτους....

    Ψήφοι: 23 19,7%
  • Μια χαρα... αμα την βρισκουν , θα το εκανα και εγω

    Ψήφοι: 69 59,0%
  • Μια χαρα... αμα την βρισκουν , αλλα δεν θα το εκανα και εγω

    Ψήφοι: 19 16,2%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 6 5,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    117

Επισκέπτης

Ε τωρα παραπαει πολυ αυτο.
Τολμας και με συγκρινεις με τον φουκαρα που θεωρει οτι το σαπιο Μεταξουργειο ειναι και η χαρα του εργενη! Ουτε καν μια σωστη εργενικη ζωη δεν ξερει να ζησει και αυτος ο μαλακας.
Μελετησε καλα τις αποψεις μου και μετα ελα να λοιδορησεις :cheesy:
 

Επισκέπτης
Καλα μην ταράζεσαι... θα σκισεις κανα εισιτηριο
και θα χασεις την εκπτωση μετα για τους μοναχικους εκδρομεις  :P

Καθολου δεν ταραζομαι. Σπαω πολυ πλακα με κατι παιδακια.
Εχεις πολλα να μαθεις ακομα! Συνεχισε να μαζευεις καθε χρονο την ταξη σου για διακοπες.
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Ε τωρα παραπαει πολυ αυτο.
Τολμας και με συγκρινεις με τον φουκαρα που θεωρει οτι το σαπιο Μεταξουργειο ειναι και η χαρα του εργενη! Ουτε καν μια σωστη εργενικη ζωη δεν ξερει να ζησει και αυτος ο μαλακας.
Μελετησε καλα τις αποψεις μου και μετα ελα να λοιδορησεις :cheesy:


Ε τι να κανω εγω κυριως σπαμ γραφω με κατι αλλα καμενα...Απο τους υπολοιπους του μπου δεν εχω παρακολουθησει κανεναν....  :)
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
εχω να δηλωσω σε ολους και ολες...

οτι παρα το αποτελεσμα των σημερινων εκλογων

η αποψη μας θα ειναι και θα παραμεινει ισχυρη... και ολοι οι μοναχικοι

θα εχουν απεναντι τους μια ισχυρη αξιωματικη αντιπολιτευση....δεσμευομαστε

να τηρησουμε το προγραμμα και τις μεταρυθμισεις οι οποιες θα οδηγησουν ολους τους ψηφοφορους μας

και παλι σε θεση ισχυος.

Η ψηφοφορια συνεχιζεται!!!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
εχω να δηλωσω σε ολους και ολες...

οτι παρα το αποτελεσμα των σημερινων εκλογων

η αποψη μας θα ειναι και θα παραμεινει ισχυρη... και ολοι οι μοναχικοι

θα εχουν απεναντι τους μια ισχυρη αξιωματικη αντιπολιτευση....δεσμευομαστε

να τηρησουμε το προγραμμα και τις μεταρυθμισεις οι οποιες θα οδηγησουν ολους τους ψηφοφορους μας

και παλι σε θεση ισχυος.

Η ψηφοφορια συνεχιζεται!!!!!!
τυπε ο πικερ ηθελε να βλεπει τετοιες εικονες
31.jpg
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Εγώ ενα πράγμα κατάλαβα - πως  όλη η κριτική  σε αυτόν που ταξιδεύει και διακοπεύει  μόνος  προέρχεται από το γεγονός οτι μπορεί να πετύχει κάποια γκόμενα στο πλοίο  η οποία θα αποκομίσει κακή  εικόνα γι'αυτόν  .... επειδή ταξιδεύει μόνος .

 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Εγώ ενα πράγμα κατάλαβα - πως  όλη η κριτική  σε αυτόν που ταξιδεύει και διακοπεύει  μόνος  προέρχεται από το γεγονός οτι μπορεί να πετύχει κάποια γκόμενα στο πλοίο   η οποία θα αποκομίσει κακή  εικόνα γι'αυτόν  .... επειδή ταξιδεύει μόνος .


Ενα παραδειγμα φεραμε φιλε...
ειτε γνωρισεις γκομενα ειτε γνωρισεις καναν φιλο
θα σε ρωτησει πως πηγες εκει... τωρα αν πας και δεν θες να γνωρισεις κανεναν
τι να πω... εσεις πριν ειπατε οτι πατε να γνωρισετε και κοσμο.
 

Επισκέπτης
Η γνώμη μου στο θέμα είναι η εξής:

Φυσικά και θα προτιμούσα να πάω διακοπές μόνος μου από το να πάω διακοπές με κάποιο φίλο μου. Το να πας διακοπές με άλλον άντρα και το βράδυ να κοιμάσαι παρέα με άλλη πούτσα το βρίσκω ιδιαίτερα αποκρουστικό.

Από εκεί και πέρα, ο χρόνος που θα διαρκούσαν οι μοναχικές διακοπές θα εξαρτιόταν από το πόσο θα μπορούσα να αντέξω χωρίς σεξ. Όπως έχω ξαναπεί, ο αυνανισμός είναι κάτι που υποβιβάζει την προσωπικότητα του άντρα γι΄αυτό και πρέπει να κόβεται μαχαίρι. 3-4 μέρες θα ήταν μια καλή περίοδος, για παραπάνω το βλέπω λίγο δύσκολο γιατί το σπέρμα αρχίζει και βγαίνει από τα αυτιά.

Picker  :sunglasses:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Η γνώμη μου στο θέμα είναι η εξής:

Φυσικά και θα προτιμούσα να πάω διακοπές μόνος μου από το να πάω διακοπές με κάποιο φίλο μου. Το να πας διακοπές με άλλον άντρα και το βράδυ να κοιμάσαι παρέα με άλλη πούτσα το βρίσκω ιδιαίτερα αποκρουστικό.

Από εκεί και πέρα, ο χρόνος που θα διαρκούσαν οι μοναχικές διακοπές θα εξαρτιόταν από το πόσο θα μπορούσα να αντέξω χωρίς σεξ. Όπως έχω ξαναπεί, ο αυνανισμός είναι κάτι που υποβιβάζει την προσωπικότητα του άντρα γι΄αυτό και πρέπει να κόβεται μαχαίρι. 3-4 μέρες θα ήταν μια καλή περίοδος, για παραπάνω το βλέπω λίγο δύσκολο γιατί το σπέρμα αρχίζει και βγαίνει από τα αυτιά.

Picker  :sunglasses:
τυπε γιατι να μην εβρισκες στις διακοπες καμια γυναικα να φυγουν τα χοντρα?
 

Επισκέπτης
τυπε γιατι να μην εβρισκες στις διακοπες καμια γυναικα να φυγουν τα χοντρα?

Πως να τη βρεις ρε τύπε? Αφού είπαμε:

ΓΑΜΑΜΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ. ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ, ΟΥΤΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ!  :rockon:
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Η γνώμη μου στο θέμα είναι η εξής:

Φυσικά και θα προτιμούσα να πάω διακοπές μόνος μου από το να πάω διακοπές με κάποιο φίλο μου. Το να πας διακοπές με άλλον άντρα και το βράδυ να κοιμάσαι παρέα με άλλη πούτσα το βρίσκω ιδιαίτερα αποκρουστικό.

Από εκεί και πέρα, ο χρόνος που θα διαρκούσαν οι μοναχικές διακοπές θα εξαρτιόταν από το πόσο θα μπορούσα να αντέξω χωρίς σεξ. Όπως έχω ξαναπεί, ο αυνανισμός είναι κάτι που υποβιβάζει την προσωπικότητα του άντρα γι΄αυτό και πρέπει να κόβεται μαχαίρι. 3-4 μέρες θα ήταν μια καλή περίοδος, για παραπάνω το βλέπω λίγο δύσκολο γιατί το σπέρμα αρχίζει και βγαίνει από τα αυτιά.

Picker  :sunglasses:

Σε αυτο με τον αυνανισμο εχεις απολυτο δικιο.
ΜΟνο οι μαλακες καθονται και την παιζουν
κοψτην καλυτερα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom