Νέα

Platinum Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ρες
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 880
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Σαββατόβραδο κατά τις 3:30, μετά από κρασοκατάνηξη είπα να πάω για ένα ποτό στο platinum.
Φώτα σβηστά και ερημιά γνωρίζει κανένας τι έγινε ?
Έβαλε λουκέτο ?
Το άλλο στο αεροδρόμιο υπάρχει ?  :idiot: :think:
ρε τρελε,το πλατινουμ στα σφαγεια ειναι χειμερινο
τωρα λειτουργει μονο το καλοκαιρινο στο αεροδρομιο
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Παλιότερα δεν ήταν έτσι. Έκλεινε τον Αύγουστο και άνοιγε αρχές Σεπτεμβρίου.
Μπορεί να έχω χάσει πολλά επεισόδια , αφού έχω πολύ καιρό να πάω , όμως νομίζω πως άνοιγε πριν την ΔΕΘ. :think:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
κατι μου λεει οτι πλατινουμ τελος for ever
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.446
Πόντοι
12.525
κατι μου λεει οτι πλατινουμ τελος for ever
κι εμενα...

Οποτε περνουσα περυσι απ'εξω ειχε 5 αυτοκινητα ολο κι ολο.Φανταζομαι πως και οι του μαγαζιου με αμαξι πανε ως εκει :rolleyes: :rolleyes:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Σα να λέμε δηλαδή ακόμα μια ελληνική επιχείρηση που προτίμησε να κλείσει από το να κατεβάσει τις τιμές...
 

isvoleass

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2010
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Και με αυτές τις τιμές θα ξανακλίσει σύντομα!!!
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Οι Θεοί βάλαν στο Dreams αφίσες της Σάσας που δούλευε εκεί προ 4ετίας  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
142
Πόντοι
0
Τόσο καιρό μέλος, διαβάζω, διαβάζω, οφελούμαι απο τις απόψεις σας και μια γραμμή δεν έχω αξιωθεί να γράψω...
Λοιπόν ας πω και εγώ την άποψή μου μιας και βρέθηκα στο εν λόγω κέντρον ψυχαγωγίας την προηγούμενη εβδομάδα.

Αντροπαρέα (τι άλλο θα ημασταν?) πήγαμε κατά τις 2- 2.30
Φυσικά και αναφέρομαι στο μαγαζί δυτικά, όχι το καλοκαιρινό ανατολικά.
Είσοδος με ποτό 20€.
Πρώτο ξενέρωμα οπότε. (20€??? Ελεος στο Las Vegas ήρθαμε?)
Πολύ ευγενικοί οι άνθρωποι του καταστήματος, αφού πήραμε το χαρτάκι μας, αναλαμβάνει ένα παληκάρι να μας οδηγήσει στο τραπέζι μας.
Απο κόσμο, είχε μέσα, όχι χαμός αλλά καμια 20αρια ατομα είχε (πελάτες)
Η ευχάριστη έκπληξη, μια κοριτσοπαρέα 5 ατόμων, σαν τα κρύα τα νερά, ήρθαν για χαβαλέ, και οφθαλμόλουτρο. Κορίτσια της διπλανής πόρτας με ηλικία περίπου 20-25.
Πριν καλά καλά βολευτούμε στον καναπέ, άρχισαν να έρχονται ορδές κοριτσιών εκ του ανατολικού μπλόκ, αφρικής, και βαλκάνια.
Πολύ ευγενικές, με όρεξη για κουβέντα, αλλά μέτριες οι περισσότερες.
Εμένα μου έτυχε μια η οποία δεν ήταν καθόλου του γούστου μου, συστήθηκε σαν Μαρκέλλα απο Ιταλία. (και καλά...)
Της λέω δεν μιλάω ούτε αγγλικά, ούτε ελληνικά! ούτε Ιταλικά για να την ξεφορτωθώ. (όπως και έγινε.)
Αμέσως έρχεται μια ψηλή, νταρντάνα λιγάκι, κοκκινομάλλα, με μαλλιά πιασμένα κότσο. Μου θύμισε την πηνελόπη αναστασοπούλου. Τρέλλα... Ονειρο...
Πιάνουμε λίγο κουβεντούλα περι ανέμων και υδάτων, πιάνω και εγώ, μου ζητάει να την κεράσω ποτάκι, της λέω απ ευθείας για χορό.
20€ απαντάει, και φεύγουμε σε ένα πιο "διακριτικό" σημείο.
Καλό κομμάτι, ωραίος χορός, αλλά λίγος. Ούτε 5λεπτο.
Φιλάκι στο μάγουλο για χαιρετούρα και ερώτηση αν θελω αλλο ενα.
Αρνήθηκα και την έκανε με ελαφρα.
Όση ώρα μείναμε στο μαγαζί, δεν μείναμε καθόλου μόνοι μας, πάντα ερχόντουσαν κοπέλες, 2 και 3 φορές έκαναν πέρασμα όλες.
Στο σόου που ανέβηκαν σχεδόν όλες στην πίστα ηταν πιο βαριεστημένες και απο τον χουζούρη απο τα στρουμφάκια...
Ξενερώσαμε και την κάναμε.
Απο ποτά, προτίμησα μπύρα...
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
+ χώρος
+εξυπηρετικότατοι σερβιτόροι, υποδοχή, μετρ
+μουσική
+ατμόσφαιρα
+πολλά περάσματα απο τις κοπέλες του μαγαζιου

- μέτριας εμφάνισης οι περισσότερες
- μικρής διάρκειας prive χορός
- το έδειχναν ότι βαριόντουσαν που βρίσκονταν στο μαγαζί
- θες να πεις καμιά χαζομάρα με την παρέα σου αλλά δεν είστε ποτέ μόνοι σας (ανάλογα την περίσταση μπορεί να θεωρηθεί και θετικό αυτό)
-Ακριβό μαγαζί...
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Μπα, άνοιξε τελικά? και από ότι διαβάζω δεν άλλαξε και τίποτα  :think:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Παίδες, αντί να κλαίγεστε για τις τιμές που είναι ακόμα υψηλές, γράψτε καμιά κριτική όπως ο Μπιλάρας πιό πάνω για να βοηθήσετε εμάς που έχουμε χρόνια να πάμε. Η γκρίνια ποτέ δεν έκανε καλό. Οι τιμές συγκριτικά με παλιότερα έχουν πέσει. Αν θέλετε κάτι φθηνό απλά μην πάτε σε στριπ. Κι εμένα μου τη σπάει που δεν είναι 5 ευρώ η είσοδος και 10 το ποτό συν κάρτα δωρεάν χορού αλλά τι να κάνουμε; Αυτό είναι.
 

ilias...

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
να σας κερνανε και σουπα το πρωι???ωραια θα ηταν ε??
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Παίδες, αντί να κλαίγεστε για τις τιμές που είναι ακόμα υψηλές, γράψτε καμιά κριτική όπως ο Μπιλάρας πιό πάνω για να βοηθήσετε εμάς που έχουμε χρόνια να πάμε. Η γκρίνια ποτέ δεν έκανε καλό. Οι τιμές συγκριτικά με παλιότερα έχουν πέσει. Αν θέλετε κάτι φθηνό απλά μην πάτε σε στριπ. Κι εμένα μου τη σπάει που δεν είναι 5 ευρώ η είσοδος και 10 το ποτό συν κάρτα δωρεάν χορού αλλά τι να κάνουμε; Αυτό είναι.

Πηγαινε εσυ που εχεις λεφτα και γραψε καμια κριτικη να μας ενημρωσεις... :)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
να σας κερνανε και σουπα το πρωι???ωραια θα ηταν ε??
αντι να μας πιανετε τον κωλο κ να μας ειρωνευεστε κιολας
δεν ριχνετε καμια τιμη μπας κ ερθουμε να πιασουμε εμεις κανενα κωλο?
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
εχω να παω καμια 5ετια και βαλε τελευταια φορα θυμαμαι ηταν εκει μια γαλλιδα μαρλεν αν δεν κανω λαθος χαλουσε τον κοσμο τοτε δεν προλαβεναι να βαλει βρακι απο τους χορους :2funny: :2funny:
που βρησκεται αραγε αυτο το τεμαχιο ξερει κανενας συναγωνιστης??
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
εχω να παω καμια 5ετια και βαλε τελευταια φορα θυμαμαι ηταν εκει μια γαλλιδα μαρλεν αν δεν κανω λαθος χαλουσε τον κοσμο τοτε δεν προλαβεναι να βαλει βρακι απο τους χορους :2funny: :2funny:
που βρησκεται αραγε αυτο το τεμαχιο ξερει κανενας συναγωνιστης??

Ήταν στο Lido στην Αθήνα...την τελευταία φορά που πήγα (μέσα καλοκαιριού) δεν ήταν εκεί..σύμφωνα με εκλεκτούς συνοδοιπόρους την έχεικάνει προς Κύπρο μεριά...

 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Ήταν στο Lido στην Αθήνα...την τελευταία φορά που πήγα (μέσα καλοκαιριού) δεν ήταν εκεί..σύμφωνα με εκλεκτούς συνοδοιπόρους την έχεικάνει προς Κύπρο μεριά...

μιλαμε τωρα για μοναδικο κοματι οχι τοσο απο εμφανιση ισως εχει και καλυτερες με τρομερο πατο βεβαια αλλα δεν επερνε χαμπαρι εκανε απιστευτα πραγματα στο πριβε
ειχα ακουσει οτι ειχε κανει και τσοντα ισχυει?
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
μιλαμε τωρα για μοναδικο κοματι οχι τοσο απο εμφανιση ισως εχει και καλυτερες με τρομερο πατο βεβαια αλλα δεν επερνε χαμπαρι εκανε απιστευτα πραγματα στο πριβε
ειχα ακουσει οτι ειχε κανει και τσοντα ισχυει?

δεν την έχω πάρει πριβέ να σου πω, στην σκηνή πάντως έκανε "διάφορα"...αν δεν βαριέσαι να ψάξεις το thread του Lido αδερφέ έχω την αίσθηση ότι κάπου υπάρχει ένα link με την καλλιτεχνική ταινία της κυρίας... ;)
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
δεν την έχω πάρει πριβέ να σου πω, στην σκηνή πάντως έκανε "διάφορα"...αν δεν βαριέσαι να ψάξεις το thread του Lido αδερφέ έχω την αίσθηση ότι κάπου υπάρχει ένα link με την καλλιτεχνική ταινία της κυρίας... ;)
κατι χριστουγεννα την ειχα πετυχει 5-6 το πρωι εκανε λεσβιακο με μια μαυρη στη σκηνη μιλαμε εγινε πανικος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom