Νέα

Platinum Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ρες
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 880
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Ενα φιλαρακι με ειπε πως πριν απο μερες που ειχε παει, το σοου περιελαμβανε και πραγματικο πηδημα επι σκηνης (αντρας - γυναικα), αλλα ειμαι κατα 99% σιγουρος πως θα εγινε με στραπον. Ξερει κανενα αλανι περισσοτερα;  :knockinb:
 

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μαν οι τυπισσες εκει με το ζορι δειχνουν το μπουτι τους, τι πηδημα στη σκηνη μου λες
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
μαν οι τυπισσες εκει με το ζορι δειχνουν το μπουτι τους, τι πηδημα στη σκηνη μου λες
Μου θύμισες μια φορά πριν λίγα χρόνια όταν κέρασα μια από εκεί, γνωστή βίζιτα, τη χούφτωνα και της έλεγα πόσο μουνάρα είναι, μου έδειξε τη δυσαρέσκειά της μιλώντας μου περιφρονητικά, τελειώνοντας το ποτό σε 7-8 λεπτά και λέγοντάς μου ότι δεν είμαι καθόλου ρομαντικός.  :cheesy:
 

midevil

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2012
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Ενα φιλαρακι με ειπε πως πριν απο μερες που ειχε παει, το σοου περιελαμβανε και πραγματικο πηδημα επι σκηνης (αντρας - γυναικα), αλλα ειμαι κατα 99% σιγουρος πως θα εγινε με στραπον. Ξερει κανενα αλανι περισσοτερα;  :knockinb:

Η Μπιάνκα με τον Στηβ είναι ζευγάρι και κάνουν 3 φορές σόου την Παρασκευή και 3 το Σάββατο
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
[quote author=petros ioannou  link=topic=981.msg4273263#msg4273263 date=1357224711]
Η Μπιάνκα με τον Στηβ είναι ζευγάρι και κάνουν 3 φορές σόου την Παρασκευή και 3 το Σάββατο
[/quote]

Αρα καλα ειχα ακουσει πως παιζει καλο Live show. Παρασκευη ή Σαββατο λοιπον.  Στην Αθηνα βεβαια ειναι ακομα πιο προχωρημενα τα σοου, παιδια. Εναλλαγες στασεων, real πιπα, cum in mouth και facial cum αμα λαχει! φουλ εξτρα προγραμματα, οχι μλκς. ;)
 

midevil

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2012
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0

Αρα καλα ειχα ακουσει πως παιζει καλο Live show. Παρασκευη ή Σαββατο λοιπον.  Στην Αθηνα βεβαια ειναι ακομα πιο προχωρημενα τα σοου, παιδια. Εναλλαγες στασεων, real πιπα, cum in mouth και facial cum αμα λαχει! φουλ εξτρα προγραμματα, οχι μλκς. ;)
[/quote]


Είναι ( στο περίπου ) στις 1 στις 3 και στις 5 . Εναλλαγές στάσεων και κόλπα έχει . Τελείωμα δεν έχει
 

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μου θύμισες μια φορά πριν λίγα χρόνια όταν κέρασα μια από εκεί, γνωστή βίζιτα, τη χούφτωνα και της έλεγα πόσο μουνάρα είναι, μου έδειξε τη δυσαρέσκειά της μιλώντας μου περιφρονητικά, τελειώνοντας το ποτό σε 7-8 λεπτά και λέγοντάς μου ότι δεν είμαι καθόλου ρομαντικός.  :cheesy:

χχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ξερναω απο τη μυτη και τα αυτια οταν ακουω platinum, οι τυποι υποτιμουν την νοημοσυνη μας  :zombie:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Παιδι θαυμα για πες τι εγινε και το λες αυτο ???
Ετσι απο περιεργεια ρωταω καθαρα...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
μια επισκεψη θε σε βγαλει απο την περιεργεια
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Άφραγκος μεν έχοντας βγάλει τρελά γούστα δε.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Εγω παντως που ειχα πληροφοριες οτι μια απο εκει μεσα εκανε και δουλειες απεξω απο το μαγαζι. οταν την επιασα στο φαισμπουκ (και που με ψιλο ηξερε ποιος ειμαι και εξω) και της εκανα υπονοιες για τετοιο πραμα, μου αρχισε τις αρλουμπες του στυλ και ποια με περασες εμενα, εγω δεν κανω τετοια. που στο μαγαζι μια χαρα τα κανει αυτα που της ζητησα και παραπανω. (της ειπα για πριβε χωρο σε χωρο μου τονισα οχι σεξ αλλα αμα ερχοτανε για το αλλο σιγα μην δεν προχωρουσε το θεμα).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom