Νέα

Platinum Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ρες
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 880
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
τραγικη κατασταση....ειμαι στην περιοχη αεροδρομιου παρασκευη βραδυ κ βλεπω τα φωτα του πλατινουμ αναμενα...λεω να μπω...ερχεται ενας κυριος κ μου λεει ειμαστε κλειστα να σου κοψω εισητηριο απο δω για να πας στο αλλο στα σφαγεια?
τραγικοοοοοοο.....
βγαλτε καρτες χορου δωρο κ ριξτε τις τιμες
Και γυριστε το σε στυλ ΣΟΛ και ισως...
 

EktorPro

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
2
Πόντοι
1
τραγικη κατασταση....ειμαι στην περιοχη αεροδρομιου παρασκευη βραδυ κ βλεπω τα φωτα του πλατινουμ αναμενα...λεω να μπω...ερχεται ενας κυριος κ μου λεει ειμαστε κλειστα να σου κοψω εισητηριο απο δω για να πας στο αλλο στα σφαγεια?
τραγικοοοοοοο.....
βγαλτε καρτες χορου δωρο κ ριξτε τις τιμες
:2funny: :2funny:
 

foustanas 25

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
re paidia piga xtes sto sol kati leei thelo na paw simera oneiro exei paei kanenas na mou pei i tzampa o kopos
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Για φίλη μου που ρωτάει, υπάρχει και αντρικό στριπτίζ/πριβέ στο Πλάτινουμ;
Η γενικά σε κάποιο στριπτητζάδικο της Θεσσαλονίκης, υπάρχει άντρας να κάνει πριβέ για γκόμενες;
 

ilias...

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Για φίλη μου που ρωτάει, υπάρχει και αντρικό στριπτίζ/πριβέ στο Πλάτινουμ;
Η γενικά σε κάποιο στριπτητζάδικο της Θεσσαλονίκης, υπάρχει άντρας να κάνει πριβέ για γκόμενες;
στο platinum εχει αντρικο show κανουν και prive..
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
εξακολουθει να εχει ανεβασμενο επιπεδο στις κοπελες?
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
γεια σας συναθλητές . δουλεύει καμιά  "joy "  στο μαγαζί ??? κοντή μελαχροινη με αρκετά τατουάζ . δεχομαι και  pm . thanks 
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

ειπα να επιστρεψω στις ριζες μου ...

επισκεψη στην πλατινα ...

εισοδος 20 , ποτο 20 , χορος 30 ...

πολυ ωραιο μαγαζι , βγαζει μια γκλαμουρια . με το ποτο εφεραν ενα πιατο ξηροκαρπια , ενα πιατο φρουτα και ενα ακομα πιατο , που ομως δεν ειδα τι ειναι . η πιστα ειναι κλασικη πιστα του πλατινουμ , οπου ολο και καποια κοπελα θα χορευει . εννοω οτι ο χρονος χωρις σοου ειναι λιγος .

ειχε αρκετο κοσμο ( προς εκπληξη μου ) και πολλες κοπελες ( ειδα και μια παλια γνωστη την ιωαννα ) των οποιων το επιπεδο χαρακτηριζεται γενικα καλο .

τι δεν μαρεσε και εφυγα γρηγορα : πολυ πρηξιμο ρε παιδακι μου . δεν μαφησαν να ευχαριστηθω το ποτο μου και να παρω λιγο ματι .

δεν προλαβα να καθησω , να πιω μια γουλια και μου την επεσαν 3 . μεσα σε 5 λεπτα . ελεος ...

σε μιση ωρα μου ηρθαν αλλες 4-5 , μεπρηξαν τα γκαρσονια , οι μετρ , οι καθαριστριες ... ασε λιγο να δω καναδυο χορους , να μπω στο κλιμα και κατι θα κανω . γειασου-χορο-ποτο και γειασου-χορο-ποτο . ενοιωσα αβολα , αναγκαστικα να γινω και αγενης με κανα δυο και την εκανα με ελαφρα πηδηματακια ...

οσο για τιμες : για μενα αυτα τα νουμερα δεν υπαρχουν . τωρα αν η επιχειρηση με αυτες τις τιμες ειναι οικονομικα βιωσιμη , τι να πω , παω πασο . παντως οσο καθησα κανεις δεν πηρε χορο , δεν διεκρινα σαμπανιες και ο κοσμος δεν θα ελεγα οτι κερνουσε και ιδιαιτερα . τεσπα , αμα την βγαζουν εμενα δεν μου πεφτει λογος .

απλα μου εφυγε η περιεργεια/νοσταλγια και δεν θα ξαναπατησω .

αυτα τα ολιγα ...

 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ειπα να επιστρεψω στις ριζες μου ...

επισκεψη στην πλατινα ...

εισοδος 20 , ποτο 20 , χορος 30 ...

πολυ ωραιο μαγαζι , βγαζει μια γκλαμουρια . με το ποτο εφεραν ενα πιατο ξηροκαρπια , ενα πιατο φρουτα και ενα ακομα πιατο , που ομως δεν ειδα τι ειναι . η πιστα ειναι κλασικη πιστα του πλατινουμ , οπου ολο και καποια κοπελα θα χορευει . εννοω οτι ο χρονος χωρις σοου ειναι λιγος .

ειχε αρκετο κοσμο ( προς εκπληξη μου ) και πολλες κοπελες ( ειδα και μια παλια γνωστη την ιωαννα ) των οποιων το επιπεδο χαρακτηριζεται γενικα καλο .

τι δεν μαρεσε και εφυγα γρηγορα : πολυ πρηξιμο ρε παιδακι μου . δεν μαφησαν να ευχαριστηθω το ποτο μου και να παρω λιγο ματι .

δεν προλαβα να καθησω , να πιω μια γουλια και μου την επεσαν 3 . μεσα σε 5 λεπτα . ελεος ...

σε μιση ωρα μου ηρθαν αλλες 4-5 , μεπρηξαν τα γκαρσονια , οι μετρ , οι καθαριστριες ... ασε λιγο να δω καναδυο χορους , να μπω στο κλιμα και κατι θα κανω . γειασου-χορο-ποτο και γειασου-χορο-ποτο . ενοιωσα αβολα , αναγκαστικα να γινω και αγενης με κανα δυο και την εκανα με ελαφρα πηδηματακια ...

οσο για τιμες : για μενα αυτα τα νουμερα δεν υπαρχουν . τωρα αν η επιχειρηση με αυτες τις τιμες ειναι οικονομικα βιωσιμη , τι να πω , παω πασο . παντως οσο καθησα κανεις δεν πηρε χορο , δεν διεκρινα σαμπανιες και ο κοσμος δεν θα ελεγα οτι κερνουσε και ιδιαιτερα . τεσπα , αμα την βγαζουν εμενα δεν μου πεφτει λογος .

απλα μου εφυγε η περιεργεια/νοσταλγια και δεν θα ξαναπατησω .

αυτα τα ολιγα ...
καλα ρε χαμενε με βλεπεις να ρωταω τι παιζει κ δεν μου λες να ερθω κ εγω?
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

εχεις λεφτα για πεταμα , ε ?  :)

για να δουμε ... την επομενη φορα που κατα τις 4 παρα αποφασισω να παω στριπ ( που δεν προκειτε να ξαναπαω στριπ , αλλαλεμετωρα ) θα σε παρω τηλεφωνο ( που δεν το εχω , αλλα αυτο κανονιζεται ) και θα πω : ε dekerακο δεν με νοιαζει αν κοιμασε , που ποιος μπορει να κοιματε 4 παρα το βραδυ , τσακισου και ελα να παμε στριπ ...  :uglystupid:

τεσπα . μπορουμε να μαζευτουμε να κανουμε καμια εξορμηση τωρα που ειναι γιορτες ...  :sunglasses:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
εχεις λεφτα για πεταμα , ε ?  :)

για να δουμε ... την επομενη φορα που κατα τις 4 παρα αποφασισω να παω στριπ ( που δεν προκειτε να ξαναπαω στριπ , αλλαλεμετωρα ) θα σε παρω τηλεφωνο ( που δεν το εχω , αλλα αυτο κανονιζεται ) και θα πω : ε dekerακο δεν με νοιαζει αν κοιμασε , που ποιος μπορει να κοιματε 4 παρα το βραδυ , τσακισου και ελα να παμε στριπ ...  :uglystupid:

τεσπα . μπορουμε να μαζευτουμε να κανουμε καμια εξορμηση τωρα που ειναι γιορτες ...  :sunglasses:
οποτε θελετε
εγω το ειπα,ειμαι μεσα
 

thess714

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
20 είσοδος 20 ποτό απλό κοπέλας 30 χορός.
Διάρκεια ποτού 5-10 λεπτά. Ψιλοπρήξιμο.
Αν τη βγάζουν ακόμη με τέτοιες τιμές και υπάρχουν κάποιοι να τα σκάνε καλά κάνουν και κρατάνε.
Χορός πάντως δεν έπαιζε ιδιαίτερα.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.059
Κριτικές
1
Like
189
Πόντοι
16
Eχει αποψη καποιος συναγωνιστης τί παιζει σήμερα? Εχω τρελη ότεξη για μεγαλα βυζια να γλυψω και να παιξω...Εχει κανενα καλο κομματι εδω ή σε άλλο μαγαζί? Ζητω συγγνωμη που το αναρτω σε 3 μαγαζια,αλλα δεν θελω να φανει ως διαφημιση σε κανενα....Απλα αν γνωριζει καποιος να μου δωσει καποια πληροφορια για το οποιοδηποτε απο τα 3
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Σαββατόβραδο κατά τις 3:30, μετά από κρασοκατάνηξη είπα να πάω για ένα ποτό στο platinum.
Φώτα σβηστά και ερημιά γνωρίζει κανένας τι έγινε ?
Έβαλε λουκέτο ?
Το άλλο στο αεροδρόμιο υπάρχει ?  :idiot: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom