Νέα

Platinum Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ρες
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 880
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Σαββατο δυσκολα να ηταν η Κατερινα η Ουγγαρεζα εκει..Μπανσκο ηταν ;)
 

Dirty_Frank

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
938
Like
1.316
Πόντοι
206
ονομα;καταγωγη;ρωτησες;

δε ξέρω παλίκαρε,αυτή μαζί με την άλλη μαυρομάλλα που λέω πιο πάνω ήταν σε ένα τραπέζι με 2 τυπάδες για ώρες
δυνατό μωρό πάντως

σα τη Μικαέλα πάντως δεν έχει - έχω τραβήξει 10 φορές για πάρτη της

@alexm4n
ναι η μία μαύρη ήταν η Κέλι,δε μάρεσε
α και Παρασκευή βράδυ τις ανέβασαν όλες στη πίστα και μέτρησα 18 τουλάχιστον +1 που έκανε το σεξ σόου στα καπάκια
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
δε ξέρω παλίκαρε,αυτή μαζί με την άλλη μαυρομάλλα που λέω πιο πάνω ήταν σε ένα τραπέζι με 2 τυπάδες για ώρες
δυνατό μωρό πάντως

σα τη Μικαέλα πάντως δεν έχει - έχω τραβήξει 10 φορές για πάρτη της

@alexm4n
ναι η μία μαύρη ήταν η Κέλι,δε μάρεσε
α και Παρασκευή βράδυ τις ανέβασαν όλες στη πίστα και μέτρησα 18 τουλάχιστον +1 που έκανε το σεξ σόου στα καπάκια
Λεσβιακό σεξ show ή με καναν μπάρμπα;
 

Dirty_Frank

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
938
Like
1.316
Πόντοι
206
με ένα σφίχτη ρε,μακάρι λεσβιακό αλλά δεν
απότι έγραψαν παλιότερα συναγωνιστές είναι ζευγάρι

εξαιρετικό και το στριπτίζ του άλλου σφίχτη που ήταν ντυμένος Predator  :2funny:

Predator2.jpg
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Απλα πεταμενα λεφτα! Σε FKK πηδας μουνι σαν την Μικαελα με ενα πενηνταρικο!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Απλα πεταμενα λεφτα! Σε FKK πηδας μουνι σαν την Μικαελα με ενα πενηνταρικο!

Οκ και αυτη οταν ηρθε γατακι ηταν που ξαπλωνε με διαφορους μετα πεσανε οι σαλιαριδες επανω και την κανανε φιρμα..
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Πηγαινε αραγε ακομα κοσμος στα στριπτιζαδικα και ξοδευει λεφτα? Ειναι μηπως ρητορικη η ερωτηση μου?
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Εγω παντως που πηγαινα 4 φορες τον χρονο τα εκοψα και εχω να πατησω 2 χρονια
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
a kala!!ego ti na po pou pigena dyo fores tin ebdomada se ola ta strip tis pollis!!asta na pane polla fraga!!alla tora fola se olous aytoys pou eksakolouthoun na exoun tis times epano!!milao geia pikola ton 30 opos pallia!etsi re na peinasete re lamogia dioti me ta lefta ta dika mas ginane kapoioi mages.tora ton mpoulo.an den riksete tin times se ligo tha ta bgazete eseis ta rouxa sas kai oxi i gomenes sas :2funny:!!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
a kala!!ego ti na po pou pigena dyo fores tin ebdomada se ola ta strip tis pollis!!asta na pane polla fraga!!alla tora fola se olous aytoys pou eksakolouthoun na exoun tis times epano!!milao geia pikola ton 30 opos pallia!etsi re na peinasete re lamogia dioti me ta lefta ta dika mas ginane kapoioi mages.tora ton mpoulo.an den riksete tin times se ligo tha ta bgazete eseis ta rouxa sas kai oxi i gomenes sas :2funny:!!
Μαζί σου καβαλάρη παίχτη!!!!!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
parakalw na karfitsv8ei mprosta na to diabazoyn oloi oi pextes! :rockon: :rockon: :rockon:
a kala!!ego ti na po pou pigena dyo fores tin ebdomada se ola ta strip tis pollis!!asta na pane polla fraga!!alla tora fola se olous aytoys pou eksakolouthoun na exoun tis times epano!!milao geia pikola ton 30 opos pallia!etsi re na peinasete re lamogia dioti me ta lefta ta dika mas ginane kapoioi mages.tora ton mpoulo.an den riksete tin times se ligo tha ta bgazete eseis ta rouxa sas kai oxi i gomenes sas :2funny:!!
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
192
Πόντοι
16
Λοιπον,χθες βραδυ....μετά απο αποτυχημενες προσπαθειες για ευρεση αδυνατης με μεγαλα βυζια απο αγγελιοφορο(και αφου απο εδω ΔΥΣΤΥΧΩΣ) δεν βοηθησαν καποιοι,ενω αντιθετως ξερουν πολυ καλα μερικοι το ποσο εχω βοηθησει με πληροφοριες,αποφασισα μονος να παω σε ενα απο τα δυο καλα strip της πολης...Επελεξα Platinum.Ειχα να πατησω(δεν παταω σε αυτα) πανω ενα χρονο....
Απαραδεκτοι στις τιμες...
Λοιπον,αφου παρελασαν ΟΛΕΣ οι κοπελες,μια μονο μου εκανε κλικ....μια πολυ γλυκια κοπελα,απο τη Ρουμανια..Ηταν τοσο ομορφη,που ηταν κοπελα να ερωτευτεις,,,δεν ηθελα να την παρω για χορο αφου δεν εβγαζε καθολου προστυχο στυλ.Σωματαρα,ωραιο,συμμετρικα μεγαλο στηθος...
Επελεξα την τελευταια που ηρθε...Τη γνωστη τσεχα....Με το που πλησιαζει,δεν την αφησα καν να καθησει διπλα μου...Σηκωνομαι και της λεω..."παμε"...
Τετοιο βυζι,ποσο καιο ειχα ν ακουμπησω.....Με ...τελειωσε...σε 2 λεπτα...ουτε μισο χορο....Απιστευτη η τυπισα....Πολλα λεφτα θα μου πειτε 30€ για 2 λεπτα...Δεν το κανω (και δεν αξιζει να το κανει καποιος) πολλες φορες...Δεν το μετανιωσα.... κοπελα ειναι πανεμορφη,με το τελειο σωμα,το τελειο στηθος,προστυχη,..αν εχει μυαλο,μπορει να βγαλει πολλα φραγκα....Ολο και καποιος πορτοφολατος θα την πατησει μαζι της....
Σε γενικες γραμμες....δεν ξαναπαω,πανακριβο....ισως επομενη επιλογη να ειναι το ετερο....το le cabaret...αλλα δεν ξερω τι υλικο παιζει εκει,(απο βυζι παντα εννοω)..
Κατα τ αλλα,δεκτη οποιαδηποτε ανταλλαγη με Pm....Οχι ομως μονοπλευρη...
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Στο Le Cabaret νομιζω εχει μια μαυρη (Βανεσα αν θυμαμαι καλα) με τρομερο κωλο. Τρομερο ομως.
Απο βυζι που ψαχνεις προσπαθησε να μαθεις αν ειναι ακομα αυτη η Μισελ Τεκερο που εχει τεραστιο βυζι.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
192
Πόντοι
16
Στο Le Cabaret νομιζω εχει μια μαυρη (Βανεσα αν θυμαμαι καλα) με τρομερο κωλο. Τρομερο ομως.
Απο βυζι που ψαχνεις προσπαθησε να μαθεις αν ειναι ακομα αυτη η Μισελ Τεκερο που εχει τεραστιο βυζι.
Φιλε μου ευχαριστω....Αλλα τη Μισελ την ειχα παρει περυσι 3 φορες χ 2 χορους.....Γεμισα ,,βυζομολωπες....:)
Απλα ειναι πολυ ξενερωτη...χαλια χορο...Δεν την ξαναπαιρνω.....
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
συνηθως οταν ειναι μουναρες ειναι ξενερωτες.
Μηπως χθες που πηγες στο πλατινουμ προσεξες αν ηταν εκει η Μαρια η Ιταλιδα; Εχω χασει τα χναρια της αφου εχω να πατησω 2 χρονια
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
192
Πόντοι
16
συνηθως οταν ειναι μουναρες ειναι ξενερωτες.
Μηπως χθες που πηγες στο πλατινουμ προσεξες αν ηταν εκει η Μαρια η Ιταλιδα; Εχω χασει τα χναρια της αφου εχω να πατησω 2 χρονια
Δεν ηρθε φιλε καμια Μαρια Ιταλιδα...
1.Δεν την ξερω αφου δεν παω συχνα
2.Αν ειναι ακομη εκει,ισως δεν δουλευε χθες αφου χθες ειχε 10-12 κοπελες απο τις 23 που δουλευουν παρασκευη-σαββατο
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Πρεπει να σταματισε δυστυχως. Μελαχρινη αδυνατη με βυζαρες και πολυ καλο πριβε
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
τελικα υπαρχουν ακομα πολλα γιδια που εξακολουθουν και πανε σε στριπ σοου!!μπεεεεεεε!!! :2funny:.το λεο διοτι και εγο παλια γιδη ειμουν!! :uglystupid: :think:τωρα εβαλα μυαλο! :think:
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
μια ερωτηση η Μικαελα κανει βιζιτες??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom