Νέα

Πιστεύετε ότι ο στοματικός έρωτας δεν αποτελεί απιστία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -annag-
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 377
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιστεύετε ότι ο στοματικός έρωτας δεν αποτελεί απιστία?

  • ναί, συμφωνώ

    Ψήφοι: 43 26,1%
  • όχι, δεν συμφωνώ

    Ψήφοι: 96 58,2%
  • δεν έχω γνώμη

    Ψήφοι: 5 3,0%
  • ναί μεν αλλά...

    Ψήφοι: 21 12,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    165

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εύγε velvy, μ' αρέσει ο τρόπος.... που σκέπτεσαι!!!! :uglystupid: :idiot:

τα εμοτς αυτα να τα βαλεις στον πατο σου :2funny:
αφου θες να τον παρεις απ'αλλου, τι σκατα κανεις κηρυγματα περι ηθικης? αν οντως εισαι ηλιθια, κ πιστευεις οτι δεν τρεχει μια, τραβα να τα πεις ολα στον δικο σου. να εχει γνωση ο ανθρωπος
εναλλακτικα ξεκινηστε τις παρτουζες να τελειωνουμε κ να χαρειτε κ οι 2.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
τα εμοτς αυτα να τα βαλεις στον πατο σου :2funny:
αφου θες να τον παρεις απ'αλλου, τι σκατα κανεις κηρυγματα περι ηθικης? αν οντως εισαι ηλιθια, κ πιστευεις οτι δεν τρεχει μια, τραβα να τα πεις ολα στον δικο σου. να εχει γνωση ο ανθρωπος
εναλλακτικα ξεκινηστε τις παρτουζες να τελειωνουμε κ να χαρειτε κ οι 2.
+10000000
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
OP
OP
A

-annag-

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
τα εμοτς αυτα να τα βαλεις στον πατο σου :2funny:
αφου θες να τον παρεις απ'αλλου, τι σκατα κανεις κηρυγματα περι ηθικης? αν οντως εισαι ηλιθια, κ πιστευεις οτι δεν τρεχει μια, τραβα να τα πεις ολα στον δικο σου. να εχει γνωση ο ανθρωπος
εναλλακτικα ξεκινηστε τις παρτουζες να τελειωνουμε κ να χαρειτε κ οι 2.
Εχεις κάνει λιμανάς στον Πειραιά μήπως? :think: :2funny:
 
OP
OP
A

-annag-

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Αντε το παραξυλώσατε με την απαίσια συμπεριφορά σας όλοι, ξέρω και εγώ πολύ επιδέξια να χρησιμοποιώ ανήθικες εκρφάσεις...
Αντε γειά, πολλή σημασία σας έδωσα νομίζω...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εχεις κάνει λιμανάς στον Πειραιά μήπως? :think: :2funny:

α ξεχασα να απαγγειλω κ να καταγραψω οσα διαβασα στο αρλεκιν σημερα το πρωι περι ερωτα κ αγαπης. να με συγχωρειτε.

:2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
κατι τετοια διαβαζω πρωινιατικα και μου πεφτει κατω απο τα γελια ο εσπρεσσο φρεντο μου.  :headbang:

Πριν διαβάσεις και το παρακάτω, προφύλαξε την γραβάτα σου, γιατί θα γίνει χάλια από τον υπόλοιπο φρέντο!!!!  

:2funny:

Γλυκά μου αγοράκια σας ευχαριστώ γενικώς για το ενδιαφέρον σας και τις υπέροχες προθέσεις σας, αλλά θα σας πώ ότι σίγουρα ο άντρας που ίσως με κάνει να παρεκτραπώ σίγουρα δεν βρίσκεται εδώ στο φόρουμ...
 
OP
OP
A

-annag-

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
τα εμοτς αυτα να τα βαλεις στον πατο σου :2funny:
αφου θες να τον παρεις απ'αλλου, τι σκατα κανεις κηρυγματα περι ηθικης? αν οντως εισαι ηλιθια, κ πιστευεις οτι δεν τρεχει μια, τραβα να τα πεις ολα στον δικο σου. να εχει γνωση ο ανθρωπος
εναλλακτικα ξεκινηστε τις παρτουζες να τελειωνουμε κ να χαρειτε κ οι 2.
Σάλτα λοιπόν και γ@... μωρή φόλα που νομίζεις ότι είσαι ικανή να με κρίνεις και να με σχολιάσεις παλιοδεύτερη,
αλλα δεν φταίς εσύ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕ ΟΤΑΝ ΕΧΥΝΕ...
 

Poetjokey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
40
Like
876
Πόντοι
990
Ο,τιδήποτε εκτός διείσδυσης στον κόλπο, όπως είναι το πρωκτικό ή το στοματικό ή η χειρωνακτική εργασία δεν αποτελεί απιστία βεβαίως, βεβαίως. Μπορείς άνετα να πεις στην κοπέλα(αγόρι αναλόγως) σου:
-"Προχθές καθόμουνα με το Κατερινάκι στο γραφείο, αλλά δεν περνούσε η ώρα και βαριόμασταν, όπότε της προτείνω να με τσιμπουκώσει. Απλά και μόνο για να περάσει η ώρα. Δεν πιστεύω να έχεις πρόβλημα;".
Απάντηση της κοπέλας:
-"Όχι άντρα της ζωής μου, αφού δεν γεύτηκε το κάτω κεφάλι σου τα υγρά του κόλπου της Κατερίνας, τότε δεν υπάρχει πρόβλημα! Μην σου πω τι κάνουμε εγώ κι ο Γιώργος στο γραφείο..."
Απάντηση πιο αναμενόμενη:
:s&m_1:

Κοροιδευόμαστε;
 

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
450
Like
83
Πόντοι
1
επομενο ηταν να φτασει σε αυτο το επιπεδο αυτη η συζητηση, δεν ηταν κ σοβαρο θεμα δηλαδη... οποτε...  :jerking:
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Καλησπέρα σας, αντιμετωπίζω ένα δίλλημα και θα ήθελα πολύ την γνώμη σας ανεξαρτήτως φύλου. Αν δεν υπάρξει διείσδυση, ο στοματικός έρωτας, τα ερωτικά χάδια ή ο αυνανισμός είναι σεξ (και συνεπώς απιστία)? Ποιά είναι η γνώμη σας?

Ρώτα τον Μπίλ Κλίντον  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σάλτα λοιπόν και γ@... μωρή φόλα που νομίζεις ότι είσαι ικανή να με κρίνεις και να με σχολιάσεις παλιοδεύτερη,
αλλα δεν φταίς εσύ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕ ΟΤΑΝ ΕΧΥΝΕ...

ααχαχαχαχα
αχαχαχαχα
:2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Σάλτα λοιπόν και γ@... μωρή φόλα που νομίζεις ότι είσαι ικανή να με κρίνεις και να με σχολιάσεις παλιοδεύτερη,
αλλα δεν φταίς εσύ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕ ΟΤΑΝ ΕΧΥΝΕ...
Εσύ κοπελιά θεωρείς τον εαυτό σου πρώτη δηλαδή;;; :2funny:
 
OP
OP
A

-annag-

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Εσύ κοπελιά θεωρείς τον εαυτό σου πρώτη δηλαδή;;; :2funny:
pz εξήγησα στο ζώο που έστειλα το μήνυμα ότι δεν έχει δικαίωμα να μου απευθύνεται με αυτόν τον τρόπο, οπότε εφόσον συνέχισε με απαράδεκτα μηνύματα απλά απάντησα στην ίδια γλώσσα για να καταλάβει τι εννούσα...ΟΚ? ελπίζω να έλυσα την απορία που σου δημιουργήθηκε :think:
 

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
450
Like
83
Πόντοι
1
το ερωτημα σου δυστηχως σηκωνει τετοιες απαντησεις..
 

Επισκέπτης
Τελικά μήπως η όλη φάση είναι προς όφελος και μόνο του συντρόφου μας? Μια εξάσκηση που αποδεικνύεται προς ΟΦΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ, μπορώ και γίνομαι πολύ καλύτερη στη προσφορά της σεξουαλικής υδονής και ολοκλήρωσης του ανθρώπου που αγαπώ!!!!!!!
Και πιστεύω ότι δεν έχω καθόλου μα καθόλου άδικο, ετσι δεν είναι αγοράκια?
:rockon: :rockon:παμε τσιμπουκια ολες μαζι...αγαπη μου ειδες τι καλη εξασκηση εκανα?


εχεις χιουμορ τελικα :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom