Νέα

Πιστεύετε ότι ο στοματικός έρωτας δεν αποτελεί απιστία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -annag-
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 377
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιστεύετε ότι ο στοματικός έρωτας δεν αποτελεί απιστία?

  • ναί, συμφωνώ

    Ψήφοι: 43 26,1%
  • όχι, δεν συμφωνώ

    Ψήφοι: 96 58,2%
  • δεν έχω γνώμη

    Ψήφοι: 5 3,0%
  • ναί μεν αλλά...

    Ψήφοι: 21 12,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    165

Sokofretaki

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.181
Like
0
Πόντοι
16
Aπο τη στιγμη που θελεις σεξουαλικα αλλον απο τον συντροφο σου ειναι απιστια. Το αν θα πραγματοποιησεις την φαντασιωση σου ειναι απλα μια λεπτομερεια.

Απο την στιγμή που θέλεις να φας σοκοφρετάκια έχεις πάρει και τις θερμίδες.Το αν πραγματοποιήσεις την φαντασίωση σου είναι απλά μια λεπτομέρεια;;;;;;;;;
:cheesy:Κάπως έτσι μου ακούγεται αυτή η άποψη.
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
ΑΜα τις κανεις καλες και σε φιλικη για το σαιτ τιμη δηλωνω συμμετοχη και ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΙΑ αν αυτο ειναι το προβλημα σου
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
OP
OP
A

-annag-

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Γλυκά μου αγοράκια σας ευχαριστώ γενικώς για το ενδιαφέρον σας και τις υπέροχες προθέσεις σας, αλλά θα σας πώ ότι σίγουρα ο άντρας που ίσως με κάνει να παρεκτραπώ σίγουρα δεν βρίσκεται εδώ στο φόρουμ...
Επισης θα ήθελα να παραθέσω στην διάθεσή σας, ένα σχόλιο που συνάντησα στα μηνύματά μου απο μέλος του φόρουμ.
Το σχόλιό μου για το μήνυμα: Αυτή είναι η συμπεριφορά που αναμένει μια γυναίκα από έναν ΑΝΤΡΑ ΜΕ ...!!!!!!!!!!
Διαβάστε λοιπόν:
"Δεν είναι απιστία το στοματικό σεξ. Η απιστία εξάλλου συνδέεται και με τα συναισθήματα. Και ζούμε σε μια ρευστή κοινωνία, οπότε οι προκλήσεις είναι πάρα πολλές. Πόσοι άντρες έχουν βαρεθεί το σεξ με τη γυναίκα τους, την ίδια γυναίκα? Πολλοί... Πόσες γυναίκες έχουν βαρεθεί το σεξ με το άντρα τους, τον ίδιο άντρα? Πολλές... Είσαι άπιστος αν αγαπάς και άλλον πέρα από το σύντροφο σου. Αυτή είναι η γνώμη μου."

Φιλάκια σε όλους σας!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ούτε το πρωκτικό είναι απιστία.
αφού είναι παρα φύση δεν καλύπτεται από τους ηθικούς νόμους.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.773
Κριτικές
90
Like
33.543
Πόντοι
24.700
Γλυκά μου αγοράκια σας ευχαριστώ γενικώς για το ενδιαφέρον σας και τις υπέροχες προθέσεις σας, αλλά θα σας πώ ότι σίγουρα ο άντρας που ίσως με κάνει να παρεκτραπώ σίγουρα δεν βρίσκεται εδώ στο φόρουμ...
Επισης θα ήθελα να παραθέσω στην διάθεσή σας, ένα σχόλιο που συνάντησα στα μηνύματά μου απο μέλος του φόρουμ.
Το σχόλιό μου για το μήνυμα: Αυτή είναι η συμπεριφορά που αναμένει μια γυναίκα από έναν ΑΝΤΡΑ ΜΕ ...!!!!!!!!!!
Διαβάστε λοιπόν:
"Δεν είναι απιστία το στοματικό σεξ. Η απιστία εξάλλου συνδέεται και με τα συναισθήματα. Και ζούμε σε μια ρευστή κοινωνία, οπότε οι προκλήσεις είναι πάρα πολλές. Πόσοι άντρες έχουν βαρεθεί το σεξ με τη γυναίκα τους, την ίδια γυναίκα? Πολλοί... Πόσες γυναίκες έχουν βαρεθεί το σεξ με το άντρα τους, τον ίδιο άντρα? Πολλές... Είσαι άπιστος αν αγαπάς και άλλον πέρα από το σύντροφο σου. Αυτή είναι η γνώμη μου."

Φιλάκια σε όλους σας!

Δεν διευκρινίσατε που! :grin:
 
Εγγρ.
2 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Like
0
Πόντοι
1
Γλυκά μου αγοράκια σας ευχαριστώ γενικώς για το ενδιαφέρον σας και τις υπέροχες προθέσεις σας, αλλά θα σας πώ ότι σίγουρα ο άντρας που ίσως με κάνει να παρεκτραπώ σίγουρα δεν βρίσκεται εδώ στο φόρουμ...
Επισης θα ήθελα να παραθέσω στην διάθεσή σας, ένα σχόλιο που συνάντησα στα μηνύματά μου απο μέλος του φόρουμ.
Το σχόλιό μου για το μήνυμα: Αυτή είναι η συμπεριφορά που αναμένει μια γυναίκα από έναν ΑΝΤΡΑ ΜΕ ...!!!!!!!!!!
Διαβάστε λοιπόν:
"Δεν είναι απιστία το στοματικό σεξ. Η απιστία εξάλλου συνδέεται και με τα συναισθήματα. Και ζούμε σε μια ρευστή κοινωνία, οπότε οι προκλήσεις είναι πάρα πολλές. Πόσοι άντρες έχουν βαρεθεί το σεξ με τη γυναίκα τους, την ίδια γυναίκα? Πολλοί... Πόσες γυναίκες έχουν βαρεθεί το σεξ με το άντρα τους, τον ίδιο άντρα? Πολλές... Είσαι άπιστος αν αγαπάς και άλλον πέρα από το σύντροφο σου. Αυτή είναι η γνώμη μου."

Φιλάκια σε όλους σας!

Από τη στιγμή που ακόμη δεν θέλεις να παραδεχτείς το λάθος σου σημαίνει όχι μόνο ότι τον απάτησες αλλά ότι το ευχαριστήθηκες κιόλας τόσο που ψάχνεις άλλοθι για να το ξανακάνεις.Άμα τον έχεις βαρεθεί τον άνθρωπό σου ερωτικά τι τον παιδεύεις άλλο,άστον να φύγει να βρει την υγειά του.
Για να καταλάβεις αν είναι απιστία ή όχι κάνε την ίδια ερώτηση στον εαυτό σου,αν ο φίλος σου έβαζε ''καταλάθος'' το πουλί του στο στόμα της καθεμιάς πως 8α ένιωθες?
 
OP
OP
A

-annag-

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Από τη στιγμή που ακόμη δεν θέλεις να παραδεχτείς το λάθος σου σημαίνει όχι μόνο ότι τον απάτησες αλλά ότι το ευχαριστήθηκες κιόλας τόσο που ψάχνεις άλλοθι για να το ξανακάνεις.Άμα τον έχεις βαρεθεί τον άνθρωπό σου ερωτικά τι τον παιδεύεις άλλο,άστον να φύγει να βρει την υγειά του.
Για να καταλάβεις αν είναι απιστία ή όχι κάνε την ίδια ερώτηση στον εαυτό σου,αν ο φίλος σου έβαζε ''καταλάθος'' το πουλί του στο στόμα της καθεμιάς πως 8α ένιωθες?
Η καρδιά μου η ψυχή μου το μυαλό μου και όλο μου το είναι ανήκει αποκλειστικά στον άντρα μου και σύντροφό μου, δεν έχω κάτι άλλο να πώ.
 
OP
OP
A

-annag-

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά μήπως η όλη φάση είναι προς όφελος και μόνο του συντρόφου μας? Μια εξάσκηση που αποδεικνύεται προς ΟΦΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ, μπορώ και γίνομαι πολύ καλύτερη στη προσφορά της σεξουαλικής υδονής και ολοκλήρωσης του ανθρώπου που αγαπώ!!!!!!!
Και πιστεύω ότι δεν έχω καθόλου μα καθόλου άδικο, ετσι δεν είναι αγοράκια?
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Τελικά μήπως η όλη φάση είναι προς όφελος και μόνο του συντρόφου μας? Μια εξάσκηση που αποδεικνύεται προς ΟΦΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ, μπορώ και γίνομαι πολύ καλύτερη στον να τον "ανάψω"!!!!
Πολύ το έχεις κουράσει...η απιστία είναι κάτι σχετικό κ τα φιλιά στο θέατρο-tv/cinema για κάποιους/ες είναι απιστία.
 
Εγγρ.
2 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά μήπως η όλη φάση είναι προς όφελος και μόνο του συντρόφου μας? Μια εξάσκηση που αποδεικνύεται προς ΟΦΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ, μπορώ και γίνομαι πολύ καλύτερη στη προσφορά της σεξουαλικής υδονής και ολοκλήρωσης του ανθρώπου που αγαπώ!!!!!!!
Και πιστεύω ότι δεν έχω καθόλου μα καθόλου άδικο, ετσι δεν είναι αγοράκια?

Έτσι έτσι όπως τα λες,η εξάσκηση και η επανάληψη είναι η καλύτερη μέθοδος μάθησης. :pipa3: :pipa3: :pipa1:
 
OP
OP
A

-annag-

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ το έχεις κουράσει...η απιστία είναι κάτι σχετικό κ τα φιλιά στο θέατρο-tv/cinema για κάποιους/ες είναι απιστία.
Και στους παπάδες αρέσει να κάνουν σέξ με μικρά κοριτσάκια αλλά και αγοράκια... :2funny:
Σκέφθηκες ότι μήπως είσαι υπερβολικός? Η μήπως πιστεύεις και εσύ το ίδιο για τα φιλιά του θεάτρου κλπ?? εεε?
 
OP
OP
A

-annag-

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Ο αναμάρτητος πρώτος το λίθο βαλέτω

Ο άνθρωπος τελικά, πρέπει να ανήκει στην κατηγορία των πιο άγριων θηρίων στη φύση! Το συμπέρασμα αυτό, έρχεται να ενισχύσει από την μια πλευρά, η ευκολία με την οποία κατακρίνουμε τους συνανθρώπους μας,  για τις  –κατ’ εμάς- «ανάρμοστες» πράξεις τους και από την άλλη, η δυσκολία με την οποία αφήνουμε να βγει απ’ το στόμα μας καλή κουβέντα για τον άλλο.

Αυτά λοιπόν έχω να σας πώ, εσείς αυτό που θέλετε να κάνετε είναι να συνεχίζετε να με πληγώνετε... μετά αναρωτιέστε γιατι υπάρχουν τόσοι πολλοί άντρες γύρω σας που δεν ξέρουν που βρίσκονται τα γεννητικά όργανα μιάς γυναίκας και επίσης αναρωτιέστε γιατι οι γυναίκες αναζητούν όλο και περισσότερο τον γυναικείο έρωτα, αλλά άντρες τι να περιμένει μια γυναίκα άραγε....

xoxoxo
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
εισαι ηλιθια, κ δε χωραει καν αμφισβητηση.
τραβα τσιμπουκωσε, γαμησου, γουατεβερ κ ασε τις ηθικολογιες.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Η καρδιά μου η ψυχή μου το μυαλό μου και όλο μου το είναι ανήκει αποκλειστικά στον άντρα μου και σύντροφό μου, δεν έχω κάτι άλλο να πώ.

κατι τετοια διαβαζω πρωινιατικα και μου πεφτει κατω απο τα γελια ο εσπρεσσο φρεντο μου.  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom