Νέα

Πιστεύετε ότι ο στοματικός έρωτας δεν αποτελεί απιστία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -annag-
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 377
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιστεύετε ότι ο στοματικός έρωτας δεν αποτελεί απιστία?

  • ναί, συμφωνώ

    Ψήφοι: 43 26,1%
  • όχι, δεν συμφωνώ

    Ψήφοι: 96 58,2%
  • δεν έχω γνώμη

    Ψήφοι: 5 3,0%
  • ναί μεν αλλά...

    Ψήφοι: 21 12,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    165

-annag-

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, αντιμετωπίζω ένα δίλλημα και θα ήθελα πολύ την γνώμη σας ανεξαρτήτως φύλου. Αν δεν υπάρξει διείσδυση, ο στοματικός έρωτας, τα ερωτικά χάδια ή ο αυνανισμός είναι σεξ (και συνεπώς απιστία)? Ποιά είναι η γνώμη σας?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.981
Κριτικές
1
Like
30.660
Πόντοι
8.006
Καλησπέρα σας, αντιμετωπίζω ένα δίλλημα και θα ήθελα πολύ την γνώμη σας ανεξαρτήτως φύλου. Αν δεν υπάρξει διείσδυση, ο στοματικός έρωτας, τα ερωτικά χάδια ή ο αυνανισμός είναι σεξ (και συνεπώς απιστία)? Ποιά είναι η γνώμη σας?
Την ιδια ακριβως συζητηση εκανα με εναν φιλο μου πριν λιγες μερες, σχετικα με το εαν η μη υπαρξη διεισδυσης αποτελει απιστια. Εκεινος πηγαινει στα μασατζιδικα και επειδη εκει δεν κάνει διεισδυση, θεωρει οτι δεν τρεχει τιποτα.
Την απαντηση καλο μου κοριτσι θα την δωσεις μονη σου.
Αν του δικου σου του παιρνει πιπα καποια, αλλά δεν της τον βαζει, νιωθεις απατημενη?
Το ιδιο θα σκεφτει κι εκεινος, αν μαθει οτι κι εσυ κάνεις καποια πραγματα (ετσι δεν ειναι???), εστω χωρις διεισδυση.
Ελπιζω οταν λες αυνανισμο, να εννοεις να σε αυνανισει άλλος. Γιατι θεωρω απιστευτο να ρωτας αν ειναι απιστια να αυνανιζεσαι μονη σου.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλησπέρα σας, αντιμετωπίζω ένα δίλλημα και θα ήθελα πολύ την γνώμη σας ανεξαρτήτως φύλου. Αν δεν υπάρξει διείσδυση, ο στοματικός έρωτας, τα ερωτικά χάδια ή ο αυνανισμός είναι σεξ (και συνεπώς απιστία)? Ποιά είναι η γνώμη σας?

Απιστια....  Αυτη ειναι μεσα στο μυαλο

Απιστια μπορει να θεωρηθει και ενα φιλι .. εχει σημασια σηλαδι ποσες φορες θα "τον μπηξω"
αν τελειωσω γρηγορα ειναι ποιο μικρη η απιστια ?  :cheesy:

Δηλαδι μια γκομενα που το κνει μαζι μου και σκευτεται τον μικυ ρουρκ ειναι πιστη ?  :think:
 

Επισκέπτης
Οτιδήποτε έχει σχέση με παράνομο έρωτα είναι απιστία, άντε γιατί εχουμε πολυ ξεφύγει... :boobies: :humpleg: :knockinb: :s&m_1: :pipa1: :pipa2: :fuck1:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Καλησπέρα σας, αντιμετωπίζω ένα δίλλημα και θα ήθελα πολύ την γνώμη σας ανεξαρτήτως φύλου. Αν δεν υπάρξει διείσδυση, ο στοματικός έρωτας, τα ερωτικά χάδια ή ο αυνανισμός είναι σεξ (και συνεπώς απιστία)? Ποιά είναι η γνώμη σας?
εννωειται πως ειναι,ερωτα.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
855
Κριτικές
15
Like
1.803
Πόντοι
1.710
Καλησπέρα σας, αντιμετωπίζω ένα δίλλημα και θα ήθελα πολύ την γνώμη σας ανεξαρτήτως φύλου. Αν δεν υπάρξει διείσδυση, ο στοματικός έρωτας, τα ερωτικά χάδια ή ο αυνανισμός είναι σεξ (και συνεπώς απιστία)? Ποιά είναι η γνώμη σας?

νομιζω πως πρεπει να ξεχωρισεις εσυ στο μυαλο σου το σεξ απο τον ερωτα!και απο χαρακτηρα σε χαρακτηρα αλλαζου οι αποψεις!ετσι τουλαχιστων πιστευω εγω!πιστευω <δικη μου αποψη> πως δεν ειναι σεξ!απο την αλλη πιστευω <και παλι δικη μου αποψη> πως ναι ειναι σεξ!
για εμενα τα ερωτικα χαδια και ο αυνανισμος δεν ειναι σεξ!!!!
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Απιστια....  Αυτη ειναι μεσα στο μυαλο

Απιστια μπορει να θεωρηθει και ενα φιλι .. εχει σημασια σηλαδι ποσες φορες θα "τον μπηξω"
αν τελειωσω γρηγορα ειναι ποιο μικρη η απιστια ?  :cheesy:

Δηλαδι μια γκομενα που το κνει μαζι μου και σκευτεται τον μικυ ρουρκ ειναι πιστη ?  :think:
+10000000
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.981
Κριτικές
1
Like
30.660
Πόντοι
8.006
Άννα ποσων χρονων εισαι?
 

Επισκέπτης
κατα τη γνωμη μου απιστια θεωρειται οποιοδηποτε σεξουαλικο παιχνιδι.ο αυνανισμος οταν λες τι εννοεις?μονη σου?ε οχι καλο μου αυτο δεν ειναι απιστια.
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
467
Πόντοι
4.195
Καλησπέρα σας, αντιμετωπίζω ένα δίλλημα και θα ήθελα πολύ την γνώμη σας ανεξαρτήτως φύλου. Αν δεν υπάρξει διείσδυση, ο στοματικός έρωτας, τα ερωτικά χάδια ή ο αυνανισμός είναι σεξ (και συνεπώς απιστία)? Ποιά είναι η γνώμη σας?
αφου μπεις σε διαδικασια να βρεθεις με καποιον αλλον σε ιδιαιτερο τετ α τετ εχεις ηδη απιστησει.τι παει να πει μου τον επαιξε μου τον εγλυψε μου τον μαλακισε.αμα βγει εξω ο κιτσος ο θεριακλης  :2funny: το σφαλμα εγινε!
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Καλησπέρα σας, αντιμετωπίζω ένα δίλλημα και θα ήθελα πολύ την γνώμη σας ανεξαρτήτως φύλου. Αν δεν υπάρξει διείσδυση, ο στοματικός έρωτας, τα ερωτικά χάδια ή ο αυνανισμός είναι σεξ (και συνεπώς απιστία)? Ποιά είναι η γνώμη σας?
καρααπιστία είναι και μάλιστα η χειρότερη μορφή της.. αλλά τι να κάνουμε που μας αρέσει πολύ.. μα πάρα πολύ....
 
OP
OP
A

-annag-

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Την ιδια ακριβως συζητηση εκανα με εναν φιλο μου πριν λιγες μερες, σχετικα με το εαν η μη υπαρξη διεισδυσης αποτελει απιστια. Εκεινος πηγαινει στα μασατζιδικα και επειδη εκει δεν κάνει διεισδυση, θεωρει οτι δεν τρεχει τιποτα.
Την απαντηση καλο μου κοριτσι θα την δωσεις μονη σου.
Αν του δικου σου του παιρνει πιπα καποια, αλλά δεν της τον βαζει, νιωθεις απατημενη?
Το ιδιο θα σκεφτει κι εκεινος, αν μαθει οτι κι εσυ κάνεις καποια πραγματα (ετσι δεν ειναι???), εστω χωρις διεισδυση.
Ελπιζω οταν λες αυνανισμο, να εννοεις να σε αυνανισει άλλος. Γιατι θεωρω απιστευτο να ρωτας αν ειναι απιστια να αυνανιζεσαι μονη σου.
:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.981
Κριτικές
1
Like
30.660
Πόντοι
8.006
κατα τη γνωμη μου απιστια θεωρειται οποιοδηποτε σεξουαλικο παιχνιδι.ο αυνανισμος οταν λες τι εννοεις?μονη σου?ε οχι καλο μου αυτο δεν ειναι απιστια.
Αυτο ανεξαρτητως αν εισαι παντρεμενος με τον αλλο ή οχι?
Απο θρησκευτικης-χριστιανικης αποψεως, καθε σχεση (ακομη και μονιμη) εκτος γαμου, θεωρειται πορνεια. Αρα αν πας με αλλον, πώς μπορει να υπαρχει απιστια εντος της πορνειας?
Πσσσσσσσσσσσσσσσσσ........
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Οχι βρε συ, τι να την κανω? Αυτη μια πιπα παιρνει και νιωθει ενοχές οτι κερατωνει τον δικο της.
αυτο δειχνει καλη κοπελα τυπε,που εχει τυψεις.το θεμα ειναι τι την εκανε να ξεκινησει την πιπα.πρεπει να το αναλυσουμε.
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Alex δεν παίζει ρόλο η ηλικία μιας προβληματισμένης γυναίκας
καλό, πολύ καλό.. προβληματισμένη γυναίκα, μιά τέτοια ψάχνω ολόκληρη ζωή τώρα..είναι δυνατόν να την βρήκα εδώ και τώρα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom