Νέα

Πίπωσα μια 62 χρονών.... είμαι για τον πούτσο??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 577
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Διευκρινισιs....
Στην πιπα , σου ειχανε δεσει τα ματια ???
Η εβλεπεs κανονικα???????
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
παιδες καλημερα.... χθες το  βραδυ εγινε το αναμενομενο.... κανει πραγματικα τρελο γαμησι.... δεν το περιμενα με τιποτα 2 γαμησια με ολες τις στασεις .... ηθελε να φωναξει και κρατιοταν με τα χιλια ζορια για να μην ακουστει... ενω γουσταρε πολυ το σπερμα οταν τελειωνα.... το μουνακι δεν ειναι  ξυρισμενο, απλα ειναι καλοπισμενο, το βυζι καλο για την ηλικια της... μου ειπε οτι δεν μπορουσε να εκφραστει ελευθερα γιατι φοβοταν μην μας καταλαβουν... αναχωρει την παρασκευη.... σιγουρα θα υπαρξει και συνεχεια αλλα θα παω μαλλον στο σπιτι του κολλητου-παιδικου φιλου που μενει μονος του ο οποιος οταν του το ειπα τρελαθηκε γιατι ηταν αποθημενο και σε αυτον.ο φιλος μου ειπε να την παρουμε παρτουζα, της εκανα μια νιξη αν εχει παει με 2 αντρες και πως της φαινεται το ολο σκηνικο και η απαντηση της "δεν το εχω κανει ποτε...." αλλα δεν την πιστεψα... μαλλον πεμπτη θα πει οτι παει για ψωνια και θα την παω στο σπιτι του κολλητου....

Προφυλάξεις πήρες;

tumblr_l814ent2jg1qcf412o1_500.jpg
 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
2
Πόντοι
6
παιδες καλημερα.... χθες το  βραδυ εγινε το αναμενομενο.... κανει πραγματικα τρελο γαμησι.... δεν το περιμενα με τιποτα 2 γαμησια με ολες τις στασεις .... ηθελε να φωναξει και κρατιοταν με τα χιλια ζορια για να μην ακουστει... ενω γουσταρε πολυ το σπερμα οταν τελειωνα.... το μουνακι δεν ειναι  ξυρισμενο, απλα ειναι καλοπισμενο, το βυζι καλο για την ηλικια της... μου ειπε οτι δεν μπορουσε να εκφραστει ελευθερα γιατι φοβοταν μην μας καταλαβουν... αναχωρει την παρασκευη.... σιγουρα θα υπαρξει και συνεχεια αλλα θα παω μαλλον στο σπιτι του κολλητου-παιδικου φιλου που μενει μονος του ο οποιος οταν του το ειπα τρελαθηκε γιατι ηταν αποθημενο και σε αυτον.ο φιλος μου ειπε να την παρουμε παρτουζα, της εκανα μια νιξη αν εχει παει με 2 αντρες και πως της φαινεται το ολο σκηνικο και η απαντηση της "δεν το εχω κανει ποτε...." αλλα δεν την πιστεψα... μαλλον πεμπτη θα πει οτι παει για ψωνια και θα την παω στο σπιτι του κολλητου....
τυχερε αρε τυχερε αν θες καμια βοηθεια σφυρα :rockon:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
λες να μην την κάνει καλά τη θειά ε?  :think:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Εγω λεω να φτιαξουμε ενα θρεντ ημερησια ενημερωση για γαμησια εκτος μπου να μπορει ρε αδελφε να μπαινει ο καθενας να γραφει Παιδια σημερα γαμησα ! Εγω το χω αναγκη παντως να βγω μια φορα να το πω.. δεν ξερω αλλα αν δεν γραφει στο στο μπου δεν εχει νοημα..  :'( :'(
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.914
Κριτικές
90
Like
33.827
Πόντοι
24.700
Εγω λεω να φτιαξουμε ενα θρεντ ημερησια ενημερωση για γαμησια εκτος μπου να μπορει ρε αδελφε να μπαινει ο καθενας να γραφει Παιδια σημερα γαμησα ! Εγω το χω αναγκη παντως να βγω μια φορα να το πω.. δεν ξερω αλλα αν δεν γραφει στο στο μπου δεν εχει νοημα..  :'( :'(

Γιατί δεν το ανοίγεις εσύ καλή μου ?
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
πρεπει να ποσταρεις καμια φωτο χωρις ομως να αναγνωριζουμε το προσωπο για να καταλαβουμε τι λεμε τοση ωρα. εχω αρχισει να πιστευω οτι ισως εχεις δικιο γιατι δεν εισαι και κανενας τυχαιος εδω μεσα....
ειναι λιγο δυσκολο να ποσταρω φωτο της εδω μεσα αλλα παρολοα αυτα βρηκα καποια στο internet που πιστεω οτι της μοιαζει πολυ... και στο σωμα και στη φατσα....

]
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Οχι ρε καλα εκανες... και αν ειχε βγαλει και τη μασελα...
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Σιγα ρε παιδια τον φαγατε τον νεο!
Δεν ειναι και 82,στην ηλικια της Βισση και της Αντζελα Δημητριου ειναι,καθολου ασχημα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom