Νέα

Πίπωσα μια 62 χρονών.... είμαι για τον πούτσο??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 577
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
δεν ακουω ρε συ μαστορα κανεναν... καταρχην καποιοι δεν εχουν καταλαβει την εννοια της καβλας.... απο την στιγμη που καβλωνεις και περνας καλα και βρισκεσαι μες στα ορια του νομιμου και ηθικου (οχι παιδεραστιες και τετοια) τοτε κανεις δεν θα πρεπει να σε κατηγορει...
ετσι
**στο γαμησι δεν υπαρχει<<ειμαι για τον πουτσο>>,οπως λεει το θρεντ...αν σε καβλωσει ο αλλος ή η περισταση ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.
η καβλα ειναι εθισμος,ειναι εξαρτηση...πολυ δυσκολα πολεμιεται...
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
πρεπει να ποσταρεις καμια φωτο χωρις ομως να αναγνωριζουμε το προσωπο για να καταλαβουμε τι λεμε τοση ωρα. εχω αρχισει να πιστευω οτι ισως εχεις δικιο γιατι δεν εισαι και κανενας τυχαιος εδω μεσα....
 

Επισκέπτης
Κι εγω πιστευω οτι λεει αληθεια  γιατι ετσι με συμφερει. :sunglasses:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αν εχεις κι αλλες πανε να ποσταρεις στο "γυμνες φωτο απο γκομενες -γυναικες μας " και θα αποχτησεις και πιστους φανς :grin:
σιγα μην τις βαλω και στο φατσοβιβλιο  :grin:
 

thomas!!!

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
εύγε! καλα εάκνες φίλε και που τη πίπωσες και που τη πήρες. Φάτην και από πίσω, είναι ωραίες οι εμπειρίες με μεγάλες, ακόμα και με 60αρες,αν ειναι καλοδιατιρημένες είναι τρέλα...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΟ ΤΣΑΤ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.706
Like
1.359
Πόντοι
366
δεν ακουω ρε συ μαστορα κανεναν... καταρχην καποιοι δεν εχουν καταλαβει την εννοια της καβλας.... απο την στιγμη που καβλωνεις και περνας καλα και βρισκεσαι μες στα ορια του νομιμου και ηθικου (οχι παιδεραστιες και τετοια) τοτε κανεις δεν θα πρεπει να σε κατηγορει...

:thumbsup:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Κολαση ειναι η ζωη μας.
Μικρα οταν αρχισε να μας μυριζει, τα πιο κοντινα προσωπα ηταν οι θειτσες και οι γειτονισσες. Μολις επιανε καλοκαιρι εβαζαν τα κοντομανικα και τις ρομπες που κουμπωναν μπροστα με τα χοντρα κουμπια και μας αφησαν απωθημενο οταν μεγαλωσαμε να κυνηγαμε μιλφαρες.
Αλλα και μεγαλοι δε ξεφυγαμε απο δαυτες οπως βλεπετε. Τι απωθημενο θα αφησουν ομως?
 

cod 2

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
παιδες καλημερα.... χθες το  βραδυ εγινε το αναμενομενο.... κανει πραγματικα τρελο γαμησι.... δεν το περιμενα με τιποτα 2 γαμησια με ολες τις στασεις .... ηθελε να φωναξει και κρατιοταν με τα χιλια ζορια για να μην ακουστει... ενω γουσταρε πολυ το σπερμα οταν τελειωνα.... το μουνακι δεν ειναι  ξυρισμενο, απλα ειναι καλοπισμενο, το βυζι καλο για την ηλικια της... μου ειπε οτι δεν μπορουσε να εκφραστει ελευθερα γιατι φοβοταν μην μας καταλαβουν... αναχωρει την παρασκευη.... σιγουρα θα υπαρξει και συνεχεια αλλα θα παω μαλλον στο σπιτι του κολλητου-παιδικου φιλου που μενει μονος του ο οποιος οταν του το ειπα τρελαθηκε γιατι ηταν αποθημενο και σε αυτον.ο φιλος μου ειπε να την παρουμε παρτουζα, της εκανα μια νιξη αν εχει παει με 2 αντρες και πως της φαινεται το ολο σκηνικο και η απαντηση της "δεν το εχω κανει ποτε...." αλλα δεν την πιστεψα... μαλλον πεμπτη θα πει οτι παει για ψωνια και θα την παω στο σπιτι του κολλητου....

μα συγγνώμη μισό λεπτό κουτοπουσες μια 62 χρόνον κ το περηφανεύεσαι?κ σου άρεσε κιόλας..ρε φιλε sorry αλλα καλύτερα να ξαναπήγαινα φαντάρος παρα να κουτούπωνα μια 62 χρόνον όσο περιποιημένη να είναι.έλεος δηλαδή κ στο κάτω κατω αυτή πρέπει λογικά να μυρίζει κ  γεροντιλα..
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.914
Κριτικές
90
Like
33.829
Πόντοι
24.700
μα συγγνώμη μισό λεπτό κουτοπουσες μια 62 χρόνον κ το περηφανεύεσαι?κ σου άρεσε κιόλας..ρε φιλε sorry αλλα καλύτερα να ξαναπήγαινα φαντάρος παρα να κουτούπωνα μια 62 χρόνον όσο περιποιημένη να είναι.έλεος δηλαδή κ στο κάτω κατω αυτή πρέπει λογικά να μυρίζει κ  γεροντιλα..

Εμένα πάλι γιατί με παραξενεύει που βρήκε και δεύτερο εθελοντή?
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.706
Like
1.359
Πόντοι
366
μα συγγνώμη μισό λεπτό κουτοπουσες μια 62 χρόνον κ το περηφανεύεσαι?κ σου άρεσε κιόλας..ρε φιλε sorry αλλα καλύτερα να ξαναπήγαινα φαντάρος παρα να κουτούπωνα μια 62 χρόνον όσο περιποιημένη να είναι.έλεος δηλαδή κ στο κάτω κατω αυτή πρέπει λογικά να μυρίζει κ  γεροντιλα..
σιγα μωρε πως κανεις ετσι λες και γαμησε κανα ζωο ή κανα ζοφιμι
αλλα θα φτασεις και συ σ αυτη την ηλικια...δεν θα φτασεις?....που θα παει....  :s&m_2:
 

cod 2

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Εμένα πάλι γιατί με παραξενεύει που βρήκε και δεύτερο εθελοντή?

βρηκε εθελοντη? μα ποιον?? τι να πω περαστικα του ειπαμε η γρια κοτα εχει το ζουμι,αλλα απλως το λεμε δε το εννοουμε κιολας..τουλαχιστον για μενα δλδ!!!
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
δεν ακουω ρε συ μαστορα κανεναν... καταρχην καποιοι δεν εχουν καταλαβει την εννοια της καβλας.... απο την στιγμη που καβλωνεις και περνας καλα και βρισκεσαι μες στα ορια του νομιμου και ηθικου (οχι παιδεραστιες και τετοια) τοτε κανεις δεν θα πρεπει να σε κατηγορει...


Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου... Από την στιγμή όμως που ανοίγεις θρεντ με τέτοιο τίτλο μάλλον δεν είσαι και τόσο σίγουρος γι αυτό που κανείς και θες επιβεβαίωση η το κανείς για χαβαλέ ... Και πρέπει να είσαι διατεθιμενος να ακούσεις και τα θετικά κ τα αρνητικά ! Καλά βόλια !
 

frifrikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2008
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
απο την στιγμη που καβλωνεις και περνας καλα και βρισκεσαι μες στα ορια του νομιμου και ηθικου (οχι παιδεραστιες και τετοια) τοτε κανεις δεν θα πρεπει να σε κατηγορει...
Κανείς δε σε κατηγορεί mate. Σε δουλεύουμε φιλικά, επειδή είμαστε κωλόπαιδα και παλιοχαρακτήρες.
ΥΓ. Δεν ξέρω αν πρόσεξες τη χρήση του λεκτικού τύπου 'κωλόπαιδα'.....σε αντιδιαστολή με τον αντίστοιχο 'κωλόγριες'  :2funny:
 

cod 2

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
σιγα μωρε πως κανεις ετσι λες και γαμησε κανα ζωο ή κανα ζοφιμι
αλλα θα φτασεις και συ σ αυτη την ηλικια...δεν θα φτασεις?....που θα παει....  :s&m_2:

ναι δε λεω,αλλα εγω φιλε θα τον δινω οταν φτασω σε αυτην την ηλικια..νομιζω οτι ειναι διαφορετικο ναι?
 

cod 2

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου... Από την στιγμή όμως που ανοίγεις θρεντ με τέτοιο τίτλο μάλλον δεν είσαι και τόσο σίγουρος γι αυτό που κανείς και θες επιβεβαίωση η το κανείς για χαβαλέ ... Και πρέπει να είσαι διατεθιμενος να ακούσεις και τα θετικά κ τα αρνητικά ! Καλά βόλια !

σωστος!!!!
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.706
Like
1.359
Πόντοι
366
ναι δε λεω,αλλα εγω φιλε θα τον δινω οταν φτασω σε αυτην την ηλικια..νομιζω οτι ειναι διαφορετικο ναι?
απλα εσυ αν την πεσεις σε νεοτερη οντας 62 χρονων... το λιγοτερο να σε χαρακτηρισει πορνογερο  :woldman:  :zombie:  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom