Νέα

Πίπωσα μια 62 χρονών.... είμαι για τον πούτσο??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 577
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
αχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχααα
βγάλ'το αγγούρι απ'τον κώλο και χαλλλλλλλλλλλλλλλλλάρωσε κολλητέ λέμεεε  :rockon:

σάλτα και γαμήσου μωρή ψώλα

ακόμα να βρεις κάποιον εδώ μέσα να σε γαμήσει, ή βρήκες αλλά μόλις είδαν αυτό που εσύ αποκαλείς "πρόσωπό σου" έγιναν Λούης παλιομπουρούχα... :badair:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
σάλτα και γαμήσου μωρή ψώλα

ακόμα να βρεις κάποιον εδώ μέσα να σε γαμήσει, ή βρήκες αλλά μόλις είδαν αυτό που εσύ αποκαλείς "πρόσωπό σου" έγιναν Λούης παλιομπουρούχα... :badair:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

asstraffic

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
δεν ακουω ρε συ μαστορα κανεναν... καταρχην καποιοι δεν εχουν καταλαβει την εννοια της καβλας.... απο την στιγμη που καβλωνεις και περνας καλα και βρισκεσαι μες στα ορια του νομιμου και ηθικου (οχι παιδεραστιες και τετοια) τοτε κανεις δεν θα πρεπει να σε κατηγορει...

Να μην ακούς κανέναν, απλά θέλουμε να κάνουμε κι εμείς λίγο πλάκα.
Απλά αναρωτιέμαι γιατί έβαλες την ερώτηση: "Είμαι για τον πούτσο;"
Με τέτοια ερώτηση, θα πάρεις και τις ανάλογες απαντήσεις. Συμφωνείς; ή διαφωνείς;
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
Εγω λεω να φτιαξουμε ενα θρεντ ημερησια ενημερωση για γαμησια εκτος μπου να μπορει ρε αδελφε να μπαινει ο καθενας να γραφει Παιδια σημερα γαμησα ! Εγω το χω αναγκη παντως να βγω μια φορα να το πω.. δεν ξερω αλλα αν δεν γραφει στο στο μπου δεν εχει νοημα..  :'( :'(

το εφτιαξα και θα το βρειτε εδω  www.bourdela.com/forum/index.php?topic=103147.msg2254589#msg2254589]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=103147.msg2254589#msg2254589[/url]
 

Nostalgia

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
164
Like
47
Πόντοι
1
Αμα ειναι σαν αυτη που μας εδειξες στην φωτογραφια τοτε εισαι εντελως για τον πουτσο....

Γνωμη μου....
 

antipa

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.307
Like
2
Πόντοι
16
Αυριο είπε ότι θα την πάει στο φίλο για παρτουζα???
Μεθαυριο λοιπόν τα σπουδαία  :grin:
 

sapat

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Αυτή που έβαλες στη φωτογραφία μοιάζει για πολύ πάνω από τα 60 Τα χέρια της δέιχνουν ηλικία κάπου 70. Δε λέω, λόγω σώματος θα μπορούσε να γίνει κάτι, αλλά είπαμε για 62 που να δείχνει και μικρότερη, όχι για 72...
Κατά τα άλλα αν γουστάρεις εσύ δεν έχει λόγο κανένας. Είναι μεγάλη πάντως...
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Αμα ειναι σαν αυτη που μας εδειξες στην φωτογραφια τοτε εισαι εντελως για τον πουτσο....

Γνωμη μου....
ωπα ρε μεγαλε .... κουλαρε και λιγο....εριξα μια ματια στα ποστ σου εισαι κανα εξαμμηνο μελος και εχεις γραψει περιπου 100 ποστ.... ουτε ενα ποσταρισμα σου δεν αναφερεται να εχεις γαμησει πουτανα-γκομενα- μασατζου-βιζιτου-κωλομπαρου κλπ να εχεις βαλει καπου το καβλι σου βρε αδερφε....εκτος αν εγινες μελος στο bourdela για να βλεπεις κανενα βυζι και να τον παιζεις... πες μας λοιπον εσυ για 1 δικο σου γαμησι και μετα κρινε τον αλλο....
 

antipa

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.307
Like
2
Πόντοι
16
ωπα ρε μεγαλε .... κουλαρε και λιγο....εριξα μια ματια στα ποστ σου εισαι κανα εξαμμηνο μελος και εχεις γραψει περιπου 100 ποστ.... ουτε ενα ποσταρισμα σου δεν αναφερεται να εχεις γαμησει πουτανα-γκομενα- μασατζου-βιζιτου-κωλομπαρου κλπ να εχεις βαλει καπου το καβλι σου βρε αδερφε....εκτος αν εγινες μελος στο bourdela για να βλεπεις κανενα βυζι και να τον παιζεις... πες μας λοιπον εσυ για 1 δικο σου γαμησι και μετα κρινε τον αλλο....

Φίλε πες μας τις εξελίξεις, που βρίσκεται η φάση,
και μην ασχολείσαι με τους μαλάκες  :jerking:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ωπα ρε μεγαλε .... κουλαρε και λιγο....εριξα μια ματια στα ποστ σου εισαι κανα εξαμμηνο μελος και εχεις γραψει περιπου 100 ποστ.... ουτε ενα ποσταρισμα σου δεν αναφερεται να εχεις γαμησει πουτανα-γκομενα- μασατζου-βιζιτου-κωλομπαρου κλπ να εχεις βαλει καπου το καβλι σου βρε αδερφε....εκτος αν εγινες μελος στο bourdela για να βλεπεις κανενα βυζι και να τον παιζεις... πες μας λοιπον εσυ για 1 δικο σου γαμησι και μετα κρινε τον αλλο....
για κλωνο του σταμ τον εχω κοψει.... :grin: :grin:
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
για κλωνο του σταμ τον εχω κοψει.... :grin: :grin:
κλωνος ξεκλωνος η ουσια ειναι οτι ειναι αγαμης.... και ενας αγαμης ειναι αυνανας και ενας αυνανας να παρει το πουλι του και να παει σε αλλη παραλια....
 

katsikaras

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2010
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
εχω μια γειτόνισά πολύ καυλιάρα 93 χρονών αμα κάνεις κέφι
αδελφέ είσαι μεγαλος σαβούρας μιλάμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
εχω μια γειτόνισά πολύ καυλιάρα 93 χρονών αμα κάνεις κέφι
αδελφέ είσαι μεγαλος σαβούρας μιλάμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 
αδερφε ειμαι σαβουρας και γουσταρω .... και καμια φορα το βαζω σε κανενα αντρικο κωλαρακι... πλυσου στησου και ερχομαι....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
αδερφε ειμαι σαβουρας και γουσταρω .... και καμια φορα το βαζω σε κανενα αντρικο κωλαρακι... πλυσου στησου και ερχομαι....
γιατί βρίζεις όσους απάντησαν ναι στο πρώτο σου ποστ στην ερώτηση αν είσαι σαβουρογάμης; Εσύ το ρώτησες
 

arkoudiarhs

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
259
Like
2
Πόντοι
1
εσυ παντως gl αν διαβαζει καποιος εφορας τα ποστ απο τα γαμησια ποθ εχεις κανει και σε φορολογησουν ωαση τεκμηριου μονο απο τα γαμησια την ΓΑΜΗΣΕΣ λεμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μην τα γραφεις και εσυ ολα
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
δεν θα μακρυγορησω... θα τα πω συνοπτικα....η κυρα θοδωρα ελειπε στο εξωτερικο πολλα χρονια (πανω απο 20χρ.) με την μανα μου ειχε τηλεφωνικη επικοινωνια σε γιορτες.... ειρθε λοιπον αθηνα για να παρευρεθει στον γαμο του ανιψιο της και την φιλοξενησαμε σπιτι... ο γαμος ηταν το σαββατο... την πιπωσα χθες μετα το παοκ-αρης... εχει κλεισει τα 62 αλλα ρε παιδια εκανε γαμω τα τσιμπουκια... η οδοντοστοιχια της ειναι πληρης και κρατιεται πολυ καλα για τα χρονια της... εχω τυψεις γιατι τωρα ειμαι στη δουλεια και σε λιγο θα παω σπιτι και θα ειναι εκει... ειμαι σαβουρογαμης????
Ε όσο να'ναι  :think:
Πάντως άμα φόραγε μασέλα θα ήσουν περισσότερο σαβουροσπρωχτης  :2funny:
 

arkoudiarhs

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
259
Like
2
Πόντοι
1
ρε παλικαρι αλη8εια πωσ την φωναζες???
κυρα 8οδωρα ρουφα τον η ηταν ι πιπα της σιωπης?
της ελεγες κανα προστυχολογο να σου γλυψει και τα αρχιδια,φτιαχνοταν η θειτσα?
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
γιατί βρίζεις όσους απάντησαν ναι στο πρώτο σου ποστ στην ερώτηση αν είσαι σαβουρογάμης; Εσύ το ρώτησες
συμφωνώ με τον προλαλήσαντα Βασιλέα της Ζούγλας, αλλά κάτι ψιλιάζομαι οτι και ο ίδιος το πιστεύει . Απλώς έψαχνε την επιβεβαίωση καμμιά φορά όμως δεν αντέχουμε την αλήθεια. :think: :think: :rockon:
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
φιλε ενα εχω να σου πω αν εσυ γουσταρες τη φαση ολα τα αλλα ειναι περιτα μην ακους τι λεει ο καθε μαλακας η τι πηδαει ο καθε μαλακας αν εσενα σ αρεσε σε ολους εμας περιτευει απο εκει και περα γουστα ειναι αυτα

ο καθενας στο κρεβατι του κανει οτι θελει αρκει να μην προκαλει στην κοινωνια
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
φιλε ενα εχω να σου πω αν εσυ γουσταρες τη φαση ολα τα αλλα ειναι περιτα μην ακους τι λεει ο καθε μαλακας η τι πηδαει ο καθε μαλακας αν εσενα σ αρεσε σε ολους εμας περιτευει απο εκει και περα γουστα ειναι αυτα

ο καθενας στο κρεβατι του κανει οτι θελει αρκει να μην προκαλει στην κοινωνια

σωστός ,αλλά οταν ρωτά να δέχεται τις απόψεις χωρίς να πληγώνεται ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom