Νέα

Πιάτσες στον Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 821
  • Εμφανίσεις 253K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

JohnPAPAS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2012
Μηνύματα
141
Κριτικές
12
Like
247
Πόντοι
291
Ρε Ζadren καλά που βρίσκεσαι και συ να διδάξεις  δημοσιογραφία και το πότε και πως πρέπει να το γράφουμε.
Θα μπορούσαμε να σου γράψουμε απλά : Άντε ρε από δω που θα προσλάβεις τους χρήστες του bourdela, λέγοντας μαλάκας ο ένας, παπαριές ο δεύτερος, ηλιθιομάρες ο τρίτος και πάει λέγοντας.            Όμως αυτά επιστρέφονται απαξιωτικά στα μούτρα σου, ανώνυμε και δήθεν.

Απλά σου ζητάμε λοιπόν : Αι χάσου μυρμηγκάκι.

ΥΓ: Μιας και το 'φερε η κουβέντα έκανες σχόλιο σε Post μετά από 4 μήνες ?!  Πόσο ληγμένος είσαι ρεεε??
Σε είχανε κλεισμένο κάπου τόσους μήνες ή τώρα σου έβαλαν κάρβουνο ??!

ΣΥΝΥΠΟΓΡΑΦΩ
Φιλε, οχι δεν τον ειχανε κλεισμενο πουθενα
απλα γραφει μαλακιες σε ολα τα θεματα και οταν τελειωσει με τα τρεχοντα  ψαχνει να βρει που δεν εχει πεταξει μαλακια για να το κανει
αυτο εχει να κανει δεν εχει κατι αλλο να κανει, το μονο που τον ενδιαφερει ειναι να γραφει ποστ για να ανεβααινει το νουμερο των μηνυματων του....

για να καταλαβεις IQ, μου ζητουσε φωτο και "να την...αγορασω" για κοπελα που εκανε πιατσα πριν πολλα χρονια κοντα στον σκλαβενιτη στο περαμα....

φιλε δυστυχως ομως πρεπει να εχει κολλητουσ moderators και δεν του κοβει κανεις την φορα,

εγω βαρεθηκα να ασχολουμε με τον λαλακα, απλα προσπερναω τα μηνυματα του σαν να μην υπαρχουν
ετσι κι ααλιως μαλακιες γραφει...η standard ατακα του ειναι ..."πηγαινε αγορασε να μας πει και εμας"

μια ερωτηση προς τους moderators
γιατι δεν γινεται καποια παρατηρηση στον ζαρδεν για τα εριστικα του σχολεια σε ολα τα θεματα ?????????????????????

 

Jeeper

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2016
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
41
Πόντοι
0
Αλλος παπαρας εδω!!! Ρε φιλε ο Πειραιας ειναι νεκρος! Τα εχουμε πει αυτα!~ Αν εσυ βρεις κατι δεν θα λες "θα παω να δω και θα σας πω". Απλα θα πας θα γαμησεις και τοτε θα μας πεις! Κανε και κανενα γυρω εξω απο τα διεθνη-φιλικη συμβουλη σου δινω!

Καλημερα. Δεν παρεξηγω τις αποψεις κανενος. Δειχνω σεβασμο στη παλια σχολη των συναγωνιστων. Απλα ειπα μια.πληροφορια που αν και καποιος αλλος περναει απο εκει ισως δει κατι. Δεν εχω απλετο χρονο για βολτες και αναζητησεις αλλα οταν πεσει κατι στην αντιληψη μου απλα το αναφερω. Ευχαριστω για τη φιλικη συμβουλη.
 

NERODOM

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
18
Like
8
Πόντοι
0
αν θες τηλ. μου λες....αλλα να ξερεις οτι εχω κανει σχολιο συναντησης και δεν ειναι και οτι καλυτερο....αν την πετυχεις στην τρελα της, τη γαμησες!!! θες ασπιδες για αυτια η να εισαι ετοιμος να της χωσεις παγωτο πριν μιλησει!

Οκ θα το εχω υπόψιν. Θα το εκτιμούσα εάν μου έστελνες το τηλ. της.
 

JohnPAPAS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2012
Μηνύματα
141
Κριτικές
12
Like
247
Πόντοι
291
Οκ θα το εχω υπόψιν. Θα το εκτιμούσα εάν μου έστελνες το τηλ. της.

Εχεις ΠΜ
παντως ειναι η πρωτη φορα που συμφωνω με τον... ζαρΔΕΝ
μην την αφησεις να τον βγαλει απο το στομα
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
ρε φιλε αυτή η ξανθια στον Πειραια βγαινει ακομα; Την Ισαμπελλα λεω... Παλια νομιζω την εβλεπα στο σημειο εκει στην τραπεζα απεξω η λιγο πιο κατω...
 

apso

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2013
Μηνύματα
32
Like
2
Πόντοι
0
Υπαρχει πλεον καποιο σημειο στο Πειραια και αν ναι που? Οσο για το τηλεφωνακι που δινετε ο ενας στον αλλον θα με ενδιεφερε και εμενα!!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
υπαρχει η Ισαμπελα εκει κατω στο καλντεριμι...

μια χαρα ..

αμαξι η χοτελ...
 

linacd

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
basika ego elega na kano kapou paizodromio
eimai travesti
 

apso

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2013
Μηνύματα
32
Like
2
Πόντοι
0
Κανα νεο αυτη τη στιγμη για το Πειραια μας? παιζει τιποτα αυτη τη περιοδο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom