Νέα

Πιάτσες στον Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 821
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Στο αυτοκινητο σου πιπα με προφυλαξη 10 ευρω να την εχεται δυνεχεια μπουκωμενη γιατι μιλαει πολυ ,ασταματητα .
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Στο αυτοκινητο σου πιπα με προφυλαξη 10 ευρω να την εχεται δυνεχεια μπουκωμενη γιατι μιλαει πολυ ,ασταματητα .

Αα πίπα ναι ακούγεται πιο λογικό στα 10. Ευχαριστώ για την απάντηση
 

takis0350

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια πως είναι γενικα η ισαμπελα ? περασα μια μερα ηταν καποια εκει μια αδυνατη αλλα μην πηγαινα σε καμοια ασχετη γιατι όχι τπτ οι γκομενες γενικα ντυνονται σεξυ και οποιος αντεξει
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
ρε παιδια πως είναι γενικα η ισαμπελα ? περασα μια μερα ηταν καποια εκει μια αδυνατη αλλα μην πηγαινα σε καμοια ασχετη γιατι όχι τπτ οι γκομενες γενικα ντυνονται σεξυ και οποιος αντεξει

Θα την καταλαβεις απο το αργο περπατημα (σαν να κουτσαινει) το εντονο κοιταγμα που θα σου κανει και το ξανθο μαλλι. Ηλικια over 50. και ειναι εκει απο τις 16:30 περιπου μεχρι 21:00.
Εγω παντως την πατησα την πρωτη φορα που πηγα εκει γιατι ολοι εγραφαν για μια ξανθια με γουνα λεοπαρ και πετυχα μια τετοια και την ρωτησα αν ειναι η Ισαβελλα :P
Επισης αν θελεις τηλ μου λες.
 

takis0350

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ γιατί έκανα βολτες και δεν την πέτυχα να μου πεις μπορεί να είναι στην δουλειά να βγάλει το χαρτζηλικι της!!!  Ναι είναι εύκολο να την πατησεις άμα δεν ξέρεις την άλλη
 

lefteris22

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις τιποτα για την μαυρουλα εξω από το μεγαλο σκλαβενιτη στην λ.δημοκρατιας; Τι λεει από τιμες/υπηρεσίες? Όταν περναω από εκει ποτε δεν είμαι μονος μου και ετσι δεν εχω καταφερει να σταματήσω.
 

niksik

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
238
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Ξερει κανεις τιποτα για την μαυρουλα εξω από το μεγαλο σκλαβενιτη στην λ.δημοκρατιας; Τι λεει από τιμες/υπηρεσίες? Όταν περναω από εκει ποτε δεν είμαι μονος μου και ετσι δεν εχω καταφερει να σταματήσω.
Αν καταφερω να περασω μόνος θα κάνω μια ερωτηση....Αν ξερει καποιος συναγωνιστης ας ενημερωσει και από εδω...καλή χρονια να εχουμε!!!
 

kouvarinio

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αρκετα βραδια και λογο αποστασης εχω περασει απο εκει να την βρω. Δεν εχει στανταρ μερες λεει. Ερχεται οποτε θελει... Τιμη 15πιπα σε καβατζα εκει πιαω απ τον σκλαβενιτη 20γαμησι.μονο σε αμαξι. Δεν παιζει σε χοτελι.αβιαστο προθυμο καταλαβαινει μετρια ελληνικα αλλα βγαζεις ακρη.σε πλακωνει στη μαλακια αν θες να σηκωθει το εργαλειο αν θες βαζει σαλιο και οταν της πεις φοραει το σκουφί και γλειφει..βγαζει βυζια εξω και κατεβαζει παντελονι βρακακι για δαχτυλο αν ζητησεις. Το εχω παρει και πιπα μονο και γαμησι και. Απ την καυλα και επειδη δεν πολυβολευομουν στο τέλος την εβαλα να στηθει στα 4με ανοιχτη πιαω πορτα και γαμουσα ορθιος απεξω... Για τα λεφτα π ζηταει πολυ ανωτερη απ τα μαυρακια του σκαραμαγκα που ειναι αξεστες και τσαμπουκαλουδες. Μουνακι ωραιο που υγρενεται και το γουσταρει κι ολλας. Μαζευει τα σκουφια στο τελος να τα πεταξει και δινει μωρομαντηλο για καθαρισμα. Για γρηγορη φαση καλο
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Και σήμερα 01.30 ήταν εκεί. Την έχω πετύχει γενικά από ώρες 22.00-02.00
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Καλησπέρα συναγωνιστές ψάχνω την Ισαβελλα στο Πειραια απ ότι είδα στο φόρουμ μπορώ να τη βρω στο εβερεστ εξω  από τον Ησαπ Πειραια μέχρι της 9 το βράδυ τα λέω σωστά ?: Εχει κανείς να προσθέσει κάτι ή να αναφέρει κάποια άλλη πληροφορία ?
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές ψάχνω την Ισαβελλα στο Πειραια απ ότι είδα στο φόρουμ μπορώ να τη βρω στο εβερεστ εξω  από τον Ησαπ Πειραια μέχρι της 9 το βράδυ τα λέω σωστά ?: Εχει κανείς να προσθέσει κάτι ή να αναφέρει κάποια άλλη πληροφορία ?

εχεις πμ με το κινητο της
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Σ'ευχαριστώ ρε παιχταρά μου, την πήρα τηλ χθες κατα τις 8 που ημουν εκει αλλα μου ειπε για σημερα, λοιπόν θα πάω λογικά για καταδρομική και θα ενημερώσω το κοινό μετά την άσκηση ;)
 

ant-ant

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
632
Πόντοι
81
Μπορει καποιος να μου στειλει κι εμενα το τηλ της Ισαβελλας;ευχαριστω εκ των πρωτερων!!
 

vasilis2500

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
68
Like
286
Πόντοι
20
Καλημέρα  συναγωνιστές θα ήθελα την βοήθεια σας γιατί είμαι καινούργιος στην Αθήνα μετακόμισα πρόσφατα και δεν έχω σχεδόν καθόλου ιδέα το τι παίζει εδώ εγώ ξαναγράψει ενημερωσει αλλά για Σαντορίνη οποίος μπορεί να μου δώσει τα φώτα του ευχαριστω
 

Mike 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
222
Κριτικές
6
Like
543
Πόντοι
301
Καλησπέρα παίδες...ερωτηση, ή μαυρουλες στο Σχιστό παίζουν ακόμα?
 

vasilis2500

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
68
Like
286
Πόντοι
20
Έχουμε κάποιο ενώ για την Ισαβέλλα τι ώρα βγαίνει η το τηλ της ευχαριστω Ελ των προτέρων
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
Έχουμε κάποιο ενώ για την Ισαβέλλα τι ώρα βγαίνει η το τηλ της ευχαριστω Ελ των προτέρων
τι να το κάνεις το τηλέφωνο ρε τύπε,αμα γουσταρεις ναυαγια στην Ομονοια εχει όλες τις ώρες,έλεος ρε τύποι
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.415
Πόντοι
6.490
Διαβπαζω το νήμα τόση ώρα και με έχει φάει η περιέργεια...τόσο μουνί είναι αυτή η Ισαβέλλα και την ψάχνουν όλοι μανιωδώς;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom