Νέα

Πιάτσες στον Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 821
  • Εμφανίσεις 253K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nikos_poly1979

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
217
Κριτικές
4
Like
241
Πόντοι
1
χθεσινη βολτα στο απογευμα στον πειραια λογω εργασιας με εφερε στην πλευρα του ηλεκτρικου κ αναζητηση της ιζαμπελας η οποια στεκοτανε στο γνωστο σημειο(διπλα εαπο επιμελητηριο).την πλησιαζω κ κανονιζουμε.εκει αρχιζουν κ τα οργανα....
1.δεν ειχε προφυλακτικα,πηγα αγορασα.
2.δεν σταματησε να μιλαει.
3.ειναι υποχονδρια οσο δεν παει.
4.στην ωρα του σεξ αδιαθετησε,γεμισαμε αιματα κ επεμενε να συνεχισουμε!!!!!!!!!!σηκωθηκα επιτοπου λ εφυγα.οσο ντυνομουν την πηρε συναγωνιστης να συναντηθουνε κ δεν του ειπε κουβεντα να μην ερθει αδικα.το μετανιωσα οσο δεν παει
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
124
Like
6.623
Πόντοι
5.097
χθεσινη βολτα στο απογευμα στον πειραια λογω εργασιας με εφερε στην πλευρα του ηλεκτρικου κ αναζητηση της ιζαμπελας η οποια στεκοτανε στο γνωστο σημειο(διπλα εαπο επιμελητηριο).την πλησιαζω κ κανονιζουμε.εκει αρχιζουν κ τα οργανα....
1.δεν ειχε προφυλακτικα,πηγα αγορασα.
2.δεν σταματησε να μιλαει.
3.ειναι υποχονδρια οσο δεν παει.
4.στην ωρα του σεξ αδιαθετησε,γεμισαμε αιματα κ επεμενε να συνεχισουμε!!!!!!!!!!σηκωθηκα επιτοπου λ εφυγα.οσο ντυνομουν την πηρε συναγωνιστης να συναντηθουνε κ δεν του ειπε κουβεντα να μην ερθει αδικα.το μετανιωσα οσο δεν παει

Μύστη καλύτερα φόρτωνες καμιά σύρια που έχει εκεί πιο κάτω μπόλικες να παίρναγες αρχοντικά  :knockinb: :zfuck: :fuck2: :grin: :grin:
 

man64

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
χθεσινη βολτα στο απογευμα στον πειραια λογω εργασιας με εφερε στην πλευρα του ηλεκτρικου κ αναζητηση της ιζαμπελας η οποια στεκοτανε στο γνωστο σημειο(διπλα εαπο επιμελητηριο).την πλησιαζω κ κανονιζουμε.εκει αρχιζουν κ τα οργανα....
1.δεν ειχε προφυλακτικα,πηγα αγορασα.
2.δεν σταματησε να μιλαει.
3.ειναι υποχονδρια οσο δεν παει.
4.στην ωρα του σεξ αδιαθετησε,γεμισαμε αιματα κ επεμενε να συνεχισουμε!!!!!!!!!!σηκωθηκα επιτοπου λ εφυγα.οσο ντυνομουν την πηρε συναγωνιστης να συναντηθουνε κ δεν του ειπε κουβεντα να μην ερθει αδικα.το μετανιωσα οσο δεν παει

οχι ρε φίλε ,σε γέμισε αίματα...... δεν πας να κάνεις και καμμία εξέταση αιματος σε κανενα τρίμηνο,αυτό είναι πολύ επικίνδυνο να κολλήσεις κανένα παράσημο
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.263
Κριτικές
9
Like
5.162
Πόντοι
1.436
εχεις δικιο...και αυτο για το σκλαβενιτη μουφα ητανε εξ αρχης..περαμα μενο θα το ξερα de facto αν ηταν αληθεια!!!   :dancing: :dancing: :dancing:
αυτο στο σκλαβενιτη δεν ηταν μουφα υπηρχε πριν 3 χρονια μια κορασιδα αλλα ασχολιοταν με τους νταλικεριδες απο πισω
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
αυτο στο σκλαβενιτη δεν ηταν μουφα υπηρχε πριν 3 χρονια μια κορασιδα αλλα ασχολιοταν με τους νταλικεριδες απο πισω
Για να καταλαβω κατι...Πισω απο καποιο Σκλαβενιτη με ισως το καλυτερο private security service που υπαρχει σημερα στην αγορα, μια πουτανα αδειαζε τα containers της Μισκο και της Αλλατινη? Και αφου τελειωνε με το αδειασμα, υστερα τσιμουκοδρομούσε μεσα στις νταλικες? Για πες μας και μας να ξερουμε ρε φιλε...Τι γινοταν εκει περα πριν τρια χρονια?
 

JohnPAPAS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2012
Μηνύματα
141
Κριτικές
12
Like
247
Πόντοι
291
Για να καταλαβω κατι...Πισω απο καποιο Σκλαβενιτη με ισως το καλυτερο private security service που υπαρχει σημερα στην αγορα, μια πουτανα αδειαζε τα containers της Μισκο και της Αλλατινη? Και αφου τελειωνε με το αδειασμα, υστερα τσιμουκοδρομούσε μεσα στις νταλικες? Για πες μας και μας να ξερουμε ρε φιλε...Τι γινοταν εκει περα πριν τρια χρονια?

μεγαλε αμα δεν ξερεις...μην μιλας και μην ειρωνευεσαι
διαβαζω αλλα δεν γραφω (για καποιους δικους μου λογουσ) αλλα βαρεθηκα το υφακι σου σε ολα τα thread λες και τα ξερεις ολα

εαν ζεις-ζουσες στην περιοχη θα ηξερες οτι ειναι αληθεια
εγω λογω δουλειας περνουσα συχνα απο εκει και την εβλεπα συχνα
και οχι δεν ηταν μεσα στον χωρο του σκλαβενιτη με την σουπερ ντουπερ ασφαλεια, εκανε πιατσα απεναντι ή λιγα μετρα πιο πριν ή πιο μετα απο τον σκλαβενιτη
ενα κοντοπουτανο γεροδεμενο με μεγαλους βυζους μελαχρινο με μακρυα μαλια.
Εμαθες τωρα, σε καλυψα ?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
124
Like
6.623
Πόντοι
5.097
μεγαλε αμα δεν ξερεις...μην μιλας και μην ειρωνευεσαι
διαβαζω αλλα δεν γραφω (για καποιους δικους μου λογουσ) αλλα βαρεθηκα το υφακι σου σε ολα τα thread λες και τα ξερεις ολα

εαν ζεις-ζουσες στην περιοχη θα ηξερες οτι ειναι αληθεια
εγω λογω δουλειας περνουσα συχνα απο εκει και την εβλεπα συχνα
και οχι δεν ηταν μεσα στον χωρο του σκλαβενιτη με την σουπερ ντουπερ ασφαλεια, εκανε πιατσα απεναντι ή λιγα μετρα πιο πριν ή πιο μετα απο τον σκλαβενιτη
ενα κοντοπουτανο γεροδεμενο με μεγαλους βυζους μελαχρινο με μακρυα μαλια.
Εμαθες τωρα, σε καλυψα ?

Ωραίο τραμπούκικο ποστ  :rockon: :rockon: :wanker: :wanker:.Μύστη την είχες πάρει την τύπισσα,σου είχε πει τιμές  :uglystupid: :think:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
μεγαλε αμα δεν ξερεις...μην μιλας και μην ειρωνευεσαι
διαβαζω αλλα δεν γραφω (για καποιους δικους μου λογουσ) αλλα βαρεθηκα το υφακι σου σε ολα τα thread λες και τα ξερεις ολα

εαν ζεις-ζουσες στην περιοχη θα ηξερες οτι ειναι αληθεια
εγω λογω δουλειας περνουσα συχνα απο εκει και την εβλεπα συχνα
και οχι δεν ηταν μεσα στον χωρο του σκλαβενιτη με την σουπερ ντουπερ ασφαλεια, εκανε πιατσα απεναντι ή λιγα μετρα πιο πριν ή πιο μετα απο τον σκλαβενιτη
ενα κοντοπουτανο γεροδεμενο με μεγαλους βυζους μελαχρινο με μακρυα μαλια.
Εμαθες τωρα, σε καλυψα ?
τπτ δεν μας ειπες...και οχι, δεν με καλυψες...σαν αφηγηση ναι, οκ...δωσε ινφο και φωτο οπως εχω δωσει εγω για ισαμπελα πειραια και σονια αξιωματικων αλλα και πολλες αλλες του δρομου και τοτε ισως με πεισεις...και ασε τις μαλακιες οτι εισαι και εσυ μελος με δικους σου λογους που δεν γραφεις...αυτα εμενα δεν με ενδιαφερουν...στοιχεια δωσε και ινφος...γιατι απο ιστοριες εχουμε γεμισει εδω μεσα...γκε γκε παλαιο μελος που δεν γραφεις για τους δικους σου λογους??
 

JohnPAPAS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2012
Μηνύματα
141
Κριτικές
12
Like
247
Πόντοι
291
Ωραίο τραμπούκικο ποστ  :rockon: :rockon: :wanker: :wanker:.Μύστη την είχες πάρει την τύπισσα,σου είχε πει τιμές  :uglystupid: :think:

οχι φιλε, δεν την τιμησα, δεν ειναι ο τυπος μου

@ζαρδεν
μεγαλη μου....συγκινηση, με λιγα λογια στα ΑΡΧΙΔΙΑ μου εαν σε καλυψα ή οχι και για το τι πιστευεις για μενα
ινφο και φωτο να πας να βρεις ξερολα, "παλιε"
παλιος μπορει να εισαι αλλα μονο στα μυαλα και το υφακι αλλου, εκει που περναει οχι εδω, εδω ολοι ειναι ισοι
καποιοι ομως εχουν και αλλα πραγματα στην ζωη τους να ασχοληθουν, εσυ απο οτι φαινεται η ζωη σου ειναι να γραφεις στο μπουρδελα και να ανεβαινουν τα ποστ σου για να αισθανεσαι υπεριφανος
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
οχι φιλε, δεν την τιμησα, δεν ειναι ο τυπος μου

@ζαρδεν
μεγαλη μου....συγκινηση, με λιγα λογια στα ΑΡΧΙΔΙΑ μου εαν σε καλυψα ή οχι και για το τι πιστευεις για μενα
ινφο και φωτο να πας να βρεις ξερολα, "παλιε"
παλιος μπορει να εισαι αλλα μονο στα μυαλα και το υφακι αλλου, εκει που περναει οχι εδω, εδω ολοι ειναι ισοι
καποιοι ομως εχουν και αλλα πραγματα στην ζωη τους να ασχοληθουν, εσυ απο οτι φαινεται η ζωη σου ειναι να γραφεις στο μπουρδελα και να ανεβαινουν τα ποστ σου για να αισθανεσαι υπεριφανος
ακριβως!! τωρα με την απαντηση που εδωσες μας καλυψες ολους...τωρα ξερω και τι μελος εισαι...
καλη συνεχεια...

ΥΓ...οταν σιγουρευτεις λοιπον οτι ειναι καλντερα ελα να μας πεις τη γνωμη σου...και ελα να μας καλυψεις ...και αυτοι θα γινει ΜΟΝΟ αν την αγορασεις...μεχρι τοτε συνεχισε την βολτουλα σου...
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Καλημέρα και καλη δυναμη ,να γραψω για την Ιζαμπελα που χθες απογευμα στις 8.05 ηταν στο στεκι της στην τραπεζα Αλφα καθισμενη στα σκαλια με δερματινο σεξουαλικο κολητο παντελονι φρεσκοβαμενο το ξανθο μαλλι και ωραια μακιγιαρισμενη .Συνοδευομουν και το κοιταγμα της ηταν διακριτικο και με τα ματια μου εδωσε να καταλαβω ότι με θυμηθηκε.Με την πρωτη ευκαιρια θα την ξαναπαρω.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.866
Like
471
Πόντοι
36
Καλημέρα και καλη δυναμη ,να γραψω για την Ιζαμπελα που χθες απογευμα στις 8.05 ηταν στο στεκι της στην τραπεζα Αλφα καθισμενη στα σκαλια με δερματινο σεξουαλικο κολητο παντελονι φρεσκοβαμενο το ξανθο μαλλι και ωραια μακιγιαρισμενη .Συνοδευομουν και το κοιταγμα της ηταν διακριτικο και με τα ματια μου εδωσε να καταλαβω ότι με θυμηθηκε.Με την πρωτη ευκαιρια θα την ξαναπαρω.
μπραβο συναγωνιστη, εγω οποτε βλεπω  εργαζομενη και ειμαι με την συζυγο, κομπλαρω...
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Επανηλθα χθες την ιδια ωρα μονος και με με αγριες διθεσεις , όμως η Ιζαμπελα απουσιαζε από το στεκι της ,εκανα βολτα μεχρι τον ηλεκτρικο σταθμο πηγα στις τουαλέτες ,εφαγα ένα κορνε από την "Θεοδωρα" (μετριο) και περασα ξανα , τιποτα παλι ,τα μαζεψα και γυρισα σπιτι....
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
Επανηλθα χθες την ιδια ωρα μονος και με με αγριες διθεσεις , όμως η Ιζαμπελα απουσιαζε από το στεκι της ,εκανα βολτα μεχρι τον ηλεκτρικο σταθμο πηγα στις τουαλέτες ,εφαγα ένα κορνε από την "Θεοδωρα" (μετριο) και περασα ξανα , τιποτα παλι ,τα μαζεψα και γυρισα σπιτι....
Αν θες κονε, πες μου  ;)
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Αν θες κονε, πες μου  ;)
Ευχαριστω φιλε zad αλλα μου εχεις κανει κονε πιο παλια ,δεν το ειχα μαζι μου και δεν θα επαιρνα ,δεν μου αρεσει να διακοπτω καποιο συναγωνιστη την ωρα που τα δινει όλα !! Νασαι καλΑ ,
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
Ευχαριστω φιλε zad αλλα μου εχεις κανει κονε πιο παλια ,δεν το ειχα μαζι μου και δεν θα επαιρνα ,δεν μου αρεσει να διακοπτω καποιο συναγωνιστη την ωρα που τα δινει όλα !! Νασαι καλΑ ,
Ασε τις μαλακιες  :grin:  και ελα πμ  ;)
 

JohnPAPAS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2012
Μηνύματα
141
Κριτικές
12
Like
247
Πόντοι
291
ακριβως!! τωρα με την απαντηση που εδωσες μας καλυψες ολους...τωρα ξερω και τι μελος εισαι...
καλη συνεχεια...

ΥΓ...οταν σιγουρευτεις λοιπον οτι ειναι καλντερα ελα να μας πεις τη γνωμη σου...και ελα να μας καλυψεις ...και αυτοι θα γινει ΜΟΝΟ αν την αγορασεις...μεχρι τοτε συνεχισε την βολτουλα σου...

οπως σου ειπα, αλλα εξακολουθεις να μην θελεις/μπορεις να καταλαβεις αδιαφορω για την γνωμη σου._
οι υπολοιποι καλυφθηκαν, μην ανησυχεις εξυπνα παιδια ειναι....οι υπολοιποι
Το αυτό επιθυμώ και δι υμάς.

ΥΓ εαν μπορει καποιος να μεταφρασει αυτα που εγραψες περι...καλντερας θα τον ευχαριστουσα πολυ
επισης, πως να την αγορασω ρε ατομο, αφου σου λεμε οτι εχει σταματησει ή εχει αλλαξει στεκι εδω και χρονια, τι δεν καταλαβαινεις????
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
οπως σου ειπα, αλλα εξακολουθεις να μην θελεις/μπορεις να καταλαβεις αδιαφορω για την γνωμη σου._
οι υπολοιποι καλυφθηκαν, μην ανησυχεις εξυπνα παιδια ειναι....οι υπολοιποι
Το αυτό επιθυμώ και δι υμάς.

ΥΓ εαν μπορει καποιος να μεταφρασει αυτα που εγραψες περι...καλντερας θα τον ευχαριστουσα πολυ
επισης, πως να την αγορασω ρε ατομο, αφου σου λεμε οτι εχει σταματησει ή εχει αλλαξει στεκι εδω και χρονια, τι δεν καταλαβαινεις????
Ποιος καλυφθηκε ρε φιλε? Μας δουλευεις? Χωρις στοιχεια? Τι μας λες δλδ τωρα? Οτι πριν χρονια καποια πουτανα καλντεριμιαζε πανω κατω στο Σκλαβενιτη ?  Και τι? Εβαζε τα καροτσακια στη θεση τους και αν ειχα χρονο εριχνε και κανα τρομπονι στους λουράτους ξεφορτωνοντας τα γαλατα?
Και να σου πω κατι αλλο...Πριν ποσα χρονια φιλε? Πριν ανοιξει ο Σκαλαβενιτης εκει και ειχε χωματερη? Δεν ξερω για τοτε φιλε...Ο τυπος ανοιξε το νημα το 2015 (03/12/15)....για ριξε μια ματια εδω..

Τι μας νοιαζει εμας τι γνωριζεις εσυ τι εγινε που ,παλια? Εγω μιλαω για το ΣΗΜΕΡΑ! Με την ιδια λογικη μπορω και εγω να γραφω για φορτωματα στο τετραγωνο Ευριπιδου Σωκρατους Σοφοκλεους Αθηνάς? Ε και? Υπαρχουν τωρα ? ΟΧΙ...Αρα ασε τις παλιες ιστοριες και φερε τπτ καινουργιες....Να ενημερωνομαστε και εμεις....

Ακου φιλαρακι...Σε νηματα που δεν γνωριζω και δεν εχω αποψη δεν γραφω ΠΟΤΕ! Γκε γκε? Οταν θα γραψω ξερω. Και απο πιατσες φιλε ξερω, και ξερω πολλα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
124
Like
6.623
Πόντοι
5.097
Τύποι ξέρετε κάτι για το Πέραμα  :rolleyes: :think:.Το καλοκαίρι είχα πετύχει λάιβ ψωνηστήρι με γύφτισσες και ρομαντικά παππούδια αλλά όχι κάτι στανταρ  :rockon: :rockon: :S :S.Επίσης πολύ ρομαντικά θα είναι να παιχτεί γαμήσι στην παραλία του περάματος εκεί που έχουν βάλει την μεγάλη ταμπέλα ''ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΛΙΜΠΙ'' αλλά κάθε μέρα κολυμπάνε γύφτοι,παππούδια και γιαγιάδες  :2funny: :2funny:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
Τύποι ξέρετε κάτι για το Πέραμα  :rolleyes: :think:.Το καλοκαίρι είχα πετύχει λάιβ ψωνηστήρι με γύφτισσες και ρομαντικά παππούδια αλλά όχι κάτι στανταρ  :rockon: :rockon: :S :S.Επίσης πολύ ρομαντικά θα είναι να παιχτεί γαμήσι στην παραλία του περάματος εκεί που έχουν βάλει την μεγάλη ταμπέλα ''ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΛΙΜΠΙ'' αλλά κάθε μέρα κολυμπάνε γύφτοι,παππούδια και γιαγιάδες  :2funny: :2funny:
:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom