Νέα

Πιάτσες με Ασιάτισσες/Ημερήσια ενημέρωση για Aσιάτισσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα babapoulos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 280K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Ναι και εδω στο Noribetsu εχει κατι κινεζες .,... Εεεε ρε γλεντια ... Jean Claude Van Damme να σου αποδωσω τις τιμες με αυτο το αγαπημενο σου εικονιδιο >>>  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: !!
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Ναι και εδω στο Noribetsu εχει κατι κινεζες .,... Εεεε ρε γλεντια ... Jean Claude Van Damme να σου αποδωσω τις τιμες με αυτο το αγαπημενο σου εικονιδιο >>>  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: !!
εμενα εικονιδιο εσενα ομως ασχολια μιας και δεν κανεις και τιποτα αλλο ε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

couple-com

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
kalispera opios 8eli asiatises giati den pah mia bolta mexri tin kypro eki kai me 20 euro kani pexnidi kai mpori kai ligotera exei kinezoyles koreatises kai i pio poles eine idikebmenes sto massage telies
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
kalispera opios 8eli asiatises giati den pah mia bolta mexri tin kypro eki kai me 20 euro kani pexnidi kai mpori kai ligotera exei kinezoyles koreatises kai i pio poles eine idikebmenes sto massage telies


Και ελεγα τι θα κανω το βραδυ... δεν πεταγομαι  :badair: μεχρι την Κυπρο!!!  :offtopic:


ps καλυτερα να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες.. ειναι κανονας του forum.
 

milf_love

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εχει δικιο για την Κυπρο ο συναδελφος. Εχει πολλα κινεζακια αλλα θελει προσοχη γιατι εχουν αρχισει να ΄΄ξυπνανε΄΄ με την κακη εννοια. Ενω παλια σε προσεχαν σου εκαναν ολα τα γουστα για 80 € για 2 ωρες, την τελευταια φορα με ξενερωσαν. Ελπιζω να ηταν μια κακη παρενθεση αυτη, αλλα ετσι και αλλιως για κινεζακι ειναι η πιο κοντινη λυση. Εγω οταν παω μενω σε φιλο και τις φερνω σπιτι του αλλα απο οτι ξερω μπαινουν ευκολα και στα ξενοδοχεια. Εχω παρει και 2 μαζι και ηταν πολυ καλες. Θα ενημερωσω οταν ξαναπαω.

Προσπαθηστε να συννενοηθητε και να κανονισετε ακριβως τι θελετε και για ποση ωρα θα την κρατησετε για να μην εχετε παρεξηγησεις μετα.

kalispera opios 8eli asiatises giati den pah mia bolta mexri tin kypro eki kai me 20 euro kani pexnidi kai mpori kai ligotera exei kinezoyles koreatises kai i pio poles eine idikebmenes sto massage telies
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ΔΥΟ πολυ καλες ασιατισες εθεαθησαν και δοκιμαστικε η μια με προσωπικη αποψη.
δεν πρεπει να ειναι κινεζες, αλλα μου φερνουν για βιετναμ η κορεα η ταυλανδη. μικροκαμομενες, λευκη επιδερμιδα το σωμα, πιο μελεχρινο στο προσωπο με πλακουτσι μυτουλα αλλα οχι κινεζικης γραμμης.
πηρα την μια απο τις δυο με 50 ευροπουλα και καταφυγαμε σε παρακειμενο χοτελ.
δυστηχως απο ελληνικα και αγγλικα τιποτα, μονο την γλωσσα της και αυτη ουτε καταλαβα απο ου ειναι, πιο κρατος. συνενοηση με νοηματα και για να καθορισουμε το επομενο ραντεβου το καταφεραμε με μολυβι χαρτι καιφτιαξαμε ενα ρολοι. αστα να πανε!!!!

παντος τα μωρα λενε πολυ και ειναι εντελως καινουργιες στην πιατσα οπου μπαινουν σιγα σιγα!!!! συναθλητες μου αρχιζουν να ερχοντε μωρα εξ ανατολης.

σημειωση οτι τα δυο αυτα καλουδια δεν ειναι οι γνωστες που συχναζουν στο χριστιανα και περιξ και ουδε μια κοινη εξωτερικη εμφανισει εχουν. για οτιδηποτε νεοτερο θα ενημερωθητε.
παντος σιγα σιγα οι επιλογεσ αυξανονται με νεες εισαγωγες.
το ονομα τις κοπελιας μιμι, τουλαχιστον σε αυτο συννενοθηκαμε
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
ΔΥΟ πολυ καλες ασιατισες εθεαθησαν και δοκιμαστικε η μια με προσωπικη αποψη.
δεν πρεπει να ειναι κινεζες, αλλα μου φερνουν για βιετναμ η κορεα η ταυλανδη. μικροκαμομενες, λευκη επιδερμιδα το σωμα, πιο μελεχρινο στο προσωπο με πλακουτσι μυτουλα αλλα οχι κινεζικης γραμμης.
πηρα την μια απο τις δυο με 50 ευροπουλα και καταφυγαμε σε παρακειμενο χοτελ.
δυστηχως απο ελληνικα και αγγλικα τιποτα, μονο την γλωσσα της και αυτη ουτε καταλαβα απο ου ειναι, πιο κρατος. συνενοηση με νοηματα και για να καθορισουμε το επομενο ραντεβου το καταφεραμε με μολυβι χαρτι καιφτιαξαμε ενα ρολοι. αστα να πανε!!!!

παντος τα μωρα λενε πολυ και ειναι εντελως καινουργιες στην πιατσα οπου μπαινουν σιγα σιγα!!!! συναθλητες μου αρχιζουν να ερχοντε μωρα εξ ανατολης.

σημειωση οτι τα δυο αυτα καλουδια δεν ειναι οι γνωστες που συχναζουν στο χριστιανα και περιξ και ουδε μια κοινη εξωτερικη εμφανισει εχουν. για οτιδηποτε νεοτερο θα ενημερωθητε.
παντος σιγα σιγα οι επιλογεσ αυξανονται με νεες εισαγωγες.
το ονομα τις κοπελιας μιμι, τουλαχιστον σε αυτο συννενοθηκαμε
τις πετυχες στη συγκεκριμενη περιοχη;χριστιανα;
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τις πετυχες στη συγκεκριμενη περιοχη;χριστιανα;
Δεν συχναζουν περιξ  του χριστιανα, εκει ειναι καποιες αλλες αλλα καμια σχεση δεν εχουν.
Ειναι συνηθες περιφερομενες απο χαμηλα χαμηλα καποδιστριου, περιπτερο συμβολης alpha bank, στο γωνιακο τυποπιταδικο απεναντι απο την εθνικη τραπεζα και τριτη σεπτεμβριου καμια φορα αλλα οχι στην συμβολη με καποδιστριου οπου συχναζουν οι γνωστες και μη εξαιρεταιες.
κινουνται εντελως ανεξαρτητα με τις υπολοιπες. ειναι παντα οι δυο τους μαζι θα τις καταλαβεται.
Η μια οπου εχω καταθεση δυο συνεχομενες μερες ονομαζεταο μιμι και ειναι απο σαγκαη εαν και καταλαβα καλα καθωτι γρι απο ελληνικα και αγγλικα. μονο κινεζικα γνωριζει.
παντος το σεξ για αυτες ειναι σκετη ιεροτελεστια και λεει παρα πολυ.
εαν την πετυχεται θα καταλαβεται και οσο προλαβουμε εως να ερθει στο χαμηλο επιπεδο των αλλων πορνιδιων.
 

taz_s

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Καλισπερα,

Ισχυει ακομα το θεμα Μιμη?

Εφχαριστο    :)
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλισπερα,

Ισχυει ακομα το θεμα Μιμη?

Εφχαριστο    :)
ισχυει και παραισχυει. λεει η κοπελα και ελπιζουμε να εμφανιστουν και αλλα ομορφα μωρα απο την νοτιοανατολικη ασια γενικοτερα.
επιτελους να ανοιξει η πιατσα και να μην αποτελειται οπως αυτη τη στιγμη μονο με πουμανακια - βουλγαρακια κατα κορον.
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Δεν συχναζουν περιξ  του χριστιανα, εκει ειναι καποιες αλλες αλλα καμια σχεση δεν εχουν.
Ειναι συνηθες περιφερομενες απο χαμηλα χαμηλα καποδιστριου, περιπτερο συμβολης alpha bank, στο γωνιακο τυποπιταδικο απεναντι απο την εθνικη τραπεζα και τριτη σεπτεμβριου καμια φορα αλλα οχι στην συμβολη με καποδιστριου οπου συχναζουν οι γνωστες και μη εξαιρεταιες.
κινουνται εντελως ανεξαρτητα με τις υπολοιπες. ειναι παντα οι δυο τους μαζι θα τις καταλαβεται.
Η μια οπου εχω καταθεση δυο συνεχομενες μερες ονομαζεταο μιμι και ειναι απο σαγκαη εαν και καταλαβα καλα καθωτι γρι απο ελληνικα και αγγλικα. μονο κινεζικα γνωριζει.
παντος το σεξ για αυτες ειναι σκετη ιεροτελεστια και λεει παρα πολυ.
εαν την πετυχεται θα καταλαβεται και οσο προλαβουμε εως να ερθει στο χαμηλο επιπεδο των αλλων πορνιδιων.

Φιλε guts εχω δει 2 σχιστοματικα τουλαχιστον 3-4 διαφορετικες μερες ακριβως στο καφε που ειναι μεταξυ τερμα Λιοσιων και αρχες Αχαρνων.. ειναι παντα μαζι. Ωρες αρκετα αγα το βραδυ. Κατι μυριστικα οτι μπορει να παιζει αλλα παντως καθοντουσαν στα τραπεζακια.. δεν εκαναν πιατσα και δεν μπορουσα μα μιλησω γιατι ημουν με αμαξι.. η μια ηταν πολυ καλη. Λες να λεμε τις ιδιες.. αν ναι εσυ πως ψωνισες αυτη που ελεγες?
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε guts εχω δει 2 σχιστοματικα τουλαχιστον 3-4 διαφορετικες μερες ακριβως στο καφε που ειναι μεταξυ τερμα Λιοσιων και αρχες Αχαρνων.. ειναι παντα μαζι. Ωρες αρκετα αγα το βραδυ. Κατι μυριστικα οτι μπορει να παιζει αλλα παντως καθοντουσαν στα τραπεζακια.. δεν εκαναν πιατσα και δεν μπορουσα μα μιλησω γιατι ημουν με αμαξι.. η μια ηταν πολυ καλη. Λες να λεμε τις ιδιες.. αν ναι εσυ πως ψωνισες αυτη που ελεγες?
φιλε τις ιδιες λεμε. οντως αξιζει μονο η μια η οποια ειναι και αστερι.
απλα εκει που καθοντουσαν στο γωνιακο καφε, τις πλησιασα και αρχισα να μιλω με χαμογελο και λεγοντας διαφορα. αρεσει στην κοπελια η διαχυτικοτιτα και η χαρουμενη παρουσια σε συνδιασμο με την καθαριοτητα φυσικα. καντο και θα περασετε καλα. το ονομα της ειναι μιμι.
θα εκπλαγεις και απο την βαρυτητα που ριχνει στην καθαριοτητα, παντα μπανιο πριν και μετα και να φανταστης οτι καθαριζει ενε προς ενα τα δακτυλα τον ποδιων της, σκετη τελετουργια. την τελευται φορα την ειχαμε καταβρει μεσα στο μπανιο σε καλο φυσικα ξενοδοχειο στο xdream.αντε καλο βολι και πιστευω να εχω την κριτικη σου.  χαιρετω συναθλητη...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
εχω δει τελευταια και ασιατισσες στη συμβολη πανεπιστημιου και μπενακη τα πρωινα.Κατα συρροη μιλαμε,αλλα δεν ξερω αν ειναι για πιατσα ή ουρα για τον παπανικολα. :think:
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
φιλε τις ιδιες λεμε. οντως αξιζει μονο η μια η οποια ειναι και αστερι.
απλα εκει που καθοντουσαν στο γωνιακο καφε, τις πλησιασα και αρχισα να μιλω με χαμογελο και λεγοντας διαφορα. αρεσει στην κοπελια η διαχυτικοτιτα και η χαρουμενη παρουσια σε συνδιασμο με την καθαριοτητα φυσικα. καντο και θα περασετε καλα. το ονομα της ειναι μιμι.
θα εκπλαγεις και απο την βαρυτητα που ριχνει στην καθαριοτητα, παντα μπανιο πριν και μετα και να φανταστης οτι καθαριζει ενε προς ενα τα δακτυλα τον ποδιων της, σκετη τελετουργια. την τελευται φορα την ειχαμε καταβρει μεσα στο μπανιο σε καλο φυσικα ξενοδοχειο στο xdream.αντε καλο βολι και πιστευω να εχω την κριτικη σου.  χαιρετω συναθλητη...

Αρα τις ιδιες λεμε..η μια οντως ειναι αστερακι. Αμα την παρω θα γραψω κριτικη..!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Φιλε guts εχω δει 2 σχιστοματικα τουλαχιστον 3-4 διαφορετικες μερες ακριβως στο καφε που ειναι μεταξυ τερμα Λιοσιων και αρχες Αχαρνων.. ειναι παντα μαζι. Ωρες αρκετα αγα το βραδυ. Κατι μυριστικα οτι μπορει να παιζει αλλα παντως καθοντουσαν στα τραπεζακια.. δεν εκαναν πιατσα και δεν μπορουσα μα μιλησω γιατι ημουν με αμαξι.. η μια ηταν πολυ καλη. Λες να λεμε τις ιδιες.. αν ναι εσυ πως ψωνισες αυτη που ελεγες?
τυπε μου τις εχω δει και εγω
κατα τις 11 το βραδυ νομιζω
μου εκανε εντυπωση γιατι καθοντουσαν μαζι με καμια 5-6 κομπιουτεραδες πακιστανους
στο γνωστο τυροπιταδικο που λες
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
τυπε μου τις εχω δει και εγω
κατα τις 11 το βραδυ νομιζω
μου εκανε εντυπωση γιατι καθοντουσαν μαζι με καμια 5-6 κομπιουτεραδες πακιστανους
στο γνωστο τυροπιταδικο που λες

Τεκικα ολοι πρεπει να τις εχουμε δει!!! Το θεμα ειναι οτι οπως ειπες και εσυ καθονται στα τραπεζακια εξω και πανε συνεχεια και τους μιλανε.. γι'αυτο και γω κολαω να παω να μιλησω γιατι δεν κανουν πιατσα.. απλα καθονται...και υπαρχει κοσμος τριγυρω... τι να κανω???
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Αχχχχχχ τι μου λετε εγω τις βλεπω καθε μερα και εχω γινει πυραυλος ολλες τις
τις φυλες της Ασιας μην ξυνεται πληγες 
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδες καλημερα, την μιμι την ξανατιμησα χθες. τι να πω!!!! καθε φορα και καλυτερη!!!!!
εχω φθασει σε σημειο πριν την συναντησω να ριξω ενα στα γρηγορα για να μην τελειωσω γρηγορα μαζι της.  το κινεζακι αλλα πιστευω ταηλανδακι πιθανοτατα ειναι ολα τα λεφτα.
μολις εφθασα κεντρο μετα απο ενα πιτσιλισμα σε πορνοχαουζ της κανω ενα τηλ και αμεσως βρεθηκαμε στο γνωστο γωνιακο τυροπιταδικο στην τραπεζα εθνικης. οπως καταλαβαινετε ειναι και η ολη συνενοηση μας αυτη καθωτι γρι ελληνικα η αγγλικα. μονο την γλωσσα της πατριδας της. τι να πω οπως προανεφερε ενας συναθλητης, τα ασιατακια σκετα πυραυλος και τα ατιμα μυριζουν πολυ ωραια. 50 παιρνει και στο xdream αλλα 23 ευροπουλα αλλα αξιζει ειναι κατι το μοναδικο........
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
ρε φιλε...πως συνενοηστε δηλαδη, αφου δεν μιλαει ουτε ελληνικα, ουτε αγγλικα? και μαλιστα απο το τηλεφωνο κλεινετε ραντεβου?? θα μας τρελανεις?? :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom