Νέα

Πιάτσες με Ασιάτισσες/Ημερήσια ενημέρωση για Aσιάτισσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα babapoulos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
10
Πόντοι
16
Περνούσα χθες απόγευμα από Ομόνοια και είδα σε ένα κάθετο στενό της Κωνσταντινουπόλεως,δύο ασιάτισες να κάθονται σε ένα πεζούλι, ντυμένες σαν πουτάνες.Πολύ όμορφες κατά τη γνώμη μου. Δεν σταμάτησα να ρωτήσω όμως γιατί οδηγούσα και βιαζόμουν.
Ξέρει κανείς αν παίζει τιποτα στην περιοχή με ασιάτισες?

μην διαδιδεις ανακριβιες που δεν εχεις τσεκαρει πρωτα.
αν εχεις κατι συγκεκριμενο ενημερωσε, αν και αρκετα δυσκολο.
 

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
φιλε motok πες μας ποιο στενο ειναι που τις ειδες τουλαχιστον να παμε να τσεκαρουμε εμεις...και τι ωρα??
 

Επισκέπτης
φιλε motok πες μας ποιο στενο ειναι που τις ειδες τουλαχιστον να παμε να τσεκαρουμε εμεις...και τι ωρα??
μερικοί βλέπουν κορίτσια από το Καζακστάν και τα περνάν για Ασιάτισες βέβαια και το Καζακστάν στην Ασία είναι αλλά εμείς για να γίνουμε ποιο ακριβείς όταν λέμε Ασιάτισες ευνοούμε από Άπω Ανατολή και γύρω γύρω.
καλό είναι αν ήμαστε με αυτοκίνητο και δεν μπορούμε να σταματήσουμε ας τους πετάξουμε ένα κακ γκελά ντέβουσκα να δούμε της αντιδράσεις τους.
 

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
σε βρισκω πολυ σωστο φιλε arion
 

Undertaker

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
165
Like
25
Πόντοι
1
μερικοί βλέπουν κορίτσια από το Καζακστάν και τα περνάν για Ασιάτισες βέβαια και το Καζακστάν στην Ασία είναι αλλά εμείς για να γίνουμε ποιο ακριβείς όταν λέμε Ασιάτισες ευνοούμε από Άπω Ανατολή και γύρω γύρω.

Οι 9 1/2 στις 10 "ασιάτισες", "κινέζες" και "Γιαπωνέζες" που παίζουν αυτη τη στιγμή σε πιάτσες και (ιδιαίτερα) σε call girls ειναι Καζακες, και άντε στο τσακίρ κέφι Ρωσσίδες (απο περιοχες κοντα σε Μογγολία-Κίνα).
Δεν εχουν φυσικα καμμια σχεση με τις original Κινέζες-Γιαπωνέζες, αλλά (κατα την άποψή μου) είναι ετη φωτός καλύτερες σε σχέση με τις υπόλοιπες από άποψη περιποίησης.
Μεχρι στιγμής τουλάχιστον (φτου μην το ματιάσω), λεφτα που έχω καταθέσει σε σχιστομάτα δεν τα έχω κλάψει ακόμα...
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
παιδες υπαρχουν και κινεζακια (Ετσι εχω ακουσει) που το πανε το γραμμα...ομως χρειαζεται γνωστος που να σε βαλει στο κολπο γιατι θελουν πληρη εχεμυθεια και ειναι δυσκολο λογω γλωσσας και κουλτουρας..
 

sosat

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
πουντες μεγαλε??????
καποιος με υγκεκριμενες πληροφοριες????
 

sosat

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
Προσωπικα γουσταρω πολυ τον ανατολιτικο πολιτισμο...........
αν καποιος συνα....αδελφος κατι γνωριζει συγκεκριμενα παρακαλω πολυ να συμβαλλει στην συγκεκριμενη συζητηση.......
ειναι εξοχως ενδιαφερουσα ,,,,,,    σχιστοματα.,,,,,  σχιστομουνα ......
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
RΡε μαγκες ξερετε τιποτα για αυτην εδω?


Ειναι 100% ασιατισα ειναι λιγο ακριβη αλλα ερχεται σπιτι. ζηταει 275 Ευρω αλλα της τηλεφωνησα και η φωνη της ειναι σκετη καυλα... την εχει παρει κανεις?
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
RΡε μαγκες ξερετε τιποτα για αυτην εδω?


Ειναι 100% ασιατισα ειναι λιγο ακριβη αλλα ερχεται σπιτι. ζηταει 275 Ευρω αλλα της τηλεφωνησα και η φωνη της ειναι σκετη καυλα... την εχει παρει κανεις?
φιλε το μωρο λεει πολλα.πες της οτι και καλα δεν μπορεις να δωσεις τοσα πολλα.πες της για 200 και θα δεχτει.αλλα ειναι σκευη καυλα και κανει πολυ καλο γαμησι,αν σε γουσταρει.
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
580
Like
34
Πόντοι
6
200 Ευρω για ποση ωρα και για ποσες εκτονωσεις μιλαμε?
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
200 Ευρω για ποση ωρα και για ποσες εκτονωσεις μιλαμε?

στο τηλ. λεει  δεν δινει κουλουρι ουτε τελειωμα στομα η προσωπο. Αν την εχει παρει κανεις ας ποσταρει γιατι ψηνομαι τρελλα να την παρω αλλα φαινεται λιγο ακριβη....
 

DarkEvil

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
RΡε μαγκες ξερετε τιποτα για αυτην εδω?


Ειναι 100% ασιατισα ειναι λιγο ακριβη αλλα ερχεται σπιτι. ζηταει 275 Ευρω αλλα της τηλεφωνησα και η φωνη της ειναι σκετη καυλα... την εχει παρει κανεις?
καλα πλακα μας κανεις.Η ιδια σου απαντησε;;Μηπως ηταν καμια καυλιτσα γραμματεας του γραφειου που πηρες;; :think: :think:
 

Επισκέπτης
Πράγματι δείχνει πολύ όμορφη κοπέλλα και η απουσία "extreme" παροχών ενδέχεται να είναι υπέρ μίας πολύ καλής GFE κατάστασης. Aυτά τα λεφτά είναι για incall?
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
καλα πλακα μας κανεις.Η ιδια σου απαντησε;;Μηπως ηταν καμια καυλιτσα γραμματεας του γραφειου που πηρες;; :think: :think:
Σε πληροφορω η ιδια μου απαντησε γιατι εινε ανεξαρτητη και ερχεται σπιτι.μιλησαμε δυο φορες. μιλαει μονο αγγλικα και η φωνη της σκετη καυλα.... αντε μαγκες ποσταρετε γιατι ψηνομαι.......ναι τα λεφτα ειναι για το χωρο μου...
 

Επισκέπτης
απότι φαίνεται δεν έχει δοκιμάσει κανείς...Δοκιμάσέ την...Aν είναι κακή κράχτην εδώ να μην πάρει κανείς μας...Aν είναι καλή στείλε pm... :-)
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
απότι φαίνεται δεν έχει δοκιμάσει κανείς...Δοκιμάσέ την...Aν είναι κακή κράχτην εδώ να μην πάρει κανείς μας...Aν είναι καλή στείλε pm... :-)
Θα το ειχα κανει ηδη αλλα 275 γιουρια μονο για δυο εκτονωσεις μου φαινονται πολλα και το σκεφτομαι....
 

diplaeimai

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδες αν εχεις κανεις νεα για καμια πιατσα με κινεζουλες ας πει τιποτα!!!!!!
εχουμε πολλοί τετοιες καυλες για αυτα τα μωρα!!!!!!!!!!!!!!!!



* Ελληνικούς χαρακτήρες παρακαλώ

 

DarkEvil

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Σε πληροφορω η ιδια μου απαντησε γιατι εινε ανεξαρτητη και ερχεται σπιτι.μιλησαμε δυο φορες. μιλαει μονο αγγλικα και η φωνη της σκετη καυλα.... αντε μαγκες ποσταρετε γιατι ψηνομαι.......ναι τα λεφτα ειναι για το χωρο μου...

Τι κολπα καινουργια ειναι αυτα;; :huh: :huh: Σηνυθως ολα τα τουρ σε ξενοδοχεια πανε.Καλο αυτο, κατι σαν delivery.Ερχεται εξω απο την πορτα σου :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom