Νέα

Πιάτσες με Ασιάτισσες/Ημερήσια ενημέρωση για Aσιάτισσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα babapoulos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DarkEvil

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Κώδικας:
with a
select schedule and taste for men over 30 years only.

Τωρα το ειδα αυτο....ελεος  :tickedoff:  :jerking Τι μαλακιες ειναια αυτες....οι νεοι δεν
εχουν δικαιωμα στα city tour?....να μου πεις εμεις εχουμε χαλαρα το τσαμπα χιχι
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
μαγκες εγω το εχω δοκιμασει το μωρο,ειναι σκετο κουκλι.δεν ειναι tour,μενει με την μανα της εδω,λεει και καλα οτι ειναι κινεζογιαπωνεζα,αλλα την κοβω για φιλιπινι.λεει 275 αλλα αν της πεις οτι δεν μπορεις να δωσεις τοσα λεφτα,το συζηταει.δεν δεχεται την πρωτη φορα φιλια και τετοια,αλλα απο την δευτερη τα κανει.εγω την δευτερη φορα την πηγα σαν ραντεβου,ειχε ανεση ωρας,πηγαμε γλυφαδα για φαγητο και βολτιτσα,και μετα ξενοδοχειο,που μπορω να πω ηταν παρα πολυ εκδηλωτικη και τρυφερη.ειναι απιστευτα στενη,δεχεται γλυψιμο στο μουνακι,και καβλωνει,αφου υγραινεται με το που ακουμπησεις την γλωσσα επανω.με εχει γαμησει στα μυνηματα να ξαναβγουμε,αλλα εχω το μωρο τωρα εδω και δεν μπορω.παντως σιγουρα αξιζει τα λεφτα της.την πρωτη φορα της ειπα 200 και δεχτηκε,αλλα της εδωσα και αλλα 50.και την δευτερη μου πηρε μονο 100 ευρω,μιας και περασε πολυ ωραια οπως ειπε.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
για πουτανες δεν εχω δει.αλλα απο γκομενακια εχει.οι Κινεζουλες καμακονωνται αλλα δεν ξερουνε ουτε Αγγλικα ουτε Ελληνικα!
 

razorcool

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Σας παρακολουθώ, πως δεν σας παρακολουθώ! Απλά δεν έτυχε και κάνα ταξίδι προς τα εκεί για να σας μεταφέρω τα νέα!!! Και μέχρι και του χρόνου δεν το βλέπω γιατί τον Οκτώβριο (μάλλον) πάμε Βραζιλία... μου φαίνεται θα ανοίξω καινούργιο Thread γιατί έχω ακούσει διάφορα και από εκεί!
να σε ενμερωσω απλα μη πασ στισ faveles(φτωχχοσυνικιες) δεν σε βλεπω καλα το μονο που μπορω να σου πω για βραζιλια ειναι οτι τους ελληνες τουσ εχουν σε μεγαλη εκτιμηση γενικα θα το δεις οταν πασ σε εστιατοριο και παρουν χαμπαρι οτι εισαι ελληνας αλλα και οι γκομενς εκει το ιδιο θα βρεις γκομενς απο 16+ που μονο για 16 δεν μοιαζουν οι τιμες δεν ειναι ακριβες το εναντιον προσοχη απλα να εχεις και προφυλακτικα μαζι σου καργα χ2 να προτιμισεις να σου στειλουν γκομενα απο το ξενοδοχειο που θα μεινεις οπου και να πας εχουν
 

razorcool

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
τελικα ξερουμε τπτ για τσαρκες αθηνα απο ασιατικη φυλη? τοση ασια εχει σκασει απο ομονοια πισω τι στην ευχη......... κανεισ τπτ?
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Κανείς τίποτα γαι σχιστομάτικα
 

FL1

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, ανακάλυψε κανείς καμία πιάτσα με ασιάτισες;

Μια φορά έχω πάει με μία από Πεκίνο, και υπογράφω ότι στο κρεββάτι είναι έτη φωτός μπροστά απ όλες τις άλλες! Χάνεις το φως σου!!!
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
628
Κριτικές
9
Like
219
Πόντοι
26
απο ασιατισεs μονο 2 μπαζα κυκλοφορουν η μια ειναι κινεζα απλα δεν ειναι βιαστικη.Κυκλοφορουν σωκρατουs συνηθωs.
 

FL1

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Σε πιο ύψος της Σωκράτους φίλε μου και τι ώρες;

Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

cppstms

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες οι ταξιτζήδες πρέπει να ξέρουν.
Πρόσφατα διάβασα αρθρο που αναφέρε για πιάτσα Ασιάτισσων
 

cppstms

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
"....
Λευκωσία
Δεν είναι υπερβολή αν λέγαμε ότι στο νησί γίνεται της Κινέζας! Υπάρχουν διάφορες περιοχές, όπου συχνάζουν κυρίως Κινέζες. Το μεγάλο παζάρι γίνεται κυρίως στην περιοχή Παλλουριώτισσας. Κλείνουν ραντεβού μέσω τηλεφώνου και ακολούθως εμφανίζονται στην περιοχή μεταξύ της εκκλησίας της Ευαγγελίστριας και γνωστού φαστφουντάδικου, περιμένοντας τους επίδοξους εραστές. Στο δρόμο από την εκκλησία μέχρι και το round about του Bata, η «κίνηση» είναι κυρίως νωρίς στο τρίωρο μεταξύ 17.00-20.00. Μετά τις 02.00 παρατηρείται μεγάλη κινητικότητα τόσο εκεί, όσο και κοντά στην υπεραγορά Αθηαινίτης στη Παλλουριώτισσα.  ΄Αλλες περιοχές όπου συχνάζουν οι Ασιάτισσες (οι περισσότερες φοιτήτριες) είναι ο δρόμος από το round about του Κολοκασίδη μέχρι την Coca Cola στον ΄Αγιο Δομέτιο, στην περιοχή του ΟΧΙ, στο πάρκο της Πλατείας Ελευθερίας (τις έδιωξαν αλλά επανέρχονται), σπανίως στη Λακατάμια κοντά στην ΣΠΕ και πολύ προσεκτικά σε κάθετο δρόμο της Λεωφόρου Μακαρίου κοντά στην Τράπεζα Κύπρου. Η ταρίφα για τις Κινέζες κυμαίνεται γύρω στις £5 για στοματικό έρωτα και £20 για ολοκληρωμένο sex, ενώ υπάρχει και η δυνατότητα παρτούζας, με τιμή που σηκώνει παζάρεμα. ...."

Φυγαμε όλοι για Κύπροοοοοο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
"....
Λευκωσία
Δεν είναι υπερβολή αν λέγαμε ότι στο νησί γίνεται της Κινέζας! Υπάρχουν διάφορες περιοχές, όπου συχνάζουν κυρίως Κινέζες. Το μεγάλο παζάρι γίνεται κυρίως στην περιοχή Παλλουριώτισσας. Κλείνουν ραντεβού μέσω τηλεφώνου και ακολούθως εμφανίζονται στην περιοχή μεταξύ της εκκλησίας της Ευαγγελίστριας και γνωστού φαστφουντάδικου, περιμένοντας τους επίδοξους εραστές. Στο δρόμο από την εκκλησία μέχρι και το round about του Bata, η «κίνηση» είναι κυρίως νωρίς στο τρίωρο μεταξύ 17.00-20.00. Μετά τις 02.00 παρατηρείται μεγάλη κινητικότητα τόσο εκεί, όσο και κοντά στην υπεραγορά Αθηαινίτης στη Παλλουριώτισσα.  ΄Αλλες περιοχές όπου συχνάζουν οι Ασιάτισσες (οι περισσότερες φοιτήτριες) είναι ο δρόμος από το round about του Κολοκασίδη μέχρι την Coca Cola στον ΄Αγιο Δομέτιο, στην περιοχή του ΟΧΙ, στο πάρκο της Πλατείας Ελευθερίας (τις έδιωξαν αλλά επανέρχονται), σπανίως στη Λακατάμια κοντά στην ΣΠΕ και πολύ προσεκτικά σε κάθετο δρόμο της Λεωφόρου Μακαρίου κοντά στην Τράπεζα Κύπρου. Η ταρίφα για τις Κινέζες κυμαίνεται γύρω στις £5 για στοματικό έρωτα και £20 για ολοκληρωμένο sex, ενώ υπάρχει και η δυνατότητα παρτούζας, με τιμή που σηκώνει παζάρεμα. ...."

Φυγαμε όλοι για Κύπροοοοοο

ρε τυπε για αθηνα μας νοιαζει
ξερεις κατι για αθηνα η να ρωτησουμε κανα ταξιτζη :think:
 

cppstms

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Το αρθρο δεν έλεγε.΄
Αλλά οι ταξιτζήσες πρέπει να ξέρουν.
Εγώ λέω να πιάσουμε κανένα και να ρωτάμε.
 

sosat

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
  Στην Πλαρεία Λαυρίου 22 Γενάρη περί ώρα 6,00 το απόγευμα είδα μεσήλικη ασιάτισα (γύρω στα 50 ) αλλά ήταν πολύ μπάζο ,, ήθελε 30 ευρώ + το ξενοδοχείο (σπαστά ελληνικά) αλλά καμμία σχέση με τις όμορφες σχιστομάτες κινέζες ,... πολύ μα πολυ μπάζο...
 

auron78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες εθεαθει κινεζουλα χ8εσ βραδυ στην σολονος χαμιλα πριν την πατισιον (αν λεγεται μεχρι εκει σολονο 30 ηθελε + ξενοδοχειο δεν την πειρα ομως τισ εχο βαρεθει τισ κινεζες 2 μηνες κινα ημουν.
 

auron78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
00:30 με 1:00 καπου εκει ηταν
 

FL1

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Συναγωνιστές κανένα νέο;
Την εντόπισε/χύπησε κανένας;
 

jolal

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Την πετυχα στην διασταυρωση των οδων Φου Μαν Τσου και Χο Τσι Μινχ στο κεντρο της Σαγκαης. :2funny: :2funny: :2funny:.

Περα απο την πλακα απο το συγκεκριμενο σημειο περναω 2-3 φορες την εβδομαδα δεν εχει τυχει να την πετυχω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom