Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Στον χαρμάνι παντός ακόμα η ξανθιά Αλβανίδοκωλαρα όπου πιστεύω πως της έχει σάλεψε τέλειος ... έκανα προχτές να σταματήσο και κοντοστάθηκε ήθελε .... εγώ έφυγα .... και χτες που πέρασα μολης πήγα να σταματησο έτρεχε να κρύφτη χαχαχα !!! Μάλλον το κρύο την έχει βαρεση  στο κεφάλι ειλικρινά δεν ξέρω τι να υπόθεσο .... και σταθερή η Μαυρούλας στον Σκλαβενίτη στο πόστο της !!!

Στην Άντζελα την αλβανιδοκωλάρα στην πλατεία λαυρίου αναφέρεσαι;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

bart attack

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
168
Κριτικές
20
Like
93
Πόντοι
11
Στον χαρμάνι παντός ακόμα η ξανθιά Αλβανίδοκωλαρα όπου πιστεύω πως της έχει σάλεψε τέλειος ... έκανα προχτές να σταματήσο και κοντοστάθηκε ήθελε .... εγώ έφυγα .... και χτες που πέρασα μολης πήγα να σταματησο έτρεχε να κρύφτη χαχαχα !!! Μάλλον το κρύο την έχει βαρεση  στο κεφάλι ειλικρινά δεν ξέρω τι να υπόθεσο .... και σταθερή η Μαυρούλας στον Σκλαβενίτη στο πόστο της !!!
σε ποιον σκλαβενιτη αναφερεσε φιλε μου??
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
351
Κριτικές
1
Like
798
Πόντοι
81
Που ακριβως καθεται;
Μετα την Γ.παπανδρεου;
Εάν αναφέρεσαι σε αυτήν στον Ρέντη ήταν ακριβώς στην διχάλα της εξόδου στον Κηφισό του παράδρομου που έρχεται από την Πειραιώς με την συνέχεια του προς Λαχαναγορά.
 

mobilas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
3
Like
39
Πόντοι
0
Εδω και καποιες μερες που περναω απο πλατεια λαυριου μεσημερι για καποιες δουλειες βλεπω 2 κομματια...  μια μελαχρινη ψηλη με ασπρο κολαν συνηθως για αλμπανι μου κανει, και μια πιο κοντη ξανθια πρασινα ματια με ωραιους βυζους που διακρινονται απο το strapless που φοραει. Εχει κανεις πληροφοριες για τα τεμαχια ?
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Εδω και καποιες μερες που περναω απο πλατεια λαυριου μεσημερι για καποιες δουλειες βλεπω 2 κομματια...  μια μελαχρινη ψηλη με ασπρο κολαν συνηθως για αλμπανι μου κανει, και μια πιο κοντη ξανθια πρασινα ματια με ωραιους βυζους που διακρινονται απο το strapless που φοραει. Εχει κανεις πληροφοριες για τα τεμαχια ?

Η μελαχρινή με το άσπρο κολάν, μήπως έμοιαζε με αυτή; Είναι η Άντζελα η αλβανιδοκωλάρα και την έχω απωθημένο να τη στήσω στα τέσσερα και να κάνει δυνατά πλαφ, πλαφ γιατί παρόλο που είναι ομορφούλα, έχω διαβάσει ότι κάνει γκρινιάρικο γαμήσι
 

Συνημμένα

  • 20150714_141922_1.jpg
    20150714_141922_1.jpg
    133,6 KB · Εμφανίσεις: 120

mobilas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
3
Like
39
Πόντοι
0
Η μελαχρινή με το άσπρο κολάν, μήπως έμοιαζε με αυτή; Είναι η Άντζελα η αλβανιδοκωλάρα και την έχω απωθημένο να τη στήσω στα τέσσερα και να κάνει δυνατά πλαφ, πλαφ γιατί παρόλο που είναι ομορφούλα, έχω διαβάσει ότι κάνει γκρινιάρικο γαμήσι
Ναι ρε φίλε αυτή είναι !  Όταν λες γκρινιαρικο ;  Είναι με μη, όχι, πονάω και τέτοια ;
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Ναι ρε φίλε αυτή είναι !   Όταν λες γκρινιαρικο ;  Είναι με μη, όχι, πονάω και τέτοια ;

Τύπε δεν την έχω πάρει, οπότε δεν μπορώ να πω κάτι που θα την αδικήσει. Κάποιοι λένε ότι έχει γίνει πλέον ξεπέτα. Για μένα εκεί στην πλατεία της εξαθλίωσης, είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί σε εμφάνιση μαζί με την Λάουρα που πλέον μάλλον βρίσκεται Ιταλία.

Έχω βέβαια καιρό να την πετύχω. Τι ώρες την βλέπεις εσύ; Την Τετάρτη θα είμαι κέντρο, ίσως να είναι η τυχερή μου μέρα :)
 

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
Τύπε δεν την έχω πάρει, οπότε δεν μπορώ να πω κάτι που θα την αδικήσει. Κάποιοι λένε ότι έχει γίνει πλέον ξεπέτα. Για μένα εκεί στην πλατεία της εξαθλίωσης, είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί σε εμφάνιση μαζί με την Λάουρα που πλέον μάλλον βρίσκεται Ιταλία.

Έχω βέβαια καιρό να την πετύχω. Τι ώρες την βλέπεις εσύ; Την Τετάρτη θα είμαι κέντρο, ίσως να είναι η τυχερή μου μέρα :)
εκεί είναι αδερφέ κάθε  μετα που  περνάω Λαυρίου γωνία.κανεξ βόλτα.αν δεν την πετύχεις Κάνε  κάνα κύκλο  θα εμφανιστεί.ειναι μέχρι τις 5  με 6 απόγευμα.αλλα για σίγουρα πήγανε μεσημέρι
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
εκεί είναι αδερφέ κάθε  μετα που  περνάω Λαυρίου γωνία.κανεξ βόλτα.αν δεν την πετύχεις Κάνε  κάνα κύκλο  θα εμφανιστεί.ειναι μέχρι τις 5  με 6 απόγευμα.αλλα για σίγουρα πήγανε μεσημέρι

Σε ευχαριστώ. Ξέρεις αν ισχύει το 30€ + ξενοδοχείο;
 

xistikos

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0
Στον χαρμάνι παντός ακόμα η ξανθιά Αλβανίδοκωλαρα όπου πιστεύω πως της έχει σάλεψε τέλειος ... έκανα προχτές να σταματήσο και κοντοστάθηκε ήθελε .... εγώ έφυγα .... και χτες που πέρασα μολης πήγα να σταματησο έτρεχε να κρύφτη χαχαχα !!! Μάλλον το κρύο την έχει βαρεση  στο κεφάλι ειλικρινά δεν ξέρω τι να υπόθεσο .... και σταθερή η Μαυρούλας στον Σκλαβενίτη στο πόστο της !!!
Το ξέρω ότι είναι εκεί αλλά εκτός από ξεπέτα (δεν την έχω πάρει αλλά όλοι οι μύστες το ίδιο γράφουν) είναι και ακριβή σε σημείο που προτιμώ να τα σκάσω για ντελίβερι. Τουλάχιστον το ντελίβερι και ξεπέτα να ειναι οπτικα θα αξιζει
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Οταν εννοείς ντελιβερι τι εννοείς;ποιο φθηνή γκόμενα;η αλβανιδοκωλάρα που συχνάζει;
φιλε αν διαβασεις και ποιο πισω θα δεις στην πλατεια λαυριου συχναζει και παει στο αρτεμισιον βερανζερου πας βλεπεις παιρνεις αλλα κατα την αποψη μου πλεον δεν αξιζει
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Η μελαχρινή με το άσπρο κολάν, μήπως έμοιαζε με αυτή; Είναι η Άντζελα η αλβανιδοκωλάρα και την έχω απωθημένο να τη στήσω στα τέσσερα και να κάνει δυνατά πλαφ, πλαφ γιατί παρόλο που είναι ομορφούλα, έχω διαβάσει ότι κάνει γκρινιάρικο γαμήσι

Χτες το μεσημεράκι ήταν με κολάν φούξια και το string έγραφε από μέσα!!!
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Οταν εννοείς ντελιβερι τι εννοείς;ποιο φθηνή γκόμενα;η αλβανιδοκωλάρα που συχνάζει;

όπως έγραψε και άλλος συν-φορουμιστής, θα την βρεις στο πεζοδρόμιο μεταξύ Χαλκοκονδύλη και Βερανζέρου. Είναι από νωρίς μεσημέρι μέχρι 6-7 το απόγευμα. Είναι αλήθεια ότι έχει "σπάσει" πια ελαφρώς, η ηλικία περνά και ο δρόμος είναι άπονος με τις κορασίδες. Η τιμή στα 30€ με owo και anal included. Θέλω να πιστεύω ότι παραμένει στα ίδια παλιά επίπεδα, έχω πολύ καιρό να την πάρω.
Στα συν, καθαρή από κάθε άποψη,επικοινωνιακή, καλό πίσω σύστημα το οποίο δίνει χωρίς κανένα θέμα, δέχεται ψηλές στροφές και πισινός για χούφτωμα, δεν σε αφήνει αν δεν τελειώσεις και μάλιστα κάποιες φορές με cim.
Στα πλην, σπασμένο πρόσωπο, πολύ μικρό στήθος, γρήγορη όχι βιαστική. Κάθεται περίπου στο 20' με 30' το πολύ στο δωμάτιο.
Πηγαίνει στα ξενοδοχεία Αρτεμίσιο (5€) αλλά δεν λέει όχι και για τα άλλα της περιοχής όπως LITO (10€) και LIBERTY πρώην ELYSIUM (10€). Αν δεν σου είναι πρόβλημα το επιπλέον 5ευρω, πήγαινε LIberty, μακράν καλύτερο των άλλων.
Δυστυχώς, οι παλιότεροι καταλαβαίνουν με νοσταλγία και θλίψη, η Άντζελα, είναι από τα καλύτερα που έχουν εναπομείνει στην πρωινή βάρδια της περιοχής.
Η απόφαση δική σου.....
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
351
Κριτικές
1
Like
798
Πόντοι
81
Και όταν λέμε ντελίβερι εννοούμε οτι η κοπέλα έρχεται στον χώρο μας, σπίτι ή ξενοδοχείο.
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
[size=15pt]Η περιήγηση στην πλατεία της εξαθλίωσης[/size]

Βρέθηκα για δουλειά κέντρο και όπως προχωρούσα στο δρόμο, ένας έκφυλος μελαχρινός μίλφαρος με πορνοτάκουνα και σκανδαλιστικά κοντό φουστάνι εμφανίστηκε μπροστά μου. Σκυλομούρα λίγο αλλά αρκετά σεξουαλική ώστε να με αναστατώσει…

Απογειώθηκα ταχύτατα σαν τηλεκατευθυνόμενο drone προς την πλατεία της εξαθλίωσης, κάνοντας υπερπτήσεις αναγνωρίσεως. Έψαχνα απεγνωσμένα την αλβανιδάρα με την γαμάτη κωλάρα. Πουθενά όμως η αλβανιδάρα. Τόσο γκαντέμης πια. Όποτε περνάω ποτέ δεν την πετυχαίνω.

Την είχα όμως τεράστια ανάγκη και έκανα τον γύρο των τετραγώνων σαν μαλάκας. Πάνω που ήμουν έτοιμος να κατευθυνθώ προς Φυλής μπας και καβαλήσω το Ιλονάκι, εμφανίζεται η έκφυλη αλβανιδάρα με ένα άσπρο κολλητό σορτς. Οι παρυφές των κωλομερακίων ξεπρόβαλαν προκλητικά αναζητώντας χρηματοδότη.

Μπλε εισιτήριο για τα κωλομέρια, κόκκινο εισιτήριο για τον ξενοδόχο. Το πρόσωπό της πλέον δεν έχει την φρεσκάδα της νιότης. Ο χρόνος αμείλικτος, ξεθωριάζει τα πάντα. Παρόλα αυτά το τραχύ πρόσωπό της με καύλωσε, γιατί παραμένει σεξουαλική μιλφάρα με την μακριά, αυθεντική, αλβανική μαύρη μαλλούρα. Το γλυκό της χαμόγελο εξισορροπούσε την τραχύτητα του προσώπου, καταμαρτυρώντας την καλή πρώτη ύλη, προικοδότημα της μητέρας φύσης.

Το σώμα της, παρά το πέρασμα των χρόνων, είναι σχετικά καλό. Ο κώλος παραμένει αρκετά καλός. Μην ξεχνάμε άλλωστε ότι μιλάμε για την Άντζελα με το προσωνύμιο αλβανιδοκωλάρα.

Είναι ευγενική και επικοινωνιακή. Με ρώτησε αν θέλω να τον πάρει έτσι στο στόμα και πριν απαντήσω, ρίχνει μια λαίμαργη ρουφηξιά. Της λέω καλύτερα με προφυλακτικό. Μου ζήτησε συγνώμη λέγοντας ότι είναι λογικό να φοβάμαι. Η πολύχρονη θητεία της στην πλατεία της εξαθλίωσης, ήταν φανερή στον χειρισμό του πνευστού.

Μετά στήσιμο στα τέσσερα, όπου ο λιπόσαρκος κώλος της κάνει δυνατά πλαφ, πλαφ. Νομίζω την φτιάχνει αυτός ο ήχος γιατί ενώ στην αρχή μου χαϊδευε έντονα τα αρχίδια για να με τελειώσει, μετά σταμάτησε και όλο έλεγε ότι είμαστε σκέτη τσόντα. Οπότε παιδιά δυνατά πλαφ, πλαφ, να επαληθεύσουμε επιτυχή patterns με την Άντζελα την αλβανιδοκωλάρα.
 

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
[size=15pt]Η περιήγηση στην πλατεία της εξαθλίωσης[/size]

Βρέθηκα για δουλειά κέντρο και όπως προχωρούσα στο δρόμο, ένας έκφυλος μελαχρινός μίλφαρος με πορνοτάκουνα και σκανδαλιστικά κοντό φουστάνι εμφανίστηκε μπροστά μου. Σκυλομούρα λίγο αλλά αρκετά σεξουαλική ώστε να με αναστατώσει…

Απογειώθηκα ταχύτατα σαν τηλεκατευθυνόμενο drone προς την πλατεία της εξαθλίωσης, κάνοντας υπερπτήσεις αναγνωρίσεως. Έψαχνα απεγνωσμένα την αλβανιδάρα με την γαμάτη κωλάρα. Πουθενά όμως η αλβανιδάρα. Τόσο γκαντέμης πια. Όποτε περνάω ποτέ δεν την πετυχαίνω.

Την είχα όμως τεράστια ανάγκη και έκανα τον γύρο των τετραγώνων σαν μαλάκας. Πάνω που ήμουν έτοιμος να κατευθυνθώ προς Φυλής μπας και καβαλήσω το Ιλονάκι, εμφανίζεται η έκφυλη αλβανιδάρα με ένα άσπρο κολλητό σορτς. Οι παρυφές των κωλομερακίων ξεπρόβαλαν προκλητικά αναζητώντας χρηματοδότη.

Μπλε εισιτήριο για τα κωλομέρια, κόκκινο εισιτήριο για τον ξενοδόχο. Το πρόσωπό της πλέον δεν έχει την φρεσκάδα της νιότης. Ο χρόνος αμείλικτος, ξεθωριάζει τα πάντα. Παρόλα αυτά το τραχύ πρόσωπό της με καύλωσε, γιατί παραμένει σεξουαλική μιλφάρα με την μακριά, αυθεντική, αλβανική μαύρη μαλλούρα. Το γλυκό της χαμόγελο εξισορροπούσε την τραχύτητα του προσώπου, καταμαρτυρώντας την καλή πρώτη ύλη, προικοδότημα της μητέρας φύσης.

Το σώμα της, παρά το πέρασμα των χρόνων, είναι σχετικά καλό. Ο κώλος παραμένει αρκετά καλός. Μην ξεχνάμε άλλωστε ότι μιλάμε για την Άντζελα με το προσωνύμιο αλβανιδοκωλάρα.

Είναι ευγενική και επικοινωνιακή. Με ρώτησε αν θέλω να τον πάρει έτσι στο στόμα και πριν απαντήσω, ρίχνει μια λαίμαργη ρουφηξιά. Της λέω καλύτερα με προφυλακτικό. Μου ζήτησε συγνώμη λέγοντας ότι είναι λογικό να φοβάμαι. Η πολύχρονη θητεία της στην πλατεία της εξαθλίωσης, ήταν φανερή στον χειρισμό του πνευστού.

Μετά στήσιμο στα τέσσερα, όπου ο λιπόσαρκος κώλος της κάνει δυνατά πλαφ, πλαφ. Νομίζω την φτιάχνει αυτός ο ήχος γιατί ενώ στην αρχή μου χαϊδευε έντονα τα αρχίδια για να με τελειώσει, μετά σταμάτησε και όλο έλεγε ότι είμαστε σκέτη τσόντα. Οπότε παιδιά δυνατά πλαφ, πλαφ, να επαληθεύσουμε επιτυχή patterns με την Άντζελα την αλβανιδοκωλάρα.
ωραίος ο παίχτης
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Μαγεία, μιλάμε για πολύ πλαφ, πλαφ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

STG85

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
43
Like
44
Πόντοι
0
Ρε μάγκες χθες στη γνωστη πιατσα μπροστα στο Elysium εθεαθησαν νέα κοριτσια...καμια σχεση με τις γνωστες τσιγγανες αλβανιδες κτλ
Ρουμανο-μολδαβια κατασταση..μια  ξανθια petit η Irina - πολυ ομορφο κοριτσακι και μια αντιστοιχη μελαχροινη η Αννα. Ξερεις κανεις τιποτα για καμια απο τις δυο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom