Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

DINGODOG

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες. Δεν μπορώ να πετύχω την Αλβανιδοκωλάρα με τίποτα εδώ και 3-4 ημέρες. Έχω σταμπάρει όμως τον κλώνο της (εμένα από πίσω μου φαίνονται σχεδόν ίδιες), μία με μακρύ μαύρο μαλλί και μίνι φούστα. Για να τις ξεχωρίζετε ο κλώνος έχει τατουάζ φιογκάκι στο αριστερό πόδι (πίσω μέρος). Την ξέρει κανένας. Λέει τίποτα?
 

mpalrok

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2018
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Εντάξει τι να έλεγε,έβγαζες αλλά γούστα με αυτήν,κάπου θα την πετύχουμε .

νομιζω την ειδα προχθες.με μαλλια βαμμενα μαυρα.τι εννοεις εβγαζες αλλα γουστα?
Σκεφτομαι πολυ καιρο να τη μαζεψω αλλα ειχε εξαφανιστει τελευταια.
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες. Δεν μπορώ να πετύχω την Αλβανιδοκωλάρα με τίποτα εδώ και 3-4 ημέρες. Έχω σταμπάρει όμως τον κλώνο της (εμένα από πίσω μου φαίνονται σχεδόν ίδιες), μία με μακρύ μαύρο μαλλί και μίνι φούστα. Για να τις ξεχωρίζετε ο κλώνος έχει τατουάζ φιογκάκι στο αριστερό πόδι (πίσω μέρος). Την ξέρει κανένας. Λέει τίποτα?
Μαρία Ρουμάνα. Πολύ καλή στο κρεβάτι.
 

DINGODOG

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
Ευχαριστώ κατάσκοπε. Αν δεν βαριέσαι πες καμία λεπτομέρεια. Τιμή πρόγραμμα κλπ. Αγγίζει επίπεδα Άντζελας?
 

razorcool

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
καλισπερα ειχα παρα μα παρα πολυ καιρο να μπω και μιας και ετοιμαζομαι να παω μερικες μερες αθηνα εχει κανεις να μου πει τιποτα για σατωβριανδου η καπου εκει κοντα??
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
το μονο που αξιζει ειναι το ξενοδοχειο που τα 10 ευρω εινι μια ωρα διαμονη,και σε μερικα μιαμιση

οποτε καποιος μπορει να ριξει εναν  υπνακο για μια ωρα ξεκουραση
τι εγραψες μωρη παιχτουρα???
Με ισοπεδωσες..
Τσακισες ολους τους αρρωστους καλτακηδες με μια σου προταση..
Τι να κλασει ο Ζερο,ο Πιτσι,ο Μαυρος Θανατος,οι πρωκτικοι εξτρεμιστες κ ποσα αλλα ιερα τερατα,μονιμοι θαμωνες-χρυσοι χορηγοι των πλεον καλτ χαμετυπειων της χωρας ολοκληρης οταν κανεις τους δεν τολμησε να κοιμηθει σ αυτα τα αισχιστου ειδους τρισαθλια καταγωγια-μετοφορεις δολοφονικων παθογενειων-βακτηριων-ιωσεων?
Πως την παλευεις??
Χτυπας καφασια απο την τρισμεγιστη θεραπευτικη αγωγη των ακα κρεμπιεδων???
Φαντα με ανθρακικο τυπακλα μου???
Λεγε ρε τρισμεγιστε..
Μοιρασε την θαυματουργη συνταγη που χτυπας με τους συνοδοιπορους σου..
ΠΡΟΣΚΥΝΩ..
RESPECT ΚΑΡΓΑ..
 

mpalrok

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2018
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Μαγκες την Γκαλινα την εχει παρει κανένας?
αδυνατη βουλγαρα,κανει πιατσα λιγο πιο πανω απο το hotel Lozanni
 

Steve Madden

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
178
Like
46
Πόντοι
1
τι εγραψες μωρη παιχτουρα???
Με ισοπεδωσες..
Τσακισες ολους τους αρρωστους καλτακηδες με μια σου προταση..
Τι να κλασει ο Ζερο,ο Πιτσι,ο Μαυρος Θανατος,οι πρωκτικοι εξτρεμιστες κ ποσα αλλα ιερα τερατα,μονιμοι θαμωνες-χρυσοι χορηγοι των πλεον καλτ χαμετυπειων της χωρας ολοκληρης οταν κανεις τους δεν τολμησε να κοιμηθει σ αυτα τα αισχιστου ειδους τρισαθλια καταγωγια-μετοφορεις δολοφονικων παθογενειων-βακτηριων-ιωσεων?
Πως την παλευεις??
Χτυπας καφασια απο την τρισμεγιστη θεραπευτικη αγωγη των ακα κρεμπιεδων???
Φαντα με ανθρακικο τυπακλα μου???
Λεγε ρε τρισμεγιστε..
Μοιρασε την θαυματουργη συνταγη που χτυπας με τους συνοδοιπορους σου..
ΠΡΟΣΚΥΝΩ..
RESPECT ΚΑΡΓΑ..
Δεν απαντάει σε προκλήσεις πια. Έχει εμφανώς ωριμάσει. Ψήθηκε από την δουλειά.
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1

Λογικα περι αυτης ο λογος..την ειχα σταμπαρει καιρο μιας και δεν εβρισκα κατι αξιολογο οποτε βολταρα προς τα εκει η τουλαχιστον κοντα στα γουστα μου.Την Αντζελα την εχω παρει 2 φορες πριν χρονια αλλα ενιωσα οτι με ξεπεταξε + oτι μου φανηκε κ λιγο σπασμενη τελευταια,οποτε για την ωρα δεν ειναι στα υπ οψιν για repeat.Αυτη την εποχη γενικα δεν ξερω τι παιζει γιατι εχω καιρο να κατεβω προς κεντρο.Στο δια ταυτα τωρα για το ρουμανακι ειναι μετριου αναστηματος κ σωμα κανονικο με πιασιματα,γυρω στα 35 με μαυρο μακρυ μαλλι και προσωπακι οχι ακριβως ομορφο,ισως πιο σκυλε θα το ελεγα.Βυζακι μετριου μεγεθους,ενω με ειχε φτιαξει κ με τα τσοκαρα που φοραγε μιας κ εχω κι αυτο το φετιχ..Την δοκιμασα πριν κανενα 3μηνο.Της μιλησα εγω,χαμηλων τονων φανηκε γενικα,καλη στη συμπεριφορα πριν τη συνευρεση αλλα και δεκτικη κατα τη διαρκεια.Ξεκινησα με παιχιδι με τα ποδαρακια της τα οποια ειχε περιποιηθει προσφατα οπως ειπε και ηταν γλύκα :)Tης εκανα και μασαζακι για να τη φτιαξω..Στη συνεχεια επιδοθηκα σε στοματικο το οποιο εδειξε να απολαμβανει (αφοτου πλυθηκε με δικη της πρωτοβουλια) και ακολουθησε εκεινη προς εμενα.Δυστυχως η συναντηση δεν ειχε το τελος που θα ηθελα μιας κ μετα απο εναλλαγες στασεων το τελος δεν ερχοταν οσο κι αν το προσπαθουσa κι εγω αλλα και η κοπελα.Οπως καταλαβαινετε εκατσε αρκετη ωρα μαζι μου στο δωματιο.Παρ ολα αυτα απολαυσα αυτη τη συναντηση και νομιζω οτι αξιζει.Οσοι εχουν δοκιμασει ας μας πουν και αυτοι μια γνωμη
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
424
Like
735
Πόντοι
81
Μύστες καλημέρα. Πέρασα χτες βράδυ από Πατησίων στο πάρκο. Και είδα αραπινες. Έξι πρέπει να ήταν δεξιά και αριστερά της Πατησίων. Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτές. Πόσα παίρνουν και τι κάνουν. Ήθελα να πάρω μια για πιπα στα γρήγορα. Παίζει αυτο? Και πόσα ζητάνε?
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Μύστες καλημέρα. Πέρασα χτες βράδυ από Πατησίων στο πάρκο. Και είδα αραπινες. Έξι πρέπει να ήταν δεξιά και αριστερά της Πατησίων. Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτές. Πόσα παίρνουν και τι κάνουν. Ήθελα να πάρω μια για πιπα στα γρήγορα. Παίζει αυτο? Και πόσα ζητάνε?
με ενα 10ευρω σε πιπωνουν στο αμαξι ανετα τυπε
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.437
Κριτικές
23
Like
3.479
Πόντοι
4.060
Μύστες καλημέρα. Πέρασα χτες βράδυ από Πατησίων στο πάρκο. Και είδα αραπινες. Έξι πρέπει να ήταν δεξιά και αριστερά της Πατησίων. Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτές. Πόσα παίρνουν και τι κάνουν. Ήθελα να πάρω μια για πιπα στα γρήγορα. Παίζει αυτο? Και πόσα ζητάνε?
ναι αδερφέ  μου μπορείς να τις πάρεις στο αμάξι και αν δεν έχεις πας σε ένα ΠΑΡΚΙΝΚ που έχει εκεί η στο πάρκο 10 συρ  έχει πίπα 20 σεξ 5 μαλάκια.εχει κάτι καλά κομμάτια.για ένα στα γρήγορα  καλά  είναι
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Αυτό με τα 5 ευρώ μαλακία θα με ενδιέφερε και εμένα.
Παίζει πουθενά αλλού για να μην τρέχω εκεί κάτω;
:zombie: :zombie:
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.437
Κριτικές
23
Like
3.479
Πόντοι
4.060
Αυτό με τα 5 ευρώ μαλακία θα με ενδιέφερε και εμένα.
Παίζει πουθενά αλλού για να μην τρέχω εκεί κάτω;
:zombie: :zombie:
δεν ξέρω για αλλού  αλλά μην νομίζεις και αυτές θα σου πούνε για μαλάκια.οταν πας πες τους εσύ
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
40
Like
3.395
Πόντοι
4.587
Αυτό με τα 5 ευρώ μαλακία θα με ενδιέφερε και εμένα.
Παίζει πουθενά αλλού για να μην τρέχω εκεί κάτω;
:zombie: :zombie:
Νομίζω ότι στα 5 ευρώ είναι για πίπα αλλά έχω ακούσει από κολλητό που μένει εκεί στη περιοχή ότι άμα του δόσεις και 3 ευρώ σε πιπώνουν άνετα. 
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Δεν είναι και άσχημε. Κερδίζεις ένα λίτρο βενζίνης και βάλε με τα 2 ευρώ!
:shit: :shit:
 

diogenisgr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα συναγωνιστές .... ξέρει κανένας για οικονομικό delivery τηλεφωνακι σε πμ.. ευχαριστώ προκαταβολικα  (περιοχή Κάνιγγος)
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.437
Κριτικές
23
Like
3.479
Πόντοι
4.060
Νομίζω ότι στα 5 ευρώ είναι για πίπα αλλά έχω ακούσει από κολλητό που μένει εκεί στη περιοχή ότι άμα του δόσεις και 3 ευρώ σε πιπώνουν άνετα.  
δεν υπάρχει  περίπτωση  μαλάκια σου λέει τι 3 ευρώ  ρε φίλε τι είναι πρεζάκια  να σου πάρουν αι πίπα.μην λέμε ότι θέλουμε.να λέμε πράγματα σωστά .ακομα και μαλάκια με 5 ευρώ θέλει παρακαλετω.σου λένε 10 πιπα
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
40
Like
3.395
Πόντοι
4.587
Σιγά μη πάρουν 10 ευρώ τη πιπα. 3 ευρώ δίνει ο άλλος για πίπα στα ορθια, αλήθεια είναι. Όσο για τις πρέζες όλες οι πόρνες πρέζα παίρνουν για να είναι έτοιμες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom