Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

sparky7

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
44
Like
4
Πόντοι
0
ποιο παρκο εννοειτε ? το πεδιο του αρεος η ειναι καποιο αλλο
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.588
Κριτικές
8
Like
27.875
Πόντοι
6.536
Καλά εκει στην Σωκρατους πακηδες με πασατέμπο περιμενουν με τις ωρες να σκασει κανα μικρο καλο ζακι.Πριν καμία πενταετία ειχα παρει εκει (μετα απο βαθια πιπα απο Πολωνέζα Σολωνος)απο επικό 18-19 Νικη απο Σούρμενα ελεγε(την πηγα εκει μετα,ελεγε πρωην αθλήτρια ενόργανης και απο το κορμι που ειχε ελεγε αληθεια πιθανώς,τεφατζης ειμαι,κατι ξερω)πως το προλαβα ενας θεος ξερει απο τα νυχια των πακηδων.Ειχα και τηλ αλλα δεν πηρα γιατι εφυγα εκτος.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Γεια σας μάγκες. Επιστροφή στις πιάτσες ύστερα από σχεδόν μια πενταετία, τόσο λόγω κρίσης όσο και επειδή έφυγαν τα κορίτσια της Ζήνωνος  :rose:. Η βόλτα είχε έθνικ κατάληξη, αλλά θα σας τα πω από την αρχή. Περνούσα με το αμάξι μετά τη δουλειά από Αριστοτέλους, στο Ελύζιουμ, κι έβλεπα κίνηση, αρκετές κοπέλες, και είπα να ρίξω μια ματιά. Τέσσερις πέντε ψόφιες και μια πιτσιρίκα, με μακρύ μαλλί ανοιχτό καστανό, κοντούλα και αδυνατούλα. Παρκάρω να τη δω καλύτερα με τα πόδια και πάνω στην ώρα σκάει ένα τζάνκι  :tickedoff: και στρίβουνε τη γωνία, από πίσω εγώ, φεύγει ο τζάνκι και η κοπέλα πήγε σε ένα καφέ, βρήκε έναν τύπο μούτρο, ξένος πιτσιρικάς κι αυτός, κάτι λέγανε, έκανα μια βόλτα, επέστρεψα και ήτανε στη θέση της. Χαμογελαστή κοπέλα, το πολύ 22 την έκανα, μάλλον αλβανικής καταγωγής με καλά ελληνικά. 40 μου λέει, 30 εκείνη και 10 το χοτέλ, πάω να την κάνω, κάτσε, λέει, πάμε με 20+10, αλλά κάτι με είχε ξενερώσει.

Περνάω απέναντι Βάθης να ρίξω μια ματιά. Στη γωνία έχει ένα μικρό καφέ, όπου κάθονταν δύο ωραία γκομενάκια. Στέκομαι κι ανάβω τσιγάρο και ένας λεχρίτης αρχίζει να παραπονιέται σε έναν άλλο λεχρίτη για κάτι και ακούω το δεύτερο λεχρίτη να λέει ότι σχολάσανε τα κορίτσια και θα έρθουνε άλλα, για άλλη βάρδια. Μετά ο δεύτερος λεχρίτης έκατσε μαζί με τα κορίτσια στο καφέ και πήγα προς Σατωβριάνδου.

Μέχρι και τσιγκάνες μεγάλες σε ηλικία με μακριές φούστες είδα, τζάνκια, τραβέλια, πακιστανούς που φτιάχνανε τη χωρίστρα μπροστά σε τζάμια  :grin:. Ήμουνα με το αμάξι και βλέπω σε μια φάση έναν μπάρμπα να διαπραγματεύεται κάτι με μία σκούρη, που φόραγε ένα χοντρό παλτό με κουκούλα που της έκρυβε σχεδόν όλο το κεφάλι, αλλά μου φάνηκε πολύ μικρή και πολύ αρνητική σε αυτά που της έλεγε ο μπάρμπας. Παρκάρω και πάω από κοντά, είχε μουστάκι  :S η γκόμενα, από Μπαγκλαντές. Στο παρελθόν είχα ξαναπάρει από Μπαγκλαντές και με είχε φάει η μπόχα και η αποφορά, αλλά το γκομενάκι μου λέει 20 και 5 το χοτέλι για 20 λεπτά, από προσωπάκι ομορφούλα ήτανε άμα εξαιρέσεις το μουστάκι και την ακολούθησα. Μην τα πολυλογώ, μπόχες δεν μου ήρθαν, ωραίο βυζάκι είχε και μαύρη ξυρισμένη μουνάρα, αλλά πίπα δεν έκανε και γενικώς δεν ήτανε για πολλά πολλά. Δυο στάσεις αλλάξαμε και τελείωσα με μαλακία, όπου συμφώνησε να μου βγάλει την καπότα αλλά μου έστριψε την τσαπού τόσο πολύ στα πλάγια για να μην την πάρουνε τίποτα από τα σκάγια που παραλίγο να μου τη στραμπουλήξει. Εν κατακλείδι, καλύτερα να πήγαινα στην άλλη την πιτσιρίκα, μου έμεινε και μια μπαγκλαντεσίλα πάνω μου μου φαίνεται, δε βαριέσαι, την άλλη φορά θα περάσουμε καλύτερα. Καλή χρονιά σε όλους!

 

 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Μύστες καλημέρα. Πέρασα χτες βράδυ από Πατησίων στο πάρκο. Και είδα αραπινες. Έξι πρέπει να ήταν δεξιά και αριστερά της Πατησίων. Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτές. Πόσα παίρνουν και τι κάνουν. Ήθελα να πάρω μια για πιπα στα γρήγορα. Παίζει αυτο? Και πόσα ζητάνε?

Tάληρο η μαλακία... στην κουνάει πέρα δώθε σαν baseball bat!
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Ακόμα και η κοκκινομάλλα εξαφανίστηκε.
Υπήρχε χαμηλά στην διασταύρωση στην Ποσειδώνος.Υπήρχε και ξενοδοχείο στην γωνία. Έχει γίνει τώρα γυάλινο κτίριο.
Είσοδος από τον τελευταίο παράδρομο όπως κατέβαινες την Αλίμου από πάνω προς παραλία. Vila κάτι τέτοιο έγραφε απέξω.
Οι περισσότεροι από εδώ μέσα ήταν νιάνιαρα ή δεν υπήρχαν.
Ίσως παίζει που και που καμιά ξέμπαρκη.
:zombie: :zombie: :zombie:
 

jothnie

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
50
Like
34
Πόντοι
0
αν ξέρει κάποιος, απαντάει. Στο τρίγωνο υπήρχαν ΠΑΝΤΑ καμιά δεκαριά σεξεργάτριες. Την τελευταία φορά που κατέβηκα στις 12 το βράδυ, δεν βρήκα καμία. Που πήγαν όλες αυτές; υπάρχει κάποια άλλη πιάτσα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

φίλε μ που ειναι το τρίγωνο γιατί ειμαι ψιλοάσχετος ?
τα βράδια απο 8 κ μετα παίζει τίποτα ?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.595
Like
13.768
Πόντοι
3.656
φίλε μ που ειναι το τρίγωνο γιατί ειμαι ψιλοάσχετος ?
τα βράδια απο 8 κ μετα παίζει τίποτα ?

Αρχίζει από 3ης Σεπτεμβρίου, ευθεία (κυρίως στη δεξιά πλευρά του δρόμου), στρίβεις αριστερά στην Καποδιστρίου, ευθεία μέχρι την Πλατεία Βάθης, Καματερού, Σωκράτους μέχρι τη διασταύρωση με τη Σατωβριάνδου. Κοίτα το χάρτη. Και ναι, όλη την ημέρα υπάρχουν κάποιες κορασίδες. Δυστυχώς έχει μείνει ο κατιμάς, δεν ξέρω που έχουν πάει όλες αυτές που υπήρχαν πριν λίγα χρόνια
 

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
που είναι τα χρόνια ρε μάγκες που το τρίγωνο είχε κάτι κομμάτια άπαιχτα? Μέσα στη σαπίλα έβρισκες εύκολα πολύ δυνατά τεμάχια. Τέλος πάντων. Κανά πιπίνι παίζει γενικά πλέον στις πιάτσες? Πήγα 44 και θέλω νεανική σάρκα :cheesy:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.588
Κριτικές
8
Like
27.875
Πόντοι
6.536
που είναι τα χρόνια ρε μάγκες που το τρίγωνο είχε κάτι κομμάτια άπαιχτα? Μέσα στη σαπίλα έβρισκες εύκολα πολύ δυνατά τεμάχια. Τέλος πάντων. Κανά πιπίνι παίζει γενικά πλέον στις πιάτσες? Πήγα 44 και θέλω νεανική σάρκα :cheesy:

Όντως νεκρά έχει πέσει.Μονο παραλία έχει λίγο ζωή.
 

carpi77

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
Μόνο η Άντζελα η αλβανιδοκωλάρα έχει απομείνει στο κέντρο με καλές σχετικά υπηρεσίες, βέβαια έχει "σπάσει" λίγο με το πέρασμα του χρόνου...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.595
Like
13.768
Πόντοι
3.656
Χτες κατέβηκα στο τρίγωνο και υπήρχε το απόλυτο τίποτα. Ήμουν έτοιμος να την κάνω, αλλά η Θεά Αφροδίτη με λυπήθηκε και μου έστειλε μια Ιέρειά της.  Δήλωσε ώς Ηλέην (Ελένη) με μάνα Ελληνίδα και πατέρα Ρώσο, κι ότι ήταν στην Ελλάδα από τους Ολυμπιακούς του 2004, μάλλον  με τάϊσε φίδι. Τα Ελληνικά της ήταν άσχημα και με βαριά προφορά. Έχω γνωρίσει Ρωσίδες και Βουλγάρες που ύστερα απο 10 χρόνια στην Ελλάδα δεν ξεχωρίζεις την προφορά τους. Τέλος πάντων, το στόμα της για άλλο σκοπό το ήθελα. Καλό πρόσωπο, μακρύ μαλλί, λεπτό σώμα, γύρω στο 1,70 ύψος, ζήτησε 20€ για όλα και από τον κώλο αν δεν την είχα πολύ μεγάλη. Συμφώνησα, κι όταν γδύθηκε είδα ότι είχε αρκετά εγκαύματα στο σώμα, μου είπε ότι είχε καεί μικρή. Τέλος πάντων, όταν την είχα στα τέσσερα από πίσω ήταν μια χαρά. Αξιοπρεπής πίπα, καλή συμμετοχή, έδειχνε να δυσκολεύεται από πίσω. Στα μείον δεν είχε κάνει κλύσμα και στη δακτυλοσκόπηση βρήκα στο βάθος μερέντα, οι κίνδυνοι της κωλονοσκόπησης. Το ξεπέρασα χωρίς να πω κάτι, τελικά άξιζε η συνεύρεση 
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Χτες κατέβηκα στο τρίγωνο και υπήρχε το απόλυτο τίποτα. Ήμουν έτοιμος να την κάνω, αλλά η Θεά Αφροδίτη με λυπήθηκε και μου έστειλε μια Ιέρειά της.  Δήλωσε ώς Ηλέην (Ελένη) με μάνα Ελληνίδα και πατέρα Ρώσο, κι ότι ήταν στην Ελλάδα από τους Ολυμπιακούς του 2004, μάλλον  με τάϊσε φίδι. Τα Ελληνικά της ήταν άσχημα και με βαριά προφορά. Έχω γνωρίσει Ρωσίδες και Βουλγάρες που ύστερα απο 10 χρόνια στην Ελλάδα δεν ξεχωρίζεις την προφορά τους. Τέλος πάντων, το στόμα της για άλλο σκοπό το ήθελα. Καλό πρόσωπο, μακρύ μαλλί, λεπτό σώμα, γύρω στο 1,70 ύψος, ζήτησε 20€ για όλα και από τον κώλο αν δεν την είχα πολύ μεγάλη. Συμφώνησα, κι όταν γδύθηκε είδα ότι είχε αρκετά εγκαύματα στο σώμα, μου είπε ότι είχε καεί μικρή. Τέλος πάντων, όταν την είχα στα τέσσερα από πίσω ήταν μια χαρά. Αξιοπρεπής πίπα, καλή συμμετοχή, έδειχνε να δυσκολεύεται από πίσω. Στα μείον δεν είχε κάνει κλύσμα και στη δακτυλοσκόπηση βρήκα στο βάθος μερέντα, οι κίνδυνοι της κωλονοσκόπησης. Το ξεπέρασα χωρίς να πω κάτι, τελικά άξιζε η συνεύρεση 

Πού ακριβώς την πέτυχες ρεεέεεεε τύπε ;;;;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Χτες κατέβηκα στο τρίγωνο και υπήρχε το απόλυτο τίποτα. Ήμουν έτοιμος να την κάνω, αλλά η Θεά Αφροδίτη με λυπήθηκε και μου έστειλε μια Ιέρειά της.  Δήλωσε ώς Ηλέην (Ελένη) με μάνα Ελληνίδα και πατέρα Ρώσο, κι ότι ήταν στην Ελλάδα από τους Ολυμπιακούς του 2004, μάλλον  με τάϊσε φίδι. Τα Ελληνικά της ήταν άσχημα και με βαριά προφορά. Έχω γνωρίσει Ρωσίδες και Βουλγάρες που ύστερα απο 10 χρόνια στην Ελλάδα δεν ξεχωρίζεις την προφορά τους. Τέλος πάντων, το στόμα της για άλλο σκοπό το ήθελα. Καλό πρόσωπο, μακρύ μαλλί, λεπτό σώμα, γύρω στο 1,70 ύψος, ζήτησε 20€ για όλα και από τον κώλο αν δεν την είχα πολύ μεγάλη. Συμφώνησα, κι όταν γδύθηκε είδα ότι είχε αρκετά εγκαύματα στο σώμα, μου είπε ότι είχε καεί μικρή. Τέλος πάντων, όταν την είχα στα τέσσερα από πίσω ήταν μια χαρά. Αξιοπρεπής πίπα, καλή συμμετοχή, έδειχνε να δυσκολεύεται από πίσω. Στα μείον δεν είχε κάνει κλύσμα και στη δακτυλοσκόπηση βρήκα στο βάθος μερέντα, οι κίνδυνοι της κωλονοσκόπησης. Το ξεπέρασα χωρίς να πω κάτι, τελικά άξιζε η συνεύρεση 
Ο αγώνας που δόθηκε;
Σε ξενοδοχείο ή στο σπίτι σου;
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Χτες κατέβηκα στο τρίγωνο και υπήρχε το απόλυτο τίποτα. Ήμουν έτοιμος να την κάνω, αλλά η Θεά Αφροδίτη με λυπήθηκε και μου έστειλε μια Ιέρειά της.  Δήλωσε ώς Ηλέην (Ελένη) με μάνα Ελληνίδα και πατέρα Ρώσο, κι ότι ήταν στην Ελλάδα από τους Ολυμπιακούς του 2004, μάλλον  με τάϊσε φίδι. Τα Ελληνικά της ήταν άσχημα και με βαριά προφορά. Έχω γνωρίσει Ρωσίδες και Βουλγάρες που ύστερα απο 10 χρόνια στην Ελλάδα δεν ξεχωρίζεις την προφορά τους. Τέλος πάντων, το στόμα της για άλλο σκοπό το ήθελα. Καλό πρόσωπο, μακρύ μαλλί, λεπτό σώμα, γύρω στο 1,70 ύψος, ζήτησε 20€ για όλα και από τον κώλο αν δεν την είχα πολύ μεγάλη. Συμφώνησα, κι όταν γδύθηκε είδα ότι είχε αρκετά εγκαύματα στο σώμα, μου είπε ότι είχε καεί μικρή. Τέλος πάντων, όταν την είχα στα τέσσερα από πίσω ήταν μια χαρά. Αξιοπρεπής πίπα, καλή συμμετοχή, έδειχνε να δυσκολεύεται από πίσω. Στα μείον δεν είχε κάνει κλύσμα και στη δακτυλοσκόπηση βρήκα στο βάθος μερέντα, οι κίνδυνοι της κωλονοσκόπησης. Το ξεπέρασα χωρίς να πω κάτι, τελικά άξιζε η συνεύρεση 


Πριν κανα μήνα πέρναγα απο εκεί και όντως είδα ενα πανέμορφο κοριτσάκι που την λυπήθηκα λεπτό γύρο στο 1.70 όπως είπες με μακρύ ίσιο μαύρο μαλλί... Εκει κάτω μόνο πρεζάκια υπάρχουν και τα περισσότερα άρρωστα.. Σίγουρα ήταν εγκαύματα ή ήταν άρρωστη? Πάντως εντύπωση θα μου έκανε αν δεν υπήρχε μερέντα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom