Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Elbabinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
9
Like
240
Πόντοι
280
Έμαθα ότι το Αρτεμίσιον ανέβασε την τιμή από 5€ σε 10€ λόγο τουρισμού.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Το Αρτεμίσιον είναι ένα ξενοδοχείο που θέλει γκρέμισμα ολοκληρωτικά, συθέμελα αλλά ανεβάζει τις τιμές λόγω τουρισμού.

[tt]Σχόλια τουρίστα επισκέπτη.
Not even for free !!!! This is a scam!
I made a rezervation in June and when i arrive I found that they had already taken my money from my account. When I checked in the room was a big suprise. Dirty room the bed is from year 1970 and the toilet is in the midle of the room. It has no door! I refuse to check in and I ask for my money back. They laugh at me and they say that they will see if I never take back my money.I said that is ok to take 10Euros per canceling reservation but give me my money back (the rest of 60Eur). 3 months from that day and never seen my money back.

So in the future on my next visit to Athens I will avoid this hotel.
Btw the airc conditioning smell like a dead person. Horible.[/tt]

:zombie: :shit: :zombie: :shit:




 

Συνημμένα

  • artenisionHotel.JPG
    artenisionHotel.JPG
    42 KB · Εμφανίσεις: 53

Kashindros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
412
Πόντοι
290
Ευχαριστώ! Θα περάσω για αναγνώριση.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Παλια πλατεια Λαυρίου είχε δυνατά κομμάτια εξ Αλβανίας. Τώρα χάθηκαν.

Πριν τρεια - τέσσερα έτη!
Πλέον ξεφυτρώνουν σαν τα μανιτάρια συνέχεια καινούργιες πιάτσες.
 

Jonh89

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
84
Like
36
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, θελω τα φώτα σας, περασα σημερα απο καποδιστριου,γύρω στις 4 παρα, πίσω απο το εθνικό τυπογραφείο, κάθεται μια πουτανα.      μαύρομάλα με βυζαρες, μπορείτε να μου δώσετε καμία πληροφορία? Πριν τις μαύρες ειναι, της ζήτησα τηλ , να βρεθώ άλλη μέρα μαζι της αλλα ηταν αρνητική, εχει μεγάλες βυζαρες, δεν ξέρω. Αν κάποιος κατάλαβε ποια λέω???
 

saintemplar

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2017
Μηνύματα
95
Like
30
Πόντοι
0
Την έχω δει και εγώ κάποιες φορες ,άλλη δεν έχω δει εδώ την Γκαλίνα την ξανθια την ουκρανική ζουπρε,που επερνε τα μπιφτέκια 5-5
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Συναγωνιστές, θελω τα φώτα σας, περασα σημερα απο καποδιστριου,γύρω στις 4 παρα, πίσω απο το εθνικό τυπογραφείο, κάθεται μια πουτανα.      μαύρομάλα με βυζαρες, μπορείτε να μου δώσετε καμία πληροφορία? Πριν τις μαύρες ειναι, της ζήτησα τηλ , να βρεθώ άλλη μέρα μαζι της αλλα ηταν αρνητική, εχει μεγάλες βυζαρες, δεν ξέρω. Αν κάποιος κατάλαβε ποια λέω???
τυπε ειναι μολδαβη 20 ευρω πιπα στο αμαξι 30 γαμησι πολυ καλη και στα δυο παει και σε χοτελ αμα θελεις εκει κοντα στο 50 ευρω συνηθως την βρισκεις μετα απο τις μια το βραδυ
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
803
Πόντοι
81
Παρασκευή βράδυ λίγο μετά τις εντεκάμιση, γυρίζοντας απο το ραντεβού που είχα, στην άνοδο του Κηφισού, στον παράδρομο στο ύψος της Λαχαναγοράς στεκόταν αδύνατη και σχετικά ψηλή κοπέλα με μινι. Η άλλη η ξανθιά μπροστά στου Χαρμάνη άφαντη.
 

Django

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Παρασκευή βράδυ λίγο μετά τις εντεκάμιση, γυρίζοντας απο το ραντεβού που είχα, στην άνοδο του Κηφισού, στον παράδρομο στο ύψος της Λαχαναγοράς στεκόταν αδύνατη και σχετικά ψηλή κοπέλα με μινι. Η άλλη η ξανθιά μπροστά στου Χαρμάνη άφαντη.
Χθες αργά το βράδυ πάντως ήταν εκεί.
Φορούσε και μια πολύ κοντή και στενή φούστα και τα μπουτάκια της έξω!
Δεν την είχα ξαναδεί,ωραίο κομμάτι είναι!
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
150
Like
128
Πόντοι
1
καποδιστριου και 3ης σεπτεμβριου....προς χαλκοκονδυλη εξω απο ενα ξενοδοχειο αργα ειδα μια μαυρουλα....αξιζει?...ξερει κανεις?.....μου φαινεται ψυχρη.....εχει αλλες εκει?....εγω δεν ειδα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.572
Like
13.686
Πόντοι
3.656
καποδιστριου και 3ης σεπτεμβριου....προς χαλκοκονδυλη εξω απο ενα ξενοδοχειο αργα ειδα μια μαυρουλα....αξιζει?...ξερει κανεις?.....μου φαινεται ψυχρη.....εχει αλλες εκει?....εγω δεν ειδα

Το έχω γράψει και άλλες φορές. Οι μαυρούλες που έχουν μείνει είναι ο κατιμάς. Είναι όλες ξεπέτες, μέτρια πίπα, μην μου πιάνεις το βυζί είναι για το μωρό μου, μην με χαιδέυεις είναι για τον άντρα μου κλπ ανοησίες. Θα το μετανιώσεις άγρια
 

xistikos

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0
Συναγωνιστές τι γίνεται με τις πιατσες; Δεύτερη φορά μέσα στο μήνα που τα κορίτσια έχουν εξαφανιστεί. Πιατσα Μοσχάτου τίποτα, Ασπρόπυργος τίποτα, παραλία ούτε οι μισές, πιατσα Πέτρου Ράλλη τίποτα. Περονοσπορος έπεσε;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
855
Κριτικές
15
Like
1.805
Πόντοι
1.710
:huh:

Τριτη περιπου τρεις τα ξημερωματα ειδα απεναντι απο το αμβροσια το ξενοδοχειο στην σωκρατους ενα τεμαχιο
αδυνατο,μελαχροινο,φορουσε κολαν και ενα μπουφαν με ενα φουλαρι.
Πολλα υποσχομενο και καυλωτικο βλεμμα.
Απο το κολαν φαινοταν οτι εχει ωραιο κορμι.Ηταν ενας μπαρμπας εκει και την καυλαντιζε αλλα με μαγνητισε αυτο το βλεμμα.
Περασα στα καπακια και μιλαγε με εναν ταριφα.
Δεν εκανα ξανα επιδρομη γιατι ειχα αλλο μπουρδελοστοχο.
Γνωριζει καποιος αν αξιζει το τεμαχιο.
Προστυχο προσωπο και βλεμμα.
 

srichie

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
48
Like
36
Πόντοι
0
Χθες αργά το βράδυ πάντως ήταν εκεί.
Φορούσε και μια πολύ κοντή και στενή φούστα και τα μπουτάκια της έξω!
Δεν την είχα ξαναδεί,ωραίο κομμάτι είναι!

Που ακριβως καθεται;
Μετα την Γ.παπανδρεου;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Simooo

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.389
Κριτικές
15
Like
5.993
Πόντοι
1.496
Το έχω γράψει και άλλες φορές. Οι μαυρούλες που έχουν μείνει είναι ο κατιμάς. Είναι όλες ξεπέτες, μέτρια πίπα, μην μου πιάνεις το βυζί είναι για το μωρό μου, μην με χαιδέυεις είναι για τον άντρα μου κλπ ανοησίες. Θα το μετανιώσεις άγρια
Τοτε επρεπε να της πεις Το 5-10 ευρω ειναι για μενα, και να φυγεις.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Συναγωνιστές τι γίνεται με τις πιατσες; Δεύτερη φορά μέσα στο μήνα που τα κορίτσια έχουν εξαφανιστεί. Πιατσα Μοσχάτου τίποτα, Ασπρόπυργος τίποτα, παραλία ούτε οι μισές, πιατσα Πέτρου Ράλλη τίποτα. Περονοσπορος έπεσε;
Στον χαρμάνι παντός ακόμα η ξανθιά Αλβανίδοκωλαρα όπου πιστεύω πως της έχει σάλεψε τέλειος ... έκανα προχτές να σταματήσο και κοντοστάθηκε ήθελε .... εγώ έφυγα .... και χτες που πέρασα μολης πήγα να σταματησο έτρεχε να κρύφτη χαχαχα !!! Μάλλον το κρύο την έχει βαρεση  στο κεφάλι ειλικρινά δεν ξέρω τι να υπόθεσο .... και σταθερή η Μαυρούλας στον Σκλαβενίτη στο πόστο της !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom